Raport z biegu 302 w dniu 1811/2017

Podsumowanie statystyczne 302. biegu parkrun Gdynia w dniu 18 listopada 2017 roku.
Uczestnicy - 122, debiutanci - 6, rekordy osobiste - 13.

Panowie:
I miejsce - Konrad Zalewski - 17:50.
II miejsce - Paweł Pacholec (Endure Team) - 17:51.
III miejsce - Jędrzej Karpiński - 18:39.

Panie:
I miejsce - Laura Stolarczyk - 20:50.
II miejsce - Katarzyna Kazyaka (debiutantka, Biegamyrazem.pl) - 21:17.
III miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 21:23.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 81,54%.
II miejsce - Marek Ruciński (Morsy Gdynia) - 76,61%.
III miejsce - Robert Kubilus (Biegamyrazem.pl) - 76,53%.

Wolontariusze: Adam Smolak, Claudia Klopotek, Iwona Pakuła, Iza Cigert, Józef Majszak, Leszek Bielski, Magdalena Jędrzejak, Sybilla Stolarczyk, Szymon Bloch, Sławomir Romanowski, Tadeusz Orlikowski, Tomasz Bogusz i Zdzisław Grzesiak.

 

Raport z biegu 301 w dniu 4/11/2017

Podsumowanie statystyczne 301. biegu parkrun Gdynia w dniu 4 listopada 2017 roku.
Uczestnicy - 139, debiutanci - 12, rekordy osobiste - 7.

Panowie:
I miejsce - Szymon Gwardjak - 17:28.
II miejsce - Piotr Straszak (debiutant, LKS Zorza Gdynia) - 17:58.
III miejsce - Szymon Bloch - 18:02.

Panie:
I miejsce - Karolina Zamarripa - 21:55 (rekord).
II miejsce - Kamila Szulc - 22:47.
III miejsce - Anna Pilachowska - 22:50.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Eugeniusz Orlikowski (Biegamyrazem.pl) - 80,08%.
II miejsce - Marek Ruciński ((Morsy Gdynia) - 76,88%.
III miejsce - Jan Gaweł - 75,63%.

Wolontariusze: Brunon Retzlaff, Iza Cigert, Izabela Szlegier, Krzysztof Bruski, Leszek Bielski, Magdalena Kruszyńska, Michał Felon, Sybilla Stolarczyk i Sławomir Romanowski.

 

Raport z biegu 300 w dniu 28/10/2017

Podsumowanie statystyczne 300. biegu parkrun Gdynia w dniu 28 października 2017 roku.
Uczestnicy - 168, debiutanci - 12, rekordy osobiste - 21.

Panowie:
I miejsce - Damian Sławiński - 16:34.
II miejsce - Tomasz Spaleniak (Endure Team) - 16:35 (rekord).
III miejsce - Tomasz Bagrowski (Radość Biegania) - 17:31.

Panie:
I miejsce - Bożena Niewiadomy - 22:26 (rekord).
II miejsce - Weronika Wojnarowska - 22:38.
III miejsce - Natalia Galińska - 23:43 (rekord).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 82,74%.
II miejsce - Antoni Cichończuk (WKS Flota Gdynia) - 82,40%.
III miejsce - Eugeniusz Orlikowski (Biegamyrazem.pl) - 81,74%.

Wolontariusze: Adam Tomaszewski, Aleksandra Buda, Beata Romanowska, Brunon Retzlaff, Iwona Pakuła, Jarosław Ziółkowski, Julia Naczk, Kalina Sędek, Kamila Szulc, Krzysztof Kalinowski, Leszek Bielski, Magdalena Bardowska, Magdalena Kruszyńska, Marek Hudzik, Natalia Wojewska, Paweł Stasiak, Przemysław Dalecki, Radosław Augustyniak, Ryszard Wrzosek, Stanisław Zabłudowski, Sybilla Stolarczyk, Wiktor Zdrojewski, Żanetta Arciuch, Łukasz Buda oraz Łukasz Ceyrowski.

 

Raport z biegu 299 w dniu 21/10/2017

Podsumowanie statystyczne 299. biegu parkrun Gdynia w dniu 21 października 2017 roku.
Uczestnicy - 100, debiutanci - 5, rekordy osobiste - 6.

Panowie:
I miejsce - Szymon Gwardjak - 16:55.
II miejsce - Paweł Pacholec (Endure Team) - 17:27.
III miejsce - Jerzy Trzebiatowski (Biegamyrazem.pl) - 17:48.

Panie:
I miejsce - Laura Stolarczyk - 20:30 (nowy rekord życiowy).
II miejsce - Iwona Nieradka - 21:28.
III miejsce - Ewa Raczyńska (Biegamyrazem.pl) - 21:51 (nowy rekord życiowy).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Antoni Cichończuk (WKS Flota Gdynia) - 82,79%.
II miejsce - Andrzej Balicki - 82,20%.
III miejsce - Eugeniusz Orlikowski (Biegamyrazem.pl) - 81,74%.

Wolontariusze: Bartłomiej Przybylski, Brunon Retzlaff, Iwona Pakuła, Iza Cigert, Katarzyna Langner, Krystyna Truszkowska, Leszek Bielski, Marek Hudzik, Mirosława Augustyniak, Sybilla Stolarczyk oraz Wiktor Zdrojewski.

 

Raport z biegu 298 w dniu 14/10/2017

Podsumowanie statystyczne 298. biegu parkrun Gdynia w dniu 14 października 2017 roku.
Uczestnicy - 101, debiutanci - 3, rekordy osobiste - 8.

Panowie:
I miejsce - Paweł Miziarski - 17:16.
II miejsce - Paweł Pacholec (Endure Team) - 17:36.
III miejsce - Tomasz Bogusz - 18:03.

Panie:
I miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 20:52 (nowy rekord życiowy).
II miejsce - Ewa Raczyńska (Biegamyrazem.pl) - 22:34.
III miejsce - Anna Wieczorek - 23:01.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Jarosław Patoka (Biegamyrazem.pl) - 79,70%.
II miejsce - Paweł Pacholec (Endure Team) - 75,85%.
III miejsce - Marek Ruciński (Morsy Gdynia) - 75,11%.

Wolontariusze: Julia Naczk, Kalina Sędek, Krystyna Truszkowska, Krzysztof Domka, Leszek Bielski, Maciej Piekarski, Marek Hudzik, Przemysław Dalecki oraz Wiktor Zdrojewski.

⇐ Nowsze wiadomości