Walentynkowy parkrun Bydgoszcz 14.02.2015

Szósty bieg parkrun Bydgoszcz odbył się w wyjątkowej, walentynkowej atmosferze. Było czerwono, serduszkowo, a co najważniejsze.. na biegowo! ;) Z tej też okazji bieg przeprowadzono w szczególności z myślą o biegających parach. Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymali po pamiątkowym serduszku i walentynkowym lizaku, a trzy pierwsze pary, które przekroczyły linię mety otrzymały także drobny, rozgrzewający upominek.

Idea biegu najwidoczniej spodobała się uczestnikom, na start przybyło aż 56 uczestników, w tym również pary oklejone serduszkami lub innymi walentynkowymi akcentami. Trudno powiedzieć czy to warunki pogodowe, czy atmosfera wpłynęła na uczestników biegu, gdyż aż 40 uczestników pobiło swoje dotychczasowe rezultaty!

Wśród panów ponownie pierwszy wbiegł na metę Zbigniew Milewski z czasem 19:14, tuż za Nim, mimo zaciętej walki był Paweł Gierszewski z czasem 19:17, a trzeci na mecie pojawił się Tomasz Lewandowski, który pokonał trasę w czasie 19:22.

Wśród Pań pierwsza dobiegła na metę Jolanta Żal z czasem 25:36, drugą na mecie była Magdalena Berndt (25:40), a Aleksandra Tatulińska jako trzecia z Pań przekroczyła linię mety w czasie 26:17.

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom uzyskanych rezultatów i zapraszamy do biegu w najbliższą sobotę, tradycyjnie o 9 rano. Do zobaczenia! :)