Raport z biegu #212 16-10-2021

Dzień dobry,

Nasze spotkanie poprowadził jako Koordynator spotkania Stanisław SKWIOT.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami na #212 parkrun Gdańsk - Południe. Kolejne spotkanie za nami - pogoda podobnie jak tydzień temu, może z nieco wyższą temperaturą ponownie odzwyczaja nas od temperatur zwrotnikowych, przynosząc co raz to chłodniejsze poranki. Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać pokaźną grupę biegaczy i wolontariuszy, pomimo nieobecności sporej grupy stałych bywalców. Było to nasze kolejne spotkanie na trasie zastępczej, nie przeszkodziło to, aby się dobrze rozpędzić - tym razem 4 uczestników może pochwalić się nowymi życiówkami w naszej lokalizacji - GRATULUJEMY !!!

Na starcie pojawiło się 59 osób gotowych do pokonania naszej trasy.

Przy okazji naszego spotkania mieliśmy okazję świętować 10-lecie parkrun Polska, to wyjątkowa okazja do złożenia podziękowań wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju oraz utrzymania inicjatywy parkrunowej. Jak wiecie mowa tutaj nie tylko o organizatorach, ale przede wszystkim o wolontariuszach oraz samych uczestnikach.

D Z I Ę K U J E M Y

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom: Igor JACHAntonia KLUKOWSKAJulia SKWIOTStanisław SKWIOTAgnieszka STECZEŃZofia STECZEŃLeszek SŁUŻEWSKIAlicja WIŚNIEWSKAZbigniew WITKOWSKIPaulina ŻUCHOWSKABartosz ŁUDCZAKKrzysztof ŁUDCZAKSylwia ŁUDCZAK

Serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji biegów - Wasza pomoc jest nieoceniona. Sprawdzajcie harmonogram wolontariuszy na stronie: http://www.parkrun.pl/gdanskpoludnie/harmonogramwolontariuszy/ i wysyłajcie zgłoszenia na adres: gdanskpoludniewolontariusze@parkrun.com lub poprzez wiadomość na FB.

A teraz kilka informacji statystycznych z trasy:
59 uczestników biegacze, biegacze z wózkami oraz kijkarze
nie było debiutantów w naszej lokalizacji
4 osoby ustanowiły nową życiówkę
ciekawostki:
Łukasz STACHERSKI wstąpił dzisiaj do klubu 50
Gratulujemy !
-
Najszybciej trasę pokonali:
Mężczyźni - Łukasz STACHERSKI - 17:46
Kobiety - Paulina ZALEJASZ - 21:24

Widzimy się w najbliższą sobotę tj. 23 października, oczywiście o 9:00.

UWAGA !!! BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU !!!

JEST sobota, JEST parkrun