parkrun Gdańsk-Południe #81 03-02-2018

Zapraszamy na #81 bieg parkrun Gdańsk - Południe 3 lutego 2018 r. 

Mile widziany udział chętnych w wolontariacie: zgłoszenia na maila: gdanskpoludniebiuro@parkrun.com

Aktualna lista wolnych ról wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpolud…/harmonogramwolontariuszy/
Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni - ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!
Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć - najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun.
Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz, jak lubisz!
Udział w biegach jest zawsze całkowicie BEZPŁATNY na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.
Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:
http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/
Jednorazowa rejestracja do biegu:
http://www.parkrun.pl/rejestracja/
Zachęcamy też do zakupu specjalnych opasek parkrun, dzięki którym nigdy nie zapomnicie swojego kodu uczestnika:
http://opaskiratunkowe.pl/pl/parkrun/
Opaski pozwolą Wam łatwo zeskanować się na parkrun na całym świecie, do tego pozwolą łatwo nawiązać kontakt w razie wypadku, a zakup wspomaga biegi z cyklu parkrun Polska finansowo!
Nie może Was zabraknąć na parkrun Gdańsk-Południe w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy - na pewno nie pożałują.
#loveparkrun

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

Nasz magiczny zeszyt będzie miał wolne.

 

JEST sobota, JEST parkrun