parkrun Działdowo 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Michał KARBOWSKI9M00:15:54 
2Daniel MIKIELSKI3M00:16:47 
3Bartosz KIERSZTEJNA6M00:17:49 
4Zbigniew BARTKOWSKI13M00:17:49Rozbiegane Działdowo
5Marcel BESTVATER6M00:17:49 
6Martyna KONARZEWSKA28F00:17:53 
7Łukasz SCHULZ23M00:17:54 
8Marcin KASPROWICZ62M00:17:57Rozbiegane Działdowo
9Dariusz RUDNICKI2M00:18:00 
10Łukasz KLAŚ1M00:18:15Nudne Piątki
11Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:27Vege Runners
12Rafał KOŁAKOWSKI21M00:18:28 
13Aleksander SENDZICKI102M00:18:36Rozbiegane Działdowo
14Paweł ŻUKOWSKI1M00:18:41Vege Runners
15Adrien PILAT1M00:18:42CDF Runners
16Adam MACUGOWSKI1M00:19:01BIEGam w Ząbkach
17Jacek KŁODOWSKI3M00:19:01 
18Adam JEDAMSKI12M00:19:03 
19Sebastian SZARMACHER1M00:19:04 
20Paweł JABŁOŃSKI14M00:19:16Nidzica Biega
21Marcin SZCZEPANSKI3M00:19:18 
22Tomasz RYBKA10M00:19:22Rozbiegane Działdowo
23Jaroslaw KOWALKOWSKI1M00:19:25 
24Artur ZAJĄCZKOWSKI78M00:19:33Rozbiegane Działdowo
25Sławomir KUCHCIŃSKI3M00:19:43LOTOS Running Team
26Marek MACULEWICZ6M00:19:44 
27Jacek NADULSKI4M00:19:46Team Kopeć
28Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:46 
29Bogusław WODZYŃSKI32M00:19:50 
30Mariusz ŚLIWIŃSKI1M00:19:52 
31Mariusz MACUGOWSKI1M00:19:52 
32Leon MEDERSKI109M00:19:53 
33Przemysław GAJEWSKI65M00:19:56Rozbiegane Działdowo
34Piotr REMBECKI72M00:20:00 
35Marek CHOŁOTA1M00:20:07Biegowyswiat.pl
36Adam OSOWSKI66M00:20:08Rozbiegane Działdowo
37Jarosław OKOŃSKI4M00:20:08 
38Robert Józef GŁOWACKI1M00:20:09Sokół TEAM
39Patryk BIENIEK2M00:20:11Aflofarm Running Team
40Łukasz OLSZEWSKI35M00:20:15Rozbiegane Działdowo
41Huw WILLIAMS1M00:20:15Tuff Fitty Triathlon Club
42Krzysztof MICHALAK13M00:20:16 
43Radosław KWIATKOWSKI55M00:20:17 
44Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:20 
45Magdalena PIETRUSZKA36F00:20:20 
46Radosław ŁUCZAK1M00:20:29 
47Wioletta KASPROWICZ42F00:20:31Rozbiegane Działdowo
48Zbigniew MOSTOWICZ3M00:20:35 
49Paweł ŻMIJEWSKI53M00:20:36Rozbiegane Działdowo
50Arkadiusz PRUSIK10M00:20:37Nidzica Biega
51Wojciech BARTNIKOWSKI11M00:20:39 
52Dariusz MROZIŃSKI33M00:20:40 
53Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:47parkrun tourists Poznań
54Mirosław Tomasz CISEK1M00:20:49 
55Slawomir ZURAWSKI25M00:20:49 
56Dariusz NIEDZIELSKI2M00:20:55Vege Runners
57Jakub PIETRZAK21M00:20:58Rozbiegane Działdowo
58Tomasz NĄĆ89M00:21:05Rozbiegane Działdowo
59Andrzej RĘBOWSKI50M00:21:09 
60Sławomir FOREMSKI1M00:21:10Toruński Klub Triathlonowy
61Michał PROROK1M00:21:10 
62Murray GORDON3M00:21:11Croydon Harriers
63Tomasz SZMIT30M00:21:14 
64Dariusz GROCHOWSKI10M00:21:15 
65Jan Franciszek KOŁAKOWSKI26M00:21:18 
66Wojciech WASIELEWSKI3M00:21:19 
67Krzysztof WASIELEWSKI2M00:21:20 
68Adam BĄK1M00:21:20 
69Piotr KRZYWIEŃSKI1M00:21:21Nidzica Biega
70Maciej BONIECKI2M00:21:26 
71Łukasz WIŚNIEWSKI35M00:21:29 
72Jacek BANIAK1M00:21:30KB im.P.Sękowskiego Płońsk
73Michał RADZIMIŃSKI12M00:21:30 
74Przemysław BURDYŃSKI2M00:21:34Nidzica Biega
75Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:34Biegamyrazem.pl
76Łukasz SUMERADZKI6M00:21:37Rozbiegane Działdowo
77Łukasz PYDYNKOWSKI5M00:21:41 
78Karol MALONEK35M00:21:41Rozbiegane Działdowo
79Miłosława WASIAK2F00:21:42PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
80Piotr KOŹMIŃSKI66M00:21:43Rozbiegane Działdowo
81Joanna BARTKOWSKA1F00:21:46Klub Maratonski UMK Torun
82Ola BALICKA21F00:21:47 
83Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:49 
84Michał KWIATKOWSKI4M00:21:54 
85Mariusz KOZICKI2M00:21:55 
86Grzegorz BARANOWSKI14M00:21:57Nidzica Biega
87Jakub SOBOTKA3M00:22:01 
88Arkadiusz OSZCZĘDA10M00:22:01Nidzica Biega
89Artur SZCZEPKOWSKI13M00:22:03
90Mariusz BANASIAK59M00:22:04 
91Marcin KONOPKA34M00:22:07 
92Marek KISIELIŃSKI1M00:22:07 
93Konrad WALENCIK6M00:22:07 
94Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:07100 Marathon Club Polska
95Monika KACZANOWSKA2F00:22:09 
96Adam WŁODARCZYK67M00:22:11 
97Cezary RUCIŃSKI1M00:22:12 
98Paweł WÓŁKOWSKI38M00:22:16 
99Magdalena CZACHOROWSKA13F00:22:20 
100Szymon SUŚ1M00:22:21 
101Wioletta FALBA36F00:22:22Rozbiegane Działdowo
102Szymon MICHALAK10M00:22:23 
103Błażej ŻARCZYŃSKI4M00:22:23 
104Kacper LEŚNY24M00:22:25Rozbiegane Działdowo
105Marek RUCIŃSKI2M00:22:27Morsy Gdynia
106Marcel CZARNOMSKI9M00:22:27 
107Przemysław MIZERIA3M00:22:28 
108Andrzej RĘBOWSKI4M00:22:29 
109Arron TREVOR1M00:22:32Grupa Biegowa parkrun Warszawa
110Andrzej MARCJANIK1M00:22:33Nidzica Biega
111Andrzej BOROWSKI88M00:22:34 
112Adrian PIOTROWSKI5M00:22:34 
113Przemysław OSZCZĘDA10M00:22:38Nidzica Biega
114Piotr BOROWIECKI1M00:22:39 
115Wojciech SOBIECH87M00:22:40 
116Lukasz JURCZYK1M00:22:42 
117Agnieszka KOWALSKA35F00:22:45Rozbiegane Działdowo
118Sławomir KACZMARSKI65M00:22:50Rozbiegane Działdowo
119Bartosz GAJEWSKI5M00:22:53 
120Piotr STRZELEC1M00:22:57 
121Karol GRABOWSKI5M00:22:59 
122Ewa LISEK1F00:23:01Nidzica Biega
123Kacper MOSTEK4M00:23:02 
124Zdzisław JAWORSKI29M00:23:03 
125Tomasz AKSAMITOWSKI2M00:23:03 
126Aleksandra TOMCZYK10F00:23:06 
127Adam Paweł BRĄZERT45M00:23:08 
128Jakub RADZYMINSKI4M00:23:14 
129Rafał NADULSKI5M00:23:21 
130Piotr WALEROWSKI4M00:23:23 
131Natalia PIÓRKOWSKA1F00:23:27 
132Szymon Tomasz SIKORA3M00:23:27Runeda
133Mariusz PIÓRKOWSKI1M00:23:28 
134Tomasz PIOTROWIAK1M00:23:30 
135Tomasz SEWRUK5M00:23:32 
136Mariusz KOWALKOWSKI3M00:23:35 
137Daniel WILAMOWSKI18M00:23:36 
138Łukasz GAWARZYCKI15M00:23:37 
139Zbigniew KORDUŁA1M00:23:42 
140Mateusz LIPOWSKI1M00:23:43 
141Waldemat MEDERSKI4M00:23:49 
142Piotr SZULC4M00:23:49 
143Cezary KARCZEWSKI4M00:23:51 
144Anna PIOTROWIAK1F00:23:55 
145Jacek KLINIKOWSKI2M00:24:00KOCHAM ŻYCIE I...
146Kamila RADZIMIŃSKA12F00:24:02 
147Przemysław SZOSTEK5M00:24:03 
148Krzysztof KREMPA1M00:24:08 
149Sebastian RUCIŃSKI19M00:24:11 
150Paweł CZUBA3M00:24:16Rozbiegane Działdowo
151Adrian CZARTOWSKI1M00:24:17 
152Robert REJMER3M00:24:18 
153Michał ŚWIĄTEK2M00:24:20 
154Artur CYTLAŁ2M00:24:25 
155Paweł WOJNAROWSKI11M00:24:32 
156Andrzej DEMUS2M00:24:33 
157Richard GRAYLING1M00:24:34 
158Szymon LIPIŃSKI1M00:24:38 
159Jarosław KARBOWSKI1M00:24:41 
160Kamil KUCKI2M00:24:47 
161Mateusz GROCHOWSKI4M00:24:51 
162Joanna Katarzyna SZYPULIŃSKA4F00:24:51Luboński Klub Biegacza
163Irmina BLANK-OLSZEWSKA32F00:24:53Rozbiegane Działdowo
164Filip TESSAR5M00:24:55 
165Karolina SUMERADZKA1F00:25:00 
166Barbara NIEBOREK40F00:25:01 
167Mariusz PIETRZAK2M00:25:03Rozbiegane Działdowo
168Marcel SOBCZAK6M00:25:03 
169Przemysław ROSIŃSKI1M00:25:07 
170Piotr KEMPCZYŃSKI1M00:25:10Runeda
171Maciej PASTUSZKA7M00:25:11 
172Alina BARANOWSKA13F00:25:14Nidzica Biega
173Mateusz WIERGOWSKI2M00:25:14 
174Emilia RĘBOWSKA3F00:25:15 
175Katarzyna BIALUK-PIETRZAK19F00:25:18 
176Marcin ŁOŻYŃSKI6M00:25:20Rozbiegane Działdowo
177Piotr BARANOWSKI3M00:25:20Nidzica Biega
178Bartłomiej RUCIŃSKI19M00:25:28 
179Andrzej BIELSKI1M00:25:3010 Warszawski Pułk Samochodowy
180Natalia Aleksandra JUCHNOWSKA2F00:25:30 
181Joanna BERESTOWSKA2F00:25:32 
182Mateusz SZCZECH9M00:25:32 
183Juliusz AKSAMITOWSKI6M00:25:34 
184Małgorzata GROCHOWSKA23F00:25:38 
185Milena BARTKOWSKA3F00:25:38 
186Piotr SAWICKI2M00:25:41 
187Paulina SZULC4F00:25:43 
188Sebastian MENDERSKI1M00:25:45 
189Kajetan JASKÓLSKI17M00:25:50 
190Grzegorz DUCHNA23M00:25:52 
191Kamil KUCHCIŃSKI2M00:26:03LOTOS Running Team
192Kamila WÓŁKIEWICZ1F00:26:04 
193Sławomir KARCZEWSKI2M00:26:08 
194Kacper KAROL7M00:26:17Rozbiegane Działdowo
195Agnieszka ROJEWSKA3F00:26:17 
196Maciej OBCOWSKI1M00:26:20 
197Grzegorz SZYNKIEWICZ29M00:26:21 
198Karol MIŁOCKI4M00:26:22Rozbiegane Działdowo
199Jerzy PŁUSA1M00:26:23 
200Mateusz DZIEWANOWSKI1M00:26:26 
201Magdalena SKUZA-SENDZICKA49F00:26:28 
202Kinga REMBECKA11F00:26:31 
203Agnieszka MACHALICA1F00:26:38 
204Edyta Dorota KOCIĘDA1F00:26:39 
205Tomasz KISIELIŃSKI1M00:26:39 
206Maciej GUMOWSKI3M00:26:44 
207Agnieszka WOJNAROWSKA9F00:26:52 
208Krzysztof KOŹMIŃSKI3M00:26:53 
209Blazej FRYSZKA1M00:26:58 
210Mirosław KACPERSKI1M00:27:00Vege Runners
211Tomasz LUDWICZAK1M00:27:02 
212Antoni KONOPKA27M00:27:06 
213Oliwier KOLAJ1M00:27:06 
214Paweł SZADROWSKI2M00:27:07 
215Kamil RĘBOWSKI1M00:27:08 
216Monika Aleksandra WDOWIAK1F00:27:09Nidzica Biega
217Jakub SIERGIEJ9M00:27:09 
218Paweł ŚWIATEK4M00:27:09 
219Zuzanna RADZIMIŃSKA3F00:27:14 
220Kacper CZAPROWSKI1M00:27:17 
221Marzanna NĄĆ66F00:27:17 
222Mieczysław BEJNAR1M00:27:21 
223Edyta DZIDO2F00:27:23Nidzica Biega
224Maciej WASILEWSKI7M00:27:28 
225Mateusz SOBIECH4M00:27:29 
226Jan BARTKOWSKI22M00:27:35Nidzica Biega
227Natalia SZCZEPAŃSKA3F00:27:41 
228Piotr WIADEREK1M00:27:48Pędzące Żółwie
229Sylwester KASPROWICZ2M00:27:52 
230Bartłomiej SOBCZAK5M00:27:54 
231Adam Jerzy POLOCZEK1M00:27:55PKO Bank Polski
232Sebastian RACZYŁO1M00:27:55 
233Moczyński ROBERT4M00:27:56 
234Patrycja GORZKA10F00:27:56 
235Karol ZABŁOTNY3M00:27:58 
236Joanna PIETRZAK5F00:28:01Rozbiegane Działdowo
237Maciej BORUSZEWSKI1M00:28:03 
238Wojciech SZYNKIEWICZ9M00:28:09 
239Barbara BRZEZIŃSKA2F00:28:09 
240Andrzej RUCIŃSKI1M00:28:13 
241Sylwester KASPROWICZ1M00:28:14 
242Janusz JAWORSKI1M00:28:15 
243Dawid ŚWIĄTEK1M00:28:16 
244Urszula LÓŹNIEWSKA1F00:28:21 
245Wiktor BRĄZERT17M00:28:27 
246Katarzyna PRZYBYSZEWSKA10F00:28:28 
247Jakub SIEROCIŃSKI6M00:28:31 
248Anna KONOPKA34F00:28:31 
249Anna CZARNY1F00:28:37 
250Bożena ŻBIKOWSKA13F00:28:41
251Małgorzata TOMCZYK2F00:28:42 
252Sylwia PROKOPOWICZ38F00:28:48 
253Piotr WOJCIECHOWSKI2M00:28:52 
254Karolina RUSINIAK71F00:28:52 
255Wieslaw PILAT1M00:28:57 
256Wioletta RĘBOWSKA1F00:29:05 
257Magdalena BEHAL35F00:29:11 
258Zuzanna ŚLIWKA1F00:29:11Nidzica Biega
259Katarzyna DUCHNA22F00:29:11 
260Czesław SEKOWSKI7M00:29:16 
261Andrzej PILSKI1M00:29:18Barefoot Runners Society - UK
262Joanna MARKUSZEWSKA1F00:29:21 
263Tomasz DUCHNA6M00:29:23 
264Daniel HASIAK2M00:29:24 
265Aleksandra MROWIŃSKA13F00:29:29 
266Grzegorz KANCZEWSKI1M00:29:37 
267Arkadiusz KORNELSKI3M00:29:40 
268Elżbieta ŻYWKO87F00:29:42 
269Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:29:43Nudne Piątki
270Daniel BORKOWSKI2M00:29:49 
271Grzegorz MROWIŃSKI5M00:29:52 
272Łukasz Michał ZATOŃ1M00:29:58 
273Anna MÓWIŃSKA1F00:30:00RUNNERS TEAM JABŁONNA
274Mariusz MÓWIŃSKI1M00:30:01RUNNERS TEAM JABŁONNA
275Ewa JURECKA1F00:30:02 
276Kacper JAWORSKI1M00:30:04 
277Sebastian JĘDRZEJEWSKI2M00:30:07 
278Antoni ULEWIŃSKI6M00:30:09 
279Dawid RICHTER1M00:30:10 
280Konrad MARKIEWICZ3M00:30:18 
281Bogusia POGORZELSKA2F00:30:22 
282Monika NIEDZIELSKA1F00:30:26 
283Milena PANEK4F00:30:35 
284Patrycja EFCZYŃSKA4F00:30:39 
285Adam SZUSZMAN1M00:30:40 
286Anna ŁAWICKA4F00:30:41 
287Anna MARKIEWICZ63F00:30:53 
288Bartosz HOŁUBOWICZ5M00:31:03 
289Natalia NĄĆ5F00:31:04 
290Jacek CYTLAŁ1M00:31:14 
291Patrycja KACZMARKOWSKA2F00:31:19 
292Sergiusz MORKA3M00:31:21 
293Marek BUCHOWSKI1M00:31:23 
294Monika Patrycja PŁUSA1F00:31:34
295Adam KRASNODĘBSKI1M00:31:36 
296Karol ŻMUDZIŃSKI1M00:31:42 
297Robert ROJEWSKI1M00:31:42 
298Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:31:43 
299Emilia MARUSZAK4F00:31:51 
300Wioletta RĘBOWSKA6F00:31:51 
301Ewa DUDA1F00:31:59 
302Zofia KONOPKA13F00:32:01 
303Oliwia NĄĆ19F00:32:04Rozbiegane Działdowo
304Ładysław CICHOSZ6M00:32:07 
305Hanna ROCHON13F00:32:18 
306Renata AKSAMITOWSKA2F00:32:29 
307Beata WARECKA3F00:32:33Rozbiegane Działdowo
308Anna OLKO22F00:32:41 
309Maria CYTLAŁ12F00:32:51 
310Patrycja MARKIEWICZ1F00:32:53 
311Marta BRZOZOWSKA7F00:33:01 
312Agata BARTNIKOWSKA7F00:33:01 
313Antoni KOŹMIŃSKI28M00:33:15 
314Kristoffer DANEL1M00:33:16 
315Aleksandra KANCZEWSKA1F00:33:21 
316Stanisław SZCZECH1M00:33:23 
317Karolina TRĄBIŃSKA2F00:33:26 
318Zenon TKACZYK1M00:33:26 
319Beata GAWARZYCKA1F00:33:31 
320Robert RYBKA1M00:33:57 
321Jowita KOCIELA1F00:34:01 
322Iwona Ewa PŁUSA1F00:34:09 
323Agnieszka JEBRAM1F00:34:19 
324Elżbieta PIÓRKOWSKA1F00:34:20Rozbiegane Działdowo
325Monika KŁODOWSKA1F00:34:22 
326Stanisław DOBRZENIECKI1M00:34:29 
327Alicja PSZCZOLIŃSKA1F00:34:38 
328Szymon PLISZKA1M00:34:43 
329Grzegorz ROCHON2M00:34:45 
330Martyna SOBIECH1F00:34:51 
331Katarzyna ABUCEWICZ1F00:34:57 
332Lena GAJEWSKA1F00:35:02 
333Mikołaj SZUSZMAN3M00:35:12 
334Hanna KOŹMIŃSKA59F00:35:32Rozbiegane Działdowo
335Michelle GRAYLING1F00:35:48 
336Katarzyna BACHOROWSKA4F00:35:49 
337Iga LEWICKA3F00:35:54 
338Hanna BERESTOWSKA2F00:36:01 
339Kajetan PIETRUSZKA1M00:36:03Rozbiegane Działdowo
340Katarzyna Sylwia KRAŚNIK-GUZOWSKA1F00:36:05 
341Joanna PYDYNKOWSKA2F00:36:06 
342Marlena ADAMUSIAK1F00:36:14 
343Ireneusz Jan CICHOCKI1M00:36:16 
344Krystian ROCHON5M00:36:18 
345Magdalena CYWILIS1F00:36:28 
346Judyta WOLIŃSKA2F00:36:28 
347Patrycja OLEKSIAK1F00:36:34
348Emilia MENDERSKA1F00:36:55 
349Elżbieta SZMIT40F00:37:17 
350Magdalena BALICKA1F00:37:24 
351Bartosz WÓJTOWICZ7M00:37:36 
352Anna WOŁKOŃSKA1F00:37:37 
353Anna DŁUTOWSKA9F00:37:37 
354Wojciech WASILEWSKI3M00:37:43 
355Tomasz PYDYNKOWSKI1M00:38:06 
356Joanna Agnieszka ŚLIWKA1F00:38:26 
357Magdalena OLKO1F00:38:42 
358Beata MALINOWSKA1F00:38:58 
359Kinga CHIMKOWSKA1F00:39:14 
360Tomasz PIETRUSZKA1M00:39:22 
361Grzegorz V2 ROCHON1M00:39:28 
362Iwona KARKUT4F00:39:32 
363Irena LESZCZEWICZ1F00:39:40 
364Dorota ŻYWKO2F00:40:01 
365Beata SIERGIEJ3F00:40:02 
366Maria BARTKOWSKA2F00:40:16 
367Joanna BODALSKA1F00:40:18SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
368Jacek BODALSKI1M00:40:19SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
369Karol LEWALSKI1M00:40:27 
370Magdalena ŻUCHOWSKA2F00:40:46 
371Agnieszka WÓJTOWICZ14F00:41:00 
372Małgorzata WASILEWSKA2F00:41:10 
373Aleksandra SZULC1F00:41:15 
374Dawid WIŚNIEWSKI1M00:41:36 
375Marlena HASIAK1F00:41:46 
376Katarzyna TRZCIŃSKA-RACZKOWSKA1F00:42:06 
377Agnieszka STANISŁAWSKA3F00:42:40 
378Joanna BARTKOWSKA1F00:42:58 
379Mikołaj CHIMKOWSKI1M00:43:33 
380Danuta CEDLERSKA3F00:43:34 
381Dorota Beata MARCINKOWSKA7F00:44:15 
382Patrycja MULKITYN1F00:44:16 
383Sylwia NOWAKOWSKA1F00:45:07 
384Beata GAJEWSKA2F00:45:10 
385Agnieszka KORNELSKA1F00:45:11 
386Małgorzata RUCIŃSKA4F00:45:49 
387Hanna BRZOZOWSKA4F00:45:49 
388Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:46:03Vege Runners
389Marianna BANASIAK1F00:46:05 
390Alicja Kinga RAGUCKA1F00:46:36 
391Anna GROCHOWSKA1F00:47:31Rozbiegane Działdowo
392Weronika EFCZYŃSKA1F00:47:55 
393Teresa DEMBOWSKA1F00:48:17 
394Anna BOJAROWSKA1F00:49:33 
395Jolanta CICHOCKA1F00:52:07 
396Marlena KUŁAKOWSKA1F00:52:08 
397Danuta CZECZOT1F00:56:18 
398Beata Anna WAWER2F00:56:23 
399Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M01:01:57SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
400Monika ĆWIEK1F01:01:58Grupa Biegowa parkrun Warszawa