Raport parkrun Dąbrówka #44 – 16 Czerwca 2018

Jest sobota, jest parkun".
Tymi słowami i fotką z budzącego się do życia lasu w każdy sobotni poranek zachęcamy Was do aktywnego rozpoczecia weekendu.Tym razem już po raz 44 a na nasze zaproszenie odpowiedziało 42 biegaczy.
ar
Oczywiście wszyscy już wiemy, że bez wolontariuszy parkrun się nie uda, tak więc wielkie podziękowania dla nich.
Na temat pogody nie ma sensu się dłużej rozpisywać. W skrócie można powiedzieć po prostu ciepło, bardzo ciepło ale mimo wszystko chyba nikt nie tęskni za zimowymi edycjami. Są tacy wśród nas ? Ręka w górę.
Wracając do wolontariuszy.
Nasze spotakanie poprowadził nasz najmłodzszy koordynator Antoni Napierała występując również w roli "stopera". Tokeny
tym razem ogarnął Bartosz Stachowiak przy wsparciu Roksany Zachwieji , która debiutowała w roli wolontariusza.Skaner- doskonale wszystkim znany i lubiany- Piotr Majek , któremu został do wykonania już tylko jeden krok do koszulki 25 Volunteer. O to aby wszyscy bezpiecznie dotarli do mety zadbał Mariusz Krzysztof Nowak.
Fotki pstrykał Daniel Musiał-zdjęcia jak zwykle OCH, ACH. Za aparat tym razem też chwycił nasz stały bywalec Piotr Zachwieja- dzięki za ekstra zdjęcia i wielkie zangażowanie w naszą lokalizacje. Tokeny w Parkova Cafe posortowała Zdzisława Napierała a Tomasz Napierała przechował sprzęt i raportem podsumował naszą imprezę.

Witamy w naszej parkrunowej rodzinie Agnieszkę, Małgorzatę i Tomka. Fajnie, że na swój debiut wybraliście naszą lokalizację i oczywiście czekamy na Was w kolejne soboty. Bo my tak co tydzień przez cały rok bez końca.
Gratulujemy życiówek a padło ich konkretnie 7
Za tydzień kolejny parkrun Dąbrówka , na który mamy już prawie skompletowaną ekipę wolontariuszy, co nas oczywiście bardzo cieszy gdyż bardzo nie lubimy wrzucać naszej grafiki " wolontariusze poszukiwani" Brakuje nam osoby na zamykającego stawkę, ulubioną funkcje naszych uczestników. Takie dwa w jednym. Kto chętny?
Czekamy także na amatorów biegania po lesie ze sprzętem fotograficznym.
Miłego tygodnia.
Do zobaczenia na parkrun Dąbrówka #45.
Tam gdzie zawsze o 9:00