parkrun Działdowo 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Michał KARBOWSKI9M00:15:54 
2Daniel MIKIELSKI3M00:16:47 
3Zbigniew BARTKOWSKI13M00:17:49Rozbiegane Działdowo
4Marcel BESTVATER6M00:17:49 
5Bartosz KIERSZTEJNA6M00:17:49 
6Martyna KONARZEWSKA32F00:17:53 
7Łukasz SCHULZ23M00:17:54 
8Marcin KASPROWICZ67M00:17:57Rozbiegane Działdowo
9Dariusz RUDNICKI2M00:18:00 
10Łukasz KLAŚ1M00:18:15Nudne Piątki
11Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:27Vege Runners
12Rafał KOŁAKOWSKI22M00:18:28 
13Aleksander SENDZICKI109M00:18:36Rozbiegane Działdowo
14Paweł ŻUKOWSKI1M00:18:41Vege Runners
15Adrien PILAT1M00:18:42CDF Runners
16Jacek KŁODOWSKI3M00:19:01 
17Adam MACUGOWSKI1M00:19:01BIEGam w Ząbkach
18Adam JEDAMSKI12M00:19:03 
19Sebastian SZARMACHER1M00:19:04 
20Paweł JABŁOŃSKI14M00:19:16Nidzica Biega
21Marcin SZCZEPANSKI3M00:19:18 
22Tomasz RYBKA10M00:19:22Rozbiegane Działdowo
23Jaroslaw KOWALKOWSKI1M00:19:25 
24Artur ZAJĄCZKOWSKI80M00:19:33Rozbiegane Działdowo
25Sławomir KUCHCIŃSKI3M00:19:43LOTOS Running Team
26Marek MACULEWICZ6M00:19:44 
27Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:46 
28Jacek NADULSKI4M00:19:46Team Kopeć
29Bogusław WODZYŃSKI34M00:19:50 
30Wojciech WASIELEWSKI6M00:19:52 
31Mariusz ŚLIWIŃSKI1M00:19:52 
32Mariusz MACUGOWSKI1M00:19:52 
33Leon MEDERSKI116M00:19:53 
34Przemysław GAJEWSKI68M00:19:56Rozbiegane Działdowo
35Piotr REMBECKI75M00:20:00 
36Marek CHOŁOTA1M00:20:07Biegowyswiat.pl
37Adam OSOWSKI70M00:20:08Rozbiegane Działdowo
38Jarosław OKOŃSKI4M00:20:08 
39Robert Józef GŁOWACKI1M00:20:09Sokół TEAM
40Patryk BIENIEK2M00:20:11Aflofarm Running Team
41Huw WILLIAMS1M00:20:15Tuff Fitty Triathlon Club
42Łukasz OLSZEWSKI40M00:20:15Rozbiegane Działdowo
43Krzysztof MICHALAK13M00:20:16 
44Radosław KWIATKOWSKI58M00:20:17 
45Magdalena PIETRUSZKA36F00:20:20 
46Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:20 
47Paweł ŻMIJEWSKI55M00:20:28Rozbiegane Działdowo
48Radosław ŁUCZAK1M00:20:29 
49Wioletta KASPROWICZ46F00:20:31Rozbiegane Działdowo
50Zbigniew MOSTOWICZ3M00:20:35 
51Arkadiusz PRUSIK10M00:20:37Nidzica Biega
52Wojciech BARTNIKOWSKI12M00:20:39 
53Jakub PIETRZAK23M00:20:39Rozbiegane Działdowo
54Dariusz MROZIŃSKI34M00:20:40 
55Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:47parkrun tourists Poznań
56Mirosław Tomasz CISEK1M00:20:49 
57Slawomir ZURAWSKI25M00:20:49 
58Dariusz NIEDZIELSKI2M00:20:55Vege Runners
59Tomasz NĄĆ95M00:21:05Rozbiegane Działdowo
60Andrzej RĘBOWSKI52M00:21:09 
61Sławomir FOREMSKI1M00:21:10Toruński Klub Triathlonowy
62Michał PROROK1M00:21:10 
63Murray GORDON3M00:21:11Croydon Harriers
64Tomasz SZMIT30M00:21:14 
65Dariusz GROCHOWSKI10M00:21:15 
66Jan Franciszek KOŁAKOWSKI26M00:21:18 
67Adam BĄK1M00:21:20 
68Krzysztof WASIELEWSKI2M00:21:20 
69Piotr KRZYWIEŃSKI1M00:21:21Nidzica Biega
70Maciej BONIECKI2M00:21:26 
71Łukasz WIŚNIEWSKI40M00:21:29Rozbiegane Działdowo
72Michał RADZIMIŃSKI12M00:21:30 
73Jacek BANIAK1M00:21:30KB im.P.Sękowskiego Płońsk
74Przemysław BURDYŃSKI2M00:21:34Nidzica Biega
75Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:34Biegamyrazem.pl
76Łukasz SUMERADZKI6M00:21:37Rozbiegane Działdowo
77Karol MALONEK35M00:21:41Rozbiegane Działdowo
78Łukasz PYDYNKOWSKI5M00:21:41 
79Miłosława WASIAK2F00:21:42PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
80Piotr KOŹMIŃSKI70M00:21:43Rozbiegane Działdowo
81Paweł KUBALSKI1M00:21:44 
82Joanna BARTKOWSKA1F00:21:46Klub Maratonski UMK Torun
83Ola BALICKA21F00:21:47 
84Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:49 
85Marcin KONOPKA36M00:21:50 
86Wojciech SOBIECH94M00:21:53 
87Michał KWIATKOWSKI4M00:21:54 
88Mariusz KOZICKI2M00:21:55 
89Grzegorz BARANOWSKI14M00:21:57Nidzica Biega
90Jakub DĄBKOWSKI2M00:22:00 
91Jakub SOBOTKA4M00:22:01 
92Arkadiusz OSZCZĘDA10M00:22:01Nidzica Biega
93Artur SZCZEPKOWSKI13M00:22:03
94Mariusz BANASIAK62M00:22:04 
95Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:07100 Marathon Club Polska
96Konrad WALENCIK6M00:22:07 
97Marek KISIELIŃSKI1M00:22:07 
98Monika KACZANOWSKA2F00:22:09 
99Adam WŁODARCZYK70M00:22:11 
100Cezary RUCIŃSKI1M00:22:12 
101Paweł WÓŁKOWSKI38M00:22:16 
102Magdalena CZACHOROWSKA13F00:22:20 
103Szymon SUŚ1M00:22:21 
104Wioletta FALBA37F00:22:22Rozbiegane Działdowo
105Szymon MICHALAK10M00:22:23 
106Błażej ŻARCZYŃSKI4M00:22:23 
107Kacper LEŚNY24M00:22:25Rozbiegane Działdowo
108Marek RUCIŃSKI2M00:22:27Morsy Gdynia
109Marcel CZARNOMSKI9M00:22:27 
110Przemysław MIZERIA3M00:22:28 
111Andrzej RĘBOWSKI4M00:22:29 
112Arron TREVOR1M00:22:32Grupa Biegowa parkrun Warszawa
113Andrzej MARCJANIK1M00:22:33Nidzica Biega
114Daniel WILAMOWSKI22M00:22:33 
115Andrzej BOROWSKI95M00:22:34 
116Adrian PIOTROWSKI5M00:22:34 
117Przemysław OSZCZĘDA10M00:22:38Nidzica Biega
118Piotr BOROWIECKI1M00:22:39 
119Lukasz JURCZYK1M00:22:42 
120Agnieszka KOWALSKA36F00:22:45Rozbiegane Działdowo
121Sławomir KACZMARSKI69M00:22:50Rozbiegane Działdowo
122Rafał NADULSKI7M00:22:53 
123Bartosz GAJEWSKI5M00:22:53 
124Piotr STRZELEC1M00:22:57 
125Karol GRABOWSKI5M00:22:59 
126Ewa LISEK1F00:23:01Nidzica Biega
127Kacper MOSTEK4M00:23:02 
128Zdzisław JAWORSKI34M00:23:03 
129Tomasz AKSAMITOWSKI2M00:23:03 
130Aleksandra TOMCZYK11F00:23:06 
131Adam Paweł BRĄZERT51M00:23:08 
132Jakub RADZYMINSKI4M00:23:14 
133Piotr WALEROWSKI4M00:23:23 
134Szymon Tomasz SIKORA3M00:23:27Runeda
135Natalia PIÓRKOWSKA1F00:23:27 
136Mariusz PIÓRKOWSKI1M00:23:28 
137Tomasz PIOTROWIAK1M00:23:30 
138Tomasz SEWRUK5M00:23:32 
139Mariusz KOWALKOWSKI3M00:23:35 
140Łukasz GAWARZYCKI15M00:23:37 
141Zbigniew KORDUŁA1M00:23:42 
142Mateusz LIPOWSKI1M00:23:43 
143Piotr SZULC4M00:23:49 
144Waldemat MEDERSKI4M00:23:49 
145Cezary KARCZEWSKI4M00:23:51 
146Anna PIOTROWIAK1F00:23:55 
147Jacek KLINIKOWSKI2M00:24:00KOCHAM ŻYCIE I...
148Kamila RADZIMIŃSKA12F00:24:02 
149Przemysław SZOSTEK5M00:24:03 
150Krzysztof KREMPA1M00:24:08 
151Sebastian RUCIŃSKI19M00:24:11 
152Paweł CZUBA3M00:24:16Rozbiegane Działdowo
153Adrian CZARTOWSKI1M00:24:17 
154Mateusz SZCZECH11M00:24:18 
155Robert REJMER3M00:24:18 
156Michał ŚWIĄTEK2M00:24:20 
157Artur CYTLAŁ2M00:24:25 
158Paweł WOJNAROWSKI11M00:24:32 
159Andrzej DEMUS2M00:24:33 
160Richard GRAYLING1M00:24:34 
161Szymon LIPIŃSKI1M00:24:38 
162Jarosław KARBOWSKI1M00:24:41 
163Kamil KUCKI2M00:24:47 
164Mateusz GROCHOWSKI4M00:24:51 
165Joanna Katarzyna SZYPULIŃSKA4F00:24:51Luboński Klub Biegacza
166Irmina BLANK-OLSZEWSKA38F00:24:53Rozbiegane Działdowo
167Filip TESSAR5M00:24:55 
168Karolina SUMERADZKA1F00:25:00 
169Barbara NIEBOREK43F00:25:01 
170Marcel SOBCZAK6M00:25:03 
171Mariusz PIETRZAK2M00:25:03Rozbiegane Działdowo
172Tomasz CHABOWSKI1M00:25:06 
173Łukasz KREJA1M00:25:06BIEGAJĄCY TCZEW
174Przemysław ROSIŃSKI1M00:25:07 
175Piotr KEMPCZYŃSKI1M00:25:10Runeda
176Maciej PASTUSZKA7M00:25:11 
177Mateusz WIERGOWSKI2M00:25:14 
178Alina BARANOWSKA13F00:25:14Nidzica Biega
179Emilia RĘBOWSKA3F00:25:15 
180Katarzyna BIALUK-PIETRZAK20F00:25:18 
181Marcin ŁOŻYŃSKI6M00:25:20Rozbiegane Działdowo
182Piotr BARANOWSKI3M00:25:20Nidzica Biega
183Bartłomiej RUCIŃSKI19M00:25:28 
184Andrzej BIELSKI1M00:25:3010 Warszawski Pułk Samochodowy
185Natalia Aleksandra JUCHNOWSKA2F00:25:30 
186Joanna BERESTOWSKA2F00:25:32 
187Juliusz AKSAMITOWSKI6M00:25:34 
188Małgorzata GROCHOWSKA23F00:25:38 
189Milena BARTKOWSKA3F00:25:38 
190Piotr SAWICKI2M00:25:41 
191Paulina SZULC4F00:25:43 
192Sebastian MENDERSKI1M00:25:45 
193Kajetan JASKÓLSKI17M00:25:50 
194Grzegorz DUCHNA24M00:25:52 
195Patrycja GORZKA11F00:25:54 
196Kamil KUCHCIŃSKI2M00:26:03LOTOS Running Team
197Kamila WÓŁKIEWICZ1F00:26:04 
198Sławomir KARCZEWSKI2M00:26:08 
199Kacper KAROL7M00:26:17Rozbiegane Działdowo
200Agnieszka ROJEWSKA3F00:26:17 
201Maciej OBCOWSKI1M00:26:20 
202Grzegorz SZYNKIEWICZ31M00:26:21 
203Karol MIŁOCKI4M00:26:22Rozbiegane Działdowo
204Magdalena BEHAL40F00:26:23 
205Tomasz KOŹMIŃSKI2M00:26:23Rozbiegane Działdowo
206Jerzy PŁUSA1M00:26:23 
207Mateusz DZIEWANOWSKI1M00:26:26 
208Magdalena SKUZA-SENDZICKA52F00:26:28 
209Kinga REMBECKA11F00:26:31 
210Agnieszka MACHALICA1F00:26:38 
211Edyta Dorota KOCIĘDA1F00:26:39 
212Tomasz KISIELIŃSKI1M00:26:39 
213Maciej GUMOWSKI3M00:26:44 
214Agnieszka WOJNAROWSKA9F00:26:52 
215Krzysztof KOŹMIŃSKI3M00:26:53 
216Blazej FRYSZKA1M00:26:58 
217Mirosław KACPERSKI1M00:27:00Vege Runners
218Tomasz LUDWICZAK1M00:27:02 
219Oliwier KOLAJ1M00:27:06 
220Antoni KONOPKA27M00:27:06 
221Paweł SZADROWSKI2M00:27:07 
222Kamil RĘBOWSKI1M00:27:08 
223Jakub SIERGIEJ9M00:27:09 
224Paweł ŚWIATEK4M00:27:09 
225Monika Aleksandra WDOWIAK1F00:27:09Nidzica Biega
226Zuzanna RADZIMIŃSKA3F00:27:14 
227Marzanna NĄĆ67F00:27:17 
228Kacper CZAPROWSKI1M00:27:17 
229Mieczysław BEJNAR1M00:27:21 
230Edyta DZIDO2F00:27:23Nidzica Biega
231Maciej WASILEWSKI7M00:27:28 
232Mateusz SOBIECH4M00:27:29 
233Jan BARTKOWSKI28M00:27:35Nidzica Biega
234Szymon MONGIAŁO1M00:27:39 
235Natalia SZCZEPAŃSKA3F00:27:41 
236Piotr WIADEREK1M00:27:48Pędzące Żółwie
237Sylwester KASPROWICZ2M00:27:52 
238Bartłomiej SOBCZAK5M00:27:54 
239Adam Jerzy POLOCZEK1M00:27:55PKO Bank Polski
240Sebastian RACZYŁO1M00:27:55 
241Moczyński ROBERT4M00:27:56 
242Karol ZABŁOTNY3M00:27:58 
243Joanna PIETRZAK5F00:28:01Rozbiegane Działdowo
244Maciej BORUSZEWSKI1M00:28:03 
245Wojciech SZYNKIEWICZ9M00:28:09 
246Barbara BRZEZIŃSKA2F00:28:09 
247Andrzej RUCIŃSKI1M00:28:13 
248Sylwester KASPROWICZ1M00:28:14 
249Janusz JAWORSKI1M00:28:15 
250Dawid ŚWIĄTEK1M00:28:16 
251Natalia WIŚNIEWSKA2F00:28:19Rozbiegane Działdowo
252Urszula LÓŹNIEWSKA1F00:28:21 
253Wiktor BRĄZERT18M00:28:27 
254Katarzyna PRZYBYSZEWSKA10F00:28:28 
255Jakub SIEROCIŃSKI6M00:28:31 
256Anna KONOPKA35F00:28:31 
257Anna CZARNY1F00:28:37 
258Bożena ŻBIKOWSKA13F00:28:41
259Małgorzata TOMCZYK2F00:28:42 
260Sylwia PROKOPOWICZ40F00:28:48 
261Karolina RUSINIAK75F00:28:52 
262Piotr WOJCIECHOWSKI2M00:28:52 
263Wieslaw PILAT1M00:28:57 
264Wioletta RĘBOWSKA1F00:29:05 
265Zuzanna ŚLIWKA1F00:29:11Nidzica Biega
266Katarzyna DUCHNA23F00:29:11 
267Czesław SEKOWSKI7M00:29:16 
268Andrzej PILSKI1M00:29:18Barefoot Runners Society - UK
269Joanna MARKUSZEWSKA1F00:29:21 
270Tomasz DUCHNA6M00:29:23 
271Daniel HASIAK2M00:29:24 
272Aleksandra MROWIŃSKA13F00:29:29 
273Grzegorz KANCZEWSKI1M00:29:37 
274Arkadiusz KORNELSKI3M00:29:40 
275Elżbieta ŻYWKO93F00:29:42 
276Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:29:43Nudne Piątki
277Daniel BORKOWSKI2M00:29:49 
278Grzegorz MROWIŃSKI5M00:29:52 
279Łukasz Michał ZATOŃ1M00:29:58 
280Anna MÓWIŃSKA1F00:30:00RUNNERS TEAM JABŁONNA
281Mariusz MÓWIŃSKI1M00:30:01RUNNERS TEAM JABŁONNA
282Ewa JURECKA1F00:30:02 
283Kacper JAWORSKI1M00:30:04 
284Sebastian JĘDRZEJEWSKI2M00:30:07 
285Antoni ULEWIŃSKI6M00:30:09 
286Dawid RICHTER1M00:30:10 
287Ewelina PIOTRKOWSKA5F00:30:18 
288Konrad MARKIEWICZ3M00:30:18 
289Anna MARKIEWICZ67F00:30:19 
290Bogusia POGORZELSKA2F00:30:22 
291Krzysztof BŁASZKOWSKI1M00:30:26 
292Monika NIEDZIELSKA1F00:30:26 
293Marek BRZOZOWSKI5M00:30:31 
294Milena PANEK4F00:30:35 
295Patrycja EFCZYŃSKA4F00:30:39 
296Adam SZUSZMAN1M00:30:40 
297Anna ŁAWICKA4F00:30:41 
298Rafał PIOTRKOWSKI2M00:30:56 
299Bartosz HOŁUBOWICZ5M00:31:03 
300Natalia NĄĆ5F00:31:04 
301Jacek CYTLAŁ1M00:31:14 
302Patrycja KACZMARKOWSKA2F00:31:19 
303Sergiusz MORKA3M00:31:21 
304Marek BUCHOWSKI1M00:31:23 
305Monika Patrycja PŁUSA1F00:31:34
306Adam KRASNODĘBSKI1M00:31:36 
307Karol ŻMUDZIŃSKI1M00:31:42 
308Robert ROJEWSKI1M00:31:42 
309Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:31:43 
310Emilia MARUSZAK4F00:31:51 
311Wioletta RĘBOWSKA6F00:31:51 
312Ewa DUDA1F00:31:59 
313Zofia KONOPKA13F00:32:01 
314Oliwia NĄĆ19F00:32:04Rozbiegane Działdowo
315Ładysław CICHOSZ6M00:32:07 
316Hanna ROCHON17F00:32:18 
317Renata AKSAMITOWSKA2F00:32:29 
318Beata WARECKA3F00:32:33Rozbiegane Działdowo
319Anna OLKO28F00:32:41 
320Katarzyna BACHOROWSKA10F00:32:50 
321Maria CYTLAŁ12F00:32:51 
322Patrycja MARKIEWICZ1F00:32:53 
323Hanna BERESTOWSKA7F00:32:54 
324Marta BRZOZOWSKA7F00:33:01 
325Agata BARTNIKOWSKA7F00:33:01 
326Daniel ŻARCZYŃSKI1M00:33:01 
327Antoni KOŹMIŃSKI29M00:33:15 
328Kristoffer DANEL1M00:33:16 
329Aleksandra KANCZEWSKA1F00:33:21 
330Stanisław SZCZECH1M00:33:23 
331Karolina TRĄBIŃSKA2F00:33:26 
332Zenon TKACZYK1M00:33:26 
333Beata GAWARZYCKA1F00:33:31 
334Karolina JABŁONOWSKA2F00:33:36 
335Robert RYBKA1M00:33:57 
336Jowita KOCIELA1F00:34:01 
337Iwona Ewa PŁUSA1F00:34:09 
338Agnieszka JEBRAM1F00:34:19 
339Elżbieta PIÓRKOWSKA1F00:34:20Rozbiegane Działdowo
340Monika KŁODOWSKA1F00:34:22 
341Stanisław DOBRZENIECKI1M00:34:29 
342Alicja PSZCZOLIŃSKA1F00:34:38 
343Szymon PLISZKA1M00:34:43 
344Grzegorz ROCHON2M00:34:45 
345Martyna SOBIECH1F00:34:51 
346Katarzyna ABUCEWICZ1F00:34:57 
347Lena GAJEWSKA1F00:35:02 
348Mikołaj SZUSZMAN3M00:35:12 
349Hanna KOŹMIŃSKA64F00:35:32Rozbiegane Działdowo
350Michelle GRAYLING1F00:35:48 
351Iga LEWICKA3F00:35:54 
352Kajetan PIETRUSZKA1M00:36:03Rozbiegane Działdowo
353Katarzyna Sylwia KRAŚNIK-GUZOWSKA1F00:36:05 
354Joanna PYDYNKOWSKA2F00:36:06 
355Marlena ADAMUSIAK1F00:36:14 
356Ireneusz Jan CICHOCKI1M00:36:16 
357Krystian ROCHON6M00:36:18 
358Judyta WOLIŃSKA2F00:36:28 
359Magdalena CYWILIS4F00:36:28 
360Patrycja OLEKSIAK1F00:36:34
361Emilia MENDERSKA1F00:36:55 
362Elżbieta SZMIT40F00:37:17 
363Magdalena BALICKA1F00:37:24 
364Bartosz WÓJTOWICZ7M00:37:36 
365Anna DŁUTOWSKA10F00:37:37 
366Anna WOŁKOŃSKA1F00:37:37 
367Wojciech WASILEWSKI3M00:37:43 
368Tomasz PYDYNKOWSKI1M00:38:06 
369Joanna Agnieszka ŚLIWKA1F00:38:26 
370Magdalena OLKO1F00:38:42 
371Beata MALINOWSKA1F00:38:58 
372Kinga CHIMKOWSKA1F00:39:14 
373Tomasz PIETRUSZKA1M00:39:22 
374Grzegorz V2 ROCHON1M00:39:28 
375Iwona KARKUT4F00:39:32 
376Irena LESZCZEWICZ1F00:39:40 
377Agnieszka WÓJTOWICZ19F00:39:57 
378Dorota ŻYWKO2F00:40:01 
379Beata SIERGIEJ3F00:40:02 
380Maria BARTKOWSKA2F00:40:16 
381Joanna BODALSKA1F00:40:18SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
382Jacek BODALSKI1M00:40:19SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
383Karol LEWALSKI1M00:40:27 
384Magdalena ŻUCHOWSKA2F00:40:46 
385Małgorzata WASILEWSKA2F00:41:10 
386Aleksandra SZULC1F00:41:15 
387Dawid WIŚNIEWSKI1M00:41:36 
388Marlena HASIAK1F00:41:46 
389Katarzyna TRZCIŃSKA-RACZKOWSKA1F00:42:06 
390Agnieszka STANISŁAWSKA3F00:42:40 
391Joanna BARTKOWSKA1F00:42:58 
392Mikołaj CHIMKOWSKI1M00:43:33 
393Danuta CEDLERSKA3F00:43:34 
394Dorota Beata MARCINKOWSKA7F00:44:15 
395Patrycja MULKITYN1F00:44:16 
396Sylwia NOWAKOWSKA1F00:45:07 
397Beata GAJEWSKA2F00:45:10 
398Agnieszka KORNELSKA1F00:45:11 
399Małgorzata RUCIŃSKA4F00:45:49 
400Hanna BRZOZOWSKA4F00:45:49 
401Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:46:03Vege Runners
402Marianna BANASIAK1F00:46:05 
403Alicja Kinga RAGUCKA1F00:46:36 
404Magdalena GRODECKA1F00:46:54 
405Anna ZALEWSKA2F00:46:54 
406Anna GROCHOWSKA1F00:47:31Rozbiegane Działdowo
407Weronika EFCZYŃSKA1F00:47:55 
408Teresa DEMBOWSKA1F00:48:17 
409Anna BOJAROWSKA1F00:49:33 
410Jolanta CICHOCKA1F00:52:07 
411Marlena KUŁAKOWSKA1F00:52:08 
412Danuta CZECZOT1F00:56:18 
413Beata Anna WAWER2F00:56:23 
414Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M01:01:57SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
415Monika ĆWIEK1F01:01:58Grupa Biegowa parkrun Warszawa