Raport z biegu 377 w dniu 30/03/2019

Podsumowanie statystyczne 377. biegu parkrun Gdynia w dniu 30 marca 2019 roku.
Uczestnicy - 124, debiutanci - 11, rekordy osobiste - 7.

Panowie:
I miejsce - Szymon Gwardjak - 17:08.
II miejsce - Łukasz Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:13.
III miejsce - Dariusz Rudnicki - 18:07 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 20:50.
II miejsce - Ola Truskolawska (debiutantka, Biegamyrazem.pl)- 22:38.
III miejsce - Claudia Kłopotek (Mamy To!) - 23:38.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 87,61%.
II miejsce - Barbara Włoch-Wiszniowska - 80,96%.
III miejsce - Łukasz Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 76,57%.

Wolontariusze: Katarzyna Langner (koordynator), Jadzia Kucharska (stoper), Kamila Szulc i Przemysław Pachut (tokeny), Kaja Gąska, Katarzyna Gąska i Zuzanna Nowicka (skanowanie), Tadeusz Kucharski (zamykający stawkę), Oskar Goździewicz (szatnia), Jakub Dalecki (foto) i Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników).

 

Raport z biegu 376 w dniu 23/03/2019

Podsumowanie statystyczne 376. biegu parkrun Gdynia w dniu 23 marca 2019 roku.
Uczestnicy - 147, debiutanci - 24, rekordy osobiste - 8.

Panowie:
I miejsce - Łukasz Ławicki (debiutant)- 16:59.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:24.
III miejsce - Jacek Pietrzak - 18:07.

Panie:
I miejsce - Laura Stolarczyk - 21:23.
II miejsce - Katarzyna Wielgosz - 22:50 (nowy rekord).
III miejsce - Kamila Szulc - 22:58.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 86,13%.
II miejsce - Łukasz Ławicki - 76,33%.
III miejsce - Damian Sławiński - 74,71%.

Wolontariusze: Magdalena Jędrzejak (koordynator), Przemysław Pachut (stoper), Jadwiga Grzechnik, Roman Grzechnik i Leszek Bielski (tokeny), Beata Romanowska, Kaja Gąska i Katarzyna Gąska (skanowanie), Tadeusz Kucharski (zamykający stawkę), Małgorzata Grzeszczak (koordynacja liczby uczestników), Sabina Banaczyk i Oskar Banaczyk (szatnia), Jakub Dalecki, Oskar Goździewicz, Zuzanna Nowicka i Krzysztof Domka (foto), Oliwia Czapiewska i Artur Miler (obsługa ramki do zdjęć), Dobromiła Tessmer (dystrybucja cukierków), Wioletta Malinowska (przechowanie i transport sprzętu) oraz Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników).

 

Raport z biegu 375 w dniu 16/03/2019

Podsumowanie statystyczne 375. biegu parkrun Gdynia w dniu 16 marca 2019 roku.
Uczestnicy - 123, debiutanci - 30, rekordy osobiste - 0.

Panowie:
I miejsce - Konrad Pawlak (debiutant, Supermaraton Kalisz)- 18:25.
II miejsce - Sylwester Kułakowski - 18:25.
III miejsce - Paweł Pacholec - 18:58.

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 21:34.
II miejsce - Marta Jaskólska (debiutantka, Vege Runners) - 22:53.
III miejsce - Klaudia Brzeska - 23:11.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 74,03%.
II miejsce - Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) - 72,04%.
III miejsce - Paweł Pacholec - 71,44%.

Wolontariusze: Wioletta Malinowska (koordynator biegu), Roman Grzechnik (stoper), Agata Głuchowska, Jadwiga Grzechnik i Leszek Bielski (tokeny), Kamila Szulc, Magdalena Kruszyńska, Paweł Goździewicz i Tadeusz Kucharski (skanowanie), Żanetta Arciuch (zamykająca stawkę), Kaja Gąska, Katarzyna Gąska i Oskar Goździewicz (szatnia), Jakub Dalecki i Krzysztof Domka (foto), Oliwia Czapiewska i Artur Miler (ramka do zdjęć), Przemysław Pachut (dystrybucja cukierków) i Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników).

 

Raport z biegu 374 w dniu 9/03/2019

Podsumowanie statystyczne 374. biegu parkrun Gdynia w dniu 9 marca 2019 roku.
Uczestnicy - 112, debiutanci - 3, rekordy osobiste - 11.

Panowie:
I miejsce - Szymon Gwardjak - 17:25.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:55.
III miejsce - Tomasz Bogusz - 17:56.

Panie:
I miejsce - Joanna Kujawska-Frejlich - 20:49 (nowy rekord).
II miejsce - Patrycja Siebierska - 21:07 (nowy rekord).
III miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 21:29.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 83,88%.
II miejsce - Barbara Łakomska - 78,11%.
III miejsce - Robert Kubilus (Biegamyrazem.pl) - 75,94%.

Wolontariusze: Magdalena Jędrzejak (koordynator), Przemysław Pachut (stoper), Jadwiga Grzechnik (szatnia + tokeny), Roman Grzechnik (tokeny), Kazimierz Majna i Tadeusz Kucharski (skanowanie), Andrzej Czapiewski (zamykający stawkę), Artur Miler (szatnia), Oliwia Czapiewska i Oskar Goździewicz (foto) oraz Przemysław Dalecki (sprzęt i wprowadzanie wyników)

 

Raport z biegu 373 w dniu 2/03/2019

Podsumowanie statystyczne 373. biegu parkrun Gdynia w dniu 2 marca 2019 roku.
Uczestnicy - 148, debiutanci - 4, rekordy osobiste - 16.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:25.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:46.
III miejsce - Szymon Bloch (Radość Biegania) - 17:51.

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (Rocky Run) - 20:40 (nowy rekord).
II miejsce - Weronika Wojnarowska - 21:14.
III miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 21:34.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 86,94%.
II miejsce - Elżbieta Koszykowska - 81,17%.
III miejsce - Barbara Łakomska - 78,58%.

Wolontariusze: Katarzyna Langner (koordynator), Kamila Szulc (stoper), Sabina Banaczyk, Leszek Bielski i Magdalena Janik (tokeny), Aleksandra Buda, Kaja Gąska i Katarzyna Gąska (skanowanie), Magdalena Jędrzejak (zamykająca stawkę), Grzegorz Malinowski i Oskar Goździewicz (szatnia), Wioletta Malinowska (przechowanie i transport sprzętu), Jakub Dalecki (fotograf) i Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników).

 

Raport z biegu 372 w dniu 23/02/2019

Podsumowanie statystyczne 372. biegu parkrun Gdynia w dniu 23 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 111, debiutanci - 1, rekordy osobiste - 11.

Panowie:
I miejsce - Paweł Miziarski - 16:23 (nowy rekord).
II miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:03.
III miejsce - Tomasz Bagrowski (Radość Biegania) - 17:53.

Panie:
I miejsce - Anna Wieczorek - 22:35.
II miejsce - Claudia Kłopotek (Mamy To!) - 23:07.
III miejsce - Ewa Raczyńska (Biegamyrazem.pl) - 23:17.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 86,13%.
II miejsce - Paweł Miziarski - 78,74%.
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 77,32%.

Wolontariusze: Dorota Dalecka (foto), Kaja Gąska i Katarzyna Gąska (szatnia + skanowanie), Leszek Bielski i Magdalena Janik (tokeny), Magdalena Jędrzejak (koordynator + stoper), Przemysław Dalecki (wprowadzanie wyników), Przemysław Pachut (skanowanie) i Wioletta Malinowska (przechowanie i transport sprzętu).

 

Raport z biegu 371 w dniu 16/02/2019

Podsumowanie statystyczne 371. biegu parkrun Gdynia w dniu 16 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 106, debiutanci - 10, rekordy osobiste - 9.

Panowie:
I miejsce - Szymon Gwardjak - 17:59.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:59.
III miejsce - Sławomir Foremski (Toruński Klub Triathlonowy) - 19:11 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Joanna Bartkowska (debiutantka, Klub Maratoński UMK Toruń)- 21:53.
II miejsce - Patrycja Siebierska - 22:08.
III miejsce - Claudia Kłopotek (Mamy To!) - 22:32.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Sławomir Foremski (Toruński Klub Triathlonowy) - 76,89%.
II miejsce - Damian Sławiński - 72,29%.
III miejsce - Szymon Gwardjak - 71,73%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator), Tomasz Bogusz (stoper), Kamila Szulc (zapasowy stoper), Katarzyna Langner i Magdalena Kruszyńska (tokeny), Agata Głuchowska, Magdalena Janik i Żanetta Arciuch (skanowanie), Jakub Dalecki (foto), Aleksandra Buda, Kaja Gąska i Katarzyna Gąska (szatnia) oraz Kazimierz Majna (zamykający stawkę).

 

Raport z biegu 370 w dniu 9/02/2019

Podsumowanie statystyczne 370. biegu parkrun Gdynia w dniu 9 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 125, debiutanci - 7, rekordy osobiste - 13.

Panowie:
I miejsce - nieznany - 17:42.
II miejsce - Damian Sławiński - 17:51.
III miejsce - Piotr Jędryczka (Top Active) - 18:16.

Panie:
I miejsce - Milena Kołodziejczyk - 21:42 (nowy rekord).
II miejsce - Kamila Szulc - 21:43.
III miejsce - Patrycja Siebierska - 21:57 (nowy rekord).

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 85,49%.
II miejsce - Barbara Włoch-Wiszniowska - 83,74%.
III miejsce - Barbara Łakomska - 78,01%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator), Piotr Roczniok (stoper), Leszek Bielski, Martyna Malinowska i Maksymilian Malinowski (tokeny), Sabina Banaczyk, Katarzyna Gąska, Kaja Gąska i Magdalena Janik (skanowanie), Jakub Dalecki (foto), Tadeusz Kucharski, Oliwia Czapiewska i Artur Miler (zamykający stawkę), Oskar Goździewicz (ramka do zdjęć), Jolanta Martyka, Oskar Banaczyk i Maciej Nastały (słodycze).
Wynaczający tempo: Tomasz Bogusz (19:30), Wojciech Labudda (21:00), Jerzy Trzebiatowski (22:00) i Mariusz Miłkowski (30:00).

 

Raport z biegu 369 w dniu 2/02/2019

Podsumowanie statystyczne 369. biegu parkrun Gdynia w dniu 2 lutego 2019 roku.
Uczestnicy - 124, debiutanci - 4, rekordy osobiste - 12.

Panowie:
I miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 17:26.
II miejsce - Szymon Bloch - 18:23.
III miejsce - Szymon Skalski (LKS Zorza Gdynia) - 18:44 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 21:10.
II miejsce - Weronika Wojnarowska - 21:27.
III miejsce - Adrianna Lipko (Biegamyrazem.pl) - 22:31.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 83,95%.
II miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 75,62%.
III miejsce - Maja Rokita (RockyRun) - 75,43%.

Wolontariusze: Iza Cigert (koordynator), Marek Czapliński (stoper), Katarzyna Langner, Oliwia Czapiewska i Artur Miler (tokeny), Aleksandra Buda, Sabina Banaczyk, Magdalena Janik i Tadeusz Kucharski (skanowanie), Oskar Goździewicz (szatnia), Krystyna Truszkowska, Jakub Dalecki, Ryszard Wrzosek i Mariusz Pilis (foto) oraz Wioletta Malinowska (przechowanie i transport sprzętu).

 

Raport z biegu 368 w dniu 26/01/2019

Podsumowanie statystyczne 368. biegu parkrun Gdynia w dniu 26 stycznia 2019 roku.
Uczestnicy - 134, debiutanci - 10, rekordy osobiste - 7.

Panowie:
I miejsce - nieznany - 16:29.
II miejsce - Piotr Starszak (LKS Zorza Gdynia) - 16:31 (nowy rekord).
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 16:59 (nowy rekord).

Panie:
I miejsce - Laura Stolarczyk - 21:40.
II miejsce - Karolina Zamarripa (LKS Zorza Gdynia) - 22:27.
III miejsce - Kamila Szulc - 22:38.

Współczynnik wieku:
I miejsce - Andrzej Balicki - 84,78%.
II miejsce - Piotr Starszak (LKS Zorza Gdynia) - 80,73%.
III miejsce - Wojciech Labudda (LKS Ziemi Puckiej) - 77,63%.

Wolontariusze: Wioletta Malinowska (koordynator), Krzysztof Kalinowski (stoper), Oskar Goździewicz i Paweł Goździewicz (tokeny), Elżbieta Hryń-Morawska, Tadeusz Kucharski i Zuzia Sobocińska (skanowanie), Kasia Bruska, Krzysztof Bruski, Jakub Miazga, Marika Miazga, Natasza Hudzik, Nikola Marchwińska, Lila Michalak (szatnia), Anna Chrościcka-Michalak (zamykająca stawkę), Jakub Dalecki (foto) i Przemysław Dalecki (wprowadzenie wyników).