parkrun Białystok 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI4M00:16:23 
2Wojciech AUGUSTYNOWICZ6M00:16:46 
3Dawid TROJAN32M00:16:53 
4Andrzej CZERWIŃSKI13M00:17:11 
5Marcin PATECKI1M00:17:29LKS Koluszki
6Tomasz MAKAŁUS49M00:17:56 
7Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:59gRUNwald team Poznań
8Alan BLAKIE2M00:18:05 
9Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:18:05Vege Runners
10Arkadiusz OSTASZEWSKI6M00:18:09 
11Krystian KALINOWSKI11M00:18:10 
12Piotrek PEŁSZYK80M00:18:12BIEGOSTOK
13Juliusz Krzysztof BORAWSKI16M00:18:14Vege Runners
14Andrzej CZERWIŃSKI1M00:18:18Gillette RUN
15Franciszek PRZYBYŁEK2M00:18:19 
16Marcin SIELEZNIEW24M00:18:20 
17John INGLESON2M00:18:21 
18Łukasz GRODZKI55M00:18:21 
19Daniel BOCHENKO4M00:18:22 
20Tomasz TYSZKA1M00:18:29 
21Marek CHOŁOTA1M00:18:32Biegowyswiat.pl
22Łukasz SAGAN36M00:18:36PKO Bank Polski
23Garry EVANS1M00:18:43 
24Łukasz STACHERSKI1M00:18:43
25Mieszko MAZUREK1M00:18:48Maratończyk Poznań
26Maciej TARNOWSKI6M00:18:52Trucht Tarchomin Team
27Tomasz ŁAWIDA1M00:18:55 
28Kamil ŻUKOWSKI10M00:18:58BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
29Mirosław PUCIŁOWSKI25M00:18:59NADAKTYWNI
30Sławko GREKOW5M00:19:01zatrzymajsiewbiegu.pl
31Hendrik FRENTRUP1M00:19:03 
32Józek ANDREJCZUK51M00:19:09 
33Jarosław JANIUK47M00:19:19 
34Maciej KAMIŃŚKI1M00:19:19 
35Sebastian SKARACZYŃSKI23M00:19:23 
36Grzegorz MIKULSKI20M00:19:24 
37Ireneusz BOGUSZ3M00:19:26 
38Piotr BARTULA1M00:19:30 
39Maciej PAPIERNIK39M00:19:30Grupa Szalonych Rowerzystów
40Dariusz JELSKI20M00:19:31 
41Dariusz GRABALA1M00:19:33 
42Paweł ZAJKOWSKI23M00:19:33 
43Piotr ZDZIARSKI1M00:19:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
44Piotrek KONDRAK31M00:19:33 
45Paweł GIERASIMIUK4M00:19:35 
46Dariusz PAZIK1M00:19:36Runeda
47Piotr SZMURŁO1M00:19:37 
48Kamil KLECZYŃSKI32M00:19:42 
49Michał PANEK1M00:19:42 
50Jacek BRZOZOWSKI9M00:19:43 
51Arkadiusz PAJDOSZ1M00:19:51WPRunning
52Mariusz GOGOL34M00:20:00Gogol Team
53Jan BARTOSZEWICZ28M00:20:00 
54Adam SZUBZDA3M00:20:00BIEGOSTOK
55Emil BURSIEWICZ2M00:20:01 
56Robert OSMÓLSKI1M00:20:03 
57Paweł KORZENIEWSKI8M00:20:03 
58Grzegorz BOROWSKI49M00:20:06BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
59Krzysztof KARPIŃSKI2M00:20:07 
60Jarosław BOSIACKI27M00:20:09 
61Kamil MADEJEK2M00:20:10Vege Runners
62Marcin POPŁAWSKI7M00:20:12 
63Krzysztof Paweł OLEŃCZUK10M00:20:13 
64Rafał NIEWIAROWSKI12M00:20:14Grupa Szalonych Rowerzystów
65Jaroslaw BZURA1M00:20:17 
66Błażej DAŃKO3M00:20:17 
67Grzegorz Igor JADWISZCZAK1M00:20:18 
68Michał ANTUSZEWSKI21M00:20:18 
69Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:20:20Rysio Team
70Wojciech PILICHOWSKI47M00:20:22Grupa Szalonych Rowerzystów
71Michał CAŁA1M00:20:24 
72Kamil WÓJCIK1M00:20:24 
73Karol BOŁTRUCZYK1M00:20:25NADAKTYWNI
74Jędrzej WABERSKI2M00:20:25 
75Martin OSADNIK1M00:20:26 
76Piotr SZUBZDA4M00:20:26 
77Zbigniew KOSIŃSKI2M00:20:30 
78Jacek NASUTO20M00:20:30 
79Marzena ŻUK4F00:20:30 
80Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:32 
81Jarosław RDZANEK2M00:20:32 
82Grzegorz GAJEWSKI1M00:20:36 
83Piotr KONDRACIUK27M00:20:39 
84Kacper RZEŃCA1M00:20:39 
85Janusz GOGOL46M00:20:40Gogol Team
86Piotr SNARSKI11M00:20:41 
87Bartosz SAWICKI1M00:20:42 
88Damian SŁOWIK1M00:20:43Joggas.com Team
89Adam PÓŁKOŚNIK35M00:20:44 
90Leszek BEHOUNEK2M00:20:45Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
91Dawid Noel PISZCZATOWSKI8M00:20:47 
92Rafał SZEJKO24M00:20:49 
93Antoni KAMIŃSKI2M00:20:50 
94Marek JASIONOWSKI3M00:20:52 
95Michał JAREMCZUK3M00:20:54 
96Marcin SOKÓŁ3M00:20:57 
97Janusz ZAHOROWSKI7M00:20:58Grupa Szalonych Rowerzystów
98Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:00Vege Runners
99Damian KRASOWSKI2M00:21:01 
100Magdalena OSTAPOWICZ7F00:21:01 
101Kacper KADŁUBISKI5M00:21:02 
102Dariusz BOGUSLOWICZ1M00:21:02 
103Kamil GALICKI1M00:21:03 
104Paweł BAJDAŁA1M00:21:05 
105Александр КОРНИЛОВ1M00:21:05 
106Daniel OKUŁA1M00:21:06 
107Marcin SZCZESNIAK4M00:21:07 
108Rafał WACEWICZ9M00:21:10AikiRunners
109Ryszard CIMOSZUK2M00:21:11Grupa Szalonych Rowerzystów
110Robert ROMANOWICZ8M00:21:12 
111Janusz SYSUŁA46M00:21:16 
112Łukasz STĘPIEŃ1M00:21:17 
113Piotr GOŁEMBIECKI2M00:21:19 
114Łukasz KRASOWSKI1M00:21:19 
115Paweł PRUS7M00:21:20BIEGOSTOK
116Adam Ryszard NOWICKI2M00:21:21 
117Tomasz KOROLCZUK1M00:21:24 
118Piotr KONDRAK14M00:21:24 
119Adam CHODOROWSKI3M00:21:24 
120Andrei FEDARAU1M00:21:25 
121John BROOKER1M00:21:26Bexhill Runners & Triathletes
122Krzysztof MARCINKOWSKI1M00:21:27NADAKTYWNI
123Rafał BUJNOWSKI1M00:21:29Grupa Biegowa parkrun Warszawa
124Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:32100 Marathon Club Polska
125Adam BAŁAKIER8M00:21:33 
126Wojciech POTAPO53M00:21:35 
127Dariusz ZALEWSKI37M00:21:35NADAKTYWNI
128Adam ŁAPIŃSKI27M00:21:36AikiRunners
129Bartłomiej BIELAWIEC7M00:21:38 
130Michał ANDREJCZUK1M00:21:38 
131Tomasz Cezary GAIŃSKI47M00:21:40BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
132Marek GRYGORUK1M00:21:40Vege Runners
133Iwona RAKOWSKA7F00:21:43 
134Piotr CHOŁODOWSKI21M00:21:45NADAKTYWNI
135Mariusz KOROLCZUK1M00:21:45 
136Leszek ŁAPIŃSKI1M00:21:46 
137Wojciech BOGUSZ14M00:21:46 
138Krzysztofor SIEŚKIEWICZ19M00:21:48 
139Marcin BARANOWSKI1M00:21:49 
140Jarosław CHODYNICKI2M00:21:49 
141Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:21:50 
142Katarzyna KARPACZ109F00:21:50BIEGOSTOK
143Dorota SIEMIENIUK6F00:21:53 
144Grzegorz JAMIOŁKOWSKI34M00:22:00BIEGOSTOK
145Agnieszka FRYBES12F00:22:00BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
146Krzysztof PODBIELSKI16M00:22:04AikiRunners
147Włodzimierz Jan MUSIAŁ4M00:22:05 
148Sławomir RUDNIK1M00:22:06NADAKTYWNI
149Mateusz WITOS2M00:22:08Vege Runners
150Mariusz DAWIDEK1M00:22:10 
151Andrzej Norbert SADOWSKI24M00:22:12 
152Dariusz BŁAŻEWICZ13M00:22:14 
153Piotr MIKOŁAJCZYK1M00:22:17Biegnę Cię wyprzedzić
154Bożena PRUS2F00:22:17 
155Marcin ZINÓWKO1M00:22:18 
156Artur POTAPO5M00:22:19 
157Elżbieta PAPIERNIK9F00:22:19 
158Krzysztof ZDANUCZYK14M00:22:20 
159David VAN DEN BERGH1M00:22:20 
160Michał WASILEWSKI3M00:22:20 
161Karol CHILIŃSKI5M00:22:20Drużyna Szpiku
162Tomasz MAZIEWSKI1M00:22:21 
163Barbara ANTONIENKO- PŁOSZCZUK35F00:22:22BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
164Jacek KONOPACKI1M00:22:22 
165Michał ANTUSZEWSKI1M00:22:24 
166Wiktor GICZAN1M00:22:24 
167Maciej BIŚ2M00:22:25 
168Jakub ROMBEL1M00:22:25 
169Agnieszka BIS8F00:22:27 
170Joanna NABIELEC1F00:22:27ITMBW Kraków
171Aleksandra Teresa ZINÓWKO4F00:22:29 
172Adrian DZIARNOWSKI2M00:22:30 
173Paweł SZACHOWICZ1M00:22:30 
174Maciej BIAŁOBŁOCKI1M00:22:31 
175Kinga ZUJKO2F00:22:32 
176Kamil SUŁKOWSKI5M00:22:35 
177Krzysztof MIESZKÓW3M00:22:36 
178Darek KRAKOWSKI12M00:22:36BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
179Artur KONOPKO3M00:22:37BARTEK TRENUJE TEAM
180Łukasz CETRA1M00:22:37 
181Piotr SŁOWIKOWSKI3M00:22:37 
182Marta Zofia KOC2F00:22:38 
183Adam MOJSA6M00:22:39 
184Arron TREVOR1M00:22:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
185Dariusz KRAKOWSKI3M00:22:41BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
186Łukasz KLAŚ1M00:22:41Nudne Piątki
187Mateusz MERCIK1M00:22:43#YOLOTEAMKRK
188Andrzej KONDRACIUK1M00:22:43TatoBiega
189Zbigniew SOBIESKI1M00:22:45 
190Konrad Julian PASZKIEWICZ4M00:22:47 
191Szczęsny Krystian SZYMAŃSKI2M00:22:47 
192Bartłomiej BAŃKOWSKI1M00:22:47Vege Runners
193Magda JASKÓLSKA1F00:22:49Vege Runners
194Stanisław SAWICKI9M00:22:49 
195Dariusz TRACIKOWSKI1M00:22:49 
196Marcin KIERZKOWSKI81M00:22:50BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
197Pawel LEMPICKI1M00:22:51 
198Tomasz KEMPA6M00:22:51BIEGOSTOK
199Agata STANKIEWICZ11F00:22:52 
200Mirosław KACPERSKI1M00:22:53Vege Runners
201Richard GRANT1M00:22:53Wigston Phoenix R C
202Michał SUŁKOWSKI1M00:22:54 
203Łukasz SOBCZYK1M00:22:54Kołobrzeg Biega
204Ryszard OMIELIAŃCZYK6M00:22:57 
205Adam WIŃSKI12M00:22:59 
206Andrzej BIELSKI1M00:23:0010 Warszawski Pułk Samochodowy
207Mikołaj WABERSKI2M00:23:00 
208Wojciech NIEWIŃSKI2M00:23:01 
209Aleksandra Ewa GRABIAS1F00:23:02 
210Andrzej TOMASZUK1M00:23:02 
211Michał SZYMAŃSKI29M00:23:05 
212Łukasz LINDEBNY4M00:23:05 
213Jarek BIERĆ30M00:23:06BIEGOSTOK
214Wojtek KONOPACKI59M00:23:07 
215Pawel PILKOWSKI1M00:23:08 
216Grzegorz Paweł NOWAK1M00:23:08parkrun tourists Poznań
217Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:23:09 
218Marcin KURYŁOWICZ6M00:23:10 
219Bartosz SAKOWICZ6M00:23:10 
220Karolina KRUK1F00:23:14 
221Tobiasz CAŁUCH1M00:23:14 
222Jonathan URE8M00:23:15Beaumont RC
223Magdalena STASIEWICZ7F00:23:15 
224Jarek KOTOWSKI7M00:23:16 
225Krzysztof CZAJKOWSKI16M00:23:16Naprzód Młociny
226Nikola ZAWISTOWSKA36F00:23:21 
227Piotr STANKIEWICZ3M00:23:23 
228Wiola CZOSTKÓW2F00:23:23Accenture
229Kamil NOSZCZYŃSKI2M00:23:23 
230Marek Adel HOFFMAN12M00:23:25 
231Przemysław ZADYKOWICZ41M00:23:26 
232Zoltan Michał JOBBAGY9M00:23:27 
233Elżbieta KOTECKA1F00:23:29 
234Krystian GOGOLEWSKI3M00:23:30 
235T U G I20M00:23:30 
236Łukasz WISZNIEWSKI1M00:23:32 
237Krzysiek SOKOŁOWSKI13M00:23:33 
238Klaudia WOJCIECHOWSKA1F00:23:33Vege Runners
239Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:23:35Grupa Biegowa CHTMO
240Marek BUŁACH3M00:23:36BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
241Marek LULEWICZ1M00:23:37BIEGOSTOK
242Marcin SAR7M00:23:38 
243Ilona DZWILEWSKA3F00:23:38 
244Jakub GILEWICZ1M00:23:40 
245Adam KORZĘTKOWSKI1M00:23:40PZU Sport Team
246Tomasz KALITA42M00:23:41 
247Milewski MARCIN1M00:23:44 
248Marcin NIEDBAŁA1M00:23:48 
249Mateusz KOLASIŃSKI1M00:23:48 
250Janusz LIMBERGER1M00:23:49 
251Agnieszka PUTKO1F00:23:49 
252Michał WIŚNIEWSKI1M00:23:50 
253Piotr KODZIS1M00:23:51 
254Krzysztof KONECKI26M00:23:52 
255Tomasz KOTOWSKI3M00:23:53 
256Jędrzej JANISZEWSKI3M00:23:53 
257Andrey MURATOV1M00:23:56RUN ZEPPELIN
258Magdalena SOKÓŁ14F00:23:57 
259Krzysztof TOMERA3M00:23:57 
260Marek ROSIŃSKI1M00:23:58 
261Josephine SOLOWIEJ-WEDDERBURN1F00:24:01 
262Bartłomiej ŚREDZIŃSKI2M00:24:01BIEGOSTOK
263Izabela SHYLOCK2F00:24:03Poole Runners
264Kacper ZUJKO1M00:24:03 
265Marcin KOWALCZUK1M00:24:03 
266Jolanta PIETRASZ4F00:24:04 
267Adam HERMANOWICZ2M00:24:08 
268Kamil ZADYKOWICZ2M00:24:09 
269Marcin BEDNARCZYK1M00:24:09 
270Michał ZACZENIUK3M00:24:09 
271Marcin MAZEWSKI5M00:24:10 
272Krzysztof ADAMSKI1M00:24:10 
273Marek Janusz KOZŁOWSKI9M00:24:11 
274Sebastian MIĘKUS46M00:24:12 
275Maciej SZYMBORSKI1M00:24:16 
276Malgorzata LIFFEN1F00:24:16 
277Mariusz GOTLIB9M00:24:17 
278Steven LENIHAN1M00:24:18Ramsbottom Running Club
279Joanna KONDRAK16F00:24:19 
280Magda SOKÓŁ19F00:24:19 
281Sylwia MROCZEK1F00:24:20 
282Krzysztof GILEWICZ1M00:24:20 
283Emilia STASIEWICZ21F00:24:21 
284Albert DUBIJ3M00:24:23 
285Adam SIKORSKI1M00:24:23 
286Martyna FALKOWSKA2F00:24:24 
287Piotr KAMIŃSKI1M00:24:26 
288Julita ROSZKOWSKA5F00:24:26 
289Krzysztof JACKOWSKI7M00:24:27BIEGOSTOK
290Bartłomiej UŻYŃSKI1M00:24:27 
291Marcin BAJDA33M00:24:28 
292Artur FOMIENKO1M00:24:29 
293Łukasz ZWOLIŃSKI1M00:24:31 
294Wojciech MICHALCZUK1M00:24:32 
295Tomasz DENISIUK6M00:24:36 
296Ewa GONTAREK15F00:24:36 
297Marek DMITRUK20M00:24:38Grupa Szalonych Rowerzystów
298Urszula GASZTOLD3F00:24:40BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
299Klara IWASZKO1F00:24:41 
300Krzysztof KIEŁCZEWSKI7M00:24:41 
301Robert ANTOSZEWSKI1M00:24:42 
302Leszek JANKOWIAK1M00:24:44 
303Tadeusz PARCZEWSKI1M00:24:44 
304Piotr Adam WITKOWSKI1M00:24:46Vege Runners
305Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:24:48 
306Rafał GRYGORUK1M00:24:49 
307Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:50 
308Jacek MORAWSKI3M00:24:50 
309Tomasz OSIEKOWICZ18M00:24:51 
310Karol MONIETA4M00:24:52 
311Katarzyna ABRAMCZUK1F00:24:52 
312Mateusz MŁYNARCZYK1M00:24:52 
313Radoslaw MIKOŁAJCZYK3M00:24:53 
314Ewelina FIRLEJ1F00:24:54gRUNwald team Poznań
315Krzysztof KLIBER9M00:24:56 
316Tomasz JADCZUK5M00:24:58 
317Małgorzata JEGLIŃSKA-KRUPA2F00:24:58 
318Kamil ZDANOWICZ1M00:24:59 
319Alina SZUBZDA1F00:24:59 
320Sarah SKELTON1F00:25:00Vege Runners
321Marcin URBANIAK1M00:25:01SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
322Jarosław IWANIUK4M00:25:01 
323Artur BIAŁOUS1M00:25:02 
324Oskar OSIEKOWICZ5M00:25:03 
325Rafał GRODZKI2M00:25:11 
326Adam LEWANDOWSKI1M00:25:14 
327Magdalena BIELAWIEC3F00:25:14 
328Eliza OSTASZEWSKA1F00:25:15 
329Eric VELVICK1M00:25:15 
330Irmina BLANK-OLSZEWSKA1F00:25:16Rozbiegane Działdowo
331Sławomir ZIENIEWICZ5M00:25:17 
332Łukasz OLSZEWSKI1M00:25:17Rozbiegane Działdowo
333Tomasz DUDARONEK5M00:25:18 
334Mirosław SUMOREK3M00:25:19NADAKTYWNI
335Dominik SZUBZDA1M00:25:21 
336Dariusz WIŚNIEWSKI1M00:25:22Grupa Szalonych Rowerzystów
337Mariusz GICZAN13M00:25:22AikiRunners
338Michal SERKIES1M00:25:23 
339Jacek KRZESZOWIEC1M00:25:24 
340Magdalena ZBROJA-HAMANOWICZ84F00:25:24 
341Agnieszka MRÓZ7F00:25:24 
342Szymon SZEKALSKI1M00:25:25 
343Katarzyna JATKOWSKA1F00:25:27 
344Dariusz KAŹMIERSKI7M00:25:27AikiRunners
345Andrzej IWANOWSKI1M00:25:28 
346Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:29 
347Anna MÓWIŃSKA1F00:25:30RUNNERS TEAM JABŁONNA
348Justyna SAWCZUK5F00:25:33 
349Hanna NEJFELD1F00:25:33BIEGam w Ząbkach
350Aleksandra MAŁYSZKO3F00:25:38 
351Wiktoria DREZNER3F00:25:38 
352Maciej BIERĆ1M00:25:39 
353Elzbieta WIERZBA14F00:25:41 
354Anna BEREZIECKA5F00:25:42 
355Ewa ZANIEWSKA21F00:25:42 
356Bogusław ZINÓWKO3M00:25:43 
357Andrzej PETELSKI11M00:25:44 
358Anna DOWGIERT1F00:25:45 
359Krzysztof BOBROWICZ4M00:25:46 
360Julita KASJANIUK1F00:25:47 
361Gabriel SAWICKI1M00:25:51 
362Marta CZACZKOWSKA1F00:25:52 
363Adam OSTROWSKI1M00:25:53 
364Zuzanna Katarzyna BOROWSKA1F00:25:53 
365Mariusz KLUCZYK3M00:25:54 
366Benjamin James SCOTT1M00:25:56 
367Eliza BUJNOWSKA1F00:25:59 
368Piotr BOROWIECKI1M00:26:00 
369Paweł KRÓL1M00:26:03 
370Paweł Kazimierz SKOCZYLAS1M00:26:04PZU Sport Team
371Marcin LAMPART1M00:26:05Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
372Marta Aleksandra LAMPART1F00:26:05 
373Rafał PIOTROWSKI3M00:26:06 
374Andrzej SZUMOWSKI2M00:26:12BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
375Andrzej RYCZKOWSKI1M00:26:13 
376Marta Aniela MURAWSKA1F00:26:14 
377Michał NOWICKI1M00:26:14 
378Przemek BUDZIEWSKI1M00:26:15 
379Agnieszka KIJAK1F00:26:15 
380Rafał TRZESZCZKOWSKI1M00:26:16 
381Piotr MOKICKI1M00:26:19 
382Marta KAMIŃSKA8F00:26:20 
383Łukasz KONONIUK7M00:26:24 
384Agata INGLESON1F00:26:25JP Morgan Running Club
385Jędrzej SZUMOWSKI2M00:26:27BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
386Piotr RUTKOWSKI1M00:26:27 
387Marta RENBERG-ROGOWSKA30F00:26:31 
388Cezary WRÓBEL12M00:26:31 
389Bartosz JAROSZEWICZ3M00:26:35 
390Monika KICZKAJLO2F00:26:37 
391Rafał WITOS1M00:26:37BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
392Anna DOŁĘGA6F00:26:39 
393Anna KOPICZKO1F00:26:40 
394Alexandra MACDONALD6F00:26:40 
395Jan Kazimierz PERKOWICZ1M00:26:41 
396Grzegorz BENECKI4M00:26:43 
397Patrycja BIERNAT1F00:26:46 
398Jerzy PŁUSA1M00:26:47 
399Jan ROMANOWSKI1M00:26:47 
400Bartosz SZUTKIEWICZ10M00:26:47BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
401Olga BAGIŃSKA4F00:26:48BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
402Maciej Krzysztof KIENIG1M00:26:49 
403Kamil JANUSZKIEWICZ1M00:26:49 
404Kinga PATECKA1F00:26:50 
405Magdalena FALKOWSKA3F00:26:52 
406Bartłomiej KARPIŃSKI1M00:26:52 
407Jan ROGOWSKI1M00:26:57 
408Martyna ŁAZARCZYK1F00:26:58 
409Agnieszka DĄBROWSKA9F00:26:59 
410Joanna GAWRYLIK76F00:26:59 
411Dorota KOŚCIUK2F00:26:59 
412Grzegorz DASZUTA1M00:26:59 
413Julian DOLISTOWSKI1M00:27:00 
414Kacper OMIELIAŃCZYK4M00:27:03NADAKTYWNI
415Lukasz BIALOUS1M00:27:03 
416Marta WOŁOS1F00:27:03 
417Margo STEFF1F00:27:04 
418Cezary NIEWIAROWSKI9M00:27:06Grupa Szalonych Rowerzystów
419Kamil SOBOLEWSKI1M00:27:07 
420Maciej ANIKIEJ2M00:27:08 
421Maciej OWSIEJCZUK1M00:27:08 
422Joanna ŁUSZCZ116F00:27:09 
423Marek DAKOWICZ1M00:27:10 
424Barbara BRZEZIŃSKA2F00:27:10 
425Katarzyna RUTKOWSKA1F00:27:16ATP Augustów
426Michał ŁAPIŃSKI1M00:27:17 
427Mateusz DOMAGAŁA1M00:27:21 
428Edyta ŁAPIŃSKA2F00:27:21 
429Monika KAMIŃSKA1F00:27:23 
430Mateusz ROGOWSKI3M00:27:23 
431Urszula ROJ-ROJEWSKA2F00:27:24 
432Rebecca KRUSE2F00:27:24 
433Marcin ZAJĄCZKOWSKI1M00:27:24 
434Piotr JANKOWSKI1M00:27:26Grupa Biegowa CHTMO
435Aniela KIERZKOWSKA50F00:27:26 
436Krzysztof DANIELAK1M00:27:27 
437Wiesława GRECKA3F00:27:29 
438Edyta ŻAMOJDA1F00:27:30 
439Kinga NEJFELD1F00:27:30 
440Łukasz BREJNAK1M00:27:35 
441Andres FALCONER1M00:27:35Fletcher's Cove parkrunners
442Jolanta BLAZAITE1F00:27:35Fletcher's Cove parkrunners
443Adam GLAZER1M00:27:36 
444Krzysztof ŁYSIUK1M00:27:36 
445Anna Katarzyna GRYGUĆ5F00:27:39 
446Maciej SZERSZUN5M00:27:43 
447Dariusz DĄBROWSKI3M00:27:44 
448Paweł WYDRA1M00:27:45Night Runners
449Marzena KORDALA7F00:27:46 
450Paulina REMBAŁA5F00:27:48 
451Tomasz STANKIEWICZ1M00:27:51 
452Tomasz FIEDORUK1M00:27:55 
453Maciej POGORZELSKI1M00:27:56Straszyn Biega
454Piotr SZCZEPANIAK1M00:27:57Szakale Bałut Łódź
455Maja IWIŃSKA1F00:27:57 
456Przemek GRYGOROWICZ2M00:27:57 
457Błażej MALINOWSKI1M00:27:58 
458Weronika OSTAPIONEK1F00:28:01 
459Piotr WIADEREK1M00:28:02Pędzące Żółwie
460Małgorzata BABUL1F00:28:04 
461Justyna SAWICKA1F00:28:04WILKI Koszalin
462Marek KRÓL4M00:28:05 
463Jarosław KOWALEWSKI4M00:28:06 
464Marek HELAK1M00:28:06 
465Tomasz GOGOL1M00:28:06Gogol Team
466Wojciech SZUBZDA1M00:28:09 
467Magdalena DOŁKIN3F00:28:13 
468Marek USTYMOWICZ2M00:28:14 
469Jędrzej Maciej KINALSKI1M00:28:14 
470Gavin HARVETT1M00:28:15 
471Anna KUŚNIEREK1F00:28:17 
472Rafał SKARŻYŃSKI2M00:28:17 
473Małgorzata LINDEBNA2F00:28:17 
474Agnieszka KLEKNER1F00:28:17 
475Edyta BOGDANOWICZ1F00:28:17 
476Julia PIEKUTOWSKA2F00:28:19 
477Krzysztof GRĄDZKI3M00:28:24Biegam bo lubie Gdynia
478Zbigniew ŻAKOWICZ1M00:28:32 
479Monika NIEDZIELSKA1F00:28:32 
480Marta KONOPACKA29F00:28:35 
481Wiesław JANKOWSKI3M00:28:39 
482Łukasz PAWŁOWSKI1M00:28:40 
483Patrycja PAŃKOWSKA5F00:28:41 
484Katarzyna GORCZYCA1F00:28:41 
485Jacek Tomasz DZIEKOŃSKI1M00:28:45Kondycja
486Mariusz MÓWIŃSKI1M00:28:46RUNNERS TEAM JABŁONNA
487Magdalena KALISZ1F00:28:47 
488Agnieszka KISŁOWSKA3F00:28:48 
489Krzysztof ŁUPIŃSKI2M00:28:48 
490Elżbieta Janina WISZENKO17F00:28:48 
491Maria PIEKUTOWSKA5F00:28:50 
492Barbara SZAJKOWSKA1F00:28:53 
493Monika MURAWSKA1F00:28:57 
494Arkadiusz MURAWSKI1M00:28:57 
495Anna TRYNISZEWSKA1F00:28:58Leśne Szychy
496Michał BACKIEL1M00:28:58 
497Wojciech HARPULA1M00:28:58Szybkobieżny Żółw
498Magdalena MAJ1F00:29:00Leśne Szychy
499Wojciech PISARSKI1M00:29:00 
500Ewa Dominika BĄCZEK1F00:29:01