Raport parkrun Dąbrówka # 36 – 21 Kwiecień 2018

Aktywny weekend w Dąbrówce na parkrun Dąbrówka # 36 za nami. Widać, że to już wiosna , bo flora i fauna miło nas zaskakuje. Nasz niemal zawodowy parkrunowy fotograf
Daniel Musiał robi to co lubi i cyka super fotki wszystkiemu co się rusza . Może kolejnym razem będzie kolej na inne stworzenia.Pogoda skłania do wyjścia z domu, do przyrody, poruszać się trochę . W sobotę odwiedziło nas 44 uczestników wraz z grupą wolontariuszy w składzie: Maciej KACZMAREK, Piotr MAJEK, Daniel MUSIAŁ, Tomasz NAPIERAŁA, Antoni NAPIERAŁA, Dorota PRZYBYLAK, Agnieszka STACHOWIAK. Prawie za każdym razem odwiedza nas ktoś nowy, kto pierwszy raz styka się z inicjatywą parkrun. Tym razem takich osób było 5. Każdy może tu dołączyć. Kolejnym razem zaproś rodziców, sąsiada z dziećmi, siostrę czy brata.

Każdy ma swój sposób na parkrun - można się pościgać, przebiec, przetruchtać przejść z kijkami. Jedni ustanawiają swoje rekordy, inni biegają dla siebie.

Podstawą do sklasyfikowania w biegu jest zarejestrowanie się na stronie parkrun i wydrukowanie indywidualnego kodu.To on jest nam potrzebny do zapisania każdego wyniku.

Zapraszamy na kolejny parkrun Dąbrówka # 37 w ostatnią sobotę kwietnia. Prosimy również o zgłaszanie się do pomocy na wolontariat. Wszyscy tworzymy parkrun, wy też!  :)
Zgłoszenia na wolontariat:
http://www.parkrun.pl/dabrowka/wolontariusze/lub facebook parkrun Dąbrówka.

Tutaj możesz sprawdzić harmonogram na kolejne biegi:
http://www.parkrun.pl/dabrowka/harmonogramwolontariuszy/