Raport z biegu #195 19-06-2021

Dzień dobry,

Dzisiejszy parkrun odbył się pod wodzą nowego składu koordynatorów. Po kilku latach następują zmiany, które nie powinny wpłynąć na jakość w prowadzeniu naszych spotkań. Tak więc nad całością czuwał Koordynator spotkania Krzysztof ŁUDCZAK.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #195 parkrun Gdańsk - Południe. W przeciwieństwie do poprzedniej soboty tym razem pogoda dała się nam trochę we znaki. Z nieba lał się żar i nawet zagorzali obserwatorzy nie mogli znaleźć na nim chmurek, temperatura +27°C i brak porywów wiatru nie pomagały w szybkim bieganiu oraz wpłynęły na nieco niższą frekwencję.

Bohaterką spotkania zostaje Izabela JAKRZEWSKA - pomimo warunków pobiła swoją życiówkę ! GRATULUJEMY.

Na starcie pojawiło się 47 biegaczy.

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:
47 uczestników biegacze, biegacze z wózkami
6 debiutantów w naszej lokalizacji, z czego 2 osoby po raz pierwszy na parkrun
1 osoba ustanowiła nową życiówkę

Najszybciej trasę pokonali: Mężczyźni: Wojciech GIERSZEWSKI - 20:43 Kobiety: Katarzyna SCHARMACH - 25:00 (debiutantka w naszej lokalizacji)

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 26 czerwca, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun

 

Raport z biegu #194 12-06-2021

Dzień dobry,

Po 66 tygodniach przerwy oraz oczekiwania nastał dzień sobotniego spotkania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #194 parkrun Gdańsk - Południe. Pogoda nam sprzyjała, mieliśmy przyjemną aurę bez deszczu, tak więc dało się pobiec nieco szybciej.

Na starcie pojawiło się 70 biegaczy.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom:  Tobiasz CAŁUCH, Zofia DĄBKOWSKA, Antonia KLUKOWSKA, Paweł MARCINKO, Krzysztof POSYNIAK, Maciej POSYNIAK, Leszek SŁUŻEWSKI, Edyta TARAPATA-SKWIOT, Krzysztof ŁUDCZAK

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:

70 uczestników biegacze, biegacze z wózkami oraz kijkarka 
10 debiutantów w naszej lokalizacji, z czego 7 osób po raz pierwszy na parkrun
7 osób ustanowiło nowe życiówki
1 nowy Członek klubu parkrun 100 - Wojciech BLEW - gratulujemy

Najszybciej trasę pokonali: Mężczyźni: Tomasz BAGIŃSKI - 17:21 Kobiety: Karolina SCIEPURO - 21:50 (debiutantka w naszej lokalizacji)

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 19 czerwca, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun

 

Święta i Nowy Rok na parkrun Gdańsk – Południe i “reszcie świata” 2019/2020

Przełom roku to już standardowo dodatkowe edycje na parkrunie. Jeżeli macie więc ochotę w najbliższym czasie, na przełomie 2019 /  2020, przebiec 5k, w miłym towarzystwie to zapraszamy na parkrun Gdańsk - Południe.

 Poniżej prezentujemy listę organizowanych przez nas spotkań oraz linki do wydarzeń na naszym profilu FB.

post_świąteczna edycja_26_12-01

wydarzenie_noworoczna edycja_01_01-01

1. sobota 21.12 godz: 9:00

2. czwartek 26.12 godz: 9:00

3. sobota 28.12 godz: 9:00

4. środa 1.01 godz: 10:00 a wcześniej jedziemy do znajomych na parkrun Gdańsk. Oni startują o 8:30. Można więc zrobić noworoczny dublet.

Prezentujemy też link do zestawienia specjalnych edycji parkrun w okresie Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok w Polsce. Link

 

 

 

 

19 stycznia 2019 – parkrun Gdańsk-Południe ODWOŁANY !!!

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na terenie całego województwa pomorskiego ogłoszono żałobę, która potrwa do dnia pogrzebu. Prezydent Adamowicz został zaatakowany w niedzielę na scenie podczas finału WOŚP, dniu, które jest świętem wielkiej radości, akcji w której my, jako parkrun Polska, również aktywnie uczestniczyliśmy.
W tej sytuacji wspólnie z koordynatorami parkrun Gdańsk podjęliśmy decyzję, że nasze sobotnie spotkanie @parkrun Gdańsk-Południe nie odbędzie się.
Mamy nadzieję, że naszą decyzję przyjmiecie z wyrozumiałością i spotka się ona z Waszym zrozumieniem.
Chcemy tez poinformować, że sobotnie spotkania parkrun Gdynia, parkrun Tczew, parkrun Rumia ale i pozostałe na terenie całej Polski, odbędą się, a przed biegiem pamięć prezydenta Pawła Adamowicza zostanie uczczona chwilą ciszy.
Mamy też do Was prośbę, aby tą informację udostępnić jak największej liczbie naszych uczestników, za co z góry dziękujemy.
Zespół koordynatorów parkrun Gdańsk - Południe
 

Podsumowanie 2018 roku na parkrun Gdańsk – Południe

Początek 2019 roku oznacza podsumowanie roku ubiegłego. Trochę danych, kartka papieru, długopis i kalkulator + 53 tygodnie Waszej ciężkiej pracy dały taki oto efekt. Obraz może zawierać: tekst

 

  • 3743 uczestników
  • 494 wolontariuszy
  • 70 uczestników / bieg
  • 241 debiutantów
  • 18 670 ilość przebytych km
  • 386 życiówek

REKORD TRASY: Piotr Fobke czas 16:34

REKORD ŻYCIÓWEK: 24 życiówki na 73 uczestników - 28 kwietnia

⇐ Nowsze wiadomości