parkrun Chełm 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:06Vege Runners
2Kamil BOROWSKI2M00:17:25 
3Piotr MAJEK1M00:17:26 
4Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:18:06Warszawa Natolin Zachodni
5Konrad ZALEWSKI7M00:18:17 
6Mariusz ŁOBACZUK11M00:18:23Chełm Biega
7Łukasz KLAŚ1M00:18:33Nudne Piątki
8Daniel TARAS1M00:18:39 
9Marek CHOŁOTA1M00:18:42Biegowyswiat.pl
10Radosław ECHTA6M00:19:00 
11Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:19:01Vege Runners
12Marcin ECHTA1M00:19:02 
13Krzysztof GOŁĘBIOWSKI6M00:19:05Chełm Biega
14Wojciech POGORZELEC8M00:19:16 
15Rafał RUDNICKI2M00:19:21 
16Marcin WALCZUK1M00:19:24Sieradzbiega.pl
17Łukasz JANKOWSKI3M00:19:31 
18Przemysław KUPIDURA1M00:19:36 
19Piotr WOLOSZYN1M00:19:43London City Athletics Club
20Jarosław SZCZEPANIUK2M00:19:48Dream Run
21Kamil MACKIEWICZ12M00:19:50Chełm Biega
22Justyna JAGIEŁŁO34F00:19:51Chełm Biega
23Stanisław TERENTOWICZ1M00:20:00 
24Józef WÓJCIK3M00:20:09 
25Rafał OGRODOWCZYK4M00:20:13 
26Andrzej OLENDER12M00:20:17 
27Piotr Krzysztof SZAJDZIUK2M00:20:19 
28Krystian WAWRYNIUK14M00:20:25 
29Arkadiusz PAJDOSZ4M00:20:32WPRunning
30Tomasz JARMUSZYNSKI11M00:20:33Chełm Biega
31Rafał PYTLIŃSKI2M00:20:42Grupa Biegowa CHTMO
32Daniel KOWALSKI2M00:20:43Biegający Świdnik
33Paweł BOCHRA4M00:20:57Okszów Biega
34Kamil WOŁOSEWICZ1M00:21:21 
35Wojciech HAPONIUK2M00:21:34 
36Tomasz DYBOWSKI17M00:21:36 
37Mariusz KLIN23M00:21:43Chełm Biega
38Marcin OTKAŁA1M00:21:45 
39Sławomir WDOWIAK3M00:21:47 
40Mirosław BALUK3M00:21:49 
41Tomasz RACZYNSKI2M00:21:51Polish Runners Club Ireland
42Ireneusz CZEKIERDA35M00:21:57 
43Grzegorz Paweł NOWAK1M00:22:02parkrun tourists Poznań
44Michał PTAK6M00:22:03J3 TRIATHLON TEAM
45Marek KISIELIŃSKI1M00:22:09 
46Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:10Vege Runners
47Michał CHRZANIUK3M00:22:12 
48Mike LOS1M00:22:13Poole Runners
49Paweł Stanisław WIECZOREK19M00:22:14 
50Arkadiusz BUKALSKI9M00:22:16Chełmska Grupa Triathlonu
51Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:20Biegamyrazem.pl
52Kamil LESIAK1M00:22:21Team ZabieganeDni
53Jakub Mateusz HAPONIUK1M00:22:25 
54Piotr Miłosz WIECZOREK2M00:22:28 
55Dariusz Piotr PIĄTKOWSKI5M00:22:33Chełmska Grupa Triathlonu
56Ireneusz MĘDRALA8M00:22:39 
57Grzegorz GRAJPER16M00:22:55 
58Tomasz PŁONKOWSKI1M00:22:57Biegam Na Tarchominie
59Zbigniew KOSIŃSKI1M00:22:58 
60Miłosz LENART1M00:23:03Drużyna ML
61Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:08100 Marathon Club Polska
62Grzegorz KOKŁOWSKI9M00:23:08 
63Paweł CIESIELCZUK4M00:23:11 
64Mateusz Adrian HUK2M00:23:12 
65Aneta WDOWIAK8F00:23:14 
66Piotr GUZ19M00:23:16 
67Katarzyna MACIEJEWSKA-LITWIN6F00:23:16 
68Leszek JANKOWIAK1M00:23:17 
69Wiesław Piotr GRZYWACZEWSKI3M00:23:21Okszów Biega
70Marek LIK4M00:23:22 
71Łukasz TATYS1M00:23:24 
72Irena PAZDZIOR28F00:23:26Chełm Biega
73Claudia KLOPOTEK1F00:23:30MAMY TO !
74Krzysztof WOCH1M00:23:38 
75Łukasz KUCIŃSKI2M00:23:41 
76Mariusz CZACHOR1M00:23:45 
77Łukasz PROŚCIŃSKI7M00:23:45 
78Mateusz Henryk ZAJĄCZKOWSKI7M00:23:49 
79Wojciech SOCHA1M00:23:51 
80Jarosław JAROLIK4M00:23:56 
81Karol ODZIEMCZYK1M00:23:59 
82Piotr BOROWIECKI1M00:24:07 
83Piotr JANIUK6M00:24:16Chełm Biega
84Piotr BIESIADECKI1M00:24:20Chełm Biega
85Artur DYDIUK4M00:24:21 
86Jarosław KAWALEC5M00:24:27 
87Wiesław WEPA24M00:24:37Chełmska Grupa Triathlonu
88Marek MINIAK1M00:24:39Bravehearts Legionowo
89Lidia MINIAK1F00:24:39Bravehearts Legionowo
90Adam Hubert SZEWCZAK2M00:24:41 
91Lukasz KOWALCZUK2M00:24:45 
92Lena RORAT3F00:24:52Chełm Biega
93Maciej POGORZELSKI1M00:24:58Straszyn Biega
94Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:25:00 
95Anna PAJDOSZ1F00:25:01 
96Michał AWTONIUK3M00:25:07 
97Adrian LITKOWICZ1M00:25:12 
98Joanna MARCINIAK1F00:25:16 
99Renata Ewa KIM1F00:25:21KS Staszewscy
100Bartosz LITWIN6M00:25:26 
101Iwona BALUK1F00:25:27 
102Artur LESZCZYŃSKI1M00:25:42 
103Marek STOKOWSKI1M00:25:45 
104Szymon GILAS10M00:25:48 
105Grzegorz KUDREJ1M00:25:52 
106Mateusz SEKUTOWSKI10M00:26:02Chełm Biega
107Dorota Elżbieta ROSOŁOWSKA50F00:26:10 
108Damian KUPRACZ2M00:26:12 
109Piotr WIADEREK11M00:26:17Pędzące Żółwie
110Artur JUSZCZAK3M00:26:19Chełm Biega
111Anna ŁOPĄG2F00:26:19 
112Marta KIERMACZ-ABRAMEK1F00:26:20 
113Jerzy ŁOPĄG1M00:26:20 
114Barbara MICHAŁOWSKA17F00:26:25 
115Monika KRĘPACKA-GŁOWNIA4F00:26:25 
116Marek SZPANOWSKI3M00:26:26 
117Olga SUROWIAK1F00:26:30 
118Marcin WRÓBEL6M00:26:31 
119Katarzyna TOPOLEWSKA3F00:26:37Dogoń Grodzisk Mazowiecki
120Maciej OBCOWSKI1M00:26:37 
121Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:37 
122Bozena MYSLINSKA1F00:26:38East London Runners
123Małgorzata Ewa KIERUZALSKA8F00:26:49 
124Kamil TOPOLEWSKI1M00:26:54 
125Bogumił HAPONIUK8M00:26:58 
126Marta POPIELA1F00:27:03 
127Marta PAMULSKA2F00:27:06Okszów Biega
128Mirosław Antoni RACZYŃSKI8M00:27:19 
129Bartłomiej ŻAK2M00:27:22 
130Adam MASIARZ1M00:27:25 
131Anna MASIARZ1F00:27:25 
132Magdalena MAZUREK1F00:27:39 
133Jerzy PŁUSA1M00:27:46 
134Slawomir GLAZ1M00:27:47Polish Runners Club Ireland
135Marek Stanisław WOSIK1M00:28:09 
136Damian WÓJCICKI1M00:28:15 
137Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:27 
138Tomasz SUROWIAK1M00:28:31 
139Witold SNOPEK1M00:28:31 
140Kasia GILEWICZ1F00:28:47Hillingdon Triathletes
141Ireneusz KALISZKOWSKI1M00:28:50 
142Alicja WOCH1F00:28:58 
143Antoni GUZ1M00:29:03 
144Elzbieta SNOPEK1F00:29:12 
145Marcin AAAAA1M00:29:13Hillingdon Triathletes
146Paweł PĘDZIŃSKI3M00:29:20 
147Marcin HAPONIUK1M00:29:25 
148Wieslaw WEPA2M00:29:28 
149Irena KOPER1F00:29:32Legionowo Bukowiec
150Ewa STELMACH1F00:29:32UKS Siódemka Legionowo
151Alicja PODGÓRNIAK1F00:29:36 
152Agnieszka RYŻYŃSKA1F00:29:37Chełm Biega
153Rafał JUSZCZAK3M00:29:55Chełm Biega
154Joanna JUSZCZAK2F00:29:55 
155Klaudia SZYSZKOWSKA1F00:30:01 
156Tomasz RYŻYŃSKI1M00:30:05Chełm Biega
157Renata SŁAWIŃSKA1F00:30:21UKS Siódemka Legionowo
158Gabriela KOWALSKA1F00:30:28 
159Aggie CHYLINSKA1F00:30:28 
160John William (Ian) KRUGER1M00:30:29 
161Monika KOMAN1F00:30:35 
162Aneta PRZYBYLEWSKA2F00:30:36 
163Piotr JAKUBOWSKI2M00:30:37 
164Jakub SUROWIAK1M00:30:42 
165Agata BLICHARZ3F00:30:46 
166Bartlomiej LECH1M00:30:52 
167Tomasz KOMAN1M00:31:07 
168Hanna WEPA30F00:31:27Chełmska Grupa Triathlonu
169Joanna SIONKOWSKA2F00:32:25 
170Grzegorz SALACHNA1M00:32:43Olza Cieszyn
171Anna PYTLIŃSKA1F00:32:53 
172Filip SUROWIAK1M00:33:01 
173Izabela WEPA-PTAK3F00:33:10 
174Edyta JACYNIUK3F00:33:31 
175Magdalena PRYK2F00:34:24 
176Piotr PRZYBORSKI1M00:34:37gRUNwald team Poznań
177Marta Aniela MURAWSKA1F00:34:52 
178Ewelina ŚLEBIODA1F00:35:15 
179Agnieszka GRZYWACZEWSKA3F00:36:41Okszów Biega
180Anna TUŹNIK1F00:37:23 
181Agata STYK-ŚWIĆ1F00:37:24 
182Jerzy DOMBROWSKI1M00:39:25Chelmska Grupa Triathlonu
183Malgorzata MAJEK1F00:41:18 
184Jacek BODALSKI1M00:41:54SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
185Joanna BODALSKA1F00:41:54SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
186Alicja Teresa WRZOSEK1F00:43:10Biegam bo lubie Gdynia
187Iwona Ewa PŁUSA1F00:43:10