parkrun Ełk 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI8M00:15:50 
2Marcin GETEK89M00:16:46 
3Dominik DRAŻBA4M00:17:02#MazurskiBiegacz
4Stephen SHANKS1M00:17:40Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
5Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:43gRUNwald team Poznań
6Wojciech OMIELAN16M00:17:44 
7Łukasz KLAŚ1M00:17:56Nudne Piątki
8Ryszard TRZEBIŃSKI9M00:17:57 
9Radosław IGNATOWICZ14M00:18:10 
10Radosław KSEPKO5M00:18:15 
11Иван КУТЫРКИН1M00:18:19Сосновка
12Krystian RÓŻAŃSKI14M00:18:22 
13Marek CHOŁOTA1M00:18:37Biegowyswiat.pl
14Paweł ŻUKOWSKI1M00:18:51Vege Runners
15Tomasz MIKULSKI1M00:18:56KM AKTYWNI Sochaczew
16Jan BOBROWSKI88M00:18:59 
17Grzegorz ORZEŁ31M00:19:01 
18Błażej MARCISZEWSKI2M00:19:06 
19Emil OSIECKI5M00:19:17 
20Ireneusz SYWANYCZ1M00:19:17 
21Lukasz CWIKLEWSKI1M00:19:25Pitreavie AAC
22Viacheslav KUTYRKIN2M00:19:30Сосновка
23Cezary HERMANOWICZ8M00:19:40 
24Jacek KRYSIŃSKI72M00:19:47 
25Roman DAWIDOWSKI8M00:19:55 
26Zbigniew JUSZKIEWICZ1M00:20:02 
27Eliza GALIŃSKA1F00:20:05 
28Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:09 
29Janusz LIMBERGER83M00:20:12 
30Piotr PIPIRO14M00:20:16 
31Michał SZUMIŁO3M00:20:17 
32Guy SURTEES1M00:20:25Wimbledon Windmilers
33Dariusz GABRUŚ3M00:20:28 
34Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:28 
35Damian SŁOWIK1M00:20:33Joggas.com Team
36Robert BERNAT5M00:20:42 
37Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:42parkrun tourists Poznań
38Michał UTYKAŃSKI8M00:20:49 
39Dariusz WSZEBOROWSKI49M00:20:52 
40Kacper WSZEBOROWSKI49M00:20:55 
41Tomasz PAWLUCZUK7M00:20:56 
42Adam SAWICKI4M00:20:58Maratonka Grajewo
43Maciej GRYŻEWSKI49M00:20:58Vege Runners
44Darosław SPYŁA71M00:21:01 
45Marcin CWALIŃSKI9M00:21:02 
46Grzegorz JAMIOŁKOWSKI4M00:21:02BIEGOSTOK
47Janusz KRAUSE1M00:21:05Maratonka Grajewo
48Andrzej WYRZYKOWSKI1M00:21:06Biegowyswiat.pl
49Dawid MRÓWKA1M00:21:08 
50Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:13100 Marathon Club Polska
51Agnieszka KIJAK1F00:21:13 
52Adam KALINOWSKI56M00:21:16 
53Leszek SZCZĘSNY1M00:21:24 
54Oskar BERNAT2M00:21:25 
55Matt HENLEY3M00:21:26 
56Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:32Vege Runners
57Adam SLOTWINSKI11M00:21:34 
58Łukasz Daniel LITEWNICKI1M00:21:38 
59Marek MIKIELSKI4M00:21:41 
60Roman KLEJZEROWICZ8M00:21:44 
61Waldemar NEJFELD1M00:21:49BIEGam w Ząbkach
62Matthew PULL1M00:21:57Getitdone Club
63Andrzej BIELSKI1M00:21:5810 Warszawski Pułk Samochodowy
64Anna ORZECHOWSKA1F00:22:04 
65Marek CZUPER1M00:22:05 
66Mirosław KACPERSKI101M00:22:10Vege Runners
67Daniel MARCINKOWSKI2M00:22:22 
68Wojciech STARZYŃSKI4M00:22:25 
69Waldemar SZYCIK9M00:22:28Maratonka Grajewo
70Dariusz WEDGE1M00:22:30Edinburgh Running Network
71Artur LEMPE7M00:22:34 
72Grzegorz ROCHOWICZ1M00:22:41 
73Tomasz BIERNACKI4M00:22:44 
74Julita PIWOŃSKA2F00:22:48 
75Janusz PAŚNIKOWSKI7M00:22:49 
76Andrzej LELMACHER1M00:22:50 
77Jarosław JELSKI2M00:22:50 
78Kathryn BERRY1F00:22:51Wimbledon Windmilers
79Renata POŁUBOK12F00:22:51 
80Alex BUTLER2M00:22:52 
81Arkadiusz WASZKIEWICZ1M00:22:53 
82Msciej KACZKIEŁO2M00:22:54 
83Grzegorz GEPERT1M00:22:56 
84Arkadiusz KAJZEREK1M00:23:02 
85Cyprian JANKOWIAK1M00:23:03 
86Michał ZAJĄCZKOWSKI5M00:23:21 
87Mariusz MÓWIŃSKI1M00:23:23RUNNERS TEAM JABŁONNA
88Jordan MCCANN2M00:23:23 
89Adam PARAFINIUK5M00:23:28 
90Kiri YEATES3F00:23:33Action Heart R.C.
91Piotr OZGA1M00:23:36 
92Zbigniew LULIS2M00:23:42 
93Katarzyna LIMBERGER87F00:23:44 
94Danuta MIKIELSKA6F00:23:48 
95Kamil RYBUS1M00:23:48 
96Marek Stanisław WOSIK9M00:23:58 
97Ewelina DOBRYDNIO1F00:23:59 
98Lech MAJEWSKI1M00:24:01 
99Tomasz ANDRUKIEWICZ1M00:24:02 
100Charlotte CRONIN1F00:24:03 
101Adam ŁAPIŃSKI1M00:24:05AikiRunners
102Krzysztof PODBIELSKI1M00:24:05AikiRunners
103Radosław SZERMIŃSKI2M00:24:11 
104Roman CHRZANOWSKI19M00:24:13 
105Krzysztof MACIEJEWSKI11M00:24:18 
106Arkadiusz OSSOWSKI1M00:24:21Runeda
107Grzegorz JEMIELITA1M00:24:24 
108Marek WITANOWSKI3M00:24:25 
109Leszek ŁAPIŃSKI1M00:24:29 
110Piotr BOROWIECKI1M00:24:33 
111Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:24:34SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
112Monika NAGOLSKA2F00:24:36 
113Nadhim BAYATTI1M00:24:36Bramhall Runners
114Kamil KALINOWSKI10M00:24:36 
115Anna NIESPODZIANA1F00:24:38Rogoziński Klub Biegacza
116Monika JAROCKA6F00:24:41 
117Marcin PUDLIS1M00:24:44 
118Victoria FLETCHER1F00:25:02 
119Marek STOKOWSKI1M00:25:02 
120Lewis RUSSO1M00:25:03 
121Charlotte WILSON1F00:25:10 
122Anna CIECHALSKA9F00:25:17 
123Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:17 
124Paweł ROZMYSŁOWICZ1M00:25:22 
125Rafał BIELENIEWICZ1M00:25:22 
126Marcin MYSZKA5M00:25:24Maratonka Grajewo
127Michał BIERNACKI1M00:25:25 
128Marcin FOGTMAN1M00:25:27 
129Leszek DULKO1M00:25:27 
130Ela PAWLUCZUK20F00:25:28 
131Daniel Pawel CHMIELEWSKI2M00:25:28 
132Aneta HOŁOWNIA1F00:25:29 
133Michał DAWIDOWSKI1M00:25:32Ełk biega
134Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:38 
135Mateusz KACPERSKI1M00:25:42 
136Piotr MERCHELSKI1M00:25:45 
137Ewelina FIRLEJ1F00:25:46gRUNwald team Poznań
138Ian NICHOLSON1M00:25:51Rushcliffe AC
139Bartłomiej SMOLEŃSKI1M00:26:03 
140Gaurahari Nathaji WOJCIECHOWSKI1M00:26:03 
141Dariusz OSTROWSKI4M00:26:04 
142Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:26:13 
143Maciek KOZIARA1M00:26:25Vege Runners
144Piotr WIADEREK1M00:26:31Pędzące Żółwie
145Maciej OBCOWSKI1M00:26:31 
146Marcin WASZKIEWICZ2M00:26:32 
147Maciej POGORZELSKI1M00:26:36Straszyn Biega
148Oliwia JANKOWIAK1F00:26:36 
149Ewa WOSIK7F00:26:42 
150Hubert GRYŻEWSKI1M00:26:42 
151Michal SERKIES1M00:26:45 
152Mike TAYLOR1M00:26:46Calne RC
153Leszek JANKOWIAK1M00:26:48 
154Wojtek GRYZEWSKI1M00:26:50 
155Katarzyna RUTKOWSKA1F00:26:59ATP Augustów
156Rafał KIERKLO3M00:27:02 
157Barbara BRZEZIŃSKA1F00:27:09 
158Tomasz STĘPIEŃ1M00:27:11 
159Anna ŚWIDERSKA46F00:27:15 
160Piotr TROJANOWSKI1M00:27:15 
161Maciej Tomasz CHEREK2M00:27:15 
162Andrzej JACKIEWICZ1M00:27:18 
163Jakub LIMBERGER6M00:27:21 
164Marta KUNICKA12F00:27:24 
165Agnieszka TRZEBIŃSKA2F00:27:32 
166Beata RÓŻAŃSKA4F00:27:33 
167Jerzy PŁUSA1M00:27:35 
168Jarosław CWALINA2M00:27:35 
169Anna RUSZCZYK3F00:27:38 
170Marta TEKIEŃ3F00:27:44 
171Monika WOJSŁAW3F00:27:45 
172Waldemar GRABIŃSKI1M00:27:46Rogoziński Klub Biegacza
173Oliwia PACHUCKA7F00:28:26 
174Renata PRAWDZIK11F00:28:27 
175Bruno GRYŻEWSKI2M00:28:29 
176Jan ATKINS1F00:28:36Calne RC
177Monika Patrycja PŁUSA1F00:29:00
178Adam KRASNODĘBSKI1M00:29:01 
179Małgorzata GŁUCHOWSKA2F00:29:02 
180Piotr Stanisław CHEREK3M00:29:09 
181Marian Kazimierz MALEWSKI1M00:29:13 
182Iwona KWIDZYNSKA1F00:29:21 
183Paul FREYNE1M00:29:22 
184Monika SZEMATOWICZ10F00:29:22 
185Monika NIEDZIELSKA1F00:29:22 
186Anna MÓWIŃSKA1F00:29:23RUNNERS TEAM JABŁONNA
187Katarzyna BĄK-FRYLICH1F00:29:26 
188Kamil RUSZCZYK1M00:29:39 
189Pawel KEPKA1M00:29:42 
190Wiesława Ewa KACPERSKA40F00:30:09Vege Runners
191Małgorzata LEMPE7F00:30:16 
192Monika DREJER2F00:30:27 
193Marek PAŚNIKOWSKI2M00:30:41 
194Marta Aniela MURAWSKA1F00:30:43 
195Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:30:44Vege Runners
196Paulina PIETRAS-JANKOWIAK1F00:30:58 
197Agnieszka BOBROWSKA5F00:31:12 
198Magda JUREK1F00:31:35 
199Bruno PIROIRD2M00:31:35 
200Katarzyna BUGIEDA3F00:31:50 
201Katarzyna KOTARSKA1F00:32:45 
202Ляля ШЕЛЕПЕНЬ1F00:32:49 
203Вячеслав ШЕЛЕПЕНЬ1M00:32:50 
204Jarosław CZOPEK6M00:33:10Maratonka Grajewo
205Magda GRZELKA1F00:33:11Getitdone Club
206Iwona Ewa PŁUSA1F00:33:14 
207Monika OSSOWSKA1F00:33:36Runeda
208Stefania FALCONER1F00:33:36 
209Jolanta BLAZAITE1F00:33:37Fletcher's Cove parkrunners
210Kamila JURSKA1F00:33:37 
211Andres FALCONER1M00:33:38Fletcher's Cove parkrunners
212Swietłana SZYCIK1F00:33:45Maratonka Grajewo
213Kasia TERTEL3F00:34:11 
214Joanna BODALSKA1F00:34:15SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
215Jacek BODALSKI1M00:34:16SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
216Marta KLEJZEROWICZ1F00:34:20 
217Lena LIMBERGER1F00:36:00 
218Katarzyna PORZEZIŃSKA1F00:36:01 
219Magdalena MROWIEC1F00:36:21 
220Paulina ZAJKOWSKA2F00:37:05 
221Wioletta RADZISZEWSKA1F00:37:10 
222Barbara DAWIDOWSKA1F00:38:10 
223Agnieszka WSZEBOROWSKA4F00:38:20 
224Małgorzata GLAPIAK1F00:39:22 
225Alicja TRACICHLEB-SALIK14F00:39:58 
226Anna NOWAK1F00:40:38 
227Joanna ZGÓDKA58F00:40:58 
228Marianna BAGIŃSKA36F00:42:17 
229Agnieszka SHEPPARD1F00:43:22 
230Agnieszka PLIZGA1F00:43:45 
231Urszula KOWALCZYK5F00:43:54 
232Krystyna PODZIEWSKA22F00:43:57 
233Danuta GRABIEC3F00:44:03 
234Anna Emilia ĆWIKLEWSKA26F00:44:51 
235Teresa MALINOWSKA-WASILEWSKA10F00:45:27 
236Bogusława IGNACZAK41F00:45:42 
237Danuta FRĄCKIEWICZ16F00:46:02 
238Marian FRĄCKIEWICZ16M00:48:06 
239Grażyna GRUNT MEJER58F00:48:08 
240Irena WŁODARCZYK2F00:48:16 
241Elżbieta STACHYRA4F00:48:59 
242Teresa ORGANISTY13F00:50:30 
243Jowita OSSOWSKA1F00:50:55Runeda
244Sebastian SALIK1M00:51:18 
245Bogumiła IWANICZKO1F00:56:26