Odwołanie biegów parkrun Dąbrówka w dn. 14.03 i 21.03 w związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem

Drodzy parkrunowicze !

Podjęliśmy już decyzje co do najbliższych spotkań.
Dlatego aby nie trzymać Was dalej w niepewności ogłaszamy, że dwa najbliższe spotkania parkrun Dąbrówka, zostają
‼️ODWOŁANE‼️

Informujemy także, że decyzje o nie organizowaniu najbliższych spotkań podjęły także nasze sąsiednie lokalizacje parkrun Poznań i parkrun Jezioro Swarzędzkie.

Oczywiście cała sytuacja związana jest z epidemią koronawirusa. Jest nam bardzo przykro,że nie będziemy się mogli z Wami zobaczyć. Obiecujemy, że jak sytuacja zostanie na tyle opanowana, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo, to natychmiast wznowimy naszą działalność.
Tymczasem trzymajcie się zdrowo, trzymajcie formę i kciuki, żebyśmy mogli spotkać się już w ostatnią sobotę marca.

 

Świąteczne i noworoczne edycje parkrun 2019/20

Serdecznie zapraszamy na dodatkowe edycje parkrun, jakie organizujemy w okresie świąteczno-noworocznym:

1. Drugi Dzień Świąt 26.12.2019 o godz. 9:00,

2. Nowy Rok 01.01.2020 o godz. 9:00.

W Nowy Rok istnieje jedyna w roku okazja do zaliczenia dwóch parkrunów w jeden dzień. Startujemy tradycyjnie o godz 9:00 a następnie przemieszczamy się na parkrun Poznań, gdzie o godz 10:30 startujemy po raz drugi.

Do zobaczenia.

 

Raport parkrun Dąbrówka #47 – 7 Lipca 2018

Hej, ho! Wybaczcie zwłokę, ale już dostarczamy raport z sobotniego spotkania!
ra
W ramach parkrun Dąbrówka zgromadziliśmy się na naszej leśnej ścieżce, przy pieńku oczywiście, po raz 47 Jakiś jubileusz wisi w powietrzu!
Tym razem nie pojawiły się żadne specjalne okazje, ale za to pojawiło się 45 radosnych parkrunowiczów, którzy pokonali trasę 5 km biegnąc i maszerując. Jak ktoś nie był radosny, to na pewno tylko przed przebyciem naszej piątki

Pojawiło się 10 Pań, 34 Panów i jedna osoba bliżej nieokreślona - bez kodu. Statystyki się polepszają, ale celujemy w 0 osób bez kodu! Pomożecie? Wśród osób, które dotarły do mety, mieliśmy aż 4 debiutantów! Aleksandro, Agato, Mateuszu i Katarzyno! Witamy Was serdecznie w naszej parkrunowej rodzinie i zapraszamy ponownie!

Oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o rdzeniu, na którym oparte są nasze spotkania - wolontariuszach. Siódemka wspaniałych prezentuje się następująco:

Daniel MUSIAŁ - fotograf;
Mariusz Krzysztof NOWAK - zamykający stawkę;
Michał PODWÓJCI - skanujący zawodników;
Piotr MAJEK - piszący ten raport;
Piotr ZACHWIEJA - sortujący tokeny;
Roksana ZACHWIEJA - pilnująca pozycji na mecie;
Tomasz NAPIERAŁA - niezmordowany koordynator i mierzący czas.

Świetnie, że wszyscy byliście w tę sobotę z nami! Warto wspomnieć, że liczna grupa dotarła na dalszą część parkrunu, tę kawiarnianą. Zachęcamy do zarezerwowania sobie kilku minut po biegu, a raczej po 10, jak już się sprzątniemy ze wszystkim, na spotkanie bardziej towarzyskie. Zapewniamy nowe znajomości, a Parkova Cafe ze swojej strony dobre jedzenie i picie.

Na koniec zapraszamy wszystkich na spotkanie 48, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 lipca, start 9:00 spod pieńka (którego coraz słabiej widać). Każdy jest mile widziany, więc jak chcecie rozpocząć weekend w najlepszy możliwy sposób, to nie może Was zabraknąć! Udanego tygodnia! Z parkrunowym pozdrowieniem!

 

Raport parkrun Dąbrówka #46 – 30 Czerwca 2018

Dzień dobry parkrunowicze! Mamy nadzieję, że niedziela mija wybornie, dlatego dosłodzimy ją jeszcze raportem z wczorajszego spotkania!
woz
46 parkrun Dąbrówka odbył się z okazji Dnia Psa! Pojawiło się kilka czworonogów, które serdecznie witamy w naszej małej rodzince. Sygnały z trasy mówiły, że warunki dopisały, z czego również się bardzo cieszymy! Dotarła do nas nowiutka ramka do robienia parkrunowych zdjęć, z której chętnie korzystaliście. Ramka jest już nasza, więc będziecie mieli jeszcze kilka okazji do zrobienia foteczki. Jeszcze na koniec wstępu chcieliśmy się pożalić, że na zeszłym parkrunie zaginął nam token nr 22... Obawiamy się, że ktoś przez przypadek go zabrał ze sobą, bo nawet nie został zeskanowany. 22 parkrunowiczu z zeszłego tygodnia! Sprawdź, czy nie masz tokena - z radością go przyjmiemy z powrotem!

A teraz czas na podziękowania! Jest komu! Wczorajsze spotkanie wsparło 7 wolontariuszy:
- Anna Maria MAJEK - debiutująca na skanerze;
- Daniel MUSIAŁ- niedebiutujący przy aparacie,
- Tomasz NAPIERAŁA - dzielnie wspierając Daniela,
- Mariusz Krzysztof NOWAK - zamykając trasę,
- Sławomir i Stanisław SELERZYŃSKI - przy pozycjach na mecie, oraz
- Piotr MAJEK, jako mierzący czas koordynator.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie za obecność i pomoc! Pamiętajcie, że jesteście siłą spotkań w ramach parkrun. Oczywiście zachęcamy wszystkich do dołączenia do grona wolontariuszy przy kolejnych edycjach! Wolne pozycje możecie sprawdzić pod adresem:

http://www.parkrun.pl/dabrowka/harmonogramwolontariuszy/

Jak dotarliście tutaj, to trochę statystyk. Do mety dotarło 30 uczestników: 7 Pań, 20 Panów oraz 3 niezidentyfikowanych. 3 osoby to już 10%, nieładnie. Pojawił się jeden debiutant, Jacek, któego serdecznie witamy w naszym gronie. Mamy nadzieję, że się podobało, i że się jeszcze zobaczymy. Na naszej trasie padło też 9 rekordów życiowych- ogromne gratulacje!

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie w ramach 46 parkrunu w Dąbrówce. Za przyprowadzenie piesków oraz przyszłych pokoleń biegaczy. A wszystkich obecnych i nieobecnych zapraszamy na kolejny, 47 parkrun Dąbrówka! Jak zwykle, spotykamy się w sobotę, tym razem 7 lipca, przed godziną 9:00 przy naszym parkrunowym pieńku! Udanego tygodnia i do zobaczenia!

 

Raport parkrun Dąbrówka #45 – 23 Czerwca 2018

3,2,1 Start i po raz 45 wystartował parkrun Dąbrówka a starterem był nie kto inny jak świętujący swój 25 wolontariat Piotr Majek. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za Twój wielki wkład w funkcjonowanie naszej lokalizacji. Fajnie, że z nami jesteś. Nie było to jednak jedyne zadanie Piotra, który razem z siostrą Anna Majek stworzyli zgrany rodzinny duet na pozycji "Stoper". Tokeny tym razem rozdawała już samodzielnie Roksana Zachwieja- dobra robota. Skanowanie uczestników należało do naszej doświadczonej wolontariuszki Agnieszka Stachowiak. Antoni Napierała ruszył na trasę wcielając się w rolę zamykającego stawkę, zapewniając bezpieczeństwo naszym parkrunerom. Porządek w saszetce z tokenami zaprowadziła Zdzisława Napierała a spotkanie w roli koordynatora poprowadził Tomasz Napierała.
Wielkie ukłony dla Was.
tata
Osobne podziękowania dla Daniel Musiał Fotografia, którego fotki jak zwykle cieszą nasze oko.
Tyle o naszych pomocnikach, teraz trochę o uczestnikach-biegaczach. Wystartowało 29 osób wśród, których mieliśmy jednego debiutanta. Cieszy nas bardzo, ze dołączył do nas kolejny junior. Maciek- witamy w parkrunowej rodzinie.
10 osób zanotowało swoje nowe życiówki. Super.
Oczywiście pogoda jak i humory

⇐ Nowsze wiadomości