Raport parkrun Dąbrówka # 39 – 12 Maja 2018

Cześć i czołem w niedzielne popołudnie! Czas podsumować wczorajsze, 39 spotkanie w ramach parkrun Dąbrówka, gdzie pojawiło się 61 biegaczy i kijkarzy, wspieranych przez 6 wolontariuszy!
66
Wczorajszy parkrun uświetniło swoją obecnością 15 Pań oraz 45 Panów, a jedna osoba zapomniała swojego kodu. Bardzo miło wspomnieć, że aż 8 osób zaliczyło wczoraj swój pierwszy parkrun! Serdeczne gratulacje i mamy nadzieję, że się podobało i do nas wrócicie. Mieliśmy też 3 gości z innych lokalizacji, którzy biegli u nas pierwszy raz! Cieszymy się bardzo, że nas odwiedziliście! Z radością obserwujemy coraz liczniejszą grupę juniorską, która w minioną sobotę liczyła już 9 osób! Mamy nadzieję, że się wkręcicie i pozostaniecie na dłużej. Można z czystym sumieniem stwierdzić, że pogoda sprzyjała, bo padło aż 17 życiówek. Robi wrażenie! Wielkie gratulacje i życzymy dalszych postępów!

Organizacją 39 parkrun Dąbrówka zajęli się tym razem:
Tomasz Napierała, przechowując nasz cenny sprzęt,
Antoni Napierała, skanując uczestników,
Zdzisława NAPIERAŁA, sortując tokeny na kolejną sobotę,
Mariusz Krzysztof NOWAK, pilnując bezpieczeństwa jako zamykający stawkę,
Agnieszka Stachowiak, dbając o prawdłowe pozycje na mecie,
oraz Piotr Majek, jako koordynator oraz mierzący czas.
Dodatkowo dziękujemy fotografowi, który z doskoku postanowił nas wspomóc kilkoma zdjęciami z trasy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom, bo to Wy jesteście fundamentem tej inicjatywy! A jeśli i Wy, parkrunowicze, chcielibyście spróbować swoich sił po drugiej stronie, nie czekajcie i zgłaszajcie się! Na przyszły tydzień poszukujemy osoby chętne na następujące pozycje:
- tokeny
- skanujący uczestników,
- fotograf
Jeśli chcesz spojrzeć na parkrun z innej perspektywy, gorąco zachęcamy!

Na koniec warto wspomnieć o nadchodzących parkrunowych wydarzeniach! Otóż w ramach parkrun Dąbrówka #41, będziemy obchodzić Dzień Matki, a w tygodniu kolejnym, podczas edycji #42, uczcimy Dzień Dziecka! W związku z powyższym, chcieliśmy zachęcić wszystkich, by 26 maja zabrali swoje Mamy na nasze spotkanie, a tydzień później, by Mamy nie zapomniały swoich pociech Szczególnie, że z okazji Dnia Dziecka czeka Was, drodzy juniorzy, niepowtarzalna okazja by zorganizować nasze spotkanie! Rezerwujcie sobie najbliższe soboty i do zobaczenia!

Udanego tygodnia!