parkrun Bydgoszcz 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr MIELEWCZYK1M00:15:23 
2Daniel MIKIELSKI24M00:15:44 
3Tomasz ŚWIĄTKOWSKI6M00:15:54Drużyna Szpiku
4Mikołaj RACZYŃSKI5M00:16:39Vege Runners
5Bartosz KRYSKE136M00:16:41Spójnia Białe Błota
6Wayne LATHWELL11M00:16:59Lincoln Wellington AC
7Mateusz JAGODZIŃSKI136M00:17:08Bydgoskie Okonie
8Maciej MYSZKIEWICZ1M00:17:13Team Kopeć
9Michał STASIAK26M00:17:22 
10Tomasz MRUK69M00:17:23Czarne Stopy.SM
11Adam GORSKI1M00:17:23 
12Paul MAKOWSKI1M00:17:26Royston Runners
13Sylwester Leon TUCZYŃSKI88M00:17:26Bydgoskie Okonie
14Marcin PIOTROWSKI1M00:17:30Żary Runners Team
15Robert ŻAL136M00:17:31 
16Stephen SHANKS1M00:17:32Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
17Tomasz KOCHANOWICZ13M00:17:33 
18Michał MUSIAŁ9M00:17:36 
19Robert BEDRA10M00:17:40Czarne Stopy.SM
20Wojciech MOTOCZYŃSKI5M00:17:40TKKF Kolejarz Bydgoszcz
21Adam ZIĘBA33M00:17:41TriSpace
22Przemysław ŚLUSARSKI76M00:17:41Run Pasja
23Fabian KLÓSKA103M00:17:42Spójnia Białe Błota
24Mariusz DANIELEWSKI55M00:17:51Drużyna Szpiku
25Jarosław JAGIEŁA32M00:17:52TKKF Kolejarz Bydgoszcz
26Marcin PELC64M00:17:57TKKF Kolejarz Bydgoszcz
27Marcin JANIAK1M00:17:58 
28Jakub SZLINGER13M00:17:59 
29Bartłomiej TUCHOLSKI5M00:18:00Bydgoskie Okonie
30Paweł Artur SZYMANOWSKI6M00:18:02 
31Rafał KOLMAJER2M00:18:03RUN Bydgoszcz
32Patryk NIEDZIAŁKOWSKI10M00:18:04 
33Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:18:05Cambridge and Coleridge AC
34Maksymilian LIBERA24M00:18:05Bydgoskie Okonie
35Marcin ŁATA2M00:18:07 
36Maciej MEYER18M00:18:08 
37Kamil ŁAZ25M00:18:09Bydgoskie Okonie
38Jan KŁOPOCKI31M00:18:09 
39Sebastian KACZMAREK39M00:18:09 
40Grzegorz MACZYŃSKI28M00:18:18TKKF Kolejarz Bydgoszcz
41Krzysztof KUŁAKOWSKI11M00:18:18Run Pasja
42Waldemar DEROŃ1M00:18:19 
43Arkadiusz SIELECKI3M00:18:20 
44Mariusz SZYSZKA4M00:18:21Spójnia Białe Błota
45Janusz ZIENKIEWICZ39M00:18:22TriSpace
46Piotr FRYDRYCH1M00:18:22 
47Maciej Paweł SZYMAŃSKI5M00:18:22 
48Krzysztof SOSNOWSKI2M00:18:24 
49Dariusz CHOLEWIŃSKI141M00:18:24 
50Artur NARLOCH1M00:18:26 
51Grzegorz Paweł NOWAK1M00:18:27parkrun tourists Poznań
52Gracjan TOPCZEWSKI17M00:18:28TriSpace
53Mateusz TYMA29M00:18:28 
54Paweł SIUPKA127M00:18:28 
55Dawid BIAŁEK2M00:18:29IPA Region Bydgoszcz
56Mateusz OCZKOWSKI1M00:18:31Grupa Biegowa CHTMO
57Łukasz SAMORAJ59M00:18:33 
58Jakub CHMURZYŃSKI3M00:18:34 
59Mateusz MARTYNOWICZ2M00:18:34TriSpace
60Maciej STĘPLOWSKI1M00:18:35 
61Jarosław TACZKOWSKI2M00:18:37 
62Sławomir KOTULA36M00:18:38 
63Cezary BISKUPSKI12M00:18:38TriSpace
64Marek HOC18M00:18:39 
65Daniel KWIATKOWSKI1M00:18:40 
66Łukasz WRÓBEL1M00:18:42Goggle Pro Active Eyewear
67Mariusz, Marcin KRYSKE67M00:18:44Spójnia Białe Błota
68Przemysław WARSZAWSKI168M00:18:44 
69Patryk HOŁTYN5M00:18:48TKKF Kolejarz Bydgoszcz
70Tomasz LEWANDOWSKI67M00:18:50 
71Paweł WOLLANDT135M00:18:52 
72Piotr SZCZĘSNY1M00:18:54 
73Paweł PARUCKI169M00:18:55 
74Jacek LENART1M00:18:56EDI Team Zgorzelec
75Dominik KRZYWDZIŃSKI5M00:18:56 
76Marek FUZ2M00:18:56Kabel Team Bydgoszcz
77Jędrzej GRALIK41M00:18:56Bydgoskie Okonie
78Jakub GOŁĄB2M00:18:56 
79Dejan PETROVIC3M00:18:58Microsoft
80Przemysław ROSIŃSKI6M00:18:58TriSpace
81Mateusz BALCEREK168M00:18:58 
82Szymon PAWLACZYK6M00:18:58TriSpace
83Tomasz SZOPIŃSKI3M00:18:59TriSpace
84Roman SEMENCHUK16M00:19:00 
85Sławek BETHKE12M00:19:00TriSpace
86Wojciech DUCHIŃSKI2M00:19:00BRZOZA BIEGA
87Jerzy DURCZAK19M00:19:00Bydgoskie Okonie
88Darek POWALISZ16M00:19:01TriSpace
89Jakub KOCZOROWSKI1M00:19:01 
90Marek CHOŁOTA1M00:19:02Biegowyswiat.pl
91Andrzej WRÓBLEWSKI4M00:19:02 
92Krzysztof OLEJNIK1M00:19:03 
93Sylwester GÓRA4M00:19:03#ZABIEGANINOCĄ
94Aleksandra PĘKAŁA8F00:19:03Run Pasja
95Piotr SOWIŃSKI1M00:19:05Spójnia Białe Błota
96Marek JOACHIMIAK7M00:19:06 
97Oliwier SZYTTENHOLM8M00:19:07TriSpace
98Miłosz WOLLANDT3M00:19:07 
99Adam DAHMS6M00:19:07 
100Tomek HAIZE14M00:19:07 
101Lukasz ZAWADZKI1M00:19:08 
102Krzysztof EJSMONT4M00:19:08TriSpace
103Piotr Oskar SZULC5M00:19:09 
104Ireneusz SYWANYCZ2M00:19:09 
105Jarosław OKOŃSKI15M00:19:09 
106Daniel ŚLAZIŃSKI37M00:19:13 
107Anna KARCZ2F00:19:14 
108Paweł BĄK13M00:19:14 
109Zbigniew MILEWSKI184M00:19:14TKKF Kolejarz Bydgoszcz
110Karol TESSA96M00:19:14Bydgoszcz Fan Maraton
111Paweł GIERSZEWSKI48M00:19:15 
112Maciej KUDALSKI10M00:19:15RUN Bydgoszcz
113Adam MROZIK6M00:19:16 
114Wiesław SIKORA2M00:19:16Olza Cieszyn
115Ruslan SEMENCHUK22M00:19:16 
116Marek MEYER205M00:19:17RUN Bydgoszcz
117Paweł PRÜFER6M00:19:17 
118Grzegorz GULIŃSKI1M00:19:18 
119Karol KUZIEL1M00:19:20 
120Paul SIDAWAY1M00:19:21Eastleigh RC
121Paweł TYPIŃSKI1M00:19:21Piątkowo na Biegowo
122Krzysztof LEWANDOWSKI1M00:19:21ReebokRunCrew LDZ
123Robert WALCZAK1M00:19:21Cytadela by Night Team
124Kamil KURDELSKI25M00:19:22 
125Paweł GIOLDA5M00:19:23 
126Bartosz JAGIEŁA15M00:19:25TKKF Kolejarz Bydgoszcz
127Michał JUCHA3M00:19:25Rysio Team
128Tomasz Karol KANIK3M00:19:27 
129Adam HOLDA1M00:19:27Trawden AC
130Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:28 
131Karolina SUCHODOLSKA9F00:19:28Klub Sportu Psich Zaprzęgów „GREY”
132Wojciech CUBER1M00:19:29#ZABIEGANINOCĄ
133Saady RIZVI16M00:19:29 
134Błażej MAŃCZAK1M00:19:29 
135Grzegorz CZARNECKI27M00:19:29BRZOZA BIEGA
136Łukasz MACHNACZ70M00:19:31EmiTeam
137Jacek KOWALSKI135M00:19:32 
138Michał URBAŃSKI5M00:19:33TriSpace
139Karol NISZCZOTA142M00:19:33BRZOZA BIEGA
140Piotr CZARNECKI45M00:19:33BRZOZA BIEGA
141Mariusz DADZIBÓG2M00:19:34 
142Piotr IGNACZAK30M00:19:36TriSpace
143Tomasz CHMURZYŃSKI3M00:19:36 
144Krzysztof RACZYŃSKI7M00:19:37 
145Piotr JANUSZKIEWICZ14M00:19:38 
146Sebastian ZWIEWKA1M00:19:38Spójnia Białe Błota
147Kamil RYDLEWSKI51M00:19:40TriSpace
148Adrian KOWALSKI26M00:19:40 
149Artur LEWICKI9M00:19:40 
150Jarosław KRUCZKOWSKI1M00:19:40 
151Paweł HOŁDA1M00:19:41 
152Paweł URBAŃSKI3M00:19:42 
153Kuba BONIKOWSKI1M00:19:42TriSpace
154Jakub RATAJCZAK10M00:19:42 
155Mateusz BRZUCHALSKI3M00:19:43 
156Sławomir FOREMSKI1M00:19:43Toruński Klub Triathlonowy
157Alex SK60M00:19:44 
158Paweł MODER1M00:19:44 
159Tomasz JANKOWSKI4M00:19:45TriSpace
160Michał MARTYNOWICZ40M00:19:45TriSpace
161Artur POTASZNIK1M00:19:45 
162Michał BUKOWIŃSKI1M00:19:45 
163Nikodem BUTRYN35M00:19:46 
164Ryszard SCHMIDT2M00:19:46 
165Karol KOCHMAN2M00:19:47 
166Kamil GRZYMKOWSKI1M00:19:47 
167Marcin SOBCZAK3M00:19:47TriSpace
168Paulina WADZIŃSKA11F00:19:47TriSpace
169Jolanta ŻAL155F00:19:48Spójnia Białe Błota
170Karol SADECKI1M00:19:49 
171Patryk NIEKRASZEWICZ1M00:19:49 
172Mirosław LEWANDOWSKI3M00:19:50 
173Marek JOACHIMIAK1M00:19:50 
174Maciej JANKIEWICZ19M00:19:50 
175Michał SUTUŁA3M00:19:52Klub Maratonski UMK Torun
176Ignacy SELKE1M00:19:52MORT
177Kewin WRÓBLEWSKI30M00:19:53 
178Wojciech DZIEKAN8M00:19:53Kabel Team Bydgoszcz
179Michał ŻYCZIŃSKI4M00:19:54 
180Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:54 
181Tomasz SYNAKIEWICZ14M00:19:54 
182Szymon BARCZYKOWSKI3M00:19:55TriSpace
183Sławomir MAKOWSKI4M00:19:56
184Vasco BARRETO2M00:19:56Almost Athletes
185Radosław PAWŁOWSKI3M00:19:56 
186Roman KUBIS61M00:19:57Run Pasja
187Damian DINO1M00:19:57 
188Filip MROCZEK1M00:19:57 
189Marcin BŁACHEWICZ3M00:19:57 
190Jakub SOWIŃSKI2M00:19:57 
191Kamil GLÖDLAMPA28M00:19:58NKUB
192Rafał SZOPIŃSKI1M00:20:00 
193Marcin TYCNER2M00:20:01 
194Sławek KNAST1M00:20:02
195Adam ŁOWIGUS1M00:20:03SISU-OWB team
196Bartosz TOMCZYNSKI1M00:20:03 
197Roman KLINIEWSKI1M00:20:04 
198Bartosz GWITT12M00:20:05 
199Marcin GRUPA1M00:20:05 
200Marcin GRODŹ1M00:20:05 
201Jakub MANCZAK1M00:20:06 
202Sylwester WŁOCH70M00:20:07 
203Tomasz SZRAJBER2M00:20:07 
204Michał NOWACZYK2M00:20:09 
205Kacper GRALIK29M00:20:10Bydgoskie Okonie
206Wojciech LUTOWSKI6M00:20:10TKKF Kolejarz Bydgoszcz
207Krzysztof ŁAPUĆ8M00:20:10 
208Cezary WEINERT7M00:20:10 
209Robert MAJEWSKI6M00:20:11 
210Jacek SUDOŁ58M00:20:11IPA Region Bydgoszcz
211Jakub KISIEL13M00:20:12 
212Jacek TRAWCZYŃSKI28M00:20:12TriSpace
213Aleksander CZEPEK144M00:20:13BRZOZA BIEGA
214Charlie TROTTER4M00:20:13 
215Krzysztof CHOJNACKI3M00:20:14RUN Bydgoszcz
216Sławomir KAWKA8M00:20:15 
217Grzegorz SZAFRAŃSKI2M00:20:15 
218Tomasz ZAKURZEWSKI2M00:20:16BRZOZA BIEGA
219Angelika KOWALSKA21F00:20:18TriSpace
220Krzysztof KOWALSKI20M00:20:18 
221Jarosław FRĄCZYK1M00:20:19parkrun Toruń GP Team
222Maciej MOCZYNSKI5M00:20:19 
223Krzysztof JANICKI1M00:20:19 
224Wojciech WŁODARCZYK139M00:20:20Czarne Stopy.SM
225Anthony MCFARLANE GONZALEZ4M00:20:20 
226Mateusz JAMROZIK1M00:20:21Żary Runners Team
227Szymon KULIŃSKI2M00:20:21 
228Błażej ŁYSZCZARZ84M00:20:21 
229Mateusz WAMKA1M00:20:22 
230Agata WOŹNIAKOWSKA13F00:20:23Bydgoskie Okonie
231Leszek STASZAK1M00:20:24 
232Jacek GNIOT1M00:20:25 
233Maciej MARKIEWICZ8M00:20:25 
234Mikołaj MILECKI1M00:20:25 
235Marcin MUCHA34M00:20:26 
236Szymon JENCZEWSKI43M00:20:28 
237Maciej GACH1M00:20:29Pomorze Biega i Pomaga
238Paweł NALEWALSKI1M00:20:29 
239Dariusz ROSIAK6M00:20:29 
240Bartosz MAKOWSKI1M00:20:30 
241Karol MULLERT7M00:20:30TriSpace
242Łukasz BOCIAN2M00:20:32F3Team
243Andrzej DURAŁEK13M00:20:33 
244Edward JURACHNO12M00:20:36 
245Andrzej SZULC18M00:20:36 
246Szymon WĘGIELEWSKI2M00:20:36 
247Bartek MICHAŁEK5M00:20:37 
248Norbert PATALAS1M00:20:38RLS
249Mateusz SZNAJDROWSKI2M00:20:38 
250Michał DROCIAK4M00:20:38 
251Grzegorz GRZYWIŃSKI27M00:20:38RUN Bydgoszcz
252Marek ZIENKIEWICZ38M00:20:39 
253Andrzej GORDON10M00:20:39 
254Grzegorz BALCEREK155M00:20:39 
255Mikołaj GRACZ1M00:20:40 
256Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:41Vege Runners
257Michał GURAJDOWSKI1M00:20:41Drużyna Jezusa
258Mikołaj KŁOSOWSKI1M00:20:41 
259Łukasz WENDA1M00:20:41 
260Piotr ŁUKOMSKI43M00:20:41 
261Zbigniew KOSIŃSKI2M00:20:41 
262Michał NAGOW17M00:20:41 
263Tomek JACKOWSKI2M00:20:42 
264Maciej LEWICKI228M00:20:42 
265Józef KUCHCIAK2M00:20:42 
266Maciej KRÓL71M00:20:44TriSpace
267Rafał BEHRENDT25M00:20:45 
268Michał MUSIELAK3M00:20:45 
269Maciej GABRYCH54M00:20:46Czarne Stopy.SM
270Mateusz KAMIŃSKI-DRĄG1M00:20:46Savelend Polska
271Hubert WAŁĘZA3M00:20:47 
272Jaroslaw PEPLINSKI1M00:20:48 
273Radosław Łukasz SZYSZKA6M00:20:49 
274Franciszek TRZCIŃSKI2M00:20:49 
275Kuba WARCZAK38M00:20:49TEAMOCHAL
276Kamil GWÓŹDŹ3M00:20:49 
277Jacek GARDYZA14M00:20:50IPA Region Bydgoszcz
278Artur MIEMCZYK1M00:20:50Żagańska Grupa Biegowa
279Paweł KARWACKI4M00:20:50TriSpace
280Marcin RYBACKI2M00:20:51 
281Grzegorz BYKOWSKI1M00:20:52 
282Mateusz WŁOCH25M00:20:52 
283Paweł SMOCZYŃSKI3M00:20:52 
284Bartosz ANTKOWIAK5M00:20:52TriSpace
285Łukasz Jerzy ŁAGODA1M00:20:53 
286Mathias EISERT2M00:20:55 
287Damian MAZUREK3M00:20:56 
288Adam HASS8M00:20:56 
289Jacek ROSÓŁ3M00:20:56 
290Marcin BOBROWSKI1M00:20:57 
291Bogdan NOWAK6M00:20:57 
292Ryszard KADOW7M00:20:58TriSpace
293Mateusz KREMPA1M00:20:59 
294Marcin STRÓŻYŃSKI40M00:20:59 
295Krzysztof JAGODZIŃSKI2M00:21:00 
296Magdalena MENDEL7F00:21:00TriSpace
297Sławomir RÓŻYCKI57M00:21:00TKKF Kolejarz Bydgoszcz
298Andrzej KIERZNOWSKI1M00:21:03 
299Tomasz KISIEL1M00:21:05RUN Bydgoszcz
300Dawid TACIAK1M00:21:05 
301Szymon LICA1M00:21:06 
302Filip KISIELIŃSKI1M00:21:07 
303Paweł KWAŚNIEWSKI1M00:21:09 
304Mariusz TOMCZYK5M00:21:09 
305Bartosz KRZEMIŃSKI1M00:21:09Run Pasja
306Mikołaj ROZWADOWSKI1M00:21:09 
307Janusz JEDLIŃSKI6M00:21:12BRZOZA BIEGA
308Marta KUBEL1F00:21:12
309Rafał KACZOROWSKI2M00:21:13 
310Bartosz EJMOND1M00:21:13 
311Karol KOTLEGA2M00:21:14 
312Jakub BŁASZYK2M00:21:14 
313Krzysztof TORCHALSKI195M00:21:14 
314Mikołaj RUSIECKI16M00:21:14 
315Przemysław PAPKE5M00:21:15 
316Rafał KĘDZIERSKI5M00:21:15 
317Marcin PRĄDZYŃSKI7M00:21:15 
318Andrzej CHOLEWIŃSKI29M00:21:16 
319Bartłomiej CHMIELEWSKI1M00:21:16 
320Krzysztof ŁOBOCKI109M00:21:16TKKF Kolejarz Bydgoszcz
321Piotr NADZIEJA7M00:21:16 
322Andrzej MILEWSKI1M00:21:17 
323Patryk Piotr RENC13M00:21:18 
324Łukasz TELEJKO9M00:21:18RUN Bydgoszcz
325Wojciech MAREK2M00:21:18 
326Marek PFAJFER3M00:21:19MaratonyPolskie PL Team
327Iwona FIGLER27F00:21:19TriSpace
328Magdalena JAGODZIŃSKA47F00:21:19Bydgoskie Okonie
329Łukasz MALICKI2M00:21:20 
330Marcin SCHMIDT37M00:21:20 
331Jakub KRUCZKOWSKI1M00:21:21 
332Daniel URBAŃSKI8M00:21:21PGB - Sportowa Paczka
333Mirosław ŁUKASZEWSKI9M00:21:21 
334Marek ZIMNY7M00:21:21 
335Jan BANACH1M00:21:22 
336Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:21:24 
337Damian KLISZEWSKI19M00:21:24Nokia
338Marlena NOWACZYK1F00:21:24Perth Road Runners
339Marcin SOBCZAK37M00:21:25Czarne Stopy.SM
340Marcin SZATKOWSKI13M00:21:25 
341Andrzej PILISZCZUK14M00:21:26 
342Jacek KLINIKOWSKI50M00:21:26KOCHAM ŻYCIE I...
343Julian KUBARSKI4M00:21:27TKKF Kolejarz Bydgoszcz
344Krzysztof STOPA1M00:21:27 
345Piotr KWIATKOWSKI1M00:21:28 
346Waldemar MONDRY10M00:21:28 
347Robert PRZYBYŁOWSKI38M00:21:28 
348Jacek SUMISŁAWSKI53M00:21:28Drużyna Szpiku
349Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:29Biegamyrazem.pl
350Łukasz ZIELIŃSKI7M00:21:29 
351Staszek KRYGIER14M00:21:29 
352Darek WARYLEWSKI2M00:21:30 
353Marek ŻABOWSKI25M00:21:30 
354Maja RYCZAK1F00:21:30 
355Rafał DANIELEWSKI42M00:21:30Drużyna Szpiku
356Bartosz RÓŻAŃSKI1M00:21:30 
357Tomasz DĄBROWSKI67M00:21:30 
358Maciej DAWIDOWICZ17M00:21:32BRZOZA BIEGA
359Adam WOŹNIAK10M00:21:34 
360Grzegorz WOJCIECHOWSKI6M00:21:34 
361Piotr WAWER JR1M00:21:34 
362Emil KORPAL5M00:21:35 
363Jacek KAZUBOWSKI1M00:21:36TriDarKo
364Małgorzata LACKORZYŃSKA3F00:21:36TriSpace
365Mateusz Roman SIUPKA3M00:21:36 
366Robert JANKOWSKI44M00:21:37 
367Paweł ŚLAZIŃSKI6M00:21:38 
368Dariusz,Andrzej KROPIŃSKI2M00:21:38 
369Sławomir WĘGRZYNOWSKI90M00:21:39Kabel Team Bydgoszcz
370Jakub PROCZEK45M00:21:40 
371Magdalena WUJEK1F00:21:40 
372Piotr KRASIŃSKI88M00:21:40 
373Aleksandra WANTOWSKA1F00:21:42Team Kopeć
374Michał MARCINIAK1M00:21:43 
375Tomasz GMOSIŃSKI3M00:21:44 
376Jakub DRANICKI7M00:21:46 
377Elżbieta NAGÓRSKA5F00:21:47TriSpace
378Mariusz SZWARC1M00:21:48 
379Marek SZYMBORSKI1M00:21:49Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
380Dominik MODRZEJEWSKI1M00:21:50 
381George SISKOS1M00:21:53Greenwich Tritons Triathlon Club
382Barbara JEDRAS3F00:21:54TKKF Kolejarz Bydgoszcz
383Witold KARAŚ1M00:21:54Rysio Team
384Marek KISIELIŃSKI1M00:21:54 
385Dariusz WESOŁOWSKI62M00:21:54 
386Łukasz NOWAK1M00:21:54Running Sucks
387Maciej KAPUSTA12M00:21:54 
388Marcin LEWANDOWSKI2M00:21:55 
389Angelika PILAKOWSKA27F00:21:56 
390Margaret PHILLIPS1F00:21:56Cambridge and Coleridge AC
391Natalia RUDNIK1F00:21:57 
392Samuel WÓJCIK2M00:21:58 
393Remigiusz RYBAK6M00:22:00 
394Danylo MARCHUK3M00:22:00 
395Mateusz KUJAWA3M00:22:00 
396Krzysztof KORDYS1M00:22:00Zabierzów Biega
397Szymon GACKOWSKI7M00:22:01 
398Piotr RĄCZKOWIAK29M00:22:01 
399Jacek KUFEL78M00:22:01 
400Rita BISKUPSKA2F00:22:02 
401Rafał PIETRZAK6M00:22:02 
402Marta GRZELCZAK2F00:22:03 
403Ireneusz BUDZIK5M00:22:03 
404Tomasz BARSZCZ20M00:22:03 
405Piotr NALEŻYTY11M00:22:04 
406Marta MERING2F00:22:04 
407Mikołaj GŁUSZKOWSKI1M00:22:04 
408Marcin LEWANDOWSKI2M00:22:04 
409Robert KRZYŻANOWSKI60M00:22:04 
410Kacper POPŁAWSKI2M00:22:04 
411Adrian HERING6M00:22:05 
412Łukasz SZYMAŃSKI1M00:22:05 
413Adam KLISZEWSKI1M00:22:06 
414Maciej MARCINIAK1M00:22:06 
415Marek MIKIELSKI2M00:22:06 
416Radosław LIZIK26M00:22:06TriSpace
417Fabian FALEŃCZYK1M00:22:09Run Pasja
418Mirosław Sławomir HOLICZKO2M00:22:09 
419Paweł SOŁDYGA7M00:22:09TriSpace
420Oskar DURAŁEK2M00:22:09 
421Joanna ŻMICH-FÓRMANIAK16F00:22:09TriSpace
422Andrzej POŹNIAK1M00:22:10WATAHA
423Paweł PAWLACZYK2M00:22:10 
424Donata PASTWA28F00:22:11TriSpace
425Przemysław MARCINIAK10M00:22:12 
426Agnieszka FILARECKA6F00:22:13Sport Factory Team
427Monika BANASZAK3F00:22:13 
428Paweł ROGUSZ8M00:22:13 
429Jakub PRZEWŁOCKI1M00:22:13 
430Lukasz KWASEK6M00:22:13 
431Ewa URBAŃSKA4F00:22:14 
432Zbigniew PARUCKI103M00:22:14 
433Małgorzata FILIPEK16F00:22:15 
434Paweł BORKOWSKI1M00:22:15Raisio Sulma Sulechów
435Wojciech CZYŻEWSKI12M00:22:16 
436Mariusz ŻAK3M00:22:17 
437Grzegorz ŚWIETLIK5M00:22:17 
438Adam KUŹMA1M00:22:18 
439Radosław JAGODZIŃSKI1M00:22:18 
440Iza MURAWIEC1F00:22:18Duklanowski Team
441Aleksander BAGIŃSKI10M00:22:18 
442Joanna BARTKOWSKA1F00:22:18Klub Maratonski UMK Torun
443Ros TABOR1F00:22:19Dulwich Runners AC
444Andy MURRAY1M00:22:19Dulwich Runners AC
445Krzysztof BIAŁOUS4M00:22:19 
446Aleksandra TATULIŃSKA6F00:22:20RUN Bydgoszcz
447Maciej NADRATOWSKI14M00:22:20Kabel Team Bydgoszcz
448Arkadiusz MYSIAK1M00:22:21Warta Runners
449Paweł RUSZKIEWICZ3M00:22:21 
450Tomasz HINTZ3M00:22:22Piaseczno Running
451Ryszard CADER15M00:22:22 
452Krzysztof GÓRSKI2M00:22:23 
453Piotr LISEWSKI1M00:22:23 
454Karolina KMIEĆ4F00:22:23TriSpace
455Łukasz GÓRECKI6M00:22:24 
456Grzegorz DREWS1M00:22:25 
457Aleksandra ŁOŚ1F00:22:27 
458Tomek CHOLEWIŃSKI4M00:22:27PZU Sport Team
459Maciej KRAWISZ1M00:22:28 
460Robert RÓLKA5M00:22:28 
461Jacek Wacław GORDON16M00:22:28 
462Łukasz DACH14M00:22:29 
463Sławomir DAMAS1M00:22:29 
464Tomasz KOWALCZYK59M00:22:29 
465Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:22:30 
466Jarosław NURKIEWICZ110M00:22:30Kung fu Pandy 3
467Dariusz PIOTROWSKI1M00:22:31 
468Pete SCOLLS1M00:22:31Sweatshop Running Community
469Franciszek NURKIEWICZ3M00:22:31Kung fu Pandy 3
470Agnieszka MASYS2F00:22:32GRUPA MALBORK
471Sebastian WOSZCZYK1M00:22:33 
472Martin GREENSILL6M00:22:34 
473Grzegorz RZENTKOWSKI60M00:22:34 
474Dariusz ŻUCHOWSKI190M00:22:34 
475Łukasz QUAAS4M00:22:34Run Pasja
476Patryk RATYŃSKI1M00:22:35 
477Tadeusz RYBAK1M00:22:35Zabiegani Częstochowa
478Adam MUSZYŃSKI3M00:22:35 
479Arkadiusz WYBRANOWSKI4M00:22:36 
480Dawid Piotr PIASECZNY9M00:22:36 
481Tomasz GÓŹDŹ1M00:22:36 
482Stanisław KOWALCZYK1M00:22:36 
483Bartosz PIERUCKI2M00:22:38TriSpace
484Krzysztofa BŁAŻEJAK10F00:22:38 
485Grzegorz Franciszek NIEDBALSKI5M00:22:38RUN Bydgoszcz
486Przemysław JAKIMCZUK4M00:22:40 
487Szymon STASZAK3M00:22:40 
488Roman GORDON8M00:22:40 
489Tomasz SMOLARZ2M00:22:41 
490Emilia URBAŃSKA2F00:22:41 
491Przemysław NOWAK1M00:22:41 
492Mariusz STASIEWSKI168M00:22:41TriSpace
493Rafał NOWAK1M00:22:41 
494Zbigniew SZCZEPAŃSKI1M00:22:42 
495Agnieszka GÓRA2F00:22:43#ZABIEGANINOCĄ
496Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:43100 Marathon Club Polska
497Marcin GRZEGÓRSKI8M00:22:44 
498Piotr NAJDUK1M00:22:46Jelonki Running Team
499Eugeniusz KREMPEĆ51M00:22:46 
500Tomasz LEWANDOWSKI4M00:22:46