Raport parkrun Dąbrówka #41 – 26 Maja 2018

Nie może być inaczej, więc spieszymy z podsumowaniem wczorajszego biegu!
wit

#41 parkrun Dąbrówka był szczególny z kilku powodów. Po pierwsze, świętowaliśmy Dzień Matki! Akurat mieliśmy szczęście, że wypadał w sobotę, więc nie mogło być inaczej, jak poświęcić sobotnie wydarzenie właśnie Mamom! Mamy nadzieję, że wszystkie Mamy, które dotarły wczoraj do nas, wróciły do domów w świetnych humorach! Kolejne powody do radości to goście i jubileusze! Odwiedził nas Witek z Father Collins parkrun, który postanowił w naszej lokalizacji zaliczyć swój 100 bieg! Gratulujemy Ci tego niesamowitego osiągnięcia i życzymy kolejnej setki - keep going! Liczymy również na częstsze odwiedziny Ale to nie koniec! Swój jubileusz obchodził również Krzysztof Szulc, który przebiegł wczoraj swój 50 parkrun! Cieszymy się Krzysztof, że jesteś naszym stałym bywalcem, nie tylko na trasie biegu, ale również jako wolontariusz! Tak trzymaj i biegnij do setki!

Wielkie dzięki dla wolontariuszy, których wczoraj nie brakowało! Wsparła nas mocna ekipa z Tarnowa, która nie szczędzi nigdy sił na pomoc czy też wsparcie frekwencji. A nasi wszyscy wolontariusze prezentują się następująco:
Stanisław Przybylak - zamykający stawkę,
Agnieszka Stachowiak -sortująca tokeny,
Witek LOCHOWSKI - koordynator biegu,
Tomasz Napierała - przechowujący sprzęt,
Paulina Sobańska - jako fotograf
Piotr Majek - mierzący Wasze czasy,
Daniel Musiał Fotografia - fotograf,
Maciej Kaczmarek- skanujący uczestników
Izabela Zielińska-Czerbniak - na drugim stoperze, oraz
Roman Sobański - rozdający tokeny na mecie.

Wspaniale, że tylu chętnych wsparło nas w ten dzień! Wielkie dzięki dla Was! A innych zachęcamy do wzięcia przykładu! Wystarczy się zgłosić w wiadomości i przyjść 20 min wcześniej :)

Właśnie właśnie! Słuchajcie Wszyscy (no, czytajcie) ‼️ Za tydzień Dzień Dziecka! Oczywiście takie wielkie wydarzenia nie przechodzą na naszych spotkaniach bez echa, więc nie może być i tym razem inaczej! A o co chodzi? O to, że w Dzień Dziecka chcemy, aby nasz bieg poprowadziły, oczywiście z naszym wsparciem, dzieci! Każda pozycja jest do dyspozycji, KOORDYNATOR też Więc drogie dzieciaki i rodzice! Nie bójcie się i zgłaszajcie swoje chęci do wolontariatu na przyszłe spotkanie! Chcielibyśmy, aby każda pozycja była obstawiona przez juniora i super by było, jakby udało się ten pomysł zrealizować! Czekamy na Wasze wiadomości! Szczególnie osoby, które już na wolontariacie były i wiedzą o co chodzi (pozycja koordynatora czeka!), ale kto nie był, ma doskonałą okazję spróbować!

No nic, dzisiaj bez statystyk, bo i tak wyszło dużo czytania, więc pozostaje życzyć wszystkiego co najepsze w nadchodzącym tygodniu i do zobaczenia w sobotę, 2 czerwca o 9:00 na #42 parkrun Dąbrówka!