#69 parkrun notatka z biegu

Sobotni poranek przywitał nas piękną zimową aurą - 11°C mówi samo za siebie. Jadąc do lasu, a później rozstawiając strzałki na trasie parkrunu myślałam, że będzie jedna z mniejszych frekwencji na naszym działdowskim parkrunie. Myślałam, że pierwszy trzaskający mróz zatrzyma biegaczy w ciepłym domu. Jak się okazało piękne słońce ściągnęło, mimo chłodu, do Malinowskiego lasu 31 biegaczy i czterech wolontariuszy wspierających swoją pracą biegaczy. Jak widać nasza biegowa inicjatywa na stałe wpisała się w plany weekendowe wielu parkrunerów.
W sobotę do grona biegaczy, którzy przebiegli 50 parkrunów wstąpił nasz etatowy rozgrzewający Artur Zajączkowski – gratulujemy wytrwałości i oczywiści życzymy samych życiówek w kolejnych biegach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuzom, którzy mimo tych ciężkich, mroźnych warunków zdecydowali się wesprzeć nas i zaangażować się w organizację i prowadzenie #69 parkrunu. W gronie wolontariuszy w tym tygodniu znaleźli się - Jacek CYTLAŁ, Marcin KASPROWICZ, Hanna KOŹMIŃSKA, Dorota Beata MARCINKOWSKA, Anna MARKIEWICZ, Tomasz NĄĆ, Oliwia NĄĆ, Łukasz SCHULZ, Aleksander SENDZICKI, Paweł WÓŁKOWSKI, Artur ZAJĄCZKOWSKI.
Pora na kilka statystyk podsumowujących #69 parkrun:
- na trasie pojawiło się 31 biegaczy
- 11 kobiet i 20 mężczyzn
- parkrun po raz pierwszy przebiegło 2 biegaczy (mamy nadzieję, że odwiedzicie nas jeszcze nie raz)
- na metę jako pierwsi dobiegli – Adam Macugowski i Wioletta Falba – GRATULUJEMY
- w tej mroźnej aurze 5 biegaczy ustanowiło własne NPB – Kamila Radzymińska, Adam Brązert, Marcin Konopka, Anna Konopka i Judyta Wolińska – GRATULUJEMY.
W środę 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza z tej okazji ślemy szczególne podziękowania dla wszystkich tych osób, które bezinteresownie wspierają parkrunową inicjatywę – dziękujemy za poświęcony czas, tworzenie przyjaznej atmosfery, wspieranie biegaczy na trasie, za wparcie finansowe i rzeczowe, dziękujemy za herbatkę i za ciasta. Pamiętamy, że te półtora roku naszej działalności było możliwe tylko dzięki Wam.
Już dziś zapraszamy w sobotę 8 grudnia na specjalną Mikołajkową edycję parkrunu. Zachęcamy do ubrania stroju, czapki lub czerwonego świątecznego akcentu. Spotykamy się jak zwykle o 8.45 na parkingu w Malinowskim lesie.
⇐ Następny