#7 bieg parkrun Bydgoszcz

Błękitne niebo, delikatne promienie słońca i temperatura kilka kresek powyżej zera, takie warunki przywitały uczestników siódmego parkrun Bydgoszcz. Na starcie stanęło ponad 50 biegaczy, którzy dzielnie i z uśmiechem na twarzy pokonywali pięcio- kilometrową trasę. Miło nam, że w biegu uczestniczą również osoby biegające z psami, które dzisiaj dzielnie zagrzewały wszystkich do startu.

Jako pierwszy linię mety przekroczył Bartosz Kryske (18:04), kilka sekund po nim wbiegł Sylwester Leon Tuczyński (18:16), natomiast trzecim zawodnikiem był Maciej Paweł Szymański (18:58). Jak widać cała trójka uzyskała bardzo dobre wyniki, poniżej 19 minut. Wśród kobiet triumfatorką okazała się Katarzyna Misun Nowak (23:37), która zostawiła swoje rywalki daleko w tyle. Druga była Aneta Dembek (26:10), a zaszczytne miejsce na ostatnim stopniu podium przypadło Emilii Kosmickiej (27:14). Warto nadmienić, że aż 7 osób uzyskało rezultaty poniżej 20 minut.

O zdjęcia z dzisiejszego biegu zadbał miłośnik fotografii, rajdów pieszo-rowerowych oraz organizator "Kultury na świeżym powietrzu" Michał Gerszewski. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin jego bloga: spaceryfordoniaka.blogspot.com, na którym to znajdziecie dużo ciekawych zdjęć i artykułów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych rezultatów, wolontariuszom dziękujemy za pomoc w organizacji dzisiejszego biegu. Zapraszamy też do udziału w kolejnym parkrun Bydgoszcz, który odbędzie się tradycyjnie w sobotę (28.02.2015r.) o godzinie 9:00. Nie zapomnijcie przynieść swoich kodów!