Raport parkrun Dąbrówka # 37 – 28 Kwiecień 2018

Czas na nieco późne podsumowanie parkrun Dąbrówka, który odbył się już po raz 3️7!
44
Naprawdę miło było się spotkać w tę sobotę, bo okoliczności przyrody wyjątkowo sprzyjały. Słońce nie szczędziło promieni, las się zazielenił, jedyną przeszkodą była nieco poturbowana trasa przez wycinkę drzew, i chwilowa awaria nagłośnienia, ale co to dla nas.

I tak, w sobotni poranek pięcikilometrową trasę naszego parkrunu przebyło 53 osoby. Wśród Was znalazło się 10 Pań, 40 Panów oraz 3 osoby... niezidentyfikowane. Z dobrej frewkencji jak zwykle bardzo się cieszymy, ale aż 3 osoby bez kodu jednak trochę smucą. Żeby wrócić na pozytywne tory warto wspomnieć, że frekwencja wśród młodzieży rośnie, i na metę dotarła jedna juniorka oraz 5 juniorów! Cieszymy się ogromnie i mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej przygody z parkrunem, a tym samym zachęcicie swoich rówieśników do dołączenia do naszej radosnej, parkrunowej rodziny.

 Pojawiło się 3 debiutantów oraz trzy osoby debiutujące w naszej lokalizacji. Zapraszamy ponownie!

Przy okazji warto wspomnieć o ekipie z parkrun Poznań, która odwiedziła naszą lokalizację w ramach swojej wycieczki rowerowej trasą pierścienia wokół Poznania. Miło było Was gościć i zapraszamy ponownie, tak bez okazji .

Jednak to nie wszyscy! Nie możemy zapomnieć o wolontariuszach, którzy dzielnie pomagali w organizacji wczorajszego spotkania, a ośmiu wspaniałych tworzyli:

Bartosz BURMISTRZ, Maciej KACZMAREK, Piotr MAJEK, Daniel MUSIAŁ, Antoni NAPIERAŁA, Tomasz NAPIERAŁA, Ignacy PAZDER, Marek SZYDŁOWSKI

Świetna ekipa, której bardzo dziękujemy w imieniu swoim, jak i wszystkich uczestników! Kto chciałby stanąć po drugiej stronie parkrun Dąbrówka i pomóc jako wolontariusz, czekamy na zgłoszenia w wiadomościach prywatnych, komentarzu pod zdjęciem o wolontariuszach, któe pojawi się w tygodniu, lub wysyłając wiadomość na dabrowkawolontariusze@parkrun.com

Podsumowując, było super i nie może nikogo zabraknąć za tydzień, podczas 38 parkrun Dąbrówka, który odbędzie się jak zwykle w sobotę, 5 maja, o godzinie 9:00 tam, gdzie zawsze, czyli przy pieńku!  Na koniec życzymy wszystkim udanego weekendu majowego i do zobaczenia!