Raport parkrun Dąbrówka #46 – 30 Czerwca 2018

Dzień dobry parkrunowicze! Mamy nadzieję, że niedziela mija wybornie, dlatego dosłodzimy ją jeszcze raportem z wczorajszego spotkania!
woz
46 parkrun Dąbrówka odbył się z okazji Dnia Psa! Pojawiło się kilka czworonogów, które serdecznie witamy w naszej małej rodzince. Sygnały z trasy mówiły, że warunki dopisały, z czego również się bardzo cieszymy! Dotarła do nas nowiutka ramka do robienia parkrunowych zdjęć, z której chętnie korzystaliście. Ramka jest już nasza, więc będziecie mieli jeszcze kilka okazji do zrobienia foteczki. Jeszcze na koniec wstępu chcieliśmy się pożalić, że na zeszłym parkrunie zaginął nam token nr 22... Obawiamy się, że ktoś przez przypadek go zabrał ze sobą, bo nawet nie został zeskanowany. 22 parkrunowiczu z zeszłego tygodnia! Sprawdź, czy nie masz tokena - z radością go przyjmiemy z powrotem!

A teraz czas na podziękowania! Jest komu! Wczorajsze spotkanie wsparło 7 wolontariuszy:
- Anna Maria MAJEK - debiutująca na skanerze;
- Daniel MUSIAŁ- niedebiutujący przy aparacie,
- Tomasz NAPIERAŁA - dzielnie wspierając Daniela,
- Mariusz Krzysztof NOWAK - zamykając trasę,
- Sławomir i Stanisław SELERZYŃSKI - przy pozycjach na mecie, oraz
- Piotr MAJEK, jako mierzący czas koordynator.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie za obecność i pomoc! Pamiętajcie, że jesteście siłą spotkań w ramach parkrun. Oczywiście zachęcamy wszystkich do dołączenia do grona wolontariuszy przy kolejnych edycjach! Wolne pozycje możecie sprawdzić pod adresem:

http://www.parkrun.pl/dabrowka/harmonogramwolontariuszy/

Jak dotarliście tutaj, to trochę statystyk. Do mety dotarło 30 uczestników: 7 Pań, 20 Panów oraz 3 niezidentyfikowanych. 3 osoby to już 10%, nieładnie. Pojawił się jeden debiutant, Jacek, któego serdecznie witamy w naszym gronie. Mamy nadzieję, że się podobało, i że się jeszcze zobaczymy. Na naszej trasie padło też 9 rekordów życiowych- ogromne gratulacje!

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie w ramach 46 parkrunu w Dąbrówce. Za przyprowadzenie piesków oraz przyszłych pokoleń biegaczy. A wszystkich obecnych i nieobecnych zapraszamy na kolejny, 47 parkrun Dąbrówka! Jak zwykle, spotykamy się w sobotę, tym razem 7 lipca, przed godziną 9:00 przy naszym parkrunowym pieńku! Udanego tygodnia i do zobaczenia!