parkrun Dąbrówka 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:22 
2Jan DACHTERA21M00:16:50Olimpia Poznan
3Artur ROSIŃSKI1M00:16:57 
4Piotr MAJEK28M00:17:08 
5Tomasz WOŁYŃSKI4M00:17:26 
6Norbert CZERBNIAK18M00:17:35Tarnowo Podgórne Biega
7Wojciech GRABIŃSKI3M00:17:41gRUNwald team Poznań
8Piotr MYŚLAK1M00:17:46Drużyna Szpiku
9Miłosz CZECHOWICZ1M00:17:511 LO Piła
10Dariusz JANKOWSKI1M00:17:57 
11Adam DACHTERA6M00:17:59Olimpia Poznan
12Łukasz KLAŚ1M00:18:06Nudne Piątki
13Tomasz ZAGÓRSKI3M00:18:06 
14Łukasz LUDWICZAK11M00:18:14 
15Paweł DEMBSKI1M00:18:24 
16Mateusz KACZMAREK2M00:18:27Lucky LUZers
17Kamil JEREMICZ1M00:18:29Polonia Środ
18Marcin STACHOWIAK14M00:18:36Biegi.wlkp
19Edward KRÓLIKOWSKI51M00:18:38KB Maniac
20Konrad GRZEGORZEWSKI12M00:18:43 
21Michał BINKOWSKI11M00:18:44 
22Krzysztof SZULC64M00:18:45 
23Szymon KUKUŁA2M00:18:46 
24Mieszko MAZUREK1M00:18:48Maratończyk Poznań
25Wojciech ROLIŃSKI15M00:18:48 
26Mateusz GAJEWSKI2M00:18:49 
27Piotr RZEPKA1M00:18:49Hernik Team
28Adam TOMCZAK3M00:18:49copymaster.pl
29Piotr STARKOWSKI4M00:18:51 
30Pawel GRAMACKI1M00:18:51 
31Maciej STĘPLOWSKI4M00:18:53 
32Jarosław SAJNAJ1M00:18:53Lucky LUZers
33Arkadiusz STEC1M00:18:53Grzmot Komorniki
34Tomasz MANTAS15M00:18:54Drużyna Szpiku
35Stanislaw CHMIELEWSKI2M00:18:56 
36Grzegorz Paweł NOWAK4M00:19:00parkrun tourists Poznań
37Marek CHOŁOTA1M00:19:00Biegowyswiat.pl
38Marcin TOMCZAK1M00:19:01 
39Konrad SIOMA24M00:19:01Rokietnica Biega
40Robert WALCZAK6M00:19:02Naramowice Biegają
41Maciej HAREMZA8M00:19:05 
42Marcin BUJAR1M00:19:05Fulham RC
43Jakub KOCZOROWSKI1M00:19:05 
44Michał LEŚNIAK6M00:19:06 
45Przemysław ZABEL1M00:19:12SklepBiegacza.pl Poznań
46Marcin SOBAŃSKI29M00:19:13ZGRUPKA
47Łukasz WIECZOREK1M00:19:13Smashing Pąpkins
48Bartosz BURMISTRZ21M00:19:15Tarnowo Podgórne Biega
49Michał GIL2M00:19:15Luboński Klub Biegacza
50Arkadiusz BEDNARSKI3M00:19:19Luboński Klub Biegacza
51Piotr HARKIEWICZ9M00:19:20Naramowice Biegają
52Marcin HIRSCH4M00:19:25Night Runners
53Marek LICZNIERSKI2M00:19:27gRUNwald team Poznań
54Adam WĘDRYCHOWICZ8M00:19:27 
55Adam KACZMAREK4M00:19:28 
56Przemysław ROSIŃSKI2M00:19:29TriSpace
57Tomasz ZIĘTY1M00:19:29 
58Wojtek NOWAK1M00:19:30 
59Tomasz KOSICKI5M00:19:31 
60Stanisław PIECHNIK1M00:19:32copymaster.pl
61Maciej POPIELARZ1M00:19:32 
62Józef BRANDENBURG26M00:19:35 
63Tomasz KRAJEWSKI17M00:19:35 
64Kevin GZIEL1M00:19:35 
65Jakub KOŚMICKI3M00:19:35 
66Tomasz NAPIERAŁA23M00:19:39 
67Patryk BZOWY1M00:19:40 
68Artur DZIECIĄTKOWSKI4M00:19:40Pędzące Warchlaki
69Mateusz KRENCISZ2M00:19:41 
70Arkadiusz FLORASZEK5M00:19:41 
71Michał KOŹBIAŁ1M00:19:42 
72Daniel JÓŹWIAK1M00:19:43Maratończyk Poznań
73Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI3M00:19:45 
74Maciej KOPROWSKI21M00:19:47 
75Tomasz BACZYNSKI12M00:19:48 
76Artur RZEPECKI6M00:19:49 
77Marcin MELLER1M00:19:49 
78Dawid KOWALSKI1M00:19:50 
79Piotr KAŹMIERCZAK1M00:19:52Naramowice Biegają
80Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:19:53 
81Agnieszka KIJAK21F00:19:55 
82Gerard PACZKOWSKI26M00:19:56Team Aktywny Stęszew
83Stanisław RYSIUKIEWICZ1M00:19:56Night Runners
84Marcin RABIEGA2M00:19:58 
85Witek LOCHOWSKI2M00:20:01Raheny Shamrock AC
86Dariusz NIEDZIELSKI15M00:20:06Vege Runners
87Andrzej LEWANDOWSKI46M00:20:06Luboński Klub Biegacza
88Miłosz WIECZOREK17M00:20:06 
89Marek STACHOWIAK18M00:20:08Rokietnica Biega
90Ariel IMIOŁEK3M00:20:08Maratończyk Poznań
91Adam SKALSKI3M00:20:12 
92Leszek KOZICZ49M00:20:12Tarnowo Podgórne Biega
93Tomasz STARCZYŃSKI1M00:20:12 
94Jacek KYC3M00:20:12 
95Mateusz OPPELN-BRONIKOWSKI3M00:20:13 
96Malwina MIŚ1F00:20:13 
97Robert ZASTAWNY2M00:20:14 
98Cezary SPIŻ15M00:20:15Tarnowo Podgórne Biega
99Marcin KOLDYKA1M00:20:15 
100Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:15 
101Jacek GÓRNIAK3M00:20:17 
102Paweł WAŚNIOWSKI14M00:20:17 
103Krzysztof GOLCZAK1M00:20:20Formatownia.NET
104Sebastian KACZMAREK6M00:20:21 
105Sebastian GOLCZAK16M00:20:22Grzmot Komorniki
106Krzysztof PRZYBYLAK1M00:20:23Przybylak Team
107Marcin STEFAŃSKI61M00:20:23 
108Michał HADAM2M00:20:24KB Maniac
109Łukasz WIKIERSKI5M00:20:26Wielkopolscy Biegacze
110Michał Artur KOWALSKI1M00:20:26 
111Tomasz LISIECKI1M00:20:27 
112Wojciech BRESSA4M00:20:28 
113Jasiek KOWALSKI60M00:20:35 
114Szymon Piotr STARKOWSKI35M00:20:36 
115Maciej ECHAUST6M00:20:38 
116Jakub CHOJNACKI9M00:20:38 
117Arkadiusz POKRYWKA2M00:20:38 
118Marcin DEMBKOWSKI15M00:20:39 
119Jacek HENSCHKE15M00:20:40 
120Bartosz Karol KACZMAREK9M00:20:41 
121Piotr PRZYBYŁ2M00:20:41EASY RUNNERS
122Jan MAGNUSZEWSKI23M00:20:42 
123Henry HAMILTON1M00:20:42Newmarket Joggers
124Marcin ŁUCZAK6M00:20:42 
125Damian SZYMAŃSKI5M00:20:42 
126Jakub PRZYBYLSKI4M00:20:42 
127Michał PODWÓJCI14M00:20:43 
128Sebastian WOJCIECH21M00:20:43 
129Krzysztof SWORNOWSKI2M00:20:43Naramowice Biegają
130Łukasz KITAJCZUK1M00:20:45 
131Robert ZIELIŃSKI28M00:20:46Luboński Klub Biegacza
132Krzysztof KRUSZONA8M00:20:47 
133Maciek WIECZOREK21M00:20:49 
134Michał GURAJDOWSKI3M00:20:51Drużyna Jezusa
135Maciej, Piotr PUCHALSKI3M00:20:52Naramowice Biegają
136Justyna WYSOKIŃSKA3F00:20:53ASICS Frontrunner Polska
137Michał SCHLEGEL4M00:20:54TreningSportowy.pl
138Tymon KACZMAREK71M00:20:54 
139Łukasz Damian CZUB25M00:20:58 
140Marcelina FURMANEK1F00:20:59 
141Maciej SZAFRAŃSKI4M00:21:00 
142Łukasz SOBKOWSKI4M00:21:00gRUNwald team Poznań
143Łukasz CHRAPKIEWICZ1M00:21:00 
144Małgorzata Anna BROK4F00:21:02 
145Piotr BĄKOWSKI2M00:21:02 
146Krzysztof DIMMICH3M00:21:03 
147Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA7F00:21:05Rokietnica Biega
148Marcin KAŹMIERCZAK2M00:21:06 
149Krzysztof GRABOWSKI2M00:21:08Maratończyk Poznań
150Tomasz BEJMA2M00:21:10 
151Marek ADAM1M00:21:10POZRUNIACY
152Piotr NAWROT28M00:21:11gRUNwald team Poznań
153Wojciech PODLECKI11M00:21:11Rokietnica Biega
154Michał ISAŃSKI4M00:21:11Luboński Klub Biegacza
155Radosław BALCEWICZ4M00:21:12 
156Patryk MROZIŃSKI1M00:21:12 
157Jakub PALUTA2M00:21:13 
158Przemysław ZGOŁA6M00:21:13Tarnowo Podgórne Biega
159Darek OKOŃ13M00:21:14Rokietnica Biega
160Tomasz RATAJCZAK19M00:21:17 
161Grzegorz TOPOLEWSKI7M00:21:19 
162Aleksander MULARSKI2M00:21:19POZRUNIACY
163Piotr SZOFER5M00:21:20 
164Damian ROMANÓW1M00:21:23 
165Mikołaj BUĆKO9M00:21:23Tarnowo Podgórne Biega
166Marek SZYDŁOWSKI5M00:21:23 
167Marek NOWAK1M00:21:25Luboński Klub Biegacza
168Arkadiusz KUBAŚ2M00:21:26Klub Aktywnych parkrun Skórzec
169Stanisław WOŹNIAK2M00:21:26gRUNwald team Poznań
170Krzysztof MARCINOWSKI1M00:21:27 
171Paweł DUDA2M00:21:27Rokietnica Biega
172Patrycja GRZESZCZYK4F00:21:28 
173Dariusz RUBASZNIAK5M00:21:30Luboński Klub Biegacza
174Sebastian FRANEK9M00:21:30WLKP Mountains Ultra
175Marcin SAMOLIK2M00:21:30 
176Łukasz SKORUPSKI4M00:21:30 
177Tomasz STACHOWSKI1M00:21:30 
178Łukasz STANKE11M00:21:31 
179Zbigniew KOSIŃSKI7M00:21:32 
180Patryk DOMAŃSKI1M00:21:33 
181Krzysztof ZACHWIEJA15M00:21:35 
182Jacek STRABEL47M00:21:36KB INTREX Poznań
183Tomasz WOJDAT5M00:21:37 
184Tomasz BASIŃSKI2M00:21:38 
185Robert FENRYCH3M00:21:38 
186Tomasz SZUBARGA5M00:21:39Rokietnica Biega
187Hubert BUJALSKI1M00:21:39 
188Maciej WRÓBEL1M00:21:39 
189Dominik SAMELSKI4M00:21:40 
190Szymon TUZEL2M00:21:41 
191Karolina WASNIOWSKA1F00:21:41 
192Łukasz PIASKOWSKI75M00:21:41 
193Patryk ZIELIŃSKI15M00:21:42Luboński Klub Biegacza
194Dariusz LEMBICZ8M00:21:43 
195Nikola SOBOTA19M00:21:43 
196Marek PFAJFER2M00:21:44MaratonyPolskie PL Team
197Arron TREVOR1M00:21:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
198Adam MAŃCZAK14M00:21:46WUEF TRI TEAM
199Rafał Marek CZECH5M00:21:47 
200Dawid GUZENDA16M00:21:47Aktywny Ostrzeszów
201Mikołaj KAMIŃSKI17M00:21:48 
202Michal SCHMIDT2M00:21:49 
203Jarosław PTAK3M00:21:52Lucky LUZers
204Sara ROOKYARD1F00:21:55East Hull Harriers & AC
205Dominik TOMIAK1M00:21:55Grzmot Komorniki
206Tomasz RATAJCZAK18M00:21:55 
207Bernard BOCIAN2M00:21:55 
208Tomasz BALCERZAK1M00:21:56 
209Aleksander SZYMAŃSKI2M00:21:57OLEKSY BIEGA
210Dariusz SOLECKI2M00:21:57Piątkowo na Biegowo
211Maciej SZMYT4M00:21:57 
212Katarzyna PASTWA1F00:21:58 
213Piotr KLEIBER5M00:21:59WUEF TRI TEAM
214Martin LADEMANN1M00:22:00SV Neptun 08 Finsterwalde
215Agata DZIUBAŁKA2F00:22:00 
216Maciej PAWLAK33M00:22:00 
217Grzegorz STASIAK20M00:22:01 
218Rafał PALUSZKIEWICZ30M00:22:01SPP Team
219Mateusz KAPITAŃCZYK1M00:22:02 
220Bartosz WESOŁY1M00:22:02Formatownia.NET
221Maciej LEMAN5M00:22:04Drużyna Szpiku
222Mariusz WIERZBOWSKI20M00:22:04 
223Paweł GOLAK2M00:22:04Grzmot Komorniki
224Inga ROLIŃSKA4F00:22:04 
225Domnik GRABOWSKI1M00:22:04Drużyna Szpiku
226Kamil PAŁKA15M00:22:05 
227Ignacy PUDLISZEWSKI1M00:22:08 
228Adam RAKOWSKI1M00:22:08 
229Przemysław BUDNIAK11M00:22:09 
230Damian KUJAWA2M00:22:10 
231Aneta LUPA-MARCINOWSKA1F00:22:10 
232Kamil JAGŁA4M00:22:11Pędzące Warchlaki
233Jakub KANDULSKI8M00:22:11 
234Łukasz WŁODARCZYK1M00:22:11Night Runners
235Dominik IŁOWIECKI1M00:22:11Night Runners
236Norbert Piotr ZBOROWSKI2M00:22:11 
237Michał KĘDZIA2M00:22:12 
238Małgorzata WAWRZYNIAK2F00:22:12 
239Marcin NAPIERAŁA35M00:22:13 
240Norbert PATALAS1M00:22:14RLS
241Tomasz JANKOWIAK9M00:22:14 
242Przemysław KOŚMICKI67M00:22:15 
243Natalia GRACZ1F00:22:16Hernik Team
244Piotr MODZELEWSKI37M00:22:16Tarnowo Podgórne Biega
245Bartosz ŁYSIAK3M00:22:17 
246Rajmund RATAJCZAK5M00:22:17 
247Szymon MATUSZEWSKI7M00:22:18Piątkowo na Biegowo
248Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:19 
249Łukasz GOLAK1M00:22:20Goggle Pro Active Eyewear
250Patryk SOBKOWIAK3M00:22:20 
251Krystian PRZYBYLSKI2M00:22:21Tarnowo Podgórne Biega
252Przemysław SZARLIK19M00:22:23 
253Adam PRZYBYLSKI1M00:22:24 
254Krzysztof CICHY1M00:22:24 
255Kamil LOBA4M00:22:25 
256Jakub JASICZAK4M00:22:26 
257Adam WALIŃSKI7M00:22:26 
258Natalia Anna KĘDZIORA8F00:22:27Luboński Klub Biegacza
259Martyna SZYDŁOWSKA1F00:22:29 
260Paweł ŚNIEGOCKI59M00:22:30Tarnowo Podgórne Biega
261Wiola HARKIEWICZ7F00:22:30Naramowice Biegają
262Paweł BERNADOWSKI14M00:22:31 
263Michał JAROSZ5M00:22:31 
264Adam Tymon ŁUCZKA2M00:22:32 
265Roman SOBAŃSKI50M00:22:33Tarnowo Podgórne Biega
266Marcin WOŹNIAK1M00:22:36 
267Maciej NAJDEREK1M00:22:36 
268Przemysław BEDNAREK1M00:22:37 
269Andrzej TRZCIOŁEK2M00:22:37 
270Krzysztof OCHOCKI6M00:22:39 
271Andrzej GRUPA1M00:22:40Wilda Biega
272Paweł KORMAN2M00:22:41 
273Karol TOKARSKI1M00:22:42 
274Maciej Yahu SZNAJDER3M00:22:42Grzmot Komorniki
275Piotr TALBIERZ46M00:22:43 
276Kajetan TYRAN1M00:22:44 
277Artur Maciej GRZYWACZYK24M00:22:44 
278Gary CATTELL20M00:22:45Warsaw International Triathlon Club (WITC)
279Mikołaj BAJER11M00:22:45Tarnowo Podgórne Biega
280Maria WIECZOREK1F00:22:45Smashing Pąpkins
281Piotr STOLARSKI2M00:22:46KB UE Poznań
282Pete SCOLLS1M00:22:46Sweatshop Running Community
283Marcin PIETSCH28M00:22:47 
284Mateusz SOBKOWIAK2M00:22:48 
285Tomasz KALINOWSKI13M00:22:48 
286Mykola OVDIICHUK2M00:22:49 
287Piotr RATAJCZAK6M00:22:51 
288Jakub ŁAWRYNOWICZ6M00:22:52 
289Jacek SPYCHAŁA9M00:22:54Rokietnica Biega
290Bartlomiej MAJEWSKI4M00:22:54Rokietnica Biega
291Łukasz MICHAŁOWSKI1M00:22:55 
292Jakub KMIECIK1M00:22:57Tarnowo Podgórne Biega
293Alina LICZNIERSKA4F00:22:57gRUNwald team Poznań
294Dawid STENCEL1M00:22:58 
295Jarek CHMIELEWSKI19M00:23:00 
296Maciej MARCINIAK1M00:23:02 
297Mariusz SZPYRKA1M00:23:02 
298Karol MATELSKI2M00:23:02Rokietnica Biega
299Bartosz MACHOŃSKI7M00:23:02 
300Jacek BRZOZOWICZ5M00:23:04 
301Maciej SZYSZKA30M00:23:04 
302Miłosz WIKTORKO1M00:23:04 
303Krystian KROMA18M00:23:05 
304Asia BUKOWSKA-GOLAK1F00:23:06Goggle Pro Active Eyewear
305Ania CIOLEK1F00:23:06 
306Waldemar SŁABY2M00:23:09 
307Jacek JERZYKIEWICZ3M00:23:09 
308Łukasz MIKOWSKI1M00:23:09gRUNwald team Poznań
309Krzysztof ZAKRZEWSKI1M00:23:113:33 TEAM
310Maciej ZOWCZAK3M00:23:13 
311Aleksandra PIĄTKOWIAK1F00:23:14gRUNwald team Poznań
312Grzegorz JAMROZIK4M00:23:15Moldy Unicorns
313Justyna ZIELIŃSKA26F00:23:15 
314Basia KAPELA4F00:23:15Moldy Unicorns
315Leszek WAWRZYNIAK2M00:23:16 
316Michał Milan SZYMANIAK3M00:23:18 
317Andrzej TOMASZEWSKI2M00:23:18 
318Maciej PESTKA9M00:23:18 
319Hugh CAMPKIN5M00:23:19 
320Maciej KACZMAREK14M00:23:22 
321Damian PLEWA8M00:23:22Lucky LUZers
322Piotr BOROWIECKI1M00:23:23 
323Joanna KNIAT1F00:23:23 
324Rafał LEWANDOWSKI2M00:23:24 
325Artur LIPSKI3M00:23:25 
326Paweł ŚMIERZCHALSKI15M00:23:26 
327Hubert TARLOWSKI3M00:23:27 
328Robert POLACZEK4M00:23:29 
329Wojciech STOKROCKI1M00:23:29 
330Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:29 
331Jan Antoni ŁUCZKA1M00:23:30 
332Krzysztof SPYCHAŁA1M00:23:33 
333Zenon FILIPOWSKI2M00:23:33SCIM
334Janusz TABOREK4M00:23:33 
335Piotr ZACHWIEJA39M00:23:34Tarnowo Podgórne Biega
336Piotr SMÓŁKOWSKI22M00:23:36 
337Damian SPYCHAŁA1M00:23:36 
338Justyna GÓRAL-KACZMAREK3F00:23:38 
339Dawid WIERZEJEWSKI1M00:23:38gRUNwald team Poznań
340Marcin STEFANIAK1M00:23:39 
341Kuba PEŁCZYŃSKI3M00:23:39 
342Jakub SKRZYPCZAK7M00:23:40 
343Józef NOWAK52M00:23:41 
344Krzysztof JANKA1M00:23:41 
345Marek ANDRZEJEWSKI1M00:23:42Rokietnica Biega
346Paweł FERTYK1M00:23:43 
347Marcin SROKA3M00:23:43 
348Mariusz Krzysztof NOWAK46M00:23:44 
349Maciej STRZYŻEWSKI1M00:23:45 
350Kamil SOKALSKI41M00:23:45 
351Paweł TALBIERZ4M00:23:46 
352Mikołaj BABST52M00:23:46Luboński Klub Biegacza
353Agnieszka KORMAN2F00:23:46 
354Adam KUŹMA4M00:23:47 
355Andrzej , Stanisław CHUDY2M00:23:47 
356Przemysław MIKOŁAJCZAK2M00:23:47 
357Marcin WIATROWSKI6M00:23:49 
358Maciej ZIĘBA2M00:23:49 
359Joanna Katarzyna PIĄTKOWSKA-SENGER1F00:23:50Luboński Klub Biegacza
360Agnieszka PAWŁOWSKA6F00:23:52 
361Keith CONKERTON1M00:23:54East Hull Harriers & AC
362Robert KURYS5M00:23:54Luboński Klub Biegacza
363Marta HAŁA1F00:23:54Tarnowo Podgórne Biega
364Krzysztof KUNOWSKI1M00:23:56Naramowice Biegają
365Nadhim BAYATTI1M00:23:56Bramhall Runners
366Paweł KAFKA1M00:23:57 
367Michał LEŻAŃSKI4M00:23:58 
368Igor WIECZORKIEWICZ4M00:23:58 
369Natalia SICIARZ1F00:23:59Night Runners
370Kamil PIĘTKA1M00:23:59 
371Borys IMBRYCZKOWSKI1M00:23:59 
372Magda BARON-CZERWIŃSKA16F00:24:00Tarnowo Podgórne Biega
373Sandra PIĘTA4F00:24:03 
374Lidia SMORAWSKA4F00:24:04Tarnowo Podgórne Biega
375Bartosz SALIŃSKI1M00:24:04 
376Błażej MELLER1M00:24:04 
377Rafał WTORKOWSKI5M00:24:05 
378Tomasz SOKOŁOWSKI6M00:24:06 
379Wojciech STEINBOCK3M00:24:06 
380Sebastian LISIAK20M00:24:08 
381Christian Rees DAVIES1M00:24:08East Hull Harriers & AC
382Krzysztof HAŁA11M00:24:09Tarnowo Podgórne Biega
383Adrian NIEDZIELA1M00:24:11 
384Wojciech JUST1M00:24:11 
385Sebastian ŁUKOWSKI6M00:24:13 
386Klaudia Patrycja MOŻUCH5F00:24:14MUAY RUNNING TEAM
387Tomasz Adam ŚWIĘCH4M00:24:15 
388Damian SZYMCZAK1M00:24:16 
389Maciej TYRAN2M00:24:17 
390Piotr SOLARCZYK1M00:24:18 
391Ryszard Marek RAŚ21M00:24:18
392Michał GROBELNY2M00:24:19 
393Julian SOKOŁOWSKI4M00:24:20 
394Monika OWCZARCZAK3F00:24:20Wilda Biega
395Jerzy CICHOCKI1M00:24:21 
396Marcin CZYŻYK1M00:24:22ITMBW Kraków
397Sławomir SPYCHAŁA26M00:24:22Hernik Team
398Mikołaj PIETZ2M00:24:23 
399Artur PYSZNY2M00:24:23 
400Radosław SOBKOWIAK9M00:24:26RunforIT
401Tomasz LUBIŃSKI1M00:24:26 
402Tomasz KOSIŃSKI1M00:24:27 
403Łukasz PAWLIKOWSKI1M00:24:28KB DęBIEC
404Artur CICHY19M00:24:30 
405Damian KOSZTYŁA3M00:24:30 
406Jakub PAWLAK10M00:24:31Maratończyk Poznań
407Sławomir SELERZYŃSKI24M00:24:32 
408Jakub POKORA-MAKOWSKI1M00:24:32 
409Marcin FORNALIK1M00:24:32 
410Klaudiusz WALENTYNOWICZ1M00:24:33 
411Jakub RADKE1M00:24:33Naramowice Biegają
412Krzysztof NAWROT4M00:24:33gRUNwald team Poznań
413Tomasz GIŻYŃSKI76M00:24:36 
414Karolina CHRAPLEWSKA1F00:24:36PRO366
415Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK8M00:24:37 
416Tomasz SŁABY1M00:24:37Goggle Pro Active Eyewear
417Magdalena ŚNIEGOCKA23F00:24:38Tarnowo Podgórne Biega
418Zbigniew URBAN1M00:24:40 
419Grzegorz GRZEŚNIK2M00:24:40 
420Dariusz STRÓŻYŃSKI2M00:24:41 
421Karolina FRĄCKOWIAK2F00:24:42Naramowice Biegają
422Marek ŁUKASIEWICZ4M00:24:42Rokietnica Biega
423Marzena KWAŚNA5F00:24:45SPP Team
424Anna Maria MAJEK1F00:24:46 
425Maria ALBRECHT1F00:24:46 
426Danuta STACHOWIAK11F00:24:48Rokietnica Biega
427Anna ZROBCZYŃSKA1F00:24:48 
428Łukasz URBAŃSKI25M00:24:52 
429Bartosz OCHOCKI5M00:24:52Rokietnica Biega
430Anna STACHURSKA1F00:24:54 
431Joanna MARCINIAK1F00:24:56 
432Dariusz WALCZAK1M00:24:58Night Runners
433Marcin MODRZEJEWSKI1M00:24:59 
434Joanna GRATKOWSKA1F00:24:59gRUNwald team Poznań
435Piotr FIGLAK8M00:24:59 
436Anna MICHAŁOWSKA4F00:25:00 
437Marcin GENDERA2M00:25:01 
438Michał GRATKOWSKI1M00:25:01gRUNwald team Poznań
439Jakub KURASIŃSKI1M00:25:03 
440Marcin PERKOWSKI1M00:25:03 
441Piotr PUDLISZEWSKI1M00:25:05 
442Helena NOWACKA6F00:25:05gRUNwald team Poznań
443Wiktor GÓRCZYŃSKI4M00:25:05 
444Anna GROSZEWSKA1F00:25:06 
445Jacek BŁASZCZYK1M00:25:07 
446Izabela NOWICKA-BŁASZCZYK1F00:25:07 
447Monika PAJĄK2F00:25:09 
448Dominik LIPOWICZ2M00:25:11 
449Patryk SIPA3M00:25:12 
450Ignacy PAZDER5M00:25:12 
451Paulina CHYĆKO1F00:25:13Maratończyk Poznań
452Jacek GRABIA54M00:25:14 
453Przemysław ROSIŃSKI4M00:25:16 
454Mateusz WALKOWIAK4M00:25:19 
455Filip KRZYWOSZ1M00:25:19 
456Dominik LORKOWSKI6M00:25:20 
457Sebastian KISZKA1M00:25:21 
458Patrycja ROZTAJEWSKA1F00:25:21 
459Wojciech MAZUR2M00:25:21pokreceni.com
460Mirosław KACPERSKI1M00:25:22Vege Runners
461Annicea MADINE1F00:25:22 
462Dawid SIKORA1M00:25:24Olza Cieszyn
463Jacek Mariusz ŁUCZKA1M00:25:24 
464Wiesław SIKORA1M00:25:25Olza Cieszyn
465Arkadiusz KEMPCZYŃSKI1M00:25:26gRUNwald team Poznań
466Jakub GRZYBOWSKI2M00:25:26 
467Aleksander LUDWICZAK7M00:25:26 
468Tomasz LIPOWICZ13M00:25:26 
469Marta KUBAŚ1F00:25:28Klub Aktywnych parkrun Skórzec
470Antoni NAPIERAŁA14M00:25:29 
471Ryszard RAKOWSKI1M00:25:30 
472Maksymilian DZIUBATY1M00:25:30 
473Stanisław TOMCZYK2M00:25:31 
474Marcin SPENDOWSKI1M00:25:31 
475Andrzej GÓRALCZYK2M00:25:32 
476Tomasz Jakub ŁĄCZNY4M00:25:36 
477Jędrzej ZAKRZEWSKI1M00:25:36 
478Aleksandra MIKŁASZ1F00:25:36 
479Hanka MICHAŁOWSKA1F00:25:36 
480Tomasz CHUDY1M00:25:39 
481Grzegorz CYTLAK11M00:25:39 
482Joanna LORENC1F00:25:39 
483Paweł BUTRYŃSKI1M00:25:40Chciałbym dodać klub
484Olga BLIMEL5F00:25:41 
485Ireneusz SOBCZUK9M00:25:42 
486Henryk Stanislaw PORWICH21M00:25:42 
487Jakub ADAMSKI2M00:25:43 
488Wiesław CHOJNIAK2M00:25:43 
489Michał SYDORUK1M00:25:44Czerwonak Biega
490Paweł LIZAKOWSKI2M00:25:44 
491Adam WĘGROWSKI46M00:25:45 
492Katarzyna PIETEREK1F00:25:46 
493Rafał STUDNICKI9M00:25:47parkrun tourists Poznań
494Anita MARCINKOWSKA31F00:25:48 
495Jacek KSIASZKIEWICZ1M00:25:50 
496Michał EGLER5M00:25:50Maratończyk Poznań
497Pawel LUL4M00:25:51 
498Igor NAPIERAŁA7M00:25:51 
499Maria SŁAPEK10F00:25:51 
500Marcin LEWANDOWSKI1M00:25:52gRUNwald team Poznań