parkrun Gdańsk Południe 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:15:45Cambridge and Coleridge AC
2Ben HAGUE1M00:15:56Rotherham Harriers & AC
3Piotr FOBKE18M00:16:34 
4Tomasz Henryk BAGROWSKI11M00:16:51Radość Biegania
5Tomasz BAGIŃSKI64M00:16:55 
6Łukasz STACHOWIAK24M00:17:02 
7Dawid GARSKI1M00:17:02 
8Bartosz BANACH1M00:17:18 
9Piotr PIETRZAK3M00:17:20 
10Michał WYSŁOUCH1M00:17:21F3Team
11Marek GROCHOWSKI1M00:17:30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
12Adam BARANOWSKI17M00:17:31 
13Sebastian WAŚKIEWICZ8M00:17:31 
14Tomasz MAKARSKI6M00:17:32 
15Dariusz KOKOCIŃSKI24M00:17:33Akademia Biegania
16Marcin ZYGMUNT2M00:17:36 
17Mateusz SITEK8M00:17:38 
18Mateusz GAPSKI6M00:17:38 
19Antoni GRABOWSKI3M00:17:41 
20Krzysztof SOKÓŁ1M00:17:41Sokół TEAM
21Jakub STANIAK2M00:17:42 
22Przemek TRZASKA32M00:17:42DREAM TRI TEAM
23Grzegorz GAJEWSKI92M00:17:49 
24Ireneusz SYWANYCZ15M00:17:52 
25Maciej GALIŃSKI1M00:17:54 
26Marcin KLONOWSKI2M00:17:56LKS Zantyr Sztum
27Łukasz STACHERSKI10M00:17:56
28Radosław RADULSKI3M00:17:57 
29Kacper KĄKOL1M00:17:58 
30Paweł ZAKOWICZ2M00:17:59
31Łukasz POMAGRUK99M00:18:03 
32Kamil JEREMICZ1M00:18:04Polonia Środ
33Andrzej POTOCZEK1M00:18:11PRESS GLASS – Sport and Support
34Tomasz SZCZYKUTOWICZ9M00:18:12
35Damian DINO85M00:18:13 
36Tom CORBETT1M00:18:16Ealing Eagles Running Club
37Jacek BISKUP3M00:18:18DUDYCZ run
38Krystian JARANTEWICZ2M00:18:19 
39Piotr LICZNERSKI2M00:18:21
40Paweł JEDYNAK5M00:18:23 
41Marcin FRANEK1M00:18:23Cieszynioki
42Piotr MAKSYMIUK126M00:18:25 
43Waldemar KOWALSKI53M00:18:26 
44Michał WOJNOWSKI1M00:18:26DREAM TRI TEAM
45Michał Janusz SKUZJUS24M00:18:26#8ranobasen emp iława
46Colin OVERTON1M00:18:29Ealing Eagles Running Club
47Radosław DUDYCZ4M00:18:31DUDYCZ run
48Krzysztof WIATROWSKI3M00:18:31 
49Rafał SYNAK13M00:18:38Straszyn Biega
50Tomasz KASZKUR95M00:18:39 
51Marek CHOŁOTA1M00:18:39Biegowyswiat.pl
52Arkadiusz OSTASZEWSKI1M00:18:42 
53Łukasz SIATKOWSKI44M00:18:42 
54Patryk MUSIELAK2M00:18:43Rozwiń z nami skrzydła
55Marek KAPUSTO1M00:18:44 
56Marcin STACHOWIAK1M00:18:45Biegi.wlkp
57Maciej KRAJEWSKI2M00:18:45 
58Jakub Adam KLAJNA29M00:18:46 
59Piotr SMALEC2M00:18:46 
60Marcin Qurt KRYGIER1M00:18:47Szybkobieżny Żółw
61Emilian SIECIŃSKI2M00:18:47 
62Przemysław CHYŁA7M00:18:48 
63Michał FIGEL14M00:18:48 
64Piotr BOGDAŃSKI4M00:18:49 
65Jan Paweł CHLEBOWSKI11M00:18:51 
66Sebastian KIERZNIKIEWICZ61M00:18:51 
67Marcin KŁOS7M00:18:52 
68Krystian LORYCH22M00:18:54 
69Colin WALSH1M00:18:56Penny Lane Striders
70Michał BRANDEBURA1M00:18:57Vege Runners
71Bartłomiej NIEMIEC13M00:19:00 
72Mirosław ŚWIĄDER10M00:19:00Intel Runners
73Milosz NURCZYNSKI1M00:19:01 
74Patryk KULPACZYŃSKI5M00:19:03Goggle Pro Active Eyewear
75Sławomir PIETKUN2M00:19:03 
76Adam SZYMBORSKI21M00:19:04 
77Michał PALASCHKE6M00:19:04 
78Fabian KLÓSKA1M00:19:06Spójnia Białe Błota
79Patryk ŁOKUCIJEWSKI5M00:19:06Babillonia Babieniec
80Arkadiusz Marek KALINOWSKI3M00:19:07Tygrysy Pomorskie
81Tomasz MAJKOWSKI3M00:19:08 
82Rafał TOMCZYK1M00:19:08DUDYCZ run
83Roman WALDOWSKI57M00:19:10 
84Waldemar CHRONOWSKI1M00:19:10 
85Ben PARK1M00:19:11Leven Valley Athletics Club
86Damian GRUSZECKI1M00:19:13DREAM TRI TEAM
87Artur SZYMAŃSKI6M00:19:14LOTOS Running Team
88Adam BORSKI2M00:19:1442.195 Wejherowo
89Michał SZUM3M00:19:14 
90Piotr ŁUKASZEWICZ2M00:19:14 
91Grzegorz NEUBAUER6M00:19:15Straszyn Biega
92Marek Stanisław POWAŻNY1M00:19:16WKB Piast
93Sławomir FOREMSKI1M00:19:17Toruński Klub Triathlonowy
94Radoslaw WILOCH5M00:19:17 
95Michał TELEPSKI3M00:19:18 
96Przemysław TRAPKOWSKI1M00:19:19xRunners
97Marcin SOBCZAK1M00:19:20Smashing Pąpkins
98Adam SZYMCZAK9M00:19:21 
99Marek SKOWROŃSKI3M00:19:21 
100Adam ŻYLIŃSKI4M00:19:22PwC CoE Run Team
101Maciej PAPROCKI41M00:19:24 
102Adam GRZYSTEK72M00:19:25 
103Michał PARACKI60M00:19:25 
104Mariusz GLOWACKI2M00:19:25 
105Jacek BRAMOWICZ33M00:19:26 
106Tadeusz LIHS4M00:19:28MISJONARZE KLARETYNI
107Piotr KUHN3M00:19:28 
108Jacek MIKOLAJCZAK1M00:19:29 
109Jakub LISIECKI9M00:19:32#GPnS
110Adam ANGIELCZYK68M00:19:33 
111Małgorzata TUWALSKA1F00:19:34LKS Zantyr Sztum
112Elżbieta TUWALSKA1F00:19:34LKS Zantyr Sztum
113Leszek GOŹDZIEWICZ1M00:19:34Biegamyrazem.pl
114Paweł KOŁC5M00:19:36#GPnS
115Jacek DAWIDOWSKI4M00:19:36 
116Łukasz NOWAK1M00:19:37Trenuj z nami
117Tomasz TOBIAŃSKI5M00:19:37BIEGAJĄCY TCZEW
118Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:38parkrun tourists Poznań
119Marek WIERGOWSKI12M00:19:38Straszyn Biega
120Marcin POLAŃSKI8M00:19:39 
121Michał ZAWISTOWSKI2M00:19:39 
122Marcin BOGUSZ19M00:19:39 
123Robert STENCEL72M00:19:41F3Team
124Krzysztof DOLAŃSKI1M00:19:41 
125Michał CHMIELEWSKI2M00:19:41 
126Marek KORYCKI15M00:19:42 
127Jan BOBROWSKI1M00:19:42 
128Garry JOSS1M00:19:42 
129Marcin PAPROCKI51M00:19:45 
130Daniel GAŁĘZA5M00:19:45 
131Wojciech FIJAŁKOWSKI1M00:19:45 
132Piotr LITWIN3M00:19:46 
133Marcin RAINKO14M00:19:46 
134Dominik WOJTCZAK1M00:19:46Morena Czołowa
135Andrzej BALICKI6M00:19:46 
136Marcin KARCZEWSKI13M00:19:47 
137Paweł MAKOWSKI1M00:19:48Pomorze Biega i Pomaga
138Piotr SKWAREK1M00:19:48KS Pidrina Gdynia
139Jacob ARMSTRONG PLIETH1M00:19:48Croydon Harriers
140Grzegorz GÓRSKI1M00:19:49 
141Łukasz BEJM3M00:19:49 
142Krzysztof ŁAPUĆ57M00:19:50 
143Krzysztof TOKARSKI9M00:19:50 
144Bartosz PIS2M00:19:52Biegowyswiat.pl
145Łukasz WOLNY10M00:19:53 
146Dariusz WYRWA8M00:19:54Blue Media Team
147Krystian STENCEL102M00:19:54 
148Walter RAJKOWSKI59M00:19:54 
149Wojciech KOZŁÓW4M00:19:55LKS Zantyr Sztum
150Yaroslav LEBIDKO1M00:19:56LPP Team
151Radosław WILOCH1M00:19:56 
152Dominik SZULC1M00:19:56 
153Maciej SOSNOWSKI2M00:19:56 
154Tomasz WAŁĘSA50M00:19:56 
155Wojciech MĘDRYK6M00:19:57 
156Kamil ŻMUDZIŃSKI120M00:19:58 
157Dominik BERLIŃSKI1M00:19:59WPRunning
158Adam CYSEWSKI2M00:19:59 
159Marcin BOGUCKI2M00:19:59 
160Marek PERGOŁ13M00:20:00 
161Slawomir KUNCEWICZ21M00:20:01 
162Maciej GACH1M00:20:02Pomorze Biega i Pomaga
163Małgorzata IWAN5F00:20:03Drużyna Szpiku
164Kieran SANTRY1M00:20:04Ealing Eagles Running Club
165Michał TRAPP1M00:20:04 
166Michał MICHNA38M00:20:05KUJATT Runners Team
167Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:06 
168Zbigniew KOŁTUNIAK6M00:20:07 
169Julia WIERGOWSKA7F00:20:07Straszyn Biega
170Ireneusz ZGLEŃSKI2M00:20:07 
171Andrzej BORN2M00:20:07 
172Dawid LEHMANN27M00:20:08 
173Grzegorz KOSZNICKI51M00:20:09 
174Michał CHMIELOWSKI24M00:20:09 
175Mateusz SŁOMKOWSKI9M00:20:10 
176Dariusz HAJDUK82M00:20:10 
177Marcin DYBUK3M00:20:11Endure Team
178Paweł STRZELCZYK1M00:20:11 
179Michał NOWACZYK26M00:20:11 
180Aleksander KOSIN1M00:20:12 
181Bartosz JASIŃSKI3M00:20:12 
182Sławek PIOTROWSKI17M00:20:12 
183Zbigniew GAPSKI1M00:20:13 
184Bartosz JABŁOŃSKI5M00:20:15 
185Sławomir GORT2M00:20:17 
186Łukasz Jarosław HERMANOWSKI7M00:20:20 
187Michał LEWANDOWSKI1M00:20:21 
188Sebastian BRZEZIŃSKI32M00:20:22 
189Wojciech GIERSZEWSKI129M00:20:22 
190Tomasz DŁUGOSZ48M00:20:23Klub biegaczy - Prawo do Życia
191Łukasz ZAJĄC3M00:20:23 
192Peter Adrian BROUER1M00:20:23 
193Krzysztof SZCZYPKA1M00:20:24Cieszynioki
194Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:25Vege Runners
195Waldemar MIŚ5M00:20:25 
196Michał SIOMAK72M00:20:26 
197Jakub RÓŻEK13M00:20:27 
198Michał SULKOWSKI1M00:20:28 
199Aleksander NIEWIADOMSKI48M00:20:28 
200Sebastian STENCEL14M00:20:28 
201Adam DUSZYŃSKI9M00:20:28GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
202Marcin CZAJKA13M00:20:29 
203Dominik WAŁDOWSKI2M00:20:30xRunners
204Sławomir JANCZAK1M00:20:30 
205Michał WIŚNIEWSKI34M00:20:31 
206Eryk Bartłomiej TOBIASZ5M00:20:33 
207Ewa KŁOSOWSKA58F00:20:34 
208Krzysztof JANISZ5M00:20:36DUDYCZ run
209Daniel SKRZYPKOWSKI2M00:20:36sportfaza.pl
210Tobiasz CAŁUCH16M00:20:38 
211Tomek ŁAPIŃSKI1M00:20:38DUDYCZ run
212Krzysztof KLAWIKOWSKI171M00:20:38 
213Krzysztof WEISS4M00:20:38DUDYCZ run
214Kamil SZABŁOWSKI4M00:20:38 
215Krzysztof DUTKIEWICZ2M00:20:38 
216Vasily NESTEROV1M00:20:38 
217Damian FIJOŁEK1M00:20:39 
218Mieczysław Józef DRAWC1M00:20:39 
219Joanna WILBIK3F00:20:39Pomorze Biega i Pomaga
220Dariusz SZLEGIER1M00:20:40 
221Grzegorz BURDYN6M00:20:40 
222Daniel SYLWESTROWICZ1M00:20:40 
223Filip ŻYGOWSKI1M00:20:40 
224Patryk ROZPĘDOWSKI81M00:20:41 
225Damian SŁOWIK4M00:20:43Joggas.com Team
226Krzysztof STOPA2M00:20:43 
227Radosław THRUN8M00:20:43F3Team
228Łukasz WANIEWSKI1M00:20:43 
229Dawid ŻYŁOWSKI2M00:20:44Izerska Grupa Biegowa
230Jakub KLEBBA2M00:20:44Biegamyrazem.pl
231Sławek SZYMKÓW7M00:20:44 
232Karol Jakub PERGOŁ1M00:20:45 
233Howard OWEN1M00:20:45Les Croupiers RC
234Paweł ŚWIĄDER6M00:20:45Intel Runners
235Jarosław DRZĄSZCZ1M00:20:46 
236Magdalena KAŁAS36F00:20:46 
237Tomasz LISOWSKI49M00:20:46 
238Mariusz DĄBROWSKI30M00:20:46 
239Aleksandra Ewa GRABIAS43F00:20:46 
240Grzegorz ORZESZKO1M00:20:46LOTOS Running Team
241Marcin BLEW5M00:20:47 
242Bartosz IWANOW2M00:20:47 
243Michał ŁĘGOWSKI10M00:20:47 
244Grzegorz DEMECKI8M00:20:48 
245Paweł MADEJ61M00:20:49PGB - Sportowa Paczka
246Krzysztof ŁUDCZAK150M00:20:49 
247Wojciech REDZIMSKI6M00:20:50 
248Bartosz ŁOWICKI6M00:20:50Pruszcz Biega
249Zbigniew Zibi JAKUBEK17M00:20:50 
250Eugeniusz ORLIKOWSKI2M00:20:51Biegamyrazem.pl
251Jakub KISIELIŃSKI3M00:20:51 
252Paweł ŻMIJEWSKI1M00:20:51Rozbiegane Działdowo
253Jacek JAJUS25M00:20:52 
254Jack MATTHEWS1M00:20:52Bexhill Runners & Triathletes
255Pawel WOJNICZ38M00:20:54 
256Piotr Paweł BEJROWSKI55M00:20:55 
257Bartłomiej ZYNTEK5M00:20:55 
258Remigiusz ORNOWSKI2M00:20:56 
259Bernard KIEDROWICZ1M00:20:58 
260Paweł JURKIEWICZ2M00:20:58 
261Piotr Krzysztof SZAJDZIUK1M00:20:58 
262Robert ZAJĄCZKOWSKI3M00:20:58 
263Robert DARGIEWICZ75M00:20:59 
264Łukasz LESISZ1M00:20:59 
265Emil MARCHEWKA3M00:20:59 
266Marcin SZYMKUN11M00:20:59 
267Marek SZYMKUN67M00:21:00 
268Łukasz SZYCA14M00:21:00 
269Marcin GUMOWSKI2M00:21:00 
270Rafał RÓŻYCKI8M00:21:01 
271Jakub GOŁĄB1M00:21:01 
272Simon STANNARD1M00:21:01Ealing Eagles Running Club
273Dariusz KUNCEWICZ1M00:21:03 
274Marcin PAPROCKI3M00:21:03 
275Tomasz KOMOROWSKI14M00:21:04 
276Paweł IWAN2M00:21:05Trefl Biega
277Marcin KONIECZNY5M00:21:06 
278Kuba GORNOWICZ21M00:21:06 
279Dariusz WYSOCKI37M00:21:07 
280Witold PODGÓRSKI5M00:21:07 
281Michał MAKARSKI2M00:21:07 
282Krzysztof WISNIEWSKI2M00:21:07Intel Runners
283Andrzej KLEWEK14M00:21:07 
284George WARNER1M00:21:07 
285Grzegorz Adam NAROŻNY10M00:21:07 
286Piotr ADAMOWICZ7M00:21:08DREAM TRI TEAM
287Michał Esteban ŁOJKO1M00:21:08Rajtarowianka Drzonków
288Hubert KOWALIK1M00:21:09 
289Zbigniew KOSIŃSKI3M00:21:09 
290Grzegorz BITOWT1M00:21:09LOTOS Running Team
291Łukasz MINUTH1M00:21:09LOTOS Running Team
292Artur GARDZIELEWSKI2M00:21:10 
293Natalia PIÓRKOWSKA109F00:21:10 
294Paweł WALENCKI8M00:21:10 
295Witold CIESIELSKI1M00:21:10 
296Marek KISIELIŃSKI7M00:21:11 
297Mateusz BALICKI6M00:21:12 
298Sebastian Szymon LEJK2M00:21:13 
299Pawel JASIK2M00:21:13 
300Karol ŁUCZKO18M00:21:13 
301Dariusz PAWŁOWSKI4M00:21:14 
302Adam BANDEL1M00:21:14ReebokRunCrew LDZ
303Michał CWUDZIŃSKI4M00:21:15 
304Michał KASPRZYCKI1M00:21:15 
305Krzysztof KRZYSKO2M00:21:16 
306Marcin Michał FLIS3M00:21:16Padl Na Ryj Team
307Rafał KWIATKOWSKI2M00:21:17 
308Lukasz OZOROWSKI4M00:21:17 
309Dominik DAGIEL8M00:21:17 
310Yauheni ASTAPAVETS1M00:21:17 
311Andrzej WYRZYKOWSKI2M00:21:17Biegowyswiat.pl
312Paweł GORCZYCA29M00:21:18 
313Juliusz ZUBKIEWICZ1M00:21:18 
314Dominik PYTLEWSKI-PAJĄK3M00:21:19 
315Agnieszka BARANOWSKA6F00:21:21 
316Wacław DZIEWULSKI18M00:21:21 
317Paweł WITEK2M00:21:22 
318Katarzyna ZATORSKA-RADLIŃSKA17F00:21:24 
319Michał JAROCKI13M00:21:24 
320Oskar KACZMARSKI10M00:21:24 
321Tomasz DOMALEWSKI2M00:21:24 
322Bartosz JACHIMOWICZ1M00:21:25 
323Tomasz LORKOWSKI2M00:21:25 
324Krzysztof RYCHTER32M00:21:26 
325Krzysztof Teofor GAJEWSKI76M00:21:26Taka RYBA
326Madeleine ARMSTRONG PLIETH1F00:21:26Croydon Harriers
327Tomasz CZAJKOWSKI1M00:21:26Łódź Kocha Sport
328Agnieszka STENCEL62F00:21:27 
329Filip KISIELIŃSKI4M00:21:28 
330Michał REDZIMSKI7M00:21:28 
331Bogdan MODZELEWSKI2M00:21:28 
332Mariusz KŁACZYŃSKI1M00:21:28 
333Tomasz SCHOENROCK1M00:21:29 
334Maciek BUDNIK4M00:21:31 
335Bartłomiej KMIEĆ10M00:21:31 
336Tomasz DĄBROWSKI1M00:21:32Klub Sportowy Movement
337Tomasz KARPICKI10M00:21:32 
338Pawel ZIENKIEWICZ2M00:21:33 
339Łukasz KOSPAŁ PAWŁOWSKI17M00:21:33LOTOS Running Team
340Oskar WYSOCKI1M00:21:34 
341Leszek STEFANIAK2M00:21:34 
342Łukasz OWERCZUK54M00:21:34 
343Esther HARDIE1F00:21:34Totton Running club
344Mariusz SIKORSKI46M00:21:34 
345Łukasz ANTOCHEWICZ19M00:21:34 
346Radek DOMBROWSKI1M00:21:35 
347Sławomir KONASZEWSKI1M00:21:35 
348Andrzej Mikołaj NOWAK5M00:21:3649 Baza Lotnicza Pruszcz Gd
349Dawid DĘBOWSKI24M00:21:36Akademia Biegania
350Bartosz SIUDAK2M00:21:36 
351Paweł ROMANOWSKI2M00:21:36ST RUNNERS
352Marcin KRUPOWICZ3M00:21:37 
353Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:37100 Marathon Club Polska
354Piotr WIRKUS1M00:21:37BigYellowFoot Adventure Team
355Marcin GARNIEWSKI92M00:21:38 
356Ewa DĘBIEC2F00:21:39 
357Tomasz CHOJNOWSKI1M00:21:39 
358Rafał WĄDOŁOWSKI10M00:21:40 
359Jakub Piotr KALETA1M00:21:40 
360Andrzej Stanislaw ROMPCZYK1M00:21:40 
361Damian GRUBICH1M00:21:40 
362Paweł GOŁĄBEK3M00:21:40 
363Mariusz BOBIŃSKI2M00:21:40 
364Mariusz PIÓRKOWSKI91M00:21:41 
365Joanna BARTKOWSKA1F00:21:41Klub Maratonski UMK Torun
366Adam DOŁASIŃSKI11M00:21:41Intel Runners
367Piotr WILK1M00:21:41 
368Maciej Wojciech BATORSKI2M00:21:41 
369Wojciech CEJKO1M00:21:42 
370Justin COOPERKEEBLE1M00:21:42Harwich Runners
371Daniel ŻYWICKI19M00:21:43 
372Maksymilian FISCHER18M00:21:43 
373Adam BOMBALSKI1M00:21:43 
374Piotr WISNIEWSKI7M00:21:44 
375Piotr BARAŃSKI3M00:21:44 
376Krzysztof WYŻYKOWSKI2M00:21:45NBP
377Tomasz KOCHAŃSKI1M00:21:45Polska Grupa Biegowa
378Janusz LIS6M00:21:45 
379Robert Sebastian KOWALSKI8M00:21:47 
380Janusz SYSUŁA1M00:21:47 
381Václav KESLER3M00:21:48 
382Jakub SITO8M00:21:49Eaton Running Team
383Paweł BRANDT2M00:21:51 
384Maciej HIRSZ1M00:21:52 
385Leszek SZCZĘSNY4M00:21:52 
386Arron TREVOR1M00:21:52Grupa Biegowa parkrun Warszawa
387Gro JOHNSON1F00:21:52 
388Kazimierz ZAWADZKI2M00:21:52 
389Adam SEMMERLING2M00:21:53Padl Na Ryj Team
390Adam PACHUCKI1M00:21:53 
391Sylwester ZALEJASZ4M00:21:54 
392Tomasz ŚWIĘCICKI1M00:21:54 
393Kryspin KICHLER13M00:21:55 
394Piotr BEDNARSKI3M00:21:55 
395Radek PREISS2M00:21:55 
396Janusz JAWORSKI6M00:21:55 
397Michał BANASIK5M00:21:56 
398Wojciech KINECKI4M00:21:56 
399Szymon TRASK5M00:21:56 
400Ryszard ZDYB1M00:21:56 
401Aleksander SKONKA84M00:21:57 
402Łukasz SZCZODROWSKI1M00:21:57F3Team
403Mariusz ZABOROWSKI1M00:21:57 
404Tammy HAGUE1F00:21:58Rotherham Harriers & AC
405Łukasz SAPIERZYŃSKI3M00:21:58 
406Adam KACHNIARZ1M00:21:58Straszyn Biega
407Karol WARUSZEWSKI6M00:21:58BIEGAJĄCY TCZEW
408Dawid GUZENDA1M00:21:59Aktywny Ostrzeszów
409Łukasz JAESZKE1M00:22:01 
410Mariusz GORZOCH10M00:22:01 
411Łukasz SMOLNICKI1M00:22:02 
412Tomasz PANKOWSKI1M00:22:02 
413Grzegorz MAZERSKI3M00:22:02 
414Dawid JURCZYK4M00:22:02 
415Piotr GAWRON1M00:22:03KB GOCH Bytów
416Artur MISIEJKO6M00:22:05 
417Emilia FALKOWSKA15F00:22:06 
418Rafał SZAREK5M00:22:08 
419Marcin KUSIO2M00:22:08Dogoń Grodzisk Mazowiecki
420Marcin BABIS3M00:22:09 
421Robert MARCINKIEWICZ23M00:22:09 
422Piotr SADOWSKI1M00:22:10LOTOS Running Team
423Artur FISZER10M00:22:10 
424Bartłomiej GRZEGORZEK3M00:22:12Biegamyrazem.pl
425Michał JOSZCZAK4M00:22:12 
426Agnieszka TURSKA4F00:22:12 
427Łukasz MOLENDA1M00:22:14 
428Adam PAPROCKI41M00:22:14 
429Jarosław CERBA7M00:22:15 
430Patryk BALICKI6M00:22:15 
431Maciej KOZIEŁ1M00:22:15 
432Tomasz ROJEK72M00:22:16 
433Stanisław SKWIOT128M00:22:16Taka RYBA
434Gabriela Maryka TRZEPACZ1F00:22:16 
435Krzysztof SZUTOWICZ84M00:22:17 
436Marek SCIBIOR1M00:22:17 
437Geir DYNGVOLD1M00:22:17 
438Mateusz RZEPECKI1M00:22:17 
439Jakub REGLIŃSKI1M00:22:18 
440Paweł SZWED12M00:22:18Biegowyswiat.pl
441Kamil DANILEWICZ1M00:22:18 
442Michał TRACZ1M00:22:19 
443Paweł Piotr LISZEWSKI1M00:22:20 
444Michał BEGER4M00:22:20 
445Łukasz ZWOLIŃSKI16M00:22:20 
446Karolina Katarzyna BUCZYŃSKA2F00:22:23 
447Kacper STRUSIŃSKI1M00:22:23 
448Janusz LAUBE4M00:22:23 
449Karolina KOCOŁ3F00:22:23 
450Agnieszka DUDANIEC-TARKOWSKA1F00:22:24 
451Piotr JASIŃSKI2M00:22:24 
452Łukasz KREJA2M00:22:24BIEGAJĄCY TCZEW
453Tomasz CHOLEWIŃSKI16M00:22:24#GPnS
454Łukasz MACIEJEWSKI47M00:22:24 
455Jacek KĘDZIERSKI29M00:22:26 
456Lukasz LINKNER4M00:22:26#8ranobasen emp iława
457Grzegorz SZYMAŃSKI56M00:22:26Pruszcz Biega
458Sławosz LEWANDOWSKI9M00:22:26 
459Krzysztof DYDYMSKI1M00:22:27 
460Adam NAŁĘCZ1M00:22:28Straszyn Biega
461Zygfryd LIBAN2M00:22:29BIEGAJĄCY TCZEW
462Grzegorz SADOWSKI5M00:22:29 
463Michał KULGAJUK1M00:22:30Pruszcz Biega
464Bartłomiej KANIA21M00:22:30 
465Piotr PODLECKI21M00:22:31 
466Marcin HLADES2M00:22:32 
467Krzys LUKASZEWSKI5M00:22:33 
468Łukasz KRASOWSKI1M00:22:34 
469Grzegorz FARAN13M00:22:34GTSulmin
470Wojciech KURGAN12M00:22:35KS Pidrina Gdynia
471Alf HEGGBRENNA1M00:22:35Ealing Eagles Running Club
472Tomasz KOZAK5M00:22:36 
473Maciek WOZNICKI1M00:22:37Running Sucks
474Mariusz LESNIOWSKI19M00:22:37 
475Zuzanna FIGEL3F00:22:39 
476Sławomir SURDY1M00:22:39 
477Maciej JUSZA1M00:22:39 
478Rafał TUROWSKI1M00:22:39 
479Daniel PASIEKA2M00:22:39 
480Sławomir FONIOK5M00:22:39 
481Maciej GALIKOWSKI2M00:22:40 
482Zbigniew LULIS1M00:22:40 
483Paweł KAWAŁKOWSKI16M00:22:40 
484Anna KIEZIK1F00:22:40Skazani na sukces
485Wojtek NIECIECKI1M00:22:41BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
486Tomasz ZABIELSKI1M00:22:41 
487Damian NIEDBAŁA49M00:22:41 
488Paweł TOMCZYSZYN9M00:22:42 
489Krzysztof FOBKE9M00:22:42 
490Kacper TUZINOWSKI1M00:22:42 
491Hanna PIOTROWICZ-JANCZAK1F00:22:43 
492Katarzyna DĘBOWSKA3F00:22:43Akademia Biegania
493Michał ŚWIERCZYŃSKI1M00:22:43 
494Krzysztof WIERZBA1M00:22:43 
495Patrycja RATYŃSKA1F00:22:44 
496Mikołaj CUDNOWSKI18M00:22:45 
497Agnieszka MACHALICA4F00:22:46 
498Anna Ewa JUREWICZ3F00:22:47 
499Łukasz KOWIEL1M00:22:47 
500Zbigniew LADZIŃSKI16M00:22:47