Raport z biegu 370 w dniu 9/02/2019

Podsumowanie statystyczne 370. biegu parkrun Gdynia w dniu 9 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 125, debiutanci - 7, rekordy osobiste - 13.

Panowie:
I miejsce - nieznany - 17:42.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:51.
III miejsce - Piotr Jędryczka (Top Active) - 18:16.

Panie:
I miejsce - Milena Kołodziejczyk - 21:42 (nowy rekord).
II miejsce - Kamila Szulc - 21:43.
III miejsce - Patrycja Siebierska - 21:57 (nowy rekord).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 85,49%.
II miejsce - Barbara Włoch-Wiszniowska - 83,74%.
III miejsce - Barbara Łakomska - 78,01%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator), Piotr Roczniok (stoper), Leszek Bielski, Martyna Malinowska i Maksymilian Malinowski (tokeny), Sabina Banaczyk, Katarzyna Gąska, Kaja Gąska i Magdalena Janik (skanowanie), Jakub Dalecki (foto), Tadeusz Kucharski, Oliwia Czapiewska i Artur Miler (zamykający stawkę), Oskar Goździewicz (ramka do zdjęć), Jolanta Martyka, Oskar Banaczyk i Maciej Nastały (słodycze).
Wynaczający tempo: Tomasz Bogusz (19:30), Wojciech Labudda (21:00), Jerzy Trzebiatowski (22:00) i Mariusz Miłkowski (30:00).

 

Raport z biegu 369 w dniu 2/02/2019

Podsumowanie statystyczne 369. biegu parkrun Gdynia w dniu 2 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 124, debiutanci - 4, rekordy osobiste - 12.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:26.
II miejsce - Szymon Bloch - 18:23.
III miejsce - Szymon Skalski (LKS Zorza Gdynia) - 18:44 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 21:10.
II miejsce - Weronika Wojnarowska - 21:27.
III miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 22:31.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 83,95%.
II miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 75,62%.
III miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 75,43%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator), Marek Czapliński (stoper), Katarzyna Langner, Oliwia Czapiewska i Artur Miler (tokeny), Aleksandra Buda, Sabina Banaczyk, Magdalena Janik i Tadeusz Kucharski (skanowanie), Oskar Goździewicz (szatnia), Krystyna Truszkowska, Jakub Dalecki, Ryszard Wrzosek i Mariusz Pilis (foto) oraz Wioletta Malinowska (przechowanie i transport sprzętu).

 

Raport z biegu 368 w dniu 26/01/2019

Podsumowanie statystyczne 368. biegu parkrun Gdynia w dniu 26 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 134, debiutanci - 10, rekordy osobiste - 7.

Panowie:
I miejsce - nieznany - 16:29.
II miejsce - Piotr Starszak (LKS Zorza Gdynia) - 16:31 (nowy rekord).
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 16:59 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Laura Stolarczyk - 21:40.
II miejsce - Karolina Zamarripa (LKS Zorza Gdynia) - 22:27.
III miejsce - Kamila Szulc - 22:38.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 84,78%.
II miejsce - Piotr Starszak (LKS Zorza Gdynia) - 80,73%.
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 77,63%.

Wolontariusze: Wioletta Malinowska (koordynator), Krzysztof Kalinowski (stoper), Oskar Goździewicz i Paweł Goździewicz (tokeny), Elżbieta Hryń-Morawska, Tadeusz Kucharski i Zuzia Sobocińska (skanowanie), Kasia Bruska, Krzysztof Bruski, Jakub Miazga, Marika Miazga, Natasza Hudzik, Nikola Marchwińska, Lila Michalak (szatnia), Anna Chrościcka-Michalak (zamykająca stawkę), Jakub Dalecki (foto) i Przemysław Dalecki (wprowadzenie wyników).

 

Raport z biegu 367 w dniu 19/01/2019

Podsumowanie statystyczne 367. biegu parkrun Gdynia w dniu 19 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 164, debiutanci - 19, rekordy osobiste - 5.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:32.
II miejsce - Jęrzy Trzebiatowski (Biegamyrazem.pl) - 18:04.
III miejsce - Tomasz Bagiński (debiutant) - 18:09.

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 21:14.
II miejsce - Weronika Wojnarowska - 22:12.
III miejsce - Kamila Szulc - 22:34.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 83,13%.
II miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 75,20%.
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 75,19%.

Wolontariusze: Agata Głuchowska (skanowanie), Aldona Trzebiatowska (zamykająca stawkę), Anna Maślak (tokeny), Iza Cigert (koordynator), Jolanta Martyka (tokeny), Kaja Gąska (szatnia), Katarzyna Gąska (szatnia), Krzysztof Kalinowski (stoper), Magdalena Janik (szatnia), Magdalena Jędrzejak (skanowanie), Natalia Wojewska (foto), Oskar Banaczyk (tokeny), Sabina Banaczyk (skanowanie) oraz Zdzisław Grzesiak (szatnia).

 

Raport z biegu 366 w dniu 12/01/2019

Podsumowanie statystyczne 366. biegu parkrun Gdynia w dniu 12 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 142, debiutanci - 7, rekordy osobiste - 7.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:14.
II miejsce - Jędrzej Karpiński - 18:15.
III miejsce - Piotr Dembicki - 18:43.

Panie:
I miejsce - Małgorzata Tuwalska (LKS Zantyr Sztum) - 20:11.
II miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 21:03.
III miejsce - Weronika Wojnarowska - 21:56.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 82,93%.
II miejsce - Eugeniusz Orlikowski (Biegamyrazem.pl) - 81,65%.
III miejsce - Barbara Włoch-Wiszniowska - 80,96%.

Wolontariusze: Anna Pilachowska (skanowanie), Iza Cigert (koordynator + pomiar czasu), Kaja Gąska (tokeny + szatnia), Katarzyna Gąska (skanowanie), Krystyna Truszkowska (foto), Jadwiga Grzechnik (zamykająca stawkę), Magdalena Janik (tokeny), Zuzia Sobocińska (skanowanie) i Jakub Dalecki (foto).
Wyznaczający tempo: Piotr Roczniok (26:00) i Tomasz Bogusz (19:30).

 

Raport z biegu 365 w dniu 5/01/2019

Podsumowanie statystyczne 365. biegu parkrun Gdynia w dniu 5 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 142, debiutanci - 8, rekordy osobiste - 6.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:12.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:34.
III miejsce - Szymon Bloch - 18:55.

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 22:09.
II miejsce - Kamila Szulc - 22:19.
III miejsce - Patrycja Kiryluk - 22:32 (nowy rekord).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 83,32%.
II miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 76,65%.
III miejsce - Barbara Łakomska - 76,14%.

Wolontariusze: Wioletta Malinowska (koordynator biegu), Jakub Dalecki (foto), Leszek Kowalczuk (trasa), Tomasz Bogusz (pomiar czasu), Mariusz Miłkowski (zamykający stawkę), Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników) oraz Maksymilian Malinowski i Martyna Malinowska (pozycje na mecie), Magdalena Kruszyńska, Marek Czapliński, Sabina Banaczyk, Tadeusz Kucharski i Zuzia Sobocińska (skanowanie), Krystyna Truszkowska, Krzysztof Hudzik, Maciej Nastały, Magdalena Janik i Oskar Banaczyk (szatnia).

 

Raport z biegu 364 w dniu 1/01/2019

Podsumowanie statystyczne 364. biegu parkrun Gdynia w dniu 1 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 76, debiutanci - 15, rekordy osobiste - 5.

Panowie:
I miejsce - Tomasz Bogusz - 18:13.
II miejsce - Mariusz Kotarski (Biegamyrazem.pl) - 19:08.
III miejsce - Leszek Goździewicz (Biegamyrazem.pl) - 19:13.

Panie:
I miejsce - Paulina Zackiewicz (BigYellowFoot Adventure Team) - 22:51.
II miejsce - Patrycja Kiryluk (debiutantka) - 23:06.
III miejsce - Oktawia Kupaj (debiutantka, Vege Runners) - 23:12.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 82,26%.
II miejsce - Tomasz Bogusz - 73,28%.
III miejsce - Leszek Goździewicz (Biegamyrazem.pl) - 72,07%.

Wolontariusze: Grzegorz Malinowski (tokeny), Iza Cigert (koordynator + skanowanie), Krzysztof Hudzik (stoper), Mariusz Miłkowski (zamykający stawkę), Roman Linda (tokeny) oraz Sebastian Wojciechowski (foto).

 

Raport z biegu 363 w dniu 29/12/2018

Podsumowanie statystyczne 363. biegu parkrun Gdynia w dniu 29 grudnia 2018 roku.
Uczestnicy - 86, debiutanci - 6, rekordy osobiste - 6.

Panowie:
I miejsce - Damian Sławiński - 17:36.
II miejsce - Piotr Jędryczka (Top Active) - 18:05.
III miejsce - Arkadiusz Suska (Biegosfera Gdynia) - 19:02 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (Rocky Run) - 21:13.
II miejsce - Kamila Szulc - 22:54.
III miejsce - Anna Wieczorek - 23:51.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 82,93%.
II miejsce - Barbara Łakomska - 76,59%.
III miejsce - Maja Rokita (Rocky Run) - 75,26%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator + skanowanie), Jakub Dalecki (foto), Jakub Urban (tokeny), Józef Majszak (zamykający stawkę), Krzysztof Hudzik (stoper), Piotr Habaj (foto), Tomasz Bogusz (szatnia + tokeny).

 

Raport z biegu 362 w dniu 26/12/2018

Podsumowanie statystyczne 362. biegu parkrun Gdynia w dniu 26 grudnia 2018 roku.
Uczestnicy - 105, debiutanci - 4, rekordy osobiste - 6.

Panowie:
I miejsce - Tomasz Bagrowski (Radość Biegania) - 17:43.
II miejsce - Mateusz Badziong (debiutant) - 18:41.
III miejsce - nieznany.

Panie:
I miejsce - Kamila Szulc - 22:29.
II miejsce - Olga Łotocka - 24:23.
III miejsce - Agnieszka Machalica - 24:29.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 84,09%.
II miejsce - Tomasz Bagrowski (Radość Biegania) - 75,35%.
III miejsce - Marek Ruciński (Morsy Gdynia) - 72,07%.

Wolontariusze: Franciszek Hudzik (tokeny), Jakub Dalecki (foto), Jakub Urban (szatnia), Kaja Gąska (skanowanie), Katarzyna Gąska (skanowanie), Katarzyna Langner (koordynator biegu), Krzysztof Hudzik (szatnia), Leszek Bielski (tokeny), Marek Hudzik (czas), Małgorzata Grzeszczak (tokeny), Natasza Hudzik (skanowanie) i Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników).

 

Raport z biegu 361 w dniu 22/12/2018

Podsumowanie statystyczne 361. biegu parkrun Gdynia w dniu 22 grudnia 2018 roku.
Uczestnicy - 95, debiutanci - 6, rekordy osobiste - 4.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (debiutant, LKS Ziemi Puckiej) - 17:11.
II miejsce - Jędrzej Karpiński - 17:45.
III miejsce - Michał Felon (OPEC Gdynia) - 19:05.

Panie:
I miejsce - Weronika Wojnarowska - 21:35.
II miejsce - Kamila Szulc - 21:38.
III miejsce - Aldona Trzebiatowska - 21:50 (nowy rekord).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Eugeniusz Orlikowski (Biegamyrazem.pl) - 82,49%.
II miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 76,72%.
III miejsce - Marek Ruciński (Morsy Gdynia) - 74,43%.

Wolontariusze: Elżbieta Hryń-Morawska (pomiar czasu), Iza Cigert (koordynatorka), Jadzia Kucharska (skanowanie), Jakub Dalecki (foto), Jakub Urban (szatnia), Jerzy Imianowski (inne), Katarzyna Langner (szatnia), Krzysztof Hudzik (szatnia), Marek Hudzik (inne), Natalia Wojewska (tokeny), Przemysław Dalecki (zamykający stawkę), Sabina Banaczyk (skanowanie), Tadeusz Kucharski (skanowanie) oraz Tomasz Bogusz (pozycje na mecie).