2# bieg parkrun Bydgoszcz

Widać, że bydgoscy biegacze kochają biegać. Na drugim biegu z cyklu parkrun Bydgoszcz, został pobity rekord frekwencji. Na starcie stanęło aż 86 uczestników, którzy szczęśliwie pokonali wyznaczoną trasę. Jako pierwszy linię mety przekroczył Karol Kuziel (19:20), tuż za nim wbiegł Fabian Klóska (19:24), na trzecim miejscu uplasował się Zbigniew Milewski (19:32). Wśród kobiet triumfatorką okazała się Agnieszka Chodur (25:03), drugie miejsce zajęła Agnieszka Gryckiewicz (25:04), która na poprzednim biegu wcieliła się w rolę wolontariusza. Zaszczytne trzecie miejsce przypadło Darii Fac (25:25).

Na wasze liczne prośby, udoskonaliliśmy oznakowanie trasy. Dodaliśmy tabliczki, które wyznaczają kolejne kilometry oraz dodatkowe z kierunkiem biegu. Mamy nadzieję, że ten krok pozytywnie wpłynął na komfort waszego biegu.

O dostarczenie zdjęć z dzisiejszego biegu, zadbała między innymi Oktawia Ciesielska. Informujemy też, że o cyklu parkrun Bydgoszcz, od tygodnia można usłyszeć w radiu eska podczas audycji eska city.