parkrun Białystok 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI4M00:16:23 
2Wojciech AUGUSTYNOWICZ6M00:16:46 
3Dawid TROJAN32M00:16:53 
4Andrzej CZERWIŃSKI13M00:17:11 
5Marcin PATECKI1M00:17:29LKS Koluszki
6Tomasz MAKAŁUS49M00:17:56 
7Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:59gRUNwald team Poznań
8Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:18:05Vege Runners
9Alan BLAKIE2M00:18:05 
10Arkadiusz OSTASZEWSKI6M00:18:09 
11Krystian KALINOWSKI11M00:18:10 
12Piotrek PEŁSZYK85M00:18:12BIEGOSTOK
13Juliusz Krzysztof BORAWSKI16M00:18:14Vege Runners
14Andrzej CZERWIŃSKI1M00:18:18Gillette RUN
15Franciszek PRZYBYŁEK2M00:18:19 
16Marcin SIELEZNIEW30M00:18:20 
17John INGLESON2M00:18:21 
18Łukasz GRODZKI55M00:18:21 
19Daniel BOCHENKO4M00:18:22 
20Tomasz TYSZKA1M00:18:29 
21Marek CHOŁOTA1M00:18:32Biegowyswiat.pl
22Łukasz SAGAN39M00:18:36PKO Bank Polski
23Garry EVANS1M00:18:43 
24Łukasz STACHERSKI1M00:18:43
25Mieszko MAZUREK1M00:18:48Maratończyk Poznań
26Maciej TARNOWSKI6M00:18:52Trucht Tarchomin Team
27Tomasz ŁAWIDA1M00:18:55 
28Kamil ŻUKOWSKI10M00:18:58BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
29Józek ANDREJCZUK58M00:18:59 
30Mirosław PUCIŁOWSKI26M00:18:59NADAKTYWNI
31Sławko GREKOW5M00:19:01zatrzymajsiewbiegu.pl
32Hendrik FRENTRUP1M00:19:03 
33Mariusz GOGOL42M00:19:11Gogol Team
34Jarosław JANIUK52M00:19:19 
35Maciej KAMIŃŚKI1M00:19:19 
36Sebastian SKARACZYŃSKI23M00:19:23 
37Grzegorz MIKULSKI22M00:19:24 
38Ireneusz BOGUSZ3M00:19:26 
39Piotr BARTULA1M00:19:30 
40Maciej PAPIERNIK39M00:19:30Grupa Szalonych Rowerzystów
41Dariusz JELSKI21M00:19:31 
42Dariusz GRABALA1M00:19:33 
43Paweł ZAJKOWSKI23M00:19:33 
44Piotr ZDZIARSKI1M00:19:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
45Piotrek KONDRAK31M00:19:33 
46Damian KRASOWSKI9M00:19:34 
47Paweł GIERASIMIUK4M00:19:35 
48Dariusz PAZIK1M00:19:36Runeda
49Piotr SZMURŁO1M00:19:37 
50Kamil KLECZYŃSKI38M00:19:42 
51Michał PANEK1M00:19:42 
52Jacek BRZOZOWSKI9M00:19:43 
53Arkadiusz PAJDOSZ1M00:19:51WPRunning
54Magdalena PARCHOWSKA2F00:19:57 
55Paweł MINIUK1M00:19:58 
56Jan BARTOSZEWICZ31M00:20:00 
57Adam SZUBZDA6M00:20:00BIEGOSTOK
58Emil BURSIEWICZ2M00:20:01 
59Robert OSMÓLSKI1M00:20:03 
60Paweł KORZENIEWSKI8M00:20:03 
61Grzegorz BOROWSKI49M00:20:06BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
62Krzysztof KARPIŃSKI2M00:20:07 
63Jarosław BOSIACKI27M00:20:09 
64Kamil MADEJEK2M00:20:10Vege Runners
65Piotr KONDRACIUK28M00:20:11 
66Marcin POPŁAWSKI7M00:20:12 
67Krzysztof Paweł OLEŃCZUK10M00:20:13 
68Rafał NIEWIAROWSKI12M00:20:14Grupa Szalonych Rowerzystów
69Jaroslaw BZURA1M00:20:17 
70Błażej DAŃKO3M00:20:17 
71Grzegorz Igor JADWISZCZAK1M00:20:18 
72Michał ANTUSZEWSKI21M00:20:18 
73Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:20:20Rysio Team
74Wojciech PILICHOWSKI47M00:20:22Grupa Szalonych Rowerzystów
75Michał CAŁA1M00:20:24 
76Kamil WÓJCIK1M00:20:24 
77Karol BOŁTRUCZYK1M00:20:25NADAKTYWNI
78Jędrzej WABERSKI2M00:20:25 
79Martin OSADNIK1M00:20:26 
80Piotr SZUBZDA4M00:20:26 
81Zbigniew KOSIŃSKI2M00:20:30 
82Jacek NASUTO20M00:20:30 
83Marzena ŻUK4F00:20:30 
84Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:32 
85Jarosław RDZANEK2M00:20:32 
86Grzegorz GAJEWSKI1M00:20:36 
87Kacper RZEŃCA1M00:20:39 
88Janusz GOGOL54M00:20:40Gogol Team
89Piotr SNARSKI11M00:20:41 
90Bartosz SAWICKI1M00:20:42 
91Adam PÓŁKOŚNIK43M00:20:43 
92Damian SŁOWIK1M00:20:43Joggas.com Team
93Leszek BEHOUNEK2M00:20:45Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
94Dawid Noel PISZCZATOWSKI8M00:20:47 
95Rafał SZEJKO24M00:20:49 
96Antoni KAMIŃSKI2M00:20:50 
97Marek JASIONOWSKI3M00:20:52 
98Michał JAREMCZUK3M00:20:54 
99Tomasz MAZIEWSKI3M00:20:56 
100Marcin SOKÓŁ3M00:20:57 
101Janusz ZAHOROWSKI7M00:20:58Grupa Szalonych Rowerzystów
102Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:00Vege Runners
103Magdalena OSTAPOWICZ7F00:21:01 
104Kacper KADŁUBISKI5M00:21:02 
105Dariusz BOGUSLOWICZ1M00:21:02 
106Kamil GALICKI1M00:21:03 
107Janusz SYSUŁA53M00:21:04 
108Paweł BAJDAŁA1M00:21:05 
109Александр КОРНИЛОВ1M00:21:05 
110Daniel OKUŁA1M00:21:06 
111Marcin SZCZESNIAK4M00:21:07 
112Wojciech BOGUSZ21M00:21:07 
113Rafał WACEWICZ10M00:21:10AikiRunners
114Ryszard CIMOSZUK2M00:21:11Grupa Szalonych Rowerzystów
115Robert ROMANOWICZ8M00:21:12 
116Łukasz STĘPIEŃ1M00:21:17 
117Piotr GOŁEMBIECKI2M00:21:19 
118Łukasz KRASOWSKI1M00:21:19 
119Paweł PRUS7M00:21:20BIEGOSTOK
120Adam Ryszard NOWICKI2M00:21:21 
121Przemysław TOMCZAK1M00:21:23 
122Tomasz KOROLCZUK1M00:21:24 
123Piotr KONDRAK14M00:21:24 
124Adam CHODOROWSKI3M00:21:24 
125Andrei FEDARAU1M00:21:25 
126John BROOKER1M00:21:26Bexhill Runners & Triathletes
127Krzysztof MARCINKOWSKI1M00:21:27NADAKTYWNI
128Rafał BUJNOWSKI1M00:21:29Grupa Biegowa parkrun Warszawa
129Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:32100 Marathon Club Polska
130Adam BAŁAKIER8M00:21:33 
131Wojciech POTAPO53M00:21:35 
132Dariusz ZALEWSKI37M00:21:35NADAKTYWNI
133Adam ŁAPIŃSKI34M00:21:36AikiRunners
134Adam MICHALSKI1M00:21:36 
135Bartłomiej BIELAWIEC7M00:21:38 
136Michał ANDREJCZUK1M00:21:38 
137Tomasz Cezary GAIŃSKI47M00:21:40BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
138Marek GRYGORUK1M00:21:40Vege Runners
139Iwona RAKOWSKA9F00:21:43 
140Piotr CHOŁODOWSKI21M00:21:45NADAKTYWNI
141Mariusz KOROLCZUK1M00:21:45 
142Leszek ŁAPIŃSKI1M00:21:46 
143Krzysztofor SIEŚKIEWICZ25M00:21:48 
144Marcin BARANOWSKI1M00:21:49 
145Jarosław CHODYNICKI2M00:21:49 
146Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:21:50 
147Katarzyna KARPACZ113F00:21:50BIEGOSTOK
148Dorota SIEMIENIUK6F00:21:53 
149Piotr SŁOWIKOWSKI4M00:21:59 
150Grzegorz JAMIOŁKOWSKI40M00:22:00BIEGOSTOK
151Agnieszka FRYBES12F00:22:00BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
152Krzysztof PODBIELSKI18M00:22:04AikiRunners
153Włodzimierz Jan MUSIAŁ4M00:22:05 
154Sławomir RUDNIK1M00:22:06NADAKTYWNI
155Mateusz WITOS2M00:22:08Vege Runners
156Mariusz DAWIDEK1M00:22:10 
157Andrzej Norbert SADOWSKI24M00:22:12 
158Dariusz BŁAŻEWICZ13M00:22:14 
159Rafał DYSZKIEWICZ1M00:22:14 
160Bożena PRUS2F00:22:17 
161Piotr MIKOŁAJCZYK1M00:22:17Biegnę Cię wyprzedzić
162Marcin ZINÓWKO1M00:22:18 
163Artur POTAPO5M00:22:19 
164Elżbieta PAPIERNIK9F00:22:19 
165Krzysztof ZDANUCZYK15M00:22:20 
166David VAN DEN BERGH1M00:22:20 
167Michał WASILEWSKI3M00:22:20 
168Karol CHILIŃSKI5M00:22:20Drużyna Szpiku
169Barbara ANTONIENKO- PŁOSZCZUK35F00:22:22BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
170Jacek KONOPACKI1M00:22:22 
171Andrzej KONDRACIUK2M00:22:22TatoBiega
172Michał ANTUSZEWSKI1M00:22:24 
173Wiktor GICZAN1M00:22:24 
174Maciej BIŚ2M00:22:25 
175Jakub ROMBEL1M00:22:25 
176Agnieszka BIS8F00:22:27 
177Joanna NABIELEC1F00:22:27ITMBW Kraków
178Aleksandra Teresa ZINÓWKO4F00:22:29 
179Adrian DZIARNOWSKI2M00:22:30 
180Paweł SZACHOWICZ1M00:22:30 
181Maciej BIAŁOBŁOCKI1M00:22:31 
182Kinga ZUJKO2F00:22:32 
183Kamil SUŁKOWSKI5M00:22:35 
184Krzysztof MIESZKÓW3M00:22:36 
185Darek KRAKOWSKI12M00:22:36BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
186Artur KONOPKO3M00:22:37BARTEK TRENUJE TEAM
187Łukasz CETRA1M00:22:37 
188Piotr KOWALKO2M00:22:37 
189Marta Zofia KOC2F00:22:38 
190Adam MOJSA6M00:22:39 
191Arron TREVOR1M00:22:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
192Dariusz KRAKOWSKI3M00:22:41BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
193Łukasz KLAŚ1M00:22:41Nudne Piątki
194Mateusz MERCIK1M00:22:43#YOLOTEAMKRK
195Julita GUZEWICZ2F00:22:43 
196Zbigniew SOBIESKI1M00:22:45 
197Konrad Julian PASZKIEWICZ4M00:22:47 
198Szczęsny Krystian SZYMAŃSKI2M00:22:47 
199Bartłomiej BAŃKOWSKI1M00:22:47Vege Runners
200Magda JASKÓLSKA1F00:22:49Vege Runners
201Stanisław SAWICKI9M00:22:49 
202Dariusz TRACIKOWSKI1M00:22:49 
203Marcin KIERZKOWSKI83M00:22:50BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
204Pawel LEMPICKI1M00:22:51 
205Tomasz KEMPA6M00:22:51BIEGOSTOK
206Agata STANKIEWICZ11F00:22:52 
207Mirosław KACPERSKI1M00:22:53Vege Runners
208Richard GRANT1M00:22:53Wigston Phoenix R C
209Michał SUŁKOWSKI1M00:22:54 
210Łukasz SOBCZYK1M00:22:54Kołobrzeg Biega
211Ryszard OMIELIAŃCZYK6M00:22:57 
212Adam WIŃSKI14M00:22:59 
213Andrzej BIELSKI1M00:23:0010 Warszawski Pułk Samochodowy
214Mikołaj WABERSKI2M00:23:00 
215Wojciech NIEWIŃSKI2M00:23:01 
216Aleksandra Ewa GRABIAS1F00:23:02 
217Andrzej TOMASZUK1M00:23:02 
218Michał SZYMAŃSKI30M00:23:05 
219Łukasz LINDEBNY4M00:23:05 
220Jarek BIERĆ32M00:23:06BIEGOSTOK
221Wojtek KONOPACKI61M00:23:07 
222Pawel PILKOWSKI1M00:23:08 
223Grzegorz Paweł NOWAK1M00:23:08parkrun tourists Poznań
224Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:23:09 
225Marcin KURYŁOWICZ6M00:23:10 
226Bartosz SAKOWICZ6M00:23:10 
227Marek Adel HOFFMAN13M00:23:11 
228Tobiasz CAŁUCH1M00:23:14 
229Karolina KRUK1F00:23:14 
230Jonathan URE8M00:23:15Beaumont RC
231Magdalena STASIEWICZ7F00:23:15 
232Jarek KOTOWSKI7M00:23:16 
233Krzysztof CZAJKOWSKI20M00:23:16Naprzód Młociny
234Nikola ZAWISTOWSKA36F00:23:21 
235Piotr STANKIEWICZ3M00:23:23 
236Kamil NOSZCZYŃSKI2M00:23:23 
237Wiola CZOSTKÓW2F00:23:23Accenture
238Przemysław ZADYKOWICZ41M00:23:26 
239Zoltan Michał JOBBAGY9M00:23:27 
240Elżbieta KOTECKA1F00:23:29 
241Krystian GOGOLEWSKI3M00:23:30 
242T U G I20M00:23:30 
243Łukasz WISZNIEWSKI1M00:23:32 
244Krzysiek SOKOŁOWSKI13M00:23:33 
245Klaudia WOJCIECHOWSKA1F00:23:33Vege Runners
246Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:23:35Grupa Biegowa CHTMO
247Marek BUŁACH3M00:23:36BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
248Marek LULEWICZ1M00:23:37BIEGOSTOK
249Marcin SAR7M00:23:38 
250Ilona DZWILEWSKA3F00:23:38 
251Jakub GILEWICZ1M00:23:40 
252Adam KORZĘTKOWSKI1M00:23:40PZU Sport Team
253Tomasz KALITA42M00:23:41 
254Milewski MARCIN1M00:23:44 
255Mateusz KOLASIŃSKI1M00:23:48 
256Marcin NIEDBAŁA1M00:23:48 
257Janusz LIMBERGER1M00:23:49 
258Agnieszka PUTKO1F00:23:49 
259Michał WIŚNIEWSKI1M00:23:50 
260Piotr KODZIS1M00:23:51 
261Krzysztof KONECKI26M00:23:52 
262Tomasz KOTOWSKI3M00:23:53 
263Jędrzej JANISZEWSKI3M00:23:53 
264Andrey MURATOV1M00:23:56RUN ZEPPELIN
265Magdalena SOKÓŁ14F00:23:57 
266Jarosław WILKOWSKI1M00:23:57 
267Krzysztof TOMERA3M00:23:57 
268Marek ROSIŃSKI1M00:23:58 
269Bartłomiej ŚREDZIŃSKI2M00:24:01BIEGOSTOK
270Josephine SOLOWIEJ-WEDDERBURN1F00:24:01 
271Izabela SHYLOCK2F00:24:03Poole Runners
272Kacper ZUJKO1M00:24:03 
273Marcin KOWALCZUK1M00:24:03 
274Jolanta PIETRASZ4F00:24:04 
275Adam HERMANOWICZ2M00:24:08 
276Kamil ZADYKOWICZ2M00:24:09 
277Marcin BEDNARCZYK1M00:24:09 
278Michał ZACZENIUK3M00:24:09 
279Krzysztof ADAMSKI1M00:24:10 
280Marcin MAZEWSKI5M00:24:10 
281Marek Janusz KOZŁOWSKI9M00:24:11 
282Sebastian MIĘKUS46M00:24:12 
283Maciej SZYMBORSKI1M00:24:16 
284Malgorzata LIFFEN1F00:24:16 
285Mariusz GOTLIB9M00:24:17 
286Steven LENIHAN1M00:24:18Ramsbottom Running Club
287Joanna KONDRAK16F00:24:19 
288Magda SOKÓŁ19F00:24:19 
289Sylwia MROCZEK1F00:24:20 
290Krzysztof GILEWICZ1M00:24:20 
291Piotr DWORAKOWSKI5M00:24:21 
292Emilia STASIEWICZ21F00:24:21 
293Albert DUBIJ3M00:24:23 
294Adam SIKORSKI1M00:24:23 
295Martyna FALKOWSKA2F00:24:24 
296Łukasz OLSZEWSKI2M00:24:26Rozbiegane Działdowo
297Piotr KAMIŃSKI1M00:24:26 
298Julita ROSZKOWSKA5F00:24:26 
299Krzysztof JACKOWSKI7M00:24:27BIEGOSTOK
300Bartłomiej UŻYŃSKI1M00:24:27 
301Marcin BAJDA33M00:24:28 
302Artur FOMIENKO1M00:24:29 
303Łukasz ZWOLIŃSKI1M00:24:31 
304Wojciech MICHALCZUK1M00:24:32 
305Tomasz DENISIUK6M00:24:36 
306Ewa GONTAREK15F00:24:36 
307Marek DMITRUK20M00:24:38Grupa Szalonych Rowerzystów
308Urszula GASZTOLD3F00:24:40BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
309Krzysztof KIEŁCZEWSKI7M00:24:41 
310Klara IWASZKO1F00:24:41 
311Robert ANTOSZEWSKI1M00:24:42 
312Tadeusz PARCZEWSKI1M00:24:44 
313Leszek JANKOWIAK1M00:24:44 
314Piotr Adam WITKOWSKI1M00:24:46Vege Runners
315Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:24:48 
316Rafał GRYGORUK1M00:24:49 
317Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:50 
318Jacek MORAWSKI3M00:24:50 
319Tomasz OSIEKOWICZ19M00:24:51 
320Karol MONIETA4M00:24:52 
321Katarzyna ABRAMCZUK1F00:24:52 
322Mateusz MŁYNARCZYK1M00:24:52 
323Radoslaw MIKOŁAJCZYK3M00:24:53 
324Ewelina FIRLEJ1F00:24:54gRUNwald team Poznań
325Krzysztof KLIBER9M00:24:56 
326Tomasz JADCZUK5M00:24:58 
327Małgorzata JEGLIŃSKA-KRUPA2F00:24:58 
328Kamil ZDANOWICZ1M00:24:59 
329Alina SZUBZDA1F00:24:59 
330Sarah SKELTON1F00:25:00Vege Runners
331Marcin URBANIAK1M00:25:01SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
332Jarosław IWANIUK4M00:25:01 
333Artur BIAŁOUS1M00:25:02 
334Oskar OSIEKOWICZ5M00:25:03 
335Rafał GRODZKI2M00:25:11 
336Adam LEWANDOWSKI1M00:25:14 
337Olga BAGIŃSKA5F00:25:14BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
338Magdalena BIELAWIEC3F00:25:14 
339Eliza OSTASZEWSKA1F00:25:15 
340Eric VELVICK1M00:25:15 
341Irmina BLANK-OLSZEWSKA1F00:25:16Rozbiegane Działdowo
342Sławomir ZIENIEWICZ5M00:25:17 
343Tomasz DUDARONEK5M00:25:18 
344Mirosław SUMOREK3M00:25:19NADAKTYWNI
345Dominik SZUBZDA1M00:25:21 
346Dariusz WIŚNIEWSKI1M00:25:22Grupa Szalonych Rowerzystów
347Mariusz GICZAN15M00:25:22AikiRunners
348Michal SERKIES1M00:25:23 
349Magdalena ZBROJA-HAMANOWICZ91F00:25:24 
350Jacek KRZESZOWIEC1M00:25:24 
351Agnieszka MRÓZ7F00:25:24 
352Szymon SZEKALSKI1M00:25:25 
353Dariusz KAŹMIERSKI14M00:25:27AikiRunners
354Katarzyna JATKOWSKA1F00:25:27 
355Andrzej IWANOWSKI1M00:25:28 
356Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:29 
357Andrzej SZUMOWSKI8M00:25:30BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
358Jędrzej SZUMOWSKI8M00:25:30BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
359Anna MÓWIŃSKA1F00:25:30RUNNERS TEAM JABŁONNA
360Justyna SAWCZUK5F00:25:33 
361Hanna NEJFELD1F00:25:33BIEGam w Ząbkach
362Aleksandra MAŁYSZKO3F00:25:38 
363Wiktoria DREZNER3F00:25:38 
364Maciej BIERĆ1M00:25:39 
365Elzbieta WIERZBA19F00:25:41 
366Anna BEREZIECKA5F00:25:42 
367Ewa ZANIEWSKA21F00:25:42 
368Bogusław ZINÓWKO3M00:25:43 
369Andrzej PETELSKI11M00:25:44 
370Anna DOWGIERT1F00:25:45 
371Krzysztof BOBROWICZ4M00:25:46 
372Julita KASJANIUK1F00:25:47 
373Gabriel SAWICKI1M00:25:51 
374Marta CZACZKOWSKA1F00:25:52 
375Adam OSTROWSKI1M00:25:53 
376Zuzanna Katarzyna BOROWSKA1F00:25:53 
377Mariusz KLUCZYK3M00:25:54 
378Benjamin James SCOTT1M00:25:56 
379Eliza BUJNOWSKA1F00:25:59 
380Zbyszek CHOJNOWSKI3M00:26:00AikiRunners
381Piotr BOROWIECKI1M00:26:00 
382Paweł KRÓL1M00:26:03 
383Paweł Kazimierz SKOCZYLAS1M00:26:04PZU Sport Team
384Marcin LAMPART1M00:26:05Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
385Marta Aleksandra LAMPART1F00:26:05 
386Rafał PIOTROWSKI3M00:26:06 
387Michał OWŁASIUK6M00:26:06 
388Andrzej RYCZKOWSKI1M00:26:13 
389Marta Aniela MURAWSKA1F00:26:14 
390Michał NOWICKI1M00:26:14 
391Przemek BUDZIEWSKI1M00:26:15 
392Agnieszka KIJAK1F00:26:15 
393Rafał TRZESZCZKOWSKI1M00:26:16 
394Piotr MOKICKI1M00:26:19 
395Marta KAMIŃSKA8F00:26:20 
396Łukasz KONONIUK7M00:26:24 
397Agata INGLESON1F00:26:25JP Morgan Running Club
398Piotr RUTKOWSKI1M00:26:27 
399Marta RENBERG-ROGOWSKA30F00:26:31 
400Cezary WRÓBEL12M00:26:31 
401Bartosz JAROSZEWICZ3M00:26:35 
402Monika KICZKAJLO2F00:26:37 
403Rafał WITOS1M00:26:37BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
404Anna DOŁĘGA6F00:26:39 
405Anna KOPICZKO1F00:26:40 
406Alexandra MACDONALD6F00:26:40 
407Jan Kazimierz PERKOWICZ1M00:26:41 
408Grzegorz BENECKI4M00:26:43 
409Patrycja BIERNAT1F00:26:46 
410Jan ROMANOWSKI1M00:26:47 
411Jerzy PŁUSA1M00:26:47 
412Bartosz SZUTKIEWICZ10M00:26:47BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
413Maciej Krzysztof KIENIG1M00:26:49 
414Kamil JANUSZKIEWICZ1M00:26:49 
415Kinga PATECKA1F00:26:50 
416Bartłomiej KARPIŃSKI1M00:26:52 
417Magdalena FALKOWSKA3F00:26:52 
418Tomasz ZAWADZKI14M00:26:54 
419Jan ROGOWSKI1M00:26:57 
420Martyna ŁAZARCZYK1F00:26:58 
421Agnieszka DĄBROWSKA9F00:26:59 
422Joanna GAWRYLIK80F00:26:59 
423Dorota KOŚCIUK2F00:26:59 
424Grzegorz DASZUTA1M00:26:59 
425Przemek GRYGOROWICZ3M00:27:00 
426Julian DOLISTOWSKI1M00:27:00 
427Lukasz BIALOUS1M00:27:03 
428Marta WOŁOS1F00:27:03 
429Kacper OMIELIAŃCZYK4M00:27:03NADAKTYWNI
430Margo STEFF1F00:27:04 
431Cezary NIEWIAROWSKI9M00:27:06Grupa Szalonych Rowerzystów
432Kamil SOBOLEWSKI1M00:27:07 
433Maciej ANIKIEJ2M00:27:08 
434Maciej OWSIEJCZUK1M00:27:08 
435Joanna ŁUSZCZ122F00:27:09 
436Marek DAKOWICZ1M00:27:10 
437Barbara BRZEZIŃSKA2F00:27:10 
438Katarzyna RUTKOWSKA1F00:27:16ATP Augustów
439Michał ŁAPIŃSKI1M00:27:17 
440Mateusz DOMAGAŁA1M00:27:21 
441Edyta ŁAPIŃSKA2F00:27:21 
442Monika KAMIŃSKA1F00:27:23 
443Mateusz ROGOWSKI3M00:27:23 
444Urszula ROJ-ROJEWSKA2F00:27:24 
445Rebecca KRUSE2F00:27:24 
446Marcin ZAJĄCZKOWSKI1M00:27:24 
447Piotr JANKOWSKI1M00:27:26Grupa Biegowa CHTMO
448Aniela KIERZKOWSKA52F00:27:26 
449Krzysztof DANIELAK1M00:27:27 
450Wiesława GRECKA3F00:27:29 
451Edyta ŻAMOJDA1F00:27:30 
452Kinga NEJFELD1F00:27:30 
453Andres FALCONER1M00:27:35Fletcher's Cove parkrunners
454Jolanta BLAZAITE1F00:27:35Fletcher's Cove parkrunners
455Łukasz BREJNAK1M00:27:35 
456Adam GLAZER1M00:27:36 
457Krzysztof ŁYSIUK1M00:27:36 
458Anna Katarzyna GRYGUĆ5F00:27:39 
459Maciej SZERSZUN5M00:27:43 
460Dariusz DĄBROWSKI3M00:27:44 
461Paweł WYDRA1M00:27:45Night Runners
462Marzena KORDALA7F00:27:46 
463Paulina REMBAŁA5F00:27:48 
464Tomasz STANKIEWICZ1M00:27:51 
465Tomasz FIEDORUK1M00:27:55 
466Maciej POGORZELSKI1M00:27:56Straszyn Biega
467Piotr SZCZEPANIAK1M00:27:57Szakale Bałut Łódź
468Maja IWIŃSKA1F00:27:57 
469Błażej MALINOWSKI1M00:27:58 
470Anna Katarzyna BOGDANOWICZ1F00:28:01 
471Weronika OSTAPIONEK1F00:28:01 
472Piotr WIADEREK1M00:28:02Pędzące Żółwie
473Justyna SAWICKA1F00:28:04WILKI Koszalin
474Małgorzata BABUL1F00:28:04 
475Marek KRÓL4M00:28:05 
476Jarosław KOWALEWSKI4M00:28:06 
477Marek HELAK1M00:28:06 
478Tomasz GOGOL1M00:28:06Gogol Team
479Wojciech SZUBZDA1M00:28:09 
480Magdalena DOŁKIN3F00:28:13 
481Marek USTYMOWICZ2M00:28:14 
482Jędrzej Maciej KINALSKI1M00:28:14 
483Gavin HARVETT1M00:28:15 
484Rafał SKARŻYŃSKI2M00:28:17 
485Anna KUŚNIEREK1F00:28:17 
486Małgorzata LINDEBNA2F00:28:17 
487Edyta BOGDANOWICZ1F00:28:17 
488Agnieszka KLEKNER1F00:28:17 
489Julia PIEKUTOWSKA2F00:28:19 
490Krzysztof GRĄDZKI3M00:28:24Biegam bo lubie Gdynia
491Zbigniew ŻAKOWICZ1M00:28:32 
492Monika NIEDZIELSKA1F00:28:32 
493Marta KONOPACKA29F00:28:35 
494Wiesław JANKOWSKI3M00:28:39 
495Łukasz PAWŁOWSKI1M00:28:40 
496Patrycja PAŃKOWSKA5F00:28:41 
497Katarzyna GORCZYCA1F00:28:41 
498Jacek Tomasz DZIEKOŃSKI1M00:28:45Kondycja
499Mariusz MÓWIŃSKI1M00:28:46RUNNERS TEAM JABŁONNA
500Magdalena KALISZ1F00:28:47