Raport z biegu #208 18-09-2021

Dzień dobry,

Dzisiejsze spotkanie poprowadził jako Koordynator spotkania Krzysztof ŁUDCZAK.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #208 parkrun Gdańsk - Południe. Kolejne spotkanie za nami - po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać pokaźną grupę biegaczy i wolontariuszy. Pomimo wielu różnych imprez w okolicy, oraz wprowadzeniu trasy zastępczej daliśmy radę,  aż 9 uczestników może pochwalić się nowymi życiówkami w naszej lokalizacji - GRATULUJEMY !!!

Na starcie pojawiło się 64+1 osób gotowych do pokonania naszej trasy.

+1 nie jest przypadkowe - to nasza "tyczka" nawrotowa Joanna SAWCZUK - tak więc musiała pokonać pokaźną część naszej trasy, aby ułatwić jej pokonanie.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom: Bogdan BRKIĆBorys JACHPiotr MAKSYMIUKJoanna SAWCZUKStanisław SKWIOTLeszek SŁUŻEWSKIZbigniew WITKOWSKIPaulina ŻUCHOWSKABartosz ŁUDCZAKKrzysztof ŁUDCZAKSylwia ŁUDCZAK

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:
64 uczestników biegacze, biegacze z wózkami oraz kijkarze
2 debiutantów w naszej lokalizacji, z czego 2 osoby po raz pierwszy na parkrun
9 osób ustanowiło nową życiówkę
Gratulujemy !
-
Najszybciej trasę pokonali:
Mężczyźni - Łukasz STACHERSKI - 18:28
Kobiety - Anna KUCHARSKA - 23:45 Nowy PB!

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 25 września, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun