II Międzynarowa edycja parkrun Trójmiasto – 10 maja 2014

W sobotę 10 maja zapraszamy wszystkich uczestników parkrun Gdynia i Gdańsk, jak również wszystkich chętnych, do udziału w II Międzynarodowej edycji parkrun Trójmiasto, w ramach której będzie okazja do ukończenia dwóch biegów parkrun w jednym dniu.

W związku z tym, że w tym dniu organizowany jest w Gdyni Bieg Europejski (13.00) postanowiliśmy przesunąć godziny startu trójmiejskich edycji parkrun aby chętni do startu w biegu zdążyli dojechać do Gdyni i stawić się na starcie biegu.

Tak więc edycje parkrun Gdynia i Gdańsk w dniu 10 maja rozpoczną się o następujących godzinach:

parkrun Gdynia – 8:00, miejsce zbiórki – Bulwar Nadmorski, linia mety przy restaruacji Del Mar,
parkrun Gdańsk – 10:00, miejsce zbiórki – Park Reagana, Wejście D

Uczestników, którzy będą korzystali z samochodów prosimy o udostępnienie wolnych miejsc dla innych biegaczy w momencie przejazdu do Gdańska lub z Gdańska na Bieg Europejski.

W sobotni wieczór planujemy wspólne spotkanie, w którym uczestniczyć będą nasi goście z zagranicy. Miejsce i godzina spotkania potwierdzone zostaną w najbliższym czasie.

Wszyscy chętni, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji w parkrun proszeni są o dokonanie tego pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego kodu. Udział w biegach jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat tras biegów znaleźć można pod adresem www.parkrun.pl/gdansk i www.parkrun.pl/gdynia oraz na profilach FB.