Raport z biegu #209 25-09-2021

Dzień dobry,

Dzisiejsze spotkanie poprowadził jako Koordynator spotkania Krzysztof ŁUDCZAK.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #209 parkrun Gdańsk - Południe. Kolejne spotkanie za nami - po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać pokaźną grupę biegaczy i wolontariuszy. Było to nasze drugie spotkanie po wprowadzeniu trasy zastępczej, nie przeszkodziło to aby się dobrze rozpędzić - aż 9 uczestników może pochwalić się nowymi życiówkami w naszej lokalizacji - GRATULUJEMY !!!

Na starcie pojawiły się 62 osoby gotowe do pokonania naszej trasy.

Osobne gratulacje należą się naszym juniorom - aż 4 poprawiło swoje życiówki !!! Cieszymy się, że wyciągają wnioski z poprzednich biegów i zapewne ich treningi idą w dobrym kierunku.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom: Bogdan BRKIĆWojciech GIERSZEWSKIOliwia GRABOWSKAKrzysztof ROCZYŃSKIJoanna SAWCZUKJulia SKWIOTStanisław SKWIOTAgnieszka STECZEŃLeszek SŁUŻEWSKIKacper TARAPATAEdyta TARAPATA-SKWIOTZbigniew WITKOWSKIPaulina ŻUCHOWSKABartosz ŁUDCZAKKrzysztof ŁUDCZAKSylwia ŁUDCZAK

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:
62 uczestników biegacze, biegacze z wózkami oraz kijkarze
2 debiutantów w naszej lokalizacji, z czego 2 osoby po raz pierwszy na parkrun
9 osób ustanowiło nową życiówkę
Gratulujemy !
-
Najszybciej trasę pokonali:
Mężczyźni - Tomasz BAGIŃSKI - 18:46
Kobiety - Magdalena Barbara GRZYWACZ - 24:18

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 2 października, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun