Najlepsze rezultaty wg. Współczynnika wieku uzyskane w ramach ostatnich edycji parkrun

Bieg ZawodnikCzasGrupa wiekowaWsp. WiekuKlub
Cieszyn Andrzej ŁUKASIAK18:46VM55-5984.72 %Unattached
Zary Krzysztof CIEŚLAK17:54VM50-5483.71 %Unattached
Warszawa-Zoliborz Sebastian POLAK16:12VM35-3983.02 %Unattached
Opole Jerzy SIEMASZKO18:48VM55-5982.45 %BBL Opole
Warszawa-Ursynow Andrzej KOTWA17:59VM50-5482.02 %Vege Runners
Gdansk Piotr PIETRZAK18:01VM50-5481.87 %Unattached
Chrzanow Krzysztof BADERA19:19VM55-5981.62 %Unattached
Szczecin Janusz ŻYWICKI17:56VM45-4981.60 %KB PIONIER SZCZECIN
Rzeszow Roman JURCZAK19:31VM55-5981.47 %Unattached
Dabrowka Norbert CZERBNIAK17:35VM45-4981.23 %Tarnowo Podgórne Biega
Krakow Piotr MAJCHER17:47VM45-4979.76 %Eskadra Kraków
Leszno Marcel MACKOWSKI21:22JM1079.64 %Unattached
Szczecinek Piotr POLGUJ22:32VM70-7479.22 %MKL Szczecinek
Torun Sławomir FOREMSKI18:30VM45-4979.10 %Toruński Klub Triathlonowy
Bydgoszcz Adam ZIĘBA17:53VM40-4478.66 %TriSpace
Kalisz Marcin WITKOWSKI16:37SM30-3478.54 %Unattached
Warszawa-Praga Marta KAZMIERCZAK19:10VW35-3978.26 %Dream Run
Katowice Rafał MYKAŁA18:00VM40-4478.15 %Unattached
Poznan Daniel MIKIELSKI16:32SM25-2978.02 %Unattached
Wroclaw Elżbieta KOSZYKOWSKA26:32VW65-6977.58 %Unattached
Gdynia Jan GAWEŁ22:46VM70-7477.45 %Unattached
Glogow Grzegorz JANKOWSKI18:19VM45-4977.43 %Unattached
Dzialdowo Leon MEDERSKI21:02VM60-6476.94 %Unattached
Elk Jan BOBROWSKI19:20VM50-5476.29 %Unattached
Tczew Krzysztof PAWŁOWSKI17:17VM35-3976.28 %BIEGAJĄCY TCZEW
Pruszkow Arek ŁĘCZYCKI17:25SM30-3475.31 %Unattached
Konstancin-Jeziorna Tomasz KOZŁOWSKI22:16VM65-6975.30 %Unattached
Olsztyn Jan GROCHOWSKI22:30VM65-6975.26 %WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
Lubin Lucyna STĘPIEŃ25:35VW60-6474.79 %Unattached
Charzykowy Zbigniew WIŚNIEWSKI28:50VM80-8474.74 %FLORIAN CHOJNICE
Lódz Agata WALCZAK21:18VW45-4974.57 %KB Arturowek Lodz
Rumia Sławomir HEBEL19:11VM45-4974.46 %Unattached
Bialystok Tomasz MAKAŁUS18:33VM40-4474.12 %Unattached
Jablonna Marcin RĘBIEJEWSKI18:06VM35-3973.76 %Unattached
Jelenia Gora Jarosław MANTHAJ21:27VM55-5972.88 %Unattached
Kolobrzeg Anna HRYCYK21:34JW11-1472.87 %Unattached
Swinoujscie Teresa DOMALEWSKA25:46VW55-5972.19 %Unattached
Tychy Damian CZYPEK18:40VM35-3972.05 %TGB LAKE RUNNERS
Koscian Michał SCHWARZ18:22VM35-3971.78 %Kościan Team
Swidwin Saturnin SOWINSKI21:06VM50-5471.64 %Unattached
Skierniewice Michał JAGIEŁŁO19:34VM40-4471.38 %Unattached
Koszalin Włodzimierz GŁOWACKI29:02VM75-7970.72 %Unattached
Grodzisk Mazowiecki Marek SEKOWSKI21:07VM50-5470.40 %Unattached
Skorzec Andrzej OKNIŃSKI21:17VM50-5470.40 %Unattached
Warszawa-Brodno Tadeusz LIHS21:20VM50-5470.23 %MISJONARZE KLARETYNI
Gdansk Poludnie Sebastian KIERZNIKIEWICZ18:51VM35-3969.94 %Unattached
Gostyn Marcin MICHALCZYK19:29SM18-1967.66 %Unattached
Pabianice Paweł SZTRANEK21:22VM45-4967.39 %UKS Azymut Pabianice
Gorzow Wielkopolski Iwona Marcela KUNIK22:07SW30-3466.92 %Unattached
Kutno Maksymilian MAJDA21:39JM15-1764.28 %Kutno Biega
Augustow Renata GINSZT26:29VW50-5464.07 %ATP Augustów
Kedzierzyn-Kozle Daniel ŁEŚKO23:13JM11-1464.03 %Unattached
Wolbrom Krzysztof Michał SZCZEPANKIEWICZ23:18VM45-4961.80 %Unattached