4 listopada br. parkrun Tczew odwołany :(

Informujemy, iż w sobotę 4 listopada br w Tczewie parkrun nie odbędzie się, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału tego dnia w XXVII Biegu Sambora na 10 km, który odbędzie się w Tczewie start godz. 12:00 Kanonka, zapisy www.elektroncznezapisy.pl. Mały Sambor bieg dla dzieci zapisy bezpośrednio przed startem 10:00 - Kanonka ul. Wojska Polskiego w Tczewie.
11 listopada, będziemy czekali na Was o 9:00 na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie - bieg z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, przyjdźcie ubrani na biało-czerwono :)

 

Bieg charytatywny na rehabilitację dla Michaliny !!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym biegu dla Michaliny - 28.10.2017 godz. 9:00 Bulwar Nadwiślański w Tczewie. Biegamy i pomagamy !!!
16 lat #toniewieknaudar! Zbieramy na kosztowną rehabilitację neurologiczną Michaliny Jeleniewskiej. To córka wspaniałych ludzi, 16-letnia uczennica klasy sportowej II LO Tczew​ 11 września 2017 roku podczas zajęć wychowania-fizycznego poczuła silne pulsowanie w prawej skroni, ostry ból głowy i osłabienie lewej strony ciała. Po przewiezieniu do szpitala lekarze zdiagnozowali udar niedokrwienny prawej półkuli mózgu oraz podejrzenie guzkowego zapalenia naczyń. Więcej informacji pod linkiem: https://fundacjaforani.org/data/images/podopieczni/apele/apel_o_pomoc_Michalina_Jeleniewska.pdf . Podczas biegu będą zbierane środki finansowe do puszki na wsparcie leczenia Michaliny - wiele razy pokazaliście, że nie jesteście obojętni na krzywdę drugiej osoby.

 

16 września br parkrun Tczew odwołany :(

Informujemy, iż w sobotę 16 września br w Tczewie parkrun nie odbędzie się, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału tego dnia w Powiatowym Teście Coopera, który odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Bałdowskiej w Tczewie - zapisy bezpośrednio przed testem od godziny 9:00.
23 września, będziemy czekali na Was o 9:00 na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie.

 

Odwołany parkrun Tczew 27 maja 2017 roku :(

Informujemy, iż w najbliższą sobotę 27 maja br w Tczewie parkrun nie odbędzie się, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału tego dnia w SILGAN Ćwierćmaratonie - zapisy dostępne są https://elektronicznezapisy.pl/event/1423.html oraz regulamin :)

3 czerwca czekamy na Was na Bulwarze Nadwiślańskim o godz. 9:00 - #57 parkrun Tczew.

 

Urodziny, urodziny, urodziny – roczek PARKRUN TCZEW

Serdecznie zapraszamy 22 kwietnia do Tczewa na 52 edycję parkrun Tczew, będzie się działo, świętować będziemy 1 urodziny !!!. Tradycyjnie pobiegamy o 9:00 na odcinku 5 km Bulwar Nadwiślański a później ciasto, kawa i dyskusje, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń dużo uśmiechu i wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie. Rezerwujcie sobie czas i przyjeżdżajcie do Tczewa, wszyscy jesteście zaproszeni :)

⇐ Nowsze wiadomości