#67 parkrun notatka z biegu

Jest sobota ….jest parkrun
Sobotni poranek przywitał nas chłodno i mgliście ale my parkrunerzy nie poddajemy się i nawet w taką pogodę gromadnie zebraliśmy się na parkingu w Malinowskim lesie. Trasę #67 parkrunu pokonało 55 biegaczy i biegaczek w tym 19 młodych biegaczy do 18 roku życia i aż 6 debiutantów. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i oczywiście czekamy na Was także za tydzień. W ten chłodny poranek 13 biegaczy ustanowiło NPB – ogromne GRATULACJE.
Z biegu na bieg powiększa nam się klub biegaczy rekordzistów, w sobotę do grona biegaczy z 50 przebiegniętymi parkrunami został przyjęty Leon Mederski - gratulujemy  Panie Leonie teraz odliczamy do 100.
Pamiętajmy, że parkrun odbywa się dzięki wolontariuszom, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie #67parkrunu. W tym tygodniu w gronie wolontariuszy znaleźli się - Andrzej BOROWSKI, Piotr KOŹMIŃSKI, Dorota Beata MARCINKOWSKA, Oliwia NĄĆ, Tomasz NĄĆ, Łukasz SCHULZ, Aleksander SENDZICKI, Tomasz SZMIT, Elżbieta SZMIT, Artur ZAJĄCZKOWSKI, Paweł ŻMIJEWSKI.
Już za tydzień czekamy na Was jak zawsze w Malinowskim lesie o 8.45 z profesjonalną rozgrzewką, ciepłą herbatką i miłą atmosferą. Obiecujemy, że każdy uczestnik z parkrunu do domu wróci pełen energii, naładowany endorfinami i dobrym nastawieniem na cały weekend.