Najlepsze rezultaty wg. Współczynnika wieku uzyskane w ramach ostatnich edycji parkrun

Bieg Uczestnik parkrunCzasGrupa wiekowaWspółczynnik wiekuKlub
Rumia Antoni CICHOŃCZUK20:53VM65-6982.60 %WKS Flota Gdynia
Leszno Agnieszka JERZYK18:13SW25-2981.24 %Unattached
Cieszyn Andrzej ŁUKASIAK19:34VM55-5980.58 %Unattached
Opole Jerzy SIEMASZKO19:07VM55-5980.38 %BBL Opole
Koszalin Eugeniusz ORLIKOWSKI21:32VM65-6980.11 %Biegamyrazem.pl
Swidwin Tadeusz GOŹLIŃSKI19:24VM55-5979.90 %Unattached
Tczew Zygfryd LIBAN23:29VM70-7479.35 %BIEGAJĄCY TCZEW
Gdansk Piotr PIETRZAK18:28VM45-4979.24 %Unattached
Warszawa-Zoliborz Tomasz LIPIEC18:09VM45-4978.70 %Byledobiec Anin
Konstancin-Jeziorna Stefan WNOROWSKI17:17VM35-3978.40 %Unattached
Szczecinek Sylwester SZYMAŃSKI17:59VM40-4478.22 %ULKS Barwice
Glogow Roman KARAMUCKI17:54VM40-4478.03 %Unattached
Katowice Artur ROSIŃSKI16:34SM20-2477.87 %Unattached
Szczecin Tadeusz PLATA21:45VM65-6977.85 %Unattached
Warszawa-Praga Wojciech SKORY17:41VM40-4477.76 %Unattached
Warszawa-Ursynow Thomas HORNE19:40VM50-5477.46 %Vege Runners
Wroclaw Elżbieta KOSZYKOWSKA26:10VW60-6477.45 %Unattached
Poznan Janusz SZYMAŃSKI21:53VM65-6977.38 %Unattached
Bydgoszcz Adam ZIĘBA18:11VM40-4477.36 %TriSpace
Dabrowka Norbert CZERBNIAK18:29VM45-4977.28 %Tarnowo Podgórne Biega
Chrzanow Jerzy TOPA19:24VM50-5477.23 %MKSW Trzebinia
Krakow Maciej LUBIENIECKI17:29VM35-3976.93 %Lacho Team
Gdansk Poludnie Dariusz KOKOCIŃSKI18:01VM40-4476.87 %Akademia Biegania
Elk Jan BOBROWSKI19:19VM50-5476.36 %Unattached
Gdynia Gary CHANDLER19:11VM45-4976.28 %Springfield Striders RC
Lubin Barbara KLUBA29:47VW70-7475.99 %Unattached
Jablonna Dariusz Marek KRÓL19:56VM50-5475.84 %Dream Run
Kalisz Robert KALICIŃSKI18:50VM45-4975.84 %DZIKA DRUŻYNA
Rzeszow Roman JURCZAK20:55VM55-5975.38 %Unattached
Lódz Andrzej WOŹNIAK20:44VM55-5974.76 %KB Arturowek Lodz
Dzialdowo Leon MEDERSKI21:27VM60-6474.75 %Unattached
Torun Piotr KASPRZYK19:43VM45-4973.63 %Unattached
Zary Jerzy WARSZAWSKI22:45VM60-6473.04 %Unattached
Swinoujscie Robert DERDA19:31VM45-4972.67 %TT Szczecin
Skierniewice Stanisław PLUTA22:01VM55-5972.22 %Unattached
Tychy Bogusława WILCZEK24:00VW50-5471.60 %Unattached
Pabianice Wojciech SOWAŁA18:27SM30-3470.73 %Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
Kolobrzeg Sławomir KROCZYŃSKI22:00VM55-5970.45 %Unattached
Jelenia Gora Tadeusz PIETROW23:12VM60-6470.33 %Jelonki Running Team
Koscian Agnieszka KIJAK21:15SW30-3469.65 %Unattached
Warszawa-Brodno Tadeusz LIHS21:21VM50-5469.63 %MISJONARZE KLARETYNI
Pruszkow Andrzej MIEDZIEJEWSKI18:40SM30-3469.46 %WPRunning
Grodzisk Mazowiecki Krzysztof ŻÓŁTOWSKI20:50VM45-4968.56 %Unattached
Olsztyn Benedykt KWAŚNIEWSKI23:54VM60-6468.27 %Unattached
Kutno Waldemar MICHALAK21:06VM45-4967.69 %Kutno Biega
Gostyn Patrycja BIELECKA23:20JW11-1467.36 %Unattached
Augustow Jakub GAWĘDZKI20:41JM15-1767.28 %Unattached
Gorzow Wielkopolski Eugeniusz GAJEWSKI25:05VM60-6463.92 %Unattached
Wolbrom Bogdan MYSTEK24:40VM55-5962.30 %Unattached
Bialystok Nikola ZAWISTOWSKA25:20JW15-1761.18 %Unattached