Raport z biegu parkrun Poznań #255 – 24 czerwca 2017 r.

Bieg parkrun Poznań #255 już za nami. Cytadela tym razem przywitała nas nieco deszczową aurą, która jednak bardzo szybko się rozjaśniła i od 9:00 rano było bardzo ładnie.

Wielkie dzięki kierujemy do naszych dzisiejszych wolontariuszy:

Agnieszka ŁABĘDŹ • Bartosz WESOŁY • Jagoda ROSZYK • Jarosław KOPERSKI • Krzysztof SWORNOWSKI • Robert WALCZAK • Sławka KRENZ

Zdjęcia z dzisiejszego biegu będą wrzucone niedługo na profil.

Dzisiaj swój jubileuszowy 50 bieg odbył Michał Sydoruk - trzymamy za słowo i już niedługo widzimy się na Twoim setnym biegu! Co należy wtedy przynieść, domyślasz się sam  ;-)

Mieliśmy dzisiaj turystykę parkrunnową z Gdańska - witamy u nas i mamy nadzieję, że nasza trasa Ci się podobała!

Wyniki dzisiejszego biegu znajdziecie tutaj:

http://www.parkrun.pl/poznan/rezultaty/weeklyresults/…

Najszybciej dzisiaj przebierali nogami Jakub Jamrozik, Wojciech Szymczak oraz Krystian Świtalski oraz Justyna Olejniczak, Kasia Pastwa i Milena Frankiewicz. BRAWO!

Dziesięć osób pojawiło się na Cytadeli po raz pierwszy. Witamy Was w naszej rodzinie parkrun i zapraszamy regularnie co tydzień.

Jedenaście osób pokonało dzisiaj trasę parkrun poprawiając swoje PB - gratulujemy!

Dzisiaj bieg parkrun ukończyło 129 osób.

Już za tydzień swój jubileuszowy 50 bieg może ukończyć Robert Fenrych. Do setki zbliża się również Jan Helak (98 biegów). Rajmund Ratajczak za tydzień pobiegnie po raz 150. Czekamy również na Adriana Graczyka, który ma w swoich szybkich nogach 99 biegów.

Dzisiaj najlepsze wyniki % osiągnęli Marek Śliwka, Janusz Szymański oraz Justyna Olejniczak.

Do zobaczenia już za tydzień na naszym ulubionym bezpłatnym biegu parkrun Poznań!

autor relacji: Robert Walczak

 

Relacja z biegu parkrun #254

Bieg parkrun Poznań #254 już za nami. Tym razem przywitała nas nieco deszczowa pogoda, która jednak nie odstraszyła 113 wytrwałych uczestników.

Wielkie dzięki wędrują do dzisiejszych wolontariuszy:

Dobrochna JANAS • Jarosław BYCZYK • Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK • Robert WALCZAK • Sara Weronika PIOSIK • Zbigniew KOSIŃSKI Piotr HARKIEWICZ

Pełne wyniki dzisiejszego biegu znajdziecie jak zwykle tutaj:

http://www.parkrun.pl/poznan/rezultaty/weeklyresults/…

Najszybciej dzisiaj przebierali nogami Marcin Tomczak, Piotr Kotkowski oraz Łukasz Pękala, a wśród pań Rachel Williamson, Agnieszka Krzyżaniak oraz Kasia Pastwa. Słowa uznania wędrują zwłaszcza do Katarzyna Pastwa, która pomimo sporego spóźnienia na start wskoczyła dzisiaj na parkrunowe podium  ;-)

Mieliśmy dzisiaj gościa z Catton parkrun - welcome to Poznań Rachel Williamson, we hope you enjoyed our parkrun on a rainy day!

Siedem osób pojawiło się na Cytadeli dzisiaj po raz pierwszy - witamy Was serdecznie w naszym gronie i zapraszamy regularnie co tydzień!

Dziesięć osób poprawiło dzisiaj swoje rekordy życiowe na parkrun - gratulujemy!

Już za tydzień swój 50 bieg może świętować Michał Sydoruk (dzisiaj pobiegł po raz 49).

Dzisiaj najlepsze rezultaty % osiągnęli Janusz Szymański, Piotr Kotkowski oraz Maciej Petza.

Zapraszamy już za tydzień na kolejny bieg parkrun Poznań #255!

Jeżeli macie ochotę, zachęcamy do wolontariatu na parkrun, tutaj znajdziecie zawsze aktualny harmonogram wolontariuszy:

http://www.parkrun.pl/poznan/harmonogramwolontariuszy/

Swoje zgłoszenia na wolontariat przesyłajcie na emaila poznanbiuro@parkrun.com.

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć pojawi się na naszym profilu jak tylko ją otrzymamy od dzisiejszego fotografa - dziękujemy Piotr Harkiewicz!

autor relacji: Robert Walczak
foto: Mikołaj Pietz

 

Raport z biegu parkrun Poznań #252 – 3 czerwca 2017 r.

Słoneczny parkrun z okazji DNIA DZIECKA już za nami! Nasi dzielni najmłodsi wolontariusze dali wspaniale radę i poprowadzili bieg dla pięknej liczby 220 osób  ;-)  Wszyscy pokonali naszą trasę biegiem, truchtem, albo spacerem i szczęśliwi dotarli do mety po pokonaniu dwóch okrążeń na pięknej i zielonej Cytadeli.

Dla wszystkich dzieci, tych małych i tych większych, a nawet całkiem dużych, życzymy wszystkiego najlepszego!

Wszyscy wolontariusze byli dzisiaj wspaniali, ale chyba największe brawa należą się Maria Polaczek, która w praktyce samodzielnie poprowadziła dzisiejszy parkrun w roli dyrektora biegu, prowadzącej odprawę dla debiutantów, wprowadzającej, a potem mierzącej nam idealnie czas!

Oklaski kierujemy zatem do wszystkich młodszych i starszych dzieci, którzy dzisiaj pomagali dzielnie na wolontariacie:

Agnieszka ŁABĘDŹ • Bartosz GRZĄŚLEWICZ • Filip GRZĄŚLEWICZ • Filip ROSZYK • Gabriela Maryka TRZEPACZ • Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI • Jagoda ROSZYK • Maria POLACZEK • Oskar Jakub GRZĄŚLEWICZ • Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK • Robert WALCZAK • Tymek TOPOLSKI

Mieliśmy dzisiaj kilka pięknych jubileuszy, a niektórzy z solenizantów uświetnili nasz bieg nawet czymś słodkim na ząb  ;-)  Szymon Kujawa, Mariusz Kopras oraz Sebastian Flak pokonali dzisiaj trasę parkrun po raz 50! Zasłużyli tym samym na czerwone koszulki parkrun z napisem "50" na plecach. Pięknie! Gratulujemy wytrwałości, regularności i życzymy kolejnych pięćdziesiątek na koncie!

Już za tydzień piękny jubileusz SETKI będzie obchodziła Małgorzata Ptak-Adamczewska.

Dziesięć osób pojawiło się dzisiaj na parkrun po raz pierwszy. Witamy Was na naszej pięknej trasie na Cytadeli i zapraszamy w każdą sobotę!

Aż 27 osób poprawiło dzisiaj swoje najlepsze rezultaty na parkrun Poznań! Świetne bieganie!

Wyniki dzisiejszego biegu znajdziecie jak zawsze na stronie internetowej parkrun.

Na mecie zameldowali się dzisiaj jako pierwsi Sylwester Swat, Szymon Fluks oraz Marcin Tomczak, a wśród pań: Natalia Gracz, Patrycja Kołecka oraz Gosia Wawrzyniak.

Najlepsze współczynniki wiekowe osiągnęli dzisiaj Edward Królikowski, Szymon Fluks oraz Sylwester Swat.

Zdjęcia z dzisiejszego biegu pojawią się już niedługo na wydarzeniu.

Śledźcie nasz profil, gdzie najpóźniej w piątek (przed sobotnim biegiem parkrun) zawsze zamieszczamy aktualną informację na temat remontu Rosarium. Jeżeli nasza stała trasa będzie nieprzejezdna, pobiegniemy kolejny raz na zmodyfikowanej trasie na dwóch okrążeniach. Jak tylko remont się zakończy, wracamy do naszych czołgów, bo już się stęskniliśmy za tym podbiegiem.

Widzimy się już za tydzień na biegu parkrun Poznań #253! Start jak zwykle sobota 9:00 rano, a po biegu zapraszamy jak zwykle na pobiegowe pogaduszki oraz wczytywanie wyników parkrun do Brisman Kawowy Bar.

Na stronie parkrun znajdziecie aktualny harmonogram wolontariuszy. Zgłaszajcie się do pomocy, parkrun odbywa się wyłącznie pracą wolontariuszy, dzięki którym wiele osób może uczestniczyć w Poznaniu i nie tylko w świetnie zorganizowanych spotkaniach parkrun.

Dziękujemy za uwagę  ;-)  Liczymy na równie wysoką frekwencję za tydzień!

Autor raportu: Robert Walczak
Autor zdjęć: Grzegorz TomaszewskiMarcin Ja

 

Raport z biegu parkrun Poznań #251

Piękny i upalny parkrun Poznań #251 za nami! 188 osób aktywnie rozpoczęło weekend. Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi z pokonania 5 km  ;-)  Zaczynamy kolejne 250 biegów na Cytadeli!

Przez jakiś czas będziemy biegali po naszej tymczasowo zmienionej trasie (2 okrążenia) z powodu remontu Rosarium. Dopóki trwa remont, musimy omijać te rejony. Będziemy informowali na bieżąco o przebiegu trasy. Dzisiaj dodatkowo ją oznaczyliśmy, dzięki czemu nikt się nie zgubił.

W pierwszej kolejności wielkie dzięki kierujemy do wolontariuszy, którzy sprawnie dzisiaj kibicowali i poprowadzili bieg:

Dorota MATUSIAK • Gabrysia SZAL • Ignacy WALCZAK • Jagoda ROSZYK • Katarzyna BAREŁKOWSKA • Krzysztof SWORNOWSKI • Maciej STĘPLOWSKI • Marcin WOŹNIAK • Piotr HARKIEWICZ • Robert WALCZAK • Łukasz PAWLIKOWSKI

Cały czas pamiętajmy, że parkrun odbywa się tylko i wyłącznie siłami wolontariuszy, to dzięki nim możemy biegać. Zgłaszajcie się do pomocy, zawsze możecie wybrać wolne role i spełniać się również z tej strony. Tutaj znajdziecie zawsze aktualny harmonogram:

http://www.parkrun.pl/poznan/harmonogramwolontariuszy/

A co dzisiaj na Cytadeli? Spośród 188 biegaczy, aż 21 osób pojawiło się po raz pierwszy w Poznaniu - witamy Was serdecznie w rodzinie parkrun, zapraszamy co tydzień w każdą sobotę! Dwanaście osób poprawiło dzisiaj swoje rekordy życiowe - brawo, w tej ciepłej pogodzie nie było to łatwe!

Marcin Nawrocki pokonał trasę parkrun po raz 50 - piękny jubileusz i zasłużony dyplom trafił w jego ręce. Brawo i trzymamy kciuki za kolejne 50 biegów.

Dzisiaj Wasz ulubiony koordynator, czyli Grzegorz Tomaszewski, zainaugurował z sukcesem parkrun Kutno - całkiem nową lokalizację parkrun. Jak tylko będziecie w okolicy Kutna w sobotni poranek, serdecznie Was tam zapraszamy na bieg. Wiemy, że tęskniliście za Grzegorzem, ale nie martwcie się - już wraca na Cytadelę do naszego ukochanego parkrun Poznań!

Wyniki biegu znajdziecie jak zawsze tutaj:

http://www.parkrun.pl/poznan/rezultaty/weeklyresults/…

Dzisiaj jako pierwsi linię mety minęli Karol KazikowskiAdrian Graczyk oraz Karol Brzozowski, a wśród pań Małgorzata Wawrzyniak, Monika Gzella oraz Magdalena Pakulska.

Procentowo najlepsze wyniki osiągnęli dzisiaj Janusz Szymański, Marek Śliwka oraz Piotr Kuczyński.

Po raz kolejny przypominamy o konieczności przynoszenia swoich kodów uczestnika! Jest to jedyny wymóg wzięcia udziału w biegu parkrun. Brak kodów dodaje mnóstwo pracy wolontariuszom. Pamiętajcie, że na parkrun obowiązuje zasada "no barcode = no result", a więc bez kodu nie możecie zostać ujęci w wynikach biegu parkrun!

Już za tydzień swój setny bieg może zaliczyć Adrian Graczyk. Szymon Kujawa oraz Mariusz Kopras mogą natomiast szykować się na 50 bieg parkrun.

autor raportu i zdjęć: Robert Walczak

 

Raport z biegu parkrun Poznań #250

Bieg parkrun Poznań #250 przeszedł do historii! Osiągnęliśmy dzisiaj trzeci w naszej historii wynik frekwencji - aż 309 osób! Więcej osób przyszło tylko na dwie specjalne edycje parkrun, dawno temu  ;-)  Po biegu świętowaniu nie było końca, wszyscy jedli, pili i godnie uczciliśmy ćwierć tysiąca biegów na Cytadeli!

W pierwszej kolejności wielkie dzięki wędrują do naszych dzisiejszych bezcennych wolontariuszy:

Agnieszka GABRYSZ • Agnieszka KIJAK • Agnieszka WANDEL • Alicja BAREŁKOWSKA • Anna Maria RATAJCZYK • Barbara DZIKOWSKA • Cezary OLEJNICZAK • Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI • Jarosław KOPERSKI • Jolanta JURGIELEWICZ • Marcin JAŹWIECKI • Paweł ZIĘTARSKI • Robert WALCZAK • Sławka KRENZ • Tomasz MANTAS • Tymek TOPOLSKI

Dzisiejszy challenge na skanerach jako pierwsza ukończyła Agnieszka  ;-) Brawo Aga, ale Sławka nie martw się, następnym razem zeskanujesz jeszcze więcej tokenów!

Mieliśmy dzisiaj kilka świetnych jubileuszy: Wiesław Chojniak pobiegł 250 raz, Agnieszka Kaniewska oraz Dobrochna Janas pokonały parkrun po raz 100, a Adam Woźniak zaliczył już 50 biegów. Brawo za wytrwałość i wierność naszemu parkrunowi  ;-)

Trzydzieści osiem osób pojawiło się u nas dzisiaj po raz pierwszy - witamy Was w naszej rodzinie parkrun i zapraszamy w każdą sobotę  ;-)

To był naprawdę szybki bieg - aż 43 osoby poprawiły dzisiaj swoje PB. Świetnie!

Wyniki dzisiejszego biegu znajdziecie na swoich emailach oraz tam gdzie zawsze:

http://www.parkrun.pl/poznan/rezultaty/weeklyresults/…

Na czele dobiegli dzisiaj do mety Piotr Tomczyk, Adrian Graczyk oraz Mateusz Gajewski, a wśród pań Agnieszka Kijak, Hania Jaraszkiewicz oraz Monika Owczarczak.

Najlepsze wyniki procentowe osiągnęli dzisiaj Mareusz Gajewski, Tomasz Łukaszewski oraz Piotr Tomczyk.

Śledźcie nasz profil, gdzie najpóźniej w piątek umieścimy informację na temat remontu na Rosarium. Jeżeli nasza stała trasa stanie się nieprzejezdna, pobiegniemy na zmodyfikowanej trasie na dwóch okrążeniach.

Zapraszamy już za tydzień... zaczynamy kolejne 250 biegów parkrun  ;-)

Tutaj znajdziecie aktualny harmonogram wolontariuszy. Zgłaszajcie się do pomocy, parkrun odbywa się wyłącznie pracą wolontariuszy, dzięki którym wiele osób może uczestniczyć w Poznaniu i nie tylko w świetnie zorganizowanych spotkaniach parkrun:

http://www.parkrun.pl/poznan/harmonogramwolontariuszy/

Zdjęcia z dzisiejszego biegu oraz śniadania będą pojawiały się sukcesywnie na naszym profilu, jak tylko będziemy je otrzymywali od dzisiejszych fotografów.

Dziękujemy za uwagę  ;-)

autor raportu: Robert Walczak

⇐ Nowsze wiadomości