Ważne! Pamiętaj o swoim kodzie uczestnika!

Drodzy biegacze parkrun Łódź, uprzejmie przypominamy o konieczności przynoszenia kodów uczestnika na każdy bieg parkrun, w którym uczestniczycie.
Jest to tak naprawdę jedyny warunek do spełnienia, o który prosimy naszych biegaczy.
Począwszy od dnia 25 kwietnia 2015 osoby bez kodów uczestnika nie będą klasyfikowane, przez co nie będą zliczać się biegi do koszulek: parkrun 10, 50, 100, 250.

Kod uczestnika można wydrukować:
- z emaila otrzymanego przy rejestracji w parkrun
- z newslettera, który jest przesyłany we wtorki
- z emaila z wynikami
Można też zamówić w naszym sklepie trwałą, plastikową kartę z kodem uczestnika: www.kodyparkrun.pl. Koszt jest niewielki, a w ten sposób wspieracie parkrun.

zestaw-kodow-13

 

Zlot koordynatorów parkrun – 146 bieg w Łodzi

Łódź stolicą parkrun! Pokazaliśmy, że jest nas dużo! Bardzo dużo! Przy okazji ogólnopolskiego zlotu koordynatorów parkrun w Uniejowie odwiedzili oni naszą lokalizację by wspólnie wziąć udział w sobotnim biegu parkrun w parku im. J. Poniatowskiego. Na starcie zjawiło się blisko 250 amatorów porannego biegania. Dopisała pogoda, a iście letnia temperatura sprawiła, iż imprezę można zaliczyć do bardzo udanych!
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Łódź stanie się po raz kolejny miejscem gdzie pobiegną koordynatorzy prawie wszystkich lokalizacji. W tym roku było ich 19 z 21.
Na starcie nie zabrakło także koordynatora parkrun w Polsce - Jakuba Fedorowicza, któremu mogliśmy podziękować, za to, że mamy po co wstawać przed ósmą w sobotnie poranki :)

Wywiad z Kubą Fedorowiczem : do przeczytania tutaj.

Najszybszy w 146. biegu był Tomasz Wojciechowski z czasem 18:31. Drugie miejsce zajął Artur Chmielewski z czasem 18:33, tuż za nim przybiegł Jacek Trociński (18 minut i 40 sekund). Wśród kobiet najszybciej biegały dzisiaj: Monika Pieczora (21:57), Ingrid Napiórkowska (22:50) oraz Aleksandra Markiewicz (24:00).

Dziękujemy wszystkim obecnym za sportową postawę i przede wszystkim dobrą zabawę!
Pełne wyniki znajdziecie tutaj: parkrun Łódź bieg 146 wyniki

Do zobaczenia w przyszłą sobotę na 146 biegu! Zbiórka przy wejściu do parku od ulicy Inżynierskiej o godzinie 8:45. Wolontariuszy zapraszamy na 8:35 - spotykamy się na parkingu przy ulicy Inżynierskiej.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku: parkrun Łódź facebook oraz: twitter parkrun Łódź.

Kliknięcie na zdjęcie otwiera galerię!

146 parkrun łódź
fot. Krzysztof Szymczak / Dziennik Łódzki

146 parkrun łódź
fot. Agnieszka Łapczuk-Krygier (parkrun Kraków)

 

Maciej Kałach – parkrun klub 50

Przed rozpoczęciem 146 edycji biegu parkrun w Łodzi miała miejsce miła uroczystość wręczenia koszulki Maćkowi Kałachowi, który wypracował ją sobie na naszych biegach, a pokonał ich już grubo ponad 50! Witamy serdecznie Maćka w klubie parkrun 50 :)

By otrzymać od nas za darmo specjalną koszulkę biegową nie musicie zrobić nic innego niż tylko pojawiać się na biegach parkrun. Pierwsza, biała koszulka, zarezerwowana jest dla juniorów (poniżej 19 roku życia) i otrzymuje się ją za 10 biegów, koszulka czerwona to ukończonych 50 biegów, a koszulka czarna przyznawana jest za 100 parkrunów.

parkrun 50:

  • Maciej Kałach

parkrun Łódź - Maciej Kałach parkrun club 50

fot. Krzysztof Szymczak / Dziennik Łódzki

 

Łódź stolicą parkrun! 11 kwietnia 2015

Zapraszamy na wyjątkowy parkrun!
11 kwietnia 2015 zawitają do nas koordynatorzy parkrun z całej Polski :-) Można powiedzieć, że będziemy tego dnia stolicą parkrun!
Jeżeli macie znajomych, którzy biegają, a u nas jeszcze nie byli - to będzie doskonały moment by ich wyciągnąć na parkrun :)

lodz-stolica

 

Nowi klubowicze: 4 kwietnia 2015

Przed rozpoczęciem 145 edycji biegu parkrun w Łodzi miała miejsce miła uroczystość wręczenia koszulek osobom, które odwiedzają nas regularnie!
By otrzymać od nas za darmo specjalną koszulkę biegową nie musicie zrobić nic innego niż tylko pojawiać się na biegach parkrun. Pierwsza, biała koszulka, zarezerwowana jest dla juniorów (poniżej 19 roku życia) i otrzymuje się ją za 10 biegów, koszulka czerwona to ukończonych 50 biegów, a koszulka czarna przyznawana jest za 100 parkrunów.

W tym tygodniu brawa należą się:
parkrun 100:

  • Andrzej Woźniak

145-wozniak-100-koszulka

fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

parkrun 50:

  • Dominik Kowalewski
  • Piotr Rosiak
  • Katarzyna Majchrzak
  • Michał Stusiński

145-dł4
145-dł5

fot. Grzegorz Gałasiński / Dziennik Łódzki

145d2
fot.Maciej "Doktorek" Nowosławski / Doktorek Foto

parkrun klub 10:

  • Kinga Łuczyńska
  • Tomasz Józefiak
  • Weronika Balcer

145d1

fot.Maciej "Doktorek" Nowosławski / Doktorek Foto

⇐ Nowsze wiadomości