#63 parkrun notatka z biegu

#63 parkrun za nami …. Jesień zakrada się na Malinowskie ścieżki biegowe coraz większymi krokami. Sobotni poranek przywitał na październikowym chłodem ale las i nasza trasa parkrunowa nagrodziła biegaczy pięknymi widokami. W sobotę las wyglądał chyba jeszcze piękniej, mienił się kolorami, a miejscami mogliśmy przebiec po dywanie usypanym z liści. Taka jesienna aura daje możliwość podziwiania i delektowania się naszą urokliwą trasą a zdjęcia zrobione przez naszą panią fotograf Dorotę Marcinkowską są po prostu cudowne.

#63 parkrun udało nam się zorganizować i poprowadzić pod nieobecność naszych koordynatorów Marcina i Tomka, którzy ten weekend spędzili na konferencji koordynatorów parkrun Polska. Wymiana doświadczeń i wszystkie cenne uwagi po ich powrocie na pewno przyczynią się do ulepszenia organizacji naszej działdowskiej lokalizacji tak aby wszystkim nam jeszcze lepiej wspólnie nam się biegało.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich wolontariuszy udało nam się sprawnie poprowadzić #63 parkrun. W rolę koordynatora tym razem wcielił się Paweł Wółkowski, który doskonale sprawdził się i sprawnie poprowadził odprawę przed biegiem. Trasę przygotował i oznaczył Piotr Koźmiński, który także razem z Magdą Pietruszką poprowadził rozgrzewkę. Czas jak zwykle mierzył Jacek Cytlał, tokeny rozdawali Paweł Żmijewski i Radek Kwiatkowski. W rolę skanującego cielili się Łukasz Schulz i Magda Pietruszka, a zamykającym stawkę był Łukasz Olszewski. Ciepłą herbatkę przygotowała Magda Skuza. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc, myślę że spisaliśmy się na medal a koordynatorzy mogą być z nas dumni.

W sobotę swoje parkrunowe święto obchodził Grzesiu Duchna, który tego dnia przebiegł 10 bieg w ramach parkrunu i otrzymał okolicznościowy dyplom oraz uprawnienia do darmowej koszulki. Gratulujemy i życzymy Grzesiowi dalszych biegowych sukcesów.

Na zakończenie małe statystyczne podsumowanie #63 parkrunu:

  • trasę przebiegło 51 biegaczy
  • w tym 20 kobiet i 31 mężczyzn,
  • 16 juniorów do 18 roku życia,
  • ustanowiono 14 nowych osobistych rekordów życiowych,
  • odwiedziło nas 3 debiutantów,
  • gościliśmy silą siedmioosobową drużynę Nidzica Biega,
  • na metę najszybciej wbiegli Ola Balicka i Paweł Jabłoński.

 

GRATULUJEMY wszystkim udziału w #63 parkrun  i uzyskanych rezultatów.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Wszystkich za tydzień na #64 już parkrun. Czekamy jak zwykle na parkingu w Malinowski lesie o 8.45 z profesjonalna rozgrzewką a punktualnie o 9.00 start biegu.

Poprzedni ⇒