#3 bieg parkrun Bydgoszcz

Zawody z cyklu City Trial, które odbędą się w niedzielę, nie przeszkodziły bydgoskim biegaczom w licznym stawieniu się na kolejnym parkrun Bydgoszcz. Na starcie trzeciego biegu stanęło ponad 60 osób, które w chłodny poranek, pokonały liczącą 5 kilometrów trasę. Odwiedziła nas dzisiaj reprezentacja biegaczy z Gdańska, którzy nasze miasto dopisali do swoich zaliczonych lokalizacji parkrun w Polsce.

Jako pierwszy linię mety przekroczył Marek Chołota (19:02), po upływie kilku sekund wbiegł Fabian Klóska (19:15), a tuż za nim Dejan Petrovic (19:19). Triumfatorką wśród kobiet okazała się Katarzyna Misun Nowak (22:59), na drugiej pozycji uplasowała się Anna Dula (24:37), a pierwszą trójkę zamknęła Anna Kułakowska (24:43). Wystartować, zdecydowała się również koordynatorka parkrun Bydgoszcz: Małgorzata Krawczyk, która za każdym razem czuwa nad odpowiednim przebiegiem imprezy.

Dzisiejszy bieg odwiedził również dziennikarz radia PIK, który przeprowadzał wywiad z wolontariuszami oraz uczestnikami biegu. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę oraz niezapomniany doping na mecie!