Zwycięzcy ostatnich edycji biegów

  Mężczyźni Kobiety
Bieg ZawodnikKlub ZawodnikKlub
Augustow Viacheslav KUTYRKINСосновка Renata GINSZTATP Augustów
Bialystok Wojciech AUGUSTYNOWICZUnattached Dorota SIEMIENIUKUnattached
Bydgoszcz Sylwester Leon TUCZYŃSKIBydgoskie Okonie Dagmara WRÓBLEWSKATKKF Kolejarz Bydgoszcz
Charzykowy Tomasz BORKOWSKIUnattached Karolina SZMAGLINSKAFLORIAN CHOJNICE
Chełm Radosław ECHTAUnattached Justyna JAGIEŁŁOChełm Biega
Chrzanow Kamil CZECHOWICZUnattached Basia KUSIOUnattached
Cieszyn Szymon, Tymoteusz MASARSKIUnattached Kinga KOWALSKAOlza Cieszyn
Dabrowka Jan DACHTERAOlimpia Poznan Agnieszka KIJAKUnattached
Dzialdowo Aleksander SENDZICKIRozbiegane Działdowo Martyna KONARZEWSKAUnattached
Dzierzgoń Bartosz KACPERSKIUnattached Sandra Nikola MAŃKAUnattached
Elk Marcin GETEKUnattached Anna CIECHALSKAUnattached
Gdansk Tomasz Henryk BAGROWSKIRadość Biegania Elżbieta TUWALSKALKS Zantyr Sztum
Gdansk Poludnie Łukasz POMAGRUKUnattached Magdalena KAŁASUnattached
Gdynia Konrad PAWLAKSupermaraton Kalisz Maja ROKITARockyRUN
Glogow Roman KARAMUCKIUnattached Agnieszka GLAPIAKUnattached
Gorzow Wielkopolski Mariusz NOWAKPiątkowo na Biegowo Monika WALENTYNOWICZUnattached
Gostyn Łukasz KACZMAREKUnattached Karolina BIELECKAUnattached
Grodzisk Mazowiecki Piotr ZDZIARSKIDogoń Grodzisk Mazowiecki Sylwia SOWA-OKRASADogoń Grodzisk Mazowiecki
Grudziądz Maciej KRASNODĘBSKIUnattached Anna ŁUCKAAkademia Biegania
Jablonna Adam POŻAROWSZCZYKMinisterstwo Głupich Kroków Legionowo Anna BRUDEREKRUNNERS TEAM JABŁONNA
Jelenia Gora Tomasz Rafał HUTNIKUnattached Edyta OPAŁACZUnattached
Jezioro Górne Marcin BARTCZAKUnattached Elżbieta MOROZUnattached
Kalisz Sebastian ANTKOWIAKUnattached Aleksandra GUGLASDZIKA DRUŻYNA
Katowice Tomasz IWANYSZYNUnattached Natalia GRACZHernik Team
Kedzierzyn-Kozle Mariusz KRZESAJMultiFit Grażyna SZWANCARZMultiFit
Kolobrzeg Jarosław JUSZCZAKUnattached Anna HRYCYKUnattached
Konstancin-Jeziorna Michał REMBOWSKIUnattached Izabela PODODEMSKA-ZABDYRKS Pegaz
Koscian Mirosław KACZMAREKKościan Team Aleksandra IWASZCZUKUnattached
Koszalin Tomasz STANKEUnattached Monika BLICHARZUnattached
Krakow Oliver GAJDOWSKIAmbleside AC Magdalena NABIELECITMBW Kraków
Kutno Igor FRYDRYSIAKKutno Biega Anna SZCZEPAŃSKAKutno Biega
Leszno Unknown ATHLETEUnattached Angelina WOYCZYŃSKALucky Luki
Lódz Piotr ROSIAKRysio Team Aleksandra UMIŃSKAUnattached
Lubin Rafał KULCZYCKIUnattached Lucyna STĘPIEŃUnattached
Olsztyn Krzysztof KAROLEWSKIUnattached Olga NARUSZEWICZUnattached
Opole Rafał POLAKEVENT HOSTEL Monika MRUGAŁAUnattached
Pabianice Daniel MICHALSKIUKS Azymut Pabianice Beata ŚWIATŁOWSKAUnattached
Pole Mokotowskie Krzysztof KRYGIERAccenture Marta Lena WOJTKOWIAKUnattached
Poznan Jan HORDYCHPCH_RUN Antonina BOICHUKUnattached
Pruszkow Andrzej MIEDZIEJEWSKIWPRunning Izabella GAJEWSKAKobietybiegaja.pl
Rumia Daniel MIKIELSKIUnattached Sylwia MROCZEKUnattached
Rzeszow Szczepan NIEMIECRzeszowskie Gazele i Gepardy Malgorzata WĘGRZYNRzeszowskie Gazele i Gepardy
Skierniewice Sylwester WÓJTKB TRUCHT MARATON Skierniewice Agnieszka Maria ROSAUnattached
Skorzec Marek MIEZIANKOKlub Aktywnych parkrun Skórzec Marta SAWICKAImperial College Cross Country & AC
Swidwin Łukasz GOLIŃSKIKB SPRINT Świdwin Agnieszka RATAJEWSKAUnattached
Swinoujscie Piotr KUDAŚUnattached Karolina ROMAŃSKAUnattached
Szczecin Unknown ATHLETEUnattached Iwona DERLETAUnattached
Szczecinek Sylwester SZYMAŃSKIULKS Barwice Danuta KARWATUnattached
Tczew Krzysztof PAWŁOWSKISaint-Gobain SQUAD Agnieszka PAŁKOWSKAUnattached
Torun Maciej WŁOSIŃSKIUnattached Dorota Anna WĄSIKUnattached
Tychy Dominik GWAREKUnattached Julia BARONUnattached
Warszawa-Brodno Andrzej TRAWIŃSKIUnattached Basia HAŁACZEKUnattached
Warszawa-Praga Dominik BOGDANOWICZUnattached Magdalena Anna DOBAJ - ZEREKUnattached
Warszawa-Ursynow Łukasz KLAŚTrucht Tarchomin Team Wioleta MERCIK#YOLOTEAMKRK
Warszawa-Zoliborz Michał ORZEŁRK Athletics Warszawa Justyna KOSTRZEWSKAUnattached
Wolbrom Paweł MYCAWolbrom TEAM Magdalena BIAŁASUnattached
Wroclaw Tomasz PIOTROWSKIUnattached Patrycja BIEGAŃSKAUnattached
Zary Marcin PIOTROWSKIŻary Runners Team Kamila KRZEMIŃSKA-BIELAKUnattached
Zielona Góra James Richard Alexander CLARKEOrdnance Survey Runners Vicki Yvonne CLARKEHardley Runners