Raport parkrun Dąbrówka #43 – 9 Czerwca 2018

Dobry wieczór parkrunowej rodzince. Jak Wam mija weekend? Na pewno wyśmienicie, więc warto wspomnieć, dlaczego.
nin

A to na pewno z powodu wczorajszego, 43 parkrun Dąbrówka, który zgromadził 41 biegaczy oraz 10 wolontariuszy! Ekipa jak zwykle nie zawiodła, pogoda również dopisała, dodatkowo mieliśmy powody do świętowania! Nasza lokalizacja dojrzewa, za czym idą kolejne jubileusze - junior Piotr Zachwieja zaliczył wczoraj swój 10 parkrun, natomiast Antoni Napierała wsparł nas na wolontariacie po raz 25! Serdeczne gratulacje i podziękowania za Wasz udział i zaangażowanie! Dodatkowo mieliśmy odwiedziny z parkrun Rumia oraz parkrun Poznań - dziękujemy za Wasz udział i zapraszamy ponownie!

9 czerwca mieliśmy bardzo mocne wsparcie naszych wolontariuszy! Nie może być inaczej, jak wymienić ich wszystkich w ramach podziękowań.Oto oni:

Marlena ADAMUSIAK, wraz z Małgorzata GRABOWSKA, które posortowały tokeny na kolejne spotkanie;
Norbert CZERBNIAK, debiutujący w roli mierzącego czas;
Jan DACHTERA, jako główny czasomierz;
Piotr MAJEK, debiutujący w roli biegającego koordynatora;
Daniel MUSIAŁ, uwieczniając nasze spotkanie na świetnych fotografiach,
Antoni NAPIERAŁA, wolontariusz po raz 25, tym razem jako skanujący,
Tomasz NAPIERAŁA, przechowując nasz parkrunowy dobytek,
Łukasz PIASKOWSKI, zamykający stawkę, oraz
Krzysztof SZULC, pilnujący pozycji na mecie!

Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna, za wsparcie i chęć poświęcenia swojego wolnego czasu na bycie parkrunowym wolontariuszem!

Jak wiemy z doświadczenia swojego i innych, pomaganie na parkrunie uzależnia, dając ogromny zastrzyk pozytywnej energii wolontariuszom i wszystkim uczestnikom! Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału po drugiej stronie mety! Mamy wszystkie pozycje wolne do obsadzenia na przyszły tydzień, dlatego zachęcamy do zgłaszania się już dzisiaj!

A tymczasem, życzymy udanego tygodnia, i do zobaczenia w sobotę, 16 czerwca, przed godziną 9:00 tam, gdzie zwykle! Z parkrunowy pozdrowieniem!