parkrun Chełm 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:06Vege Runners
2Kamil BOROWSKI2M00:17:25 
3Piotr MAJEK1M00:17:26 
4Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:18:06Warszawa Natolin Zachodni
5Konrad ZALEWSKI7M00:18:17 
6Mariusz ŁOBACZUK11M00:18:23Chełm Biega
7Łukasz KLAŚ1M00:18:33Nudne Piątki
8Daniel TARAS1M00:18:39 
9Marek CHOŁOTA1M00:18:42Biegowyswiat.pl
10Radosław ECHTA6M00:19:00 
11Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:19:01Vege Runners
12Marcin ECHTA1M00:19:02 
13Krzysztof GOŁĘBIOWSKI5M00:19:05Chełm Biega
14Wojciech POGORZELEC8M00:19:16 
15Rafał RUDNICKI2M00:19:21 
16Marcin WALCZUK1M00:19:24Sieradzbiega.pl
17Łukasz JANKOWSKI3M00:19:31 
18Przemysław KUPIDURA1M00:19:36 
19Piotr WOLOSZYN1M00:19:43London City Athletics Club
20Jarosław SZCZEPANIUK2M00:19:48Dream Run
21Kamil MACKIEWICZ11M00:19:50Chełm Biega
22Justyna JAGIEŁŁO32F00:19:51Chełm Biega
23Stanisław TERENTOWICZ1M00:20:00 
24Józef WÓJCIK3M00:20:09 
25Rafał OGRODOWCZYK4M00:20:13 
26Andrzej OLENDER10M00:20:17 
27Piotr Krzysztof SZAJDZIUK2M00:20:19 
28Krystian WAWRYNIUK14M00:20:25 
29Arkadiusz PAJDOSZ4M00:20:32WPRunning
30Tomasz JARMUSZYNSKI10M00:20:33Chełm Biega
31Rafał PYTLIŃSKI2M00:20:42Grupa Biegowa CHTMO
32Daniel KOWALSKI2M00:20:43Biegający Świdnik
33Paweł BOCHRA4M00:20:57Okszów Biega
34Kamil WOŁOSEWICZ1M00:21:21 
35Wojciech HAPONIUK2M00:21:34 
36Tomasz DYBOWSKI17M00:21:36 
37Mariusz KLIN19M00:21:43Chełm Biega
38Marcin OTKAŁA1M00:21:45 
39Sławomir WDOWIAK3M00:21:47 
40Mirosław BALUK3M00:21:49 
41Tomasz RACZYNSKI2M00:21:51Polish Runners Club Ireland
42Ireneusz CZEKIERDA33M00:21:57 
43Michał PTAK5M00:22:03J3 TRIATHLON TEAM
44Marek KISIELIŃSKI1M00:22:09 
45Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:10Vege Runners
46Michał CHRZANIUK3M00:22:12 
47Mike LOS1M00:22:13Poole Runners
48Paweł Stanisław WIECZOREK19M00:22:14 
49Arkadiusz BUKALSKI9M00:22:16Chełmska Grupa Triathlonu
50Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:20Biegamyrazem.pl
51Kamil LESIAK1M00:22:21Team ZabieganeDni
52Jakub Mateusz HAPONIUK1M00:22:25 
53Piotr Miłosz WIECZOREK2M00:22:28 
54Dariusz Piotr PIĄTKOWSKI5M00:22:33Chełmska Grupa Triathlonu
55Ireneusz MĘDRALA8M00:22:39 
56Grzegorz GRAJPER15M00:22:55 
57Tomasz PŁONKOWSKI1M00:22:57Biegam Na Tarchominie
58Zbigniew KOSIŃSKI1M00:22:58 
59Miłosz LENART1M00:23:03Drużyna ML
60Grzegorz KOKŁOWSKI9M00:23:08 
61Paweł CIESIELCZUK4M00:23:11 
62Mateusz Adrian HUK2M00:23:12 
63Aneta WDOWIAK8F00:23:14 
64Piotr GUZ15M00:23:16 
65Katarzyna MACIEJEWSKA-LITWIN6F00:23:16 
66Leszek JANKOWIAK1M00:23:17 
67Wiesław Piotr GRZYWACZEWSKI3M00:23:21Okszów Biega
68Marek LIK4M00:23:22 
69Łukasz TATYS1M00:23:24 
70Irena PAZDZIOR26F00:23:26Chełm Biega
71Claudia KLOPOTEK1F00:23:30MAMY TO !
72Krzysztof WOCH1M00:23:38 
73Łukasz KUCIŃSKI2M00:23:41 
74Mariusz CZACHOR1M00:23:45 
75Łukasz PROŚCIŃSKI4M00:23:48 
76Mateusz Henryk ZAJĄCZKOWSKI7M00:23:49 
77Jarosław JAROLIK4M00:23:56 
78Karol ODZIEMCZYK1M00:23:59 
79Piotr BOROWIECKI1M00:24:07 
80Piotr JANIUK6M00:24:16Chełm Biega
81Artur DYDIUK4M00:24:21 
82Jarosław KAWALEC5M00:24:27 
83Wiesław WEPA23M00:24:37Chełmska Grupa Triathlonu
84Marek MINIAK1M00:24:39Bravehearts Legionowo
85Lidia MINIAK1F00:24:39Bravehearts Legionowo
86Adam Hubert SZEWCZAK2M00:24:41 
87Lukasz KOWALCZUK2M00:24:45 
88Lena RORAT3F00:24:52Chełm Biega
89Maciej POGORZELSKI1M00:24:58Straszyn Biega
90Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:25:00 
91Anna PAJDOSZ1F00:25:01 
92Michał AWTONIUK3M00:25:07 
93Adrian LITKOWICZ1M00:25:12 
94Renata Ewa KIM1F00:25:21KS Staszewscy
95Bartosz LITWIN6M00:25:26 
96Iwona BALUK1F00:25:27 
97Artur LESZCZYŃSKI1M00:25:42 
98Marek STOKOWSKI1M00:25:45 
99Szymon GILAS9M00:25:48 
100Grzegorz KUDREJ1M00:25:52 
101Mateusz SEKUTOWSKI10M00:26:02Chełm Biega
102Dorota Elżbieta ROSOŁOWSKA45F00:26:10 
103Damian KUPRACZ2M00:26:12 
104Piotr WIADEREK11M00:26:17Pędzące Żółwie
105Anna ŁOPĄG2F00:26:19 
106Artur JUSZCZAK3M00:26:19Chełm Biega
107Marta KIERMACZ-ABRAMEK1F00:26:20 
108Jerzy ŁOPĄG1M00:26:20 
109Monika KRĘPACKA-GŁOWNIA4F00:26:25 
110Barbara MICHAŁOWSKA17F00:26:25 
111Marek SZPANOWSKI3M00:26:26 
112Olga SUROWIAK1F00:26:30 
113Marcin WRÓBEL6M00:26:31 
114Maciej OBCOWSKI1M00:26:37 
115Katarzyna TOPOLEWSKA3F00:26:37Dogoń Grodzisk Mazowiecki
116Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:37 
117Kamil TOPOLEWSKI1M00:26:54 
118Bogumił HAPONIUK8M00:26:58 
119Marta POPIELA1F00:27:03 
120Marta PAMULSKA2F00:27:06Okszów Biega
121Mirosław Antoni RACZYŃSKI8M00:27:19 
122Bartłomiej ŻAK2M00:27:22 
123Adam MASIARZ1M00:27:25 
124Anna MASIARZ1F00:27:25 
125Magdalena MAZUREK1F00:27:39 
126Małgorzata Ewa KIERUZALSKA3F00:27:41 
127Jerzy PŁUSA1M00:27:46 
128Slawomir GLAZ1M00:27:47Polish Runners Club Ireland
129Marek Stanisław WOSIK1M00:28:09 
130Damian WÓJCICKI1M00:28:15 
131Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:27 
132Witold SNOPEK1M00:28:31 
133Tomasz SUROWIAK1M00:28:31 
134Kasia GILEWICZ1F00:28:47Hillingdon Triathletes
135Ireneusz KALISZKOWSKI1M00:28:50 
136Alicja WOCH1F00:28:58 
137Antoni GUZ1M00:29:03 
138Elzbieta SNOPEK1F00:29:12 
139Marcin AAAAA1M00:29:13Hillingdon Triathletes
140Paweł PĘDZIŃSKI3M00:29:20 
141Marcin HAPONIUK1M00:29:25 
142Ewa STELMACH1F00:29:32UKS Siódemka Legionowo
143Irena KOPER1F00:29:32Legionowo Bukowiec
144Alicja PODGÓRNIAK1F00:29:36 
145Agnieszka RYŻYŃSKA1F00:29:37Chełm Biega
146Rafał JUSZCZAK3M00:29:55Chełm Biega
147Joanna JUSZCZAK2F00:29:55 
148Klaudia SZYSZKOWSKA1F00:30:01 
149Tomasz RYŻYŃSKI1M00:30:05Chełm Biega
150Wieslaw WEPA1M00:30:07 
151Renata SŁAWIŃSKA1F00:30:21UKS Siódemka Legionowo
152Gabriela KOWALSKA1F00:30:28 
153Aggie CHYLINSKA1F00:30:28 
154John William (Ian) KRUGER1M00:30:29 
155Monika KOMAN1F00:30:35 
156Aneta PRZYBYLEWSKA2F00:30:36 
157Piotr JAKUBOWSKI2M00:30:37 
158Jakub SUROWIAK1M00:30:42 
159Agata BLICHARZ3F00:30:46 
160Bartlomiej LECH1M00:30:52 
161Tomasz KOMAN1M00:31:07 
162Hanna WEPA27F00:31:27Chełmska Grupa Triathlonu
163Joanna SIONKOWSKA2F00:32:25 
164Grzegorz SALACHNA1M00:32:43Olza Cieszyn
165Anna PYTLIŃSKA1F00:32:53 
166Filip SUROWIAK1M00:33:01 
167Izabela WEPA-PTAK3F00:33:10 
168Edyta JACYNIUK3F00:33:31 
169Magdalena PRYK2F00:34:24 
170Piotr PRZYBORSKI1M00:34:37gRUNwald team Poznań
171Marta Aniela MURAWSKA1F00:34:52 
172Ewelina ŚLEBIODA1F00:35:15 
173Agnieszka GRZYWACZEWSKA3F00:36:41Okszów Biega
174Anna TUŹNIK1F00:37:23 
175Agata STYK-ŚWIĆ1F00:37:24 
176Jerzy DOMBROWSKI1M00:39:25Chelmska Grupa Triathlonu
177Malgorzata MAJEK1F00:41:18 
178Joanna BODALSKA1F00:41:54SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
179Jacek BODALSKI1M00:41:54SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
180Alicja Teresa WRZOSEK1F00:43:10Biegam bo lubie Gdynia
181Iwona Ewa PŁUSA1F00:43:10