#9 bieg parkrun Bydgoszcz

Gdzie najlepiej rozgrzać się przed niedzielnym City Trail? Oczywiście podczas parkrun Bydgoszcz. Na dziewiątym biegu zjawiło się aż 56 uczestników i pies. Wszyscy dzielnie i z uśmiechem pokonali pięciokilometrową trasę. Na szczęście warunki atmosferyczne były korzystne (wolontariusze nie musieli korzystać z rękawiczek). Zjawili się dziś zawodnicy, którzy przed biegiem, pokonywali trasę nad kanałem rowerem. "Dzisiaj przed parkrun Bydgoszcz zrobiliśmy 20 kilometrów na rowerze (tak, aby skończyć dokładnie przed biegiem). Polecam- nogi nie działają do biegu. Normalnie inny świat- ledwo dotarłem do mety"- pisze Daniel Preuss.

Jako pierwszy linię mety przekroczył Paweł Siupka (19:04), na drugiej pozycji uplasował się Maciej Kudalski (19:15), natomiast trzecie miejsce wywalczyli Tomasz Lewandowski i Robert Żal, którzy ukończyli bieg w jednakowym czasie (19:33). Wśród kobiet triumfowała Jolanta Żal (25:38), za nią wbiegła Agnieszka Chodur (25:52), a trzecie miejsce przypadło Dorocie Fac (26:29).

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych rezultatów, a wolontariuszom dziękujemy za pomoc. Jednocześnie przypominamy o przynoszeniu kodów kreskowych, bez których uczestnik nie znajdzie swojego wyniku na liście rezultatów.