Raport z biegu #211 09-10-2021

Dzień dobry,

Nasze spotkanie poprowadziła jako Koordynator spotkania nasza niezastąpiona, medialnie znana w środowisku biegowym i nie tylko, cechująca się wyważonym poczuciem humoru Joanna SAWCZUK.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #211 parkrun Gdańsk - Południe. Kolejne spotkanie za nami - pogoda zaczyna odzwyczajać nas od temperatur zwrotnikowych, przynosząc co raz to chłodniejsze poranki. I tak właśnie było tym razem - temperatura ledwie powyżej zera zachęciła wręcz do ruchu w celu utrzymania termiki ciała, słońce za to postarało się o stworzenie wrażenia letnich upałów swoimi wyraźnymi promieniami. Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać pokaźną grupę biegaczy i wolontariuszy, pomimo nieobecności sporej grupy stałych bywalców. Było to nasze kolejne spotkanie na trasie zastępczej, nie przeszkodziło to, aby się dobrze rozpędzić - 6 uczestników może pochwalić się nowymi życiówkami w naszej lokalizacji - GRATULUJEMY !!!

Na starcie pojawiło się 68 osób gotowych do pokonania naszej trasy.

Frekwencja została tym razem podniesiona przez parkrunowych wędrowników, tym razem mogliśmy spotkać gości z Rumii, Tczewa i Poznania. Dziękujemy za odwiedziny.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom: Agnieszka GARNIEWSKAAntonia KLUKOWSKAJoanna SAWCZUKStanisław SKWIOTAgnieszka STECZEŃZofia STECZEŃLeszek SŁUŻEWSKIZbigniew WITKOWSKIPaulina ŻUCHOWSKASylwia ŁUDCZAK

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:
68 uczestników biegacze, biegacze z wózkami oraz kijkarze
6 debiutantów w naszej lokalizacji, z czego 4 osoby po raz pierwszy na parkrun
6 osób ustanowiło nową życiówkę
ciekawostki:
w tym tygodniu parkrun Polska obchodzi swoje 10 urodziny !!!!
Gratulujemy !
-
Najszybciej trasę pokonali:
Mężczyźni - Tomasz Henryk BAGROWSKI - 18:26
Kobiety - Magdalena Barbara GRZYWACZ - 23:37

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 16 października, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun