parkrun Ełk 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI8M00:15:50 
2Marcin GETEK84M00:16:47 
3Dominik DRAŻBA4M00:17:02#MazurskiBiegacz
4Stephen SHANKS1M00:17:40Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
5Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:43gRUNwald team Poznań
6Wojciech OMIELAN16M00:17:44 
7Łukasz KLAŚ1M00:17:56Nudne Piątki
8Ryszard TRZEBIŃSKI9M00:17:57 
9Radosław IGNATOWICZ14M00:18:10 
10Radosław KSEPKO5M00:18:15 
11Иван КУТЫРКИН1M00:18:19Сосновка
12Krystian RÓŻAŃSKI14M00:18:22 
13Marek CHOŁOTA1M00:18:37Biegowyswiat.pl
14Paweł ŻUKOWSKI1M00:18:51Vege Runners
15Tomasz MIKULSKI1M00:18:56KM AKTYWNI Sochaczew
16Jan BOBROWSKI88M00:18:59 
17Grzegorz ORZEŁ31M00:19:01 
18Błażej MARCISZEWSKI2M00:19:06 
19Ireneusz SYWANYCZ1M00:19:17 
20Emil OSIECKI5M00:19:17 
21Lukasz CWIKLEWSKI1M00:19:25Pitreavie AAC
22Viacheslav KUTYRKIN2M00:19:30Сосновка
23Cezary HERMANOWICZ8M00:19:40 
24Jacek KRYSIŃSKI65M00:19:47 
25Roman DAWIDOWSKI8M00:19:55 
26Zbigniew JUSZKIEWICZ1M00:20:02 
27Eliza GALIŃSKA1F00:20:05 
28Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:09 
29Janusz LIMBERGER80M00:20:12 
30Piotr PIPIRO14M00:20:16 
31Michał SZUMIŁO3M00:20:17 
32Guy SURTEES1M00:20:25Wimbledon Windmilers
33Dariusz GABRUŚ3M00:20:28 
34Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:28 
35Damian SŁOWIK1M00:20:33Joggas.com Team
36Robert BERNAT5M00:20:42 
37Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:42parkrun tourists Poznań
38Michał UTYKAŃSKI8M00:20:49 
39Dariusz WSZEBOROWSKI49M00:20:52 
40Kacper WSZEBOROWSKI49M00:20:55 
41Tomasz PAWLUCZUK7M00:20:56 
42Adam SAWICKI4M00:20:58Maratonka Grajewo
43Maciej GRYŻEWSKI49M00:20:58Vege Runners
44Darosław SPYŁA69M00:21:01 
45Marcin CWALIŃSKI9M00:21:02 
46Grzegorz JAMIOŁKOWSKI4M00:21:02BIEGOSTOK
47Janusz KRAUSE1M00:21:05Maratonka Grajewo
48Andrzej WYRZYKOWSKI1M00:21:06Biegowyswiat.pl
49Dawid MRÓWKA1M00:21:08 
50Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:13100 Marathon Club Polska
51Agnieszka KIJAK1F00:21:13 
52Adam KALINOWSKI53M00:21:16 
53Leszek SZCZĘSNY1M00:21:24 
54Oskar BERNAT2M00:21:25 
55Matt HENLEY3M00:21:26 
56Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:32Vege Runners
57Adam SLOTWINSKI10M00:21:34 
58Łukasz Daniel LITEWNICKI1M00:21:38 
59Marek MIKIELSKI4M00:21:41 
60Roman KLEJZEROWICZ8M00:21:44 
61Waldemar NEJFELD1M00:21:49BIEGam w Ząbkach
62Matthew PULL1M00:21:57Getitdone Club
63Andrzej BIELSKI1M00:21:5810 Warszawski Pułk Samochodowy
64Anna ORZECHOWSKA1F00:22:04 
65Marek CZUPER1M00:22:05 
66Mirosław KACPERSKI97M00:22:10Vege Runners
67Daniel MARCINKOWSKI2M00:22:22 
68Wojciech STARZYŃSKI4M00:22:25 
69Waldemar SZYCIK9M00:22:28Maratonka Grajewo
70Dariusz WEDGE1M00:22:30Edinburgh Running Network
71Artur LEMPE7M00:22:34 
72Grzegorz ROCHOWICZ1M00:22:41 
73Tomasz BIERNACKI4M00:22:44 
74Julita PIWOŃSKA2F00:22:48 
75Janusz PAŚNIKOWSKI7M00:22:49 
76Andrzej LELMACHER1M00:22:50 
77Jarosław JELSKI2M00:22:50 
78Kathryn BERRY1F00:22:51Wimbledon Windmilers
79Renata POŁUBOK12F00:22:51 
80Alex BUTLER2M00:22:52 
81Arkadiusz WASZKIEWICZ1M00:22:53 
82Msciej KACZKIEŁO2M00:22:54 
83Grzegorz GEPERT1M00:22:56 
84Arkadiusz KAJZEREK1M00:23:02 
85Cyprian JANKOWIAK1M00:23:03 
86Michał ZAJĄCZKOWSKI5M00:23:21 
87Jordan MCCANN2M00:23:23 
88Mariusz MÓWIŃSKI1M00:23:23RUNNERS TEAM JABŁONNA
89Adam PARAFINIUK5M00:23:28 
90Kiri YEATES3F00:23:33Action Heart R.C.
91Piotr OZGA1M00:23:36 
92Zbigniew LULIS2M00:23:42 
93Katarzyna LIMBERGER83F00:23:44 
94Danuta MIKIELSKA6F00:23:48 
95Kamil RYBUS1M00:23:48 
96Marek Stanisław WOSIK9M00:23:58 
97Ewelina DOBRYDNIO1F00:23:59 
98Lech MAJEWSKI1M00:24:01 
99Tomasz ANDRUKIEWICZ1M00:24:02 
100Charlotte CRONIN1F00:24:03 
101Adam ŁAPIŃSKI1M00:24:05AikiRunners
102Krzysztof PODBIELSKI1M00:24:05AikiRunners
103Radosław SZERMIŃSKI2M00:24:11 
104Roman CHRZANOWSKI19M00:24:13 
105Krzysztof MACIEJEWSKI11M00:24:18 
106Grzegorz JEMIELITA1M00:24:24 
107Marek WITANOWSKI3M00:24:25 
108Leszek ŁAPIŃSKI1M00:24:29 
109Piotr BOROWIECKI1M00:24:33 
110Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:24:34SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
111Monika NAGOLSKA2F00:24:36 
112Nadhim BAYATTI1M00:24:36Bramhall Runners
113Kamil KALINOWSKI10M00:24:36 
114Anna NIESPODZIANA1F00:24:38Rogoziński Klub Biegacza
115Monika JAROCKA6F00:24:41 
116Marcin PUDLIS1M00:24:44 
117Victoria FLETCHER1F00:25:02 
118Marek STOKOWSKI1M00:25:02 
119Lewis RUSSO1M00:25:03 
120Charlotte WILSON1F00:25:10 
121Anna CIECHALSKA9F00:25:17 
122Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:17 
123Paweł ROZMYSŁOWICZ1M00:25:22 
124Rafał BIELENIEWICZ1M00:25:22 
125Marcin MYSZKA5M00:25:24Maratonka Grajewo
126Michał BIERNACKI1M00:25:25 
127Marcin FOGTMAN1M00:25:27 
128Leszek DULKO1M00:25:27 
129Ela PAWLUCZUK20F00:25:28 
130Daniel Pawel CHMIELEWSKI2M00:25:28 
131Aneta HOŁOWNIA1F00:25:29 
132Michał DAWIDOWSKI1M00:25:32Ełk biega
133Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:38 
134Mateusz KACPERSKI1M00:25:42 
135Piotr MERCHELSKI1M00:25:45 
136Ewelina FIRLEJ1F00:25:46gRUNwald team Poznań
137Ian NICHOLSON1M00:25:51Rushcliffe AC
138Bartłomiej SMOLEŃSKI1M00:26:03 
139Gaurahari Nathaji WOJCIECHOWSKI1M00:26:03 
140Dariusz OSTROWSKI4M00:26:04 
141Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:26:13 
142Maciek KOZIARA1M00:26:25Vege Runners
143Piotr WIADEREK1M00:26:31Pędzące Żółwie
144Maciej OBCOWSKI1M00:26:31 
145Marcin WASZKIEWICZ2M00:26:32 
146Maciej POGORZELSKI1M00:26:36Straszyn Biega
147Oliwia JANKOWIAK1F00:26:36 
148Ewa WOSIK7F00:26:42 
149Hubert GRYŻEWSKI1M00:26:42 
150Michal SERKIES1M00:26:45 
151Mike TAYLOR1M00:26:46Calne RC
152Leszek JANKOWIAK1M00:26:48 
153Wojtek GRYZEWSKI1M00:26:50 
154Katarzyna RUTKOWSKA1F00:26:59ATP Augustów
155Rafał KIERKLO3M00:27:02 
156Barbara BRZEZIŃSKA1F00:27:09 
157Tomasz STĘPIEŃ1M00:27:11 
158Anna ŚWIDERSKA46F00:27:15 
159Piotr TROJANOWSKI1M00:27:15 
160Maciej Tomasz CHEREK2M00:27:15 
161Andrzej JACKIEWICZ1M00:27:18 
162Jakub LIMBERGER6M00:27:21 
163Marta KUNICKA11F00:27:24 
164Agnieszka TRZEBIŃSKA2F00:27:32 
165Beata RÓŻAŃSKA4F00:27:33 
166Jerzy PŁUSA1M00:27:35 
167Jarosław CWALINA2M00:27:35 
168Anna RUSZCZYK3F00:27:38 
169Marta TEKIEŃ3F00:27:44 
170Monika WOJSŁAW3F00:27:45 
171Waldemar GRABIŃSKI1M00:27:46Rogoziński Klub Biegacza
172Oliwia PACHUCKA6F00:28:26 
173Renata PRAWDZIK11F00:28:27 
174Bruno GRYŻEWSKI2M00:28:29 
175Jan ATKINS1F00:28:36Calne RC
176Monika Patrycja PŁUSA1F00:29:00
177Adam KRASNODĘBSKI1M00:29:01 
178Małgorzata GŁUCHOWSKA2F00:29:02 
179Piotr Stanisław CHEREK3M00:29:09 
180Marian Kazimierz MALEWSKI1M00:29:13 
181Iwona KWIDZYNSKA1F00:29:21 
182Paul FREYNE1M00:29:22 
183Monika SZEMATOWICZ10F00:29:22 
184Monika NIEDZIELSKA1F00:29:22 
185Anna MÓWIŃSKA1F00:29:23RUNNERS TEAM JABŁONNA
186Katarzyna BĄK-FRYLICH1F00:29:26 
187Kamil RUSZCZYK1M00:29:39 
188Pawel KEPKA1M00:29:42 
189Wiesława Ewa KACPERSKA36F00:30:09Vege Runners
190Małgorzata LEMPE7F00:30:16 
191Monika DREJER2F00:30:27 
192Marek PAŚNIKOWSKI2M00:30:41 
193Marta Aniela MURAWSKA1F00:30:43 
194Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:30:44Vege Runners
195Paulina PIETRAS-JANKOWIAK1F00:30:58 
196Agnieszka BOBROWSKA5F00:31:12 
197Magda JUREK1F00:31:35 
198Bruno PIROIRD2M00:31:35 
199Katarzyna BUGIEDA3F00:31:50 
200Katarzyna KOTARSKA1F00:32:45 
201Ляля ШЕЛЕПЕНЬ1F00:32:49 
202Вячеслав ШЕЛЕПЕНЬ1M00:32:50 
203Jarosław CZOPEK5M00:33:10Maratonka Grajewo
204Magda GRZELKA1F00:33:11Getitdone Club
205Iwona Ewa PŁUSA1F00:33:14 
206Stefania FALCONER1F00:33:36 
207Jolanta BLAZAITE1F00:33:37Fletcher's Cove parkrunners
208Kamila JURSKA1F00:33:37 
209Andres FALCONER1M00:33:38Fletcher's Cove parkrunners
210Swietłana SZYCIK1F00:33:45Maratonka Grajewo
211Kasia TERTEL3F00:34:11 
212Joanna BODALSKA1F00:34:15SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
213Jacek BODALSKI1M00:34:16SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
214Marta KLEJZEROWICZ1F00:34:20 
215Lena LIMBERGER1F00:36:00 
216Katarzyna PORZEZIŃSKA1F00:36:01 
217Magdalena MROWIEC1F00:36:21 
218Paulina ZAJKOWSKA2F00:37:05 
219Wioletta RADZISZEWSKA1F00:37:10 
220Barbara DAWIDOWSKA1F00:38:10 
221Agnieszka WSZEBOROWSKA4F00:38:20 
222Małgorzata GLAPIAK1F00:39:22 
223Alicja TRACICHLEB-SALIK14F00:39:58 
224Anna NOWAK1F00:40:38 
225Joanna ZGÓDKA54F00:40:58 
226Marianna BAGIŃSKA36F00:42:17 
227Agnieszka SHEPPARD1F00:43:22 
228Agnieszka PLIZGA1F00:43:45 
229Urszula KOWALCZYK5F00:43:54 
230Krystyna PODZIEWSKA18F00:43:57 
231Danuta GRABIEC3F00:44:03 
232Anna Emilia ĆWIKLEWSKA21F00:44:51 
233Teresa MALINOWSKA-WASILEWSKA10F00:45:27 
234Bogusława IGNACZAK40F00:45:42 
235Danuta FRĄCKIEWICZ16F00:46:02 
236Marian FRĄCKIEWICZ16M00:48:06 
237Grażyna GRUNT MEJER52F00:48:08 
238Irena WŁODARCZYK2F00:48:16 
239Elżbieta STACHYRA4F00:48:59 
240Teresa ORGANISTY13F00:50:30 
241Sebastian SALIK1M00:51:18 
242Bogumiła IWANICZKO1F00:56:26