parkrun Dąbrówka 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:22 
2Jan DACHTERA21M00:16:50Olimpia Poznan
3Artur ROSIŃSKI1M00:16:57 
4Piotr MAJEK30M00:17:08 
5Tomasz WOŁYŃSKI4M00:17:26 
6Norbert CZERBNIAK21M00:17:35Tarnowo Podgórne Biega
7Wojciech GRABIŃSKI3M00:17:41gRUNwald team Poznań
8Piotr MYŚLAK1M00:17:46Drużyna Szpiku
9Miłosz CZECHOWICZ1M00:17:51UKS Sportowiec Piła
10Dariusz JANKOWSKI1M00:17:57 
11Adam DACHTERA6M00:17:59Olimpia Poznan
12Tomasz ZAGÓRSKI3M00:18:06 
13Łukasz KLAŚ1M00:18:06Nudne Piątki
14Michał STAWIŃSKI4M00:18:14Night Runners
15Łukasz LUDWICZAK11M00:18:14 
16Adam RAKOWSKI2M00:18:19 
17Paweł DEMBSKI1M00:18:24 
18Mateusz KACZMAREK2M00:18:27Lucky LUZers
19Kamil JEREMICZ1M00:18:29enduhub.com
20Marcin STACHOWIAK17M00:18:36Biegi.wlkp
21Edward KRÓLIKOWSKI62M00:18:38KB Maniac
22Konrad GRZEGORZEWSKI12M00:18:43 
23Michał BINKOWSKI15M00:18:44 
24Krzysztof SZULC68M00:18:45 
25Szymon KUKUŁA2M00:18:46 
26Cyprian CHWIAŁKOWSKI4M00:18:46 
27Tomasz MIRECKI1M00:18:47 
28Wojciech ROLIŃSKI17M00:18:48 
29Mieszko MAZUREK1M00:18:48Maratończyk Poznań
30Piotr RZEPKA1M00:18:49Hernik Team
31Adam TOMCZAK3M00:18:49copymaster.pl
32Mateusz GAJEWSKI2M00:18:49 
33Piotr STARKOWSKI5M00:18:51 
34Pawel GRAMACKI1M00:18:51 
35Tomasz MANTAS17M00:18:51Drużyna Szpiku
36Jarosław SAJNAJ1M00:18:53Lucky LUZers
37Maciej STĘPLOWSKI4M00:18:53 
38Arkadiusz STEC2M00:18:53Grzmot Komorniki
39Stanislaw CHMIELEWSKI2M00:18:56 
40Maciej POPIELARZ5M00:18:59 
41Marek CHOŁOTA1M00:19:00Biegowyswiat.pl
42Grzegorz Paweł NOWAK4M00:19:00parkrun tourists Poznań
43Konrad SIOMA25M00:19:01Rokietnica Biega
44Marcin TOMCZAK1M00:19:01 
45Robert WALCZAK7M00:19:02Cytadela by Night Team
46Maciej HAREMZA9M00:19:05 
47Jakub KOCZOROWSKI1M00:19:05 
48Marcin BUJAR1M00:19:05Fulham RC
49Michał LEŚNIAK7M00:19:06 
50Mateusz KRENCISZ3M00:19:08 
51Przemysław ZABEL1M00:19:12SklepBiegacza.pl Poznań
52Marcin SOBAŃSKI34M00:19:13ZGRUPKA
53Łukasz WIECZOREK1M00:19:13Smashing Pąpkins
54Bartosz BURMISTRZ23M00:19:15Tarnowo Podgórne Biega
55Michał GIL3M00:19:15Luboński Klub Biegacza
56Agnieszka KIJAK26F00:19:17 
57Arkadiusz BEDNARSKI3M00:19:19Luboński Klub Biegacza
58Piotr HARKIEWICZ9M00:19:20Naramowice Biegają
59Maciej STEFANIAK1M00:19:24Cytadela by Night Team
60Marcin HIRSCH4M00:19:25Night Runners
61Adam WĘDRYCHOWICZ8M00:19:27 
62Marek LICZNIERSKI2M00:19:27gRUNwald team Poznań
63Zbigniew KOSIŃSKI8M00:19:28 
64Adam KACZMAREK4M00:19:28 
65Tomasz ZIĘTY2M00:19:28 
66Przemysław ROSIŃSKI2M00:19:29TriSpace
67Wojtek NOWAK1M00:19:30 
68Tomasz KOSICKI5M00:19:31 
69Stanisław PIECHNIK1M00:19:32copymaster.pl
70Jakub KOŚMICKI3M00:19:35 
71Tomasz KRAJEWSKI22M00:19:35 
72Józef BRANDENBURG36M00:19:35 
73Kevin GZIEL1M00:19:35 
74Tomasz NAPIERAŁA27M00:19:39 
75Artur DZIECIĄTKOWSKI4M00:19:40Pędzące Warchlaki
76Patryk BZOWY1M00:19:40 
77Arkadiusz FLORASZEK5M00:19:41 
78Michał KOŹBIAŁ1M00:19:42 
79Daniel JÓŹWIAK2M00:19:43Maratończyk Poznań
80Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI3M00:19:45 
81Paweł SPICZAK-BRZEZIŃSKI2M00:19:45 
82Jacek GÓRNIAK6M00:19:46 
83Maciej KOPROWSKI28M00:19:47 
84Tomasz BACZYNSKI12M00:19:48 
85Marcin MELLER1M00:19:49 
86Artur RZEPECKI6M00:19:49 
87Dawid KOWALSKI1M00:19:50 
88Piotr KAŹMIERCZAK1M00:19:52Naramowice Biegają
89Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:19:53 
90Stanisław RYSIUKIEWICZ1M00:19:56Night Runners
91Gerard PACZKOWSKI26M00:19:56Team Aktywny Stęszew
92Marcin RABIEGA2M00:19:58 
93Jakub CHOJNACKI14M00:20:00 
94Witek LOCHOWSKI2M00:20:01Raheny Shamrock AC
95Miłosz WIECZOREK17M00:20:06 
96Dariusz NIEDZIELSKI16M00:20:06Vege Runners
97Andrzej LEWANDOWSKI51M00:20:06Luboński Klub Biegacza
98Marek STACHOWIAK19M00:20:08Rokietnica Biega
99Ariel IMIOŁEK3M00:20:08Maratończyk Poznań
100Leszek KOZICZ53M00:20:12Tarnowo Podgórne Biega
101Tomasz STARCZYŃSKI1M00:20:12 
102Jacek KYC3M00:20:12 
103Adam SKALSKI3M00:20:12 
104Mateusz OPPELN-BRONIKOWSKI3M00:20:13 
105Malwina MIŚ1F00:20:13 
106Robert ZASTAWNY2M00:20:14 
107Marcin KOLDYKA1M00:20:15 
108Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:15 
109Cezary SPIŻ15M00:20:15Tarnowo Podgórne Biega
110Paweł WAŚNIOWSKI19M00:20:17 
111Krzysztof GOLCZAK1M00:20:20Formatownia.NET
112Sebastian KACZMAREK6M00:20:21 
113Sebastian GOLCZAK19M00:20:22Grzmot Komorniki
114Krzysztof PRZYBYLAK1M00:20:23Przybylak Team
115Marcin STEFAŃSKI64M00:20:23 
116Michał HADAM3M00:20:24KB Maniac
117Łukasz WIKIERSKI5M00:20:26Wielkopolscy Biegacze
118Michał Artur KOWALSKI1M00:20:26 
119Tomasz LISIECKI1M00:20:27 
120Wojciech BRESSA4M00:20:28 
121Tymon KACZMAREK81M00:20:33 
122Jasiek KOWALSKI61M00:20:35 
123Szymon Piotr STARKOWSKI42M00:20:36 
124Arkadiusz POKRYWKA2M00:20:38 
125Maciej ECHAUST8M00:20:38 
126Marcin DEMBKOWSKI18M00:20:39 
127Jacek HENSCHKE16M00:20:40 
128Piotr PRZYBYŁ2M00:20:41EASY RUNNERS
129Bartosz Karol KACZMAREK9M00:20:41 
130Sławomir OSTROWSKI2M00:20:41WLKP Mountains Ultra
131Henry HAMILTON1M00:20:42Newmarket Joggers
132Marcin ŁUCZAK7M00:20:42 
133Damian SZYMAŃSKI5M00:20:42 
134Jakub PRZYBYLSKI4M00:20:42 
135Jan MAGNUSZEWSKI23M00:20:42 
136Krzysztof SWORNOWSKI2M00:20:43Naramowice Biegają
137Michał PODWÓJCI14M00:20:43 
138Sebastian WOJCIECH26M00:20:43 
139Agnieszka STANIEWSKA1F00:20:44
140Łukasz KITAJCZUK2M00:20:45 
141Robert ZIELIŃSKI30M00:20:46Luboński Klub Biegacza
142Krzysztof KRUSZONA9M00:20:47 
143Maciej SZAFRAŃSKI7M00:20:48 
144Maciek WIECZOREK21M00:20:49 
145Michał GURAJDOWSKI3M00:20:51Drużyna Jezusa
146Maciej, Piotr PUCHALSKI3M00:20:52Naramowice Biegają
147Justyna WYSOKIŃSKA3F00:20:53ASICS Frontrunner Polska
148Michał SCHLEGEL4M00:20:54TreningSportowy.pl
149Łukasz Damian CZUB32M00:20:58 
150Marcelina FURMANEK1F00:20:59 
151Łukasz SOBKOWSKI4M00:21:00gRUNwald team Poznań
152Łukasz CHRAPKIEWICZ1M00:21:00 
153Małgorzata Anna BROK4F00:21:02 
154Piotr BĄKOWSKI2M00:21:02 
155Krzysztof DIMMICH3M00:21:03 
156Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA7F00:21:05Rokietnica Biega
157Marcin KAŹMIERCZAK2M00:21:06 
158Krzysztof GRABOWSKI2M00:21:08Maratończyk Poznań
159Marek ADAM3M00:21:10POZRUNIACY
160Tomasz BEJMA2M00:21:10 
161Wojciech PODLECKI11M00:21:11Rokietnica Biega
162Piotr NAWROT37M00:21:11gRUNwald team Poznań
163Michał ISAŃSKI6M00:21:11Luboński Klub Biegacza
164Patryk MROZIŃSKI1M00:21:12 
165Marcin SROKA7M00:21:12ST RUNNERS
166Radosław BALCEWICZ4M00:21:12 
167Maciej SZMYT6M00:21:12WLKP Mountains Ultra
168Jakub PALUTA2M00:21:13 
169Przemysław ZGOŁA9M00:21:13Tarnowo Podgórne Biega
170Darek OKOŃ13M00:21:14Rokietnica Biega
171Tomasz RATAJCZAK24M00:21:17 
172Tomasz KOZŁOWICZ2M00:21:19 
173Aleksander MULARSKI2M00:21:19POZRUNIACY
174Grzegorz TOPOLEWSKI7M00:21:19 
175Piotr SZOFER5M00:21:20 
176Marek SZYDŁOWSKI5M00:21:23 
177Damian ROMANÓW1M00:21:23 
178Mikołaj BUĆKO9M00:21:23Tarnowo Podgórne Biega
179Marek NOWAK1M00:21:25Luboński Klub Biegacza
180Stanisław WOŹNIAK2M00:21:26gRUNwald team Poznań
181Arkadiusz KUBAŚ2M00:21:26Klub Aktywnych parkrun Skórzec
182Paweł DUDA2M00:21:27Rokietnica Biega
183Krzysztof MARCINOWSKI1M00:21:27 
184Patrycja GRZESZCZYK4F00:21:28 
185Łukasz SKORUPSKI4M00:21:30 
186Dariusz RUBASZNIAK5M00:21:30Luboński Klub Biegacza
187Tomasz STACHOWSKI1M00:21:30 
188Sebastian FRANEK10M00:21:30WLKP Mountains Ultra
189Marcin SAMOLIK2M00:21:30 
190Łukasz STANKE11M00:21:31 
191Patryk DOMAŃSKI1M00:21:33 
192Krzysztof ZACHWIEJA15M00:21:35 
193Jacek STRABEL49M00:21:36KB INTREX Poznań
194Tomasz WOJDAT5M00:21:37 
195Tomasz BASIŃSKI2M00:21:38 
196Robert FENRYCH3M00:21:38 
197Hubert BUJALSKI1M00:21:39 
198Tomasz SZUBARGA5M00:21:39Rokietnica Biega
199Maciej WRÓBEL1M00:21:39 
200Marcin NAPIERAŁA1M00:21:40Piątkowo na Biegowo
201Dominik SAMELSKI4M00:21:40 
202Łukasz PIASKOWSKI86M00:21:41 
203Szymon TUZEL2M00:21:41 
204Karolina WASNIOWSKA1F00:21:41 
205Patryk ZIELIŃSKI17M00:21:42Luboński Klub Biegacza
206Dariusz LEMBICZ8M00:21:43 
207Nikola SOBOTA27M00:21:43 
208Marek PFAJFER3M00:21:44MaratonyPolskie PL Team
209Arron TREVOR1M00:21:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
210Adam MAŃCZAK19M00:21:46WUEF TRI TEAM
211Dawid GUZENDA18M00:21:47Aktywny Ostrzeszów
212Rafał Marek CZECH5M00:21:47 
213Dariusz CYBULSKI2M00:21:48ST RUNNERS
214Mikołaj KAMIŃSKI22M00:21:48 
215Michal SCHMIDT3M00:21:49 
216Jarosław PTAK3M00:21:52Lucky LUZers
217Michał Milan SZYMANIAK5M00:21:54 
218Tomasz RATAJCZAK18M00:21:55 
219Inga ROLIŃSKA5F00:21:55 
220Dominik TOMIAK1M00:21:55Grzmot Komorniki
221Bernard BOCIAN2M00:21:55 
222Sara ROOKYARD1F00:21:55East Hull Harriers & AC
223Tomasz BALCERZAK1M00:21:56 
224Aleksander SZYMAŃSKI2M00:21:57OLEKSY BIEGA
225Dariusz SOLECKI2M00:21:57Piątkowo na Biegowo
226Katarzyna PASTWA1F00:21:58 
227Piotr KLEIBER6M00:21:59WUEF TRI TEAM
228Agata DZIUBAŁKA2F00:22:00 
229Maciej PAWLAK40M00:22:00 
230Martin LADEMANN1M00:22:00SV Neptun 08 Finsterwalde
231Grzegorz STASIAK20M00:22:01 
232Rafał PALUSZKIEWICZ35M00:22:01SPP Team
233Mateusz KAPITAŃCZYK1M00:22:02 
234Bartosz WESOŁY1M00:22:02Formatownia.NET
235Paweł GOLAK2M00:22:04Grzmot Komorniki
236Domnik GRABOWSKI1M00:22:04Drużyna Szpiku
237Grzegorz ORZECHOWSKI4M00:22:04KB DęBIEC
238Maciej LEMAN5M00:22:04Drużyna Szpiku
239Mariusz WIERZBOWSKI20M00:22:04 
240Kamil PAŁKA15M00:22:05 
241Ignacy PUDLISZEWSKI1M00:22:08 
242Przemysław BUDNIAK13M00:22:09 
243Damian KUJAWA3M00:22:10Świerczewo Run
244Aneta LUPA-MARCINOWSKA1F00:22:10 
245Maciej ZOWCZAK10M00:22:10 
246Dominik IŁOWIECKI1M00:22:11Night Runners
247Kamil JAGŁA4M00:22:11Pędzące Warchlaki
248Jakub KANDULSKI8M00:22:11 
249Norbert Piotr ZBOROWSKI2M00:22:11 
250Łukasz WŁODARCZYK1M00:22:11Night Runners
251Michał KĘDZIA3M00:22:12 
252Małgorzata WAWRZYNIAK2F00:22:12 
253Marcin NAPIERAŁA41M00:22:13 
254Norbert PATALAS1M00:22:14RLS
255Tomasz JANKOWIAK9M00:22:14 
256Przemysław KOŚMICKI77M00:22:15 
257Natalia GRACZ1F00:22:16Hernik Team
258Adam GUCKI1M00:22:16Maratończyk Poznań
259Piotr MODZELEWSKI44M00:22:16Tarnowo Podgórne Biega
260Rajmund RATAJCZAK6M00:22:17 
261Bartosz ŁYSIAK3M00:22:17 
262Szymon MATUSZEWSKI11M00:22:18Piątkowo na Biegowo
263Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:19 
264Patryk SOBKOWIAK3M00:22:20 
265Artur JARZYNA5M00:22:20 
266Łukasz GOLAK1M00:22:20Goggle Pro Active Eyewear
267Jakub ŁAWRYNOWICZ8M00:22:21 
268Krystian PRZYBYLSKI2M00:22:21Tarnowo Podgórne Biega
269Bartosz MACHOŃSKI8M00:22:23 
270Przemysław SZARLIK22M00:22:23 
271Adam PRZYBYLSKI1M00:22:24 
272Krzysztof CICHY1M00:22:24 
273Kamil LOBA4M00:22:25 
274Artur Maciej GRZYWACZYK28M00:22:26 
275Jakub JASICZAK4M00:22:26 
276Adam WALIŃSKI7M00:22:26 
277Natalia Anna KĘDZIORA8F00:22:27Luboński Klub Biegacza
278Martyna SZYDŁOWSKA1F00:22:29 
279Paweł ŚNIEGOCKI71M00:22:30Tarnowo Podgórne Biega
280Wiola HARKIEWICZ7F00:22:30Naramowice Biegają
281Michał JAROSZ5M00:22:31 
282Paweł BERNADOWSKI15M00:22:31 
283Adam Tymon ŁUCZKA2M00:22:32 
284Roman SOBAŃSKI54M00:22:33Tarnowo Podgórne Biega
285Maciej NAJDEREK1M00:22:36 
286Marcin WOŹNIAK1M00:22:36 
287Przemysław BEDNAREK1M00:22:37 
288Andrzej TRZCIOŁEK2M00:22:37 
289Krzysztof OCHOCKI6M00:22:39 
290Andrzej GRUPA1M00:22:40Wilda Biega
291Robert RATAJ1M00:22:40Piątkowo na Biegowo
292Tymon MACHOŃSKI2M00:22:40 
293Paweł KORMAN2M00:22:41 
294Karol TOKARSKI1M00:22:42 
295Maciej Yahu SZNAJDER3M00:22:42Grzmot Komorniki
296Piotr TALBIERZ46M00:22:43 
297Kajetan TYRAN1M00:22:44 
298Janusz TABOREK7M00:22:44 
299Maria WIECZOREK1F00:22:45Smashing Pąpkins
300Mikołaj BAJER11M00:22:45Tarnowo Podgórne Biega
301Gary CATTELL20M00:22:45Warsaw International Triathlon Club (WITC)
302Piotr STOLARSKI2M00:22:46KB UE Poznań
303Julian SOKOŁOWSKI5M00:22:46 
304Pete SCOLLS1M00:22:46Sweatshop Running Community
305Marcin PIETSCH29M00:22:47 
306Tomasz KALINOWSKI13M00:22:48 
307Mateusz SOBKOWIAK2M00:22:48 
308Mykola OVDIICHUK2M00:22:49 
309Piotr RATAJCZAK9M00:22:51 
310Mariusz SZABLEWSKI1M00:22:54 
311Jacek SPYCHAŁA11M00:22:54Rokietnica Biega
312Bartlomiej MAJEWSKI5M00:22:54Rokietnica Biega
313Łukasz MICHAŁOWSKI1M00:22:55 
314Jakub KMIECIK2M00:22:57Tarnowo Podgórne Biega
315Alina LICZNIERSKA4F00:22:57gRUNwald team Poznań
316Dawid STENCEL1M00:22:58 
317Jarek CHMIELEWSKI22M00:23:00 
318Karol MATELSKI2M00:23:02Rokietnica Biega
319Maciej MARCINIAK1M00:23:02 
320Mariusz SZPYRKA1M00:23:02 
321Maciej SZYSZKA37M00:23:04 
322Miłosz WIKTORKO1M00:23:04 
323Jacek BRZOZOWICZ5M00:23:04 
324Krystian KROMA22M00:23:05 
325Ania CIOLEK1F00:23:06 
326Asia BUKOWSKA-GOLAK1F00:23:06Goggle Pro Active Eyewear
327Waldemar SŁABY2M00:23:09 
328Łukasz MIKOWSKI1M00:23:09gRUNwald team Poznań
329Jacek JERZYKIEWICZ3M00:23:09 
330Krzysztof ZAKRZEWSKI1M00:23:113:33 TEAM
331Marcin BORKOWSKI1M00:23:11 
332Justyna ZIELIŃSKA28F00:23:12 
333Aleksandra PIĄTKOWIAK1F00:23:14gRUNwald team Poznań
334Grzegorz JAMROZIK4M00:23:15Moldy Unicorns
335Basia KAPELA4F00:23:15Moldy Unicorns
336Leszek WAWRZYNIAK2M00:23:16 
337Zenon FILIPOWSKI6M00:23:17SCIM
338Andrzej JANOWSKI1M00:23:18ST RUNNERS
339Andrzej TOMASZEWSKI7M00:23:18 
340Maciej PESTKA11M00:23:18 
341Hugh CAMPKIN5M00:23:19 
342Łukasz LEWANDOWSKI5M00:23:21 
343Dawid TOMASZEWSKI1M00:23:21WLKP Mountains Ultra
344Damian PLEWA9M00:23:22Lucky LUZers
345Maciej KACZMAREK14M00:23:22 
346Joanna KNIAT1F00:23:23 
347Tomasz SOKOŁOWSKI9M00:23:23 
348Piotr BOROWIECKI1M00:23:23 
349Rafał LEWANDOWSKI2M00:23:24 
350Artur LIPSKI3M00:23:25 
351Paweł ŚMIERZCHALSKI15M00:23:26 
352Hubert TARLOWSKI3M00:23:27 
353Robert POLACZEK4M00:23:29 
354Wojciech STOKROCKI1M00:23:29 
355Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:29 
356Jan Antoni ŁUCZKA1M00:23:30 
357Krzysztof SPYCHAŁA1M00:23:33 
358Piotr ZACHWIEJA39M00:23:34Tarnowo Podgórne Biega
359Damian SPYCHAŁA1M00:23:36 
360Piotr SMÓŁKOWSKI22M00:23:36 
361Justyna GÓRAL-KACZMAREK3F00:23:38 
362Dawid WIERZEJEWSKI1M00:23:38gRUNwald team Poznań
363Marcin STEFANIAK1M00:23:39 
364Kuba PEŁCZYŃSKI3M00:23:39 
365Jakub SKRZYPCZAK7M00:23:40 
366Krzysztof JANKA1M00:23:41 
367Józef NOWAK64M00:23:41 
368Marek ANDRZEJEWSKI1M00:23:42Rokietnica Biega
369Paweł FERTYK1M00:23:43 
370Mariusz Krzysztof NOWAK49M00:23:44 
371Kamil SOKALSKI41M00:23:45 
372Maciej STRZYŻEWSKI1M00:23:45 
373Mikołaj BABST62M00:23:46Luboński Klub Biegacza
374Agnieszka KORMAN2F00:23:46 
375Paweł TALBIERZ4M00:23:46 
376Przemysław MIKOŁAJCZAK3M00:23:47 
377Adam KUŹMA6M00:23:47 
378Andrzej , Stanisław CHUDY2M00:23:47 
379Maciej ZIĘBA2M00:23:49 
380Marcin WIATROWSKI6M00:23:49 
381Joanna Katarzyna PIĄTKOWSKA-SENGER1F00:23:50Luboński Klub Biegacza
382Agnieszka PAWŁOWSKA11F00:23:52FIT RUN TRI
383Paweł LAKSANDER1M00:23:53 
384Robert KURYS7M00:23:54Luboński Klub Biegacza
385Keith CONKERTON1M00:23:54East Hull Harriers & AC
386Tomasz GIŻYŃSKI90M00:23:54 
387Marta HAŁA1F00:23:54Tarnowo Podgórne Biega
388Krzysztof KUNOWSKI1M00:23:56Naramowice Biegają
389Nadhim BAYATTI1M00:23:56Bramhall Runners
390Paweł KAFKA2M00:23:57 
391Igor WIECZORKIEWICZ4M00:23:58 
392Michał LEŻAŃSKI4M00:23:58 
393Kamil PIĘTKA2M00:23:59 
394Natalia SICIARZ2F00:23:59Night Runners
395Borys IMBRYCZKOWSKI1M00:23:59Świerczewo Run
396Magda BARON-CZERWIŃSKA16F00:24:00Tarnowo Podgórne Biega
397Sandra PIĘTA4F00:24:03 
398Lidia SMORAWSKA4F00:24:04Tarnowo Podgórne Biega
399Błażej MELLER1M00:24:04 
400Bartosz SALIŃSKI1M00:24:04 
401Rafał WTORKOWSKI5M00:24:05 
402Wojciech STEINBOCK3M00:24:06 
403Christian Rees DAVIES1M00:24:08East Hull Harriers & AC
404Sebastian LISIAK29M00:24:08 
405Krzysztof HAŁA11M00:24:09Tarnowo Podgórne Biega
406Wojciech JUST1M00:24:11 
407Adrian NIEDZIELA1M00:24:11 
408Sebastian ŁUKOWSKI9M00:24:13 
409Klaudia Patrycja MOŻUCH5F00:24:14MUAY RUNNING TEAM
410Tomasz Adam ŚWIĘCH4M00:24:15 
411Damian SZYMCZAK1M00:24:16 
412Maciej TYRAN2M00:24:17 
413Ryszard Marek RAŚ28M00:24:18
414Piotr SOLARCZYK1M00:24:18 
415Michał GROBELNY3M00:24:19 
416Monika OWCZARCZAK3F00:24:20Wilda Biega
417Jerzy CICHOCKI1M00:24:21 
418Sławomir SPYCHAŁA29M00:24:22Hernik Team
419Marcin CZYŻYK1M00:24:22ITMBW Kraków
420Mikołaj PIETZ2M00:24:23Cytadela by Night Team
421Artur PYSZNY2M00:24:23 
422Tomasz LUBIŃSKI1M00:24:26 
423Radosław SOBKOWIAK9M00:24:26RunforIT
424Tomasz KOSIŃSKI1M00:24:27 
425Łukasz PAWLIKOWSKI1M00:24:28KB DęBIEC
426Damian KOSZTYŁA3M00:24:30 
427Artur CICHY19M00:24:30 
428Jakub PAWLAK14M00:24:31Maratończyk Poznań
429Marcin FORNALIK1M00:24:32 
430Sławomir SELERZYŃSKI24M00:24:32 
431Jakub POKORA-MAKOWSKI1M00:24:32 
432Klaudiusz WALENTYNOWICZ1M00:24:33 
433Jakub RADKE1M00:24:33Naramowice Biegają
434Krzysztof NAWROT4M00:24:33gRUNwald team Poznań
435Karolina CHRAPLEWSKA1F00:24:36PRO366
436Magdalena ŚNIEGOCKA31F00:24:37Tarnowo Podgórne Biega
437Tomasz SŁABY1M00:24:37Goggle Pro Active Eyewear
438Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK11M00:24:37 
439Grzegorz GRZEŚNIK2M00:24:40 
440Krzysztof PIETRUSIAK1M00:24:40 
441Zbigniew URBAN1M00:24:40 
442Dariusz STRÓŻYŃSKI2M00:24:41 
443Karolina FRĄCKOWIAK2F00:24:42Naramowice Biegają
444Marek ŁUKASIEWICZ4M00:24:42Rokietnica Biega
445Damian DYKSZAK4M00:24:43 
446Marzena KWAŚNA6F00:24:45SPP Team
447Bartosz BIAŁY3M00:24:45 
448Maria ALBRECHT1F00:24:46 
449Anna Maria MAJEK1F00:24:46 
450Anna ZROBCZYŃSKA1F00:24:48 
451Danuta STACHOWIAK12F00:24:48Rokietnica Biega
452Ewa BILIŃSKA2F00:24:52 
453Łukasz URBAŃSKI27M00:24:52 
454Bartosz OCHOCKI5M00:24:52Rokietnica Biega
455Anna STACHURSKA1F00:24:54 
456Joanna MARCINIAK1F00:24:56 
457Joanna Katarzyna SZYPULIŃSKA9F00:24:56Luboński Klub Biegacza
458Dariusz WALCZAK1M00:24:58Night Runners
459Piotr FIGLAK8M00:24:59 
460Joanna GRATKOWSKA2F00:24:59gRUNwald team Poznań
461Marcin MODRZEJEWSKI1M00:24:59 
462Anna MICHAŁOWSKA4F00:25:00 
463Michał GRATKOWSKI1M00:25:01gRUNwald team Poznań
464Marcin GENDERA2M00:25:01 
465Filip KOCHOWICZ1M00:25:02WLKP Mountains Ultra
466Jakub KURASIŃSKI1M00:25:03 
467Marcin PERKOWSKI3M00:25:03 
468Piotr PUDLISZEWSKI1M00:25:05 
469Helena NOWACKA6F00:25:05gRUNwald team Poznań
470Wiktor GÓRCZYŃSKI4M00:25:05 
471Romana WARSZCZYNSKA3F00:25:06 
472Anna GROSZEWSKA2F00:25:06 
473Jacek BŁASZCZYK1M00:25:07 
474Izabela NOWICKA-BŁASZCZYK1F00:25:07 
475Monika PAJĄK3F00:25:09Hernik Team
476Agnieszka Magdalena KĄCKA45F00:25:09 
477Dominik LIPOWICZ2M00:25:11 
478Patryk SIPA3M00:25:12 
479Ignacy PAZDER5M00:25:12 
480Paulina CHYĆKO1F00:25:13Maratończyk Poznań
481Jacek GRABIA64M00:25:14 
482Przemysław ROSIŃSKI4M00:25:16 
483Filip KRZYWOSZ1M00:25:19 
484Mateusz WALKOWIAK4M00:25:19 
485Dominik LORKOWSKI7M00:25:20 
486Sebastian KISZKA1M00:25:21 
487Wojciech MAZUR2M00:25:21pokreceni.com
488Patrycja ROZTAJEWSKA1F00:25:21 
489Mirosław KACPERSKI1M00:25:22Vege Runners
490Annicea MADINE1F00:25:22 
491Chris NYE1M00:25:22Beginners2Runners
492Dawid SIKORA1M00:25:24Olza Cieszyn
493Jacek Mariusz ŁUCZKA1M00:25:24 
494Wiesław SIKORA1M00:25:25Olza Cieszyn
495Arkadiusz KEMPCZYŃSKI1M00:25:26gRUNwald team Poznań
496Aleksander LUDWICZAK7M00:25:26 
497Tomasz LIPOWICZ13M00:25:26 
498Jakub GRZYBOWSKI2M00:25:26 
499Marta KUBAŚ1F00:25:28Klub Aktywnych parkrun Skórzec
500Antoni NAPIERAŁA14M00:25:29