parkrun Gdynia 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Łukasz KUJAWSKI3M00:15:08
2Marek KOWALSKI2M00:15:27GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
3Robert SADOWSKI8M00:15:34Biegamyrazem.pl
4Michał SMALEC1M00:15:36 
5Jason CHERRIMAN2M00:15:41Leeds City AC
6Julian BEUCHERT1M00:15:42 
7Jacek ŚLIWIŃSKI5M00:15:44 
8Daniel FORMELA6M00:15:44 
9Adam GŁOGOWSKI26M00:15:46 
10Daniel CHUCHAŁA2M00:15:53Top Active
11Michał CZAPIŃSKI1M00:15:58BCT Team
12Daniel MIKIELSKI6M00:16:14 
13Paweł MIZIARSKI12M00:16:23 
14Maciej FINGAS2M00:16:28 
15Damian SŁAWIŃSKI36M00:16:28 
16Szymon GWARDJAK70M00:16:28 
17Przemysław SZAPAR12M00:16:30Biegamina.pl
18Piotr STRASZAK2M00:16:31LKS Zorza Gdynia
19Adam DOBRZYNSKI4M00:16:32maratonizdrowie.pl
20Tomasz SPALENIAK3M00:16:35Endure Team
21Mikołaj URBANOWSKI2M00:16:36 
22Rafał WOLAK1M00:16:37 
23Arkadiusz POŁEĆ8M00:16:42UniqueHairTeam Wejherowo
24Krzysztof ŻYGENDA2M00:16:43 
25Tomasz Henryk BAGROWSKI22M00:16:46Radość Biegania
26Wojciech LABUDDA17M00:16:50LKS Ziemi Puckiej
27Glen TURNER1M00:16:52Derek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run Good
28Paweł PACHOLEC134M00:16:54Endure Team
29Tymoteusz CZUJKO5M00:16:54LKS Zorza Gdynia
30Artur KWIATKOWSKI1M00:16:57 
31Piotr ZAPOLSKI4M00:16:57WKS Flota Gdynia
32Łukasz Daniel ŁAWICKI1M00:16:59 
33Krzysztof ŻYGENDA2M00:17:03LKS Zorza Gdynia
34Łukasz STACHOWIAK1M00:17:04 
35Janusz LIDZBARSKI4M00:17:04 
36Adam LEWNA4M00:17:05LightBox
37Adam GŁOGOWSKI1M00:17:06 
38Jacek KOWALCZYK6M00:17:06 
39Adam SZWARC6M00:17:07 
40Michał CEKLARZ18M00:17:07 
41Jędrzej Filip KARPIŃSKI40M00:17:07 
42Piotr RZEPKA1M00:17:10Hernik Team
43Sebastian SIKORA4M00:17:16 
44Łukasz KESLINKE62M00:17:16Biegamyrazem.pl
45Piotr JĘDRYCZKA11M00:17:17Top Active
46Jerzy TRZEBIATOWSKI196M00:17:18Biegamyrazem.pl
47Tomasz BOGUSZ231M00:17:22BIEGAJĄCA GDYNIA
48Andrew BRIAN1M00:17:22 
49Krzysztof SARAPUK15M00:17:22 
50Łukasz STACHERSKI19M00:17:22
51Mateusz KIERZKOWSKI2M00:17:23 
52Rafał KOŁODZIK2M00:17:24 
53Maciej GALIŃSKI6M00:17:26 
54Marcel NIEZGODA1M00:17:27 
55Wojciech ROBAK11M00:17:28 
56Piotr DEMBICKI39M00:17:29 
57Marcin SIECIŃSKI3M00:17:30 
58Konrad ZALEWSKI164M00:17:39 
59Radosław CHYB35M00:17:39 
60Konrad STOLARCZYK4M00:17:39 
61Szymon BLOCH108M00:17:43 
62Piotr MYŚLAK1M00:17:44Drużyna Szpiku
63Kacper KĄKOL5M00:17:45 
64Grzegorz RYCYK5M00:17:45 
65Rafał BUCHLIŃSKI52M00:17:46Biegamyrazem.pl
66Piotr SUCHENIA1M00:17:47Biegam bo lubie Gdynia
67Jakub URBAN126M00:17:47LKS Zorza Gdynia
68Michal GRZELAK3M00:17:47 
69Daniel TATROCKI11M00:17:47Run FoRestRun
70Peter DONNELLY1M00:17:48 
71Mateusz JAGODZIŃSKI1M00:17:48Bydgoskie Okonie
72Sylwester SWĘDROWSKI10M00:17:48MKL Maraton Świnoujście
73Monika CZAPIEWSKA1F00:17:50 
74Michał MACIĄG30M00:17:51 
75Jan Bogusław CZAPLIŃSKI2M00:17:51WPRunning
76Paweł JUŚKIW5M00:17:51 
77Dariusz RUDNICKI16M00:17:52 
78Piotr GÓRZYCKI41M00:17:53 
79Maksym GRZYBOWSKI19M00:17:54 
80Mateusz DROST6M00:17:55 
81Piotr ZMYSŁOWSKI6M00:17:56 
82Piotr BĘTKOWSKI1M00:17:57MaratonyPolskie PL Team
83Natalia GRACZ1F00:17:57Hernik Team
84Piotr PIETRZAK3M00:17:58 
85Jakub OSIŃSKI9M00:17:59 
86Maciej KOSMALA1M00:17:59 
87Robert NIEWIEDZIAŁA1M00:17:59Top Active
88Krzysztof SKUBIJ11M00:17:59 
89Kamil STASIAK1M00:17:59 
90Mateusz ANDRYSZAK2M00:18:00 
91Jacek PIETRZAK42M00:18:00 
92Grzegorz KEPKA32M00:18:02MTB - Małe Trójmiasto Biega
93Ariel DORAWA1M00:18:03 
94Michał FELON18M00:18:03OPEC Gdynia
95Ireneusz GAWEŁ3M00:18:03 
96Kamil JEZIERSKI1M00:18:03 
97Piotr WAŚNIOWSKI1M00:18:04#YOLOTEAMKRK
98Piotr PAWELCZYK16M00:18:04 
99Marcin MISZEWSKI1M00:18:06Intel Runners
100Wojciech Edward SERKOWSKI2M00:18:06GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
101Wojciech CIEŚLAK8M00:18:06 
102Mariusz KOTARSKI82M00:18:06Biegamyrazem.pl
103Grzegorz FORMELA3M00:18:07 
104Michał PALASCHKE6M00:18:09 
105Tomasz BAGIŃSKI1M00:18:09 
106Tomasz KEMPA1M00:18:09 
107Krzysztof SZWEDEK110M00:18:09Biegamyrazem.pl
108Marek RUCIŃSKI316M00:18:11Morsy Gdynia
109Andrzej WITKOWSKI1M00:18:11KS Pidrina Gdynia
110Jacek TROCIŃSKI1M00:18:12 
111Piotr Karol GRZYŚ45M00:18:12Biegamyrazem.pl
112Dariusz Marek KRÓL2M00:18:12Dream Run
113Arkadiusz Marek KALINOWSKI3M00:18:14Tygrysy Pomorskie
114Marcin SOBCZAK4M00:18:16Endure Team
115Mateusz STUDNIAK29M00:18:16 
116Marcin KOWALSKI1M00:18:16 
117Daniel ŁYŚ13M00:18:17 
118Przemysław DEKA45M00:18:17 
119Szymon GRABOWSKI4M00:18:17 
120Fryderyk HOGA5M00:18:19 
121Mariusz PAWLIK78M00:18:20Thomson Reuters
122Stephen SHANKS1M00:18:21Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
123Mateusz KAMIŃSKI-DRĄG4M00:18:21Savelend Polska
124Vincent BROM245M00:18:21 
125Paweł BURY110M00:18:22Biegamyrazem.pl
126Mateusz CHORABIK77M00:18:23 
127Sylwester KUŁAKOWSKI5M00:18:23 
128Robert KUBILUS90M00:18:24Biegamyrazem.pl
129Steve DARBY1M00:18:24Airedale Dodgers
130Józef CHMIELORZ1M00:18:25Carbon OCR Racing Team
131Marcin RAKOCZY9M00:18:25TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
132Henryk SZREDER30M00:18:25 
133Konrad PAWLAK1M00:18:25Supermaraton Kalisz
134Krzysztof GOTOWAŁA3M00:18:26WKS Flota Gdynia
135Adam Jerzy TOMASZEWSKI20M00:18:27 
136Łukasz BUDA169M00:18:27 
137Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:18:28Skrzynka Domni-Bezdomni
138Piotr GRZONKA17M00:18:28 
139Patryk BALICKI150M00:18:30 
140Sebastian MARSZAŁEK46M00:18:30BigYellowFoot Adventure Team
141Bartłomiej GRZEGORZEK304M00:18:30Biegamyrazem.pl
142Adam OSEŃKO60M00:18:30MTB - Małe Trójmiasto Biega
143Piotr STARKOWSKI1M00:18:31 
144Jakub GRZYBOWSKI1M00:18:31 
145Mariusz WRONA1M00:18:31Żagańska Grupa Biegowa
146Jacek KŁODOWSKI3M00:18:32 
147Łukasz KUROPATWA1M00:18:32 
148Katarzyna POBŁOCKA3F00:18:33 
149Marcin Qurt KRYGIER35M00:18:33Szybkobieżny Żółw
150Krzysztof KLAWIKOWSKI16M00:18:33 
151Jarek BŁAŻUK39M00:18:33 
152Mateusz SKUZA64M00:18:3342.195 Wejherowo
153Łukasz DERHELD1M00:18:34 
154Krzysztof LEMKE38M00:18:34 
155Jarosław ZIÓŁKOWSKI1M00:18:34 
156Thomas PLATTS1M00:18:36Saffron Striders RC
157Leszek GOŹDZIEWICZ323M00:18:36Biegamyrazem.pl
158Patryk SAWICKI6M00:18:37 
159Marcin MUZA6M00:18:38 
160Michał PAPLICKI1M00:18:38 
161Ian GIGGS2M00:18:38Reading Roadrunners
162Juliusz PIASECKI3M00:18:39 
163Michał SZULC1M00:18:39 
164Piotr DEJNAROWICZ80M00:18:39Biegamyrazem.pl
165Adam BORSKI15M00:18:3942.195 Wejherowo
166Piotr BOGDAŃSKI2M00:18:40 
167Ireneusz SYWANYCZ11M00:18:41 
168Tomasz SZCZYKUTOWICZ1M00:18:41
169Roman BŁOŃSKI11M00:18:41 
170Mateusz BADZIONG1M00:18:41 
171Kamil JEREMICZ5M00:18:41enduhub.com
172Michał FIGEL67M00:18:41 
173Przemysław PIESIK39M00:18:41 
174Antoni CICHOŃCZUK48M00:18:41WKS Flota Gdynia
175Александр ГАЛАЙДЮК1M00:18:41 
176Andrzej IGNATOWICZ1M00:18:41Trucht Tarchomin Team
177Maciej TARNOWSKI2M00:18:41Trucht Tarchomin Team
178Leszek SIKORSKI2M00:18:42 
179Maciej OSTROWSKI30M00:18:42 
180Sławomir HEBEL5M00:18:42 
181Sebastian WĄSICKI1M00:18:43 
182Marcin GRYGOROWICZ6M00:18:43Ambitious Runners Team
183Przemek ZIEMIANIN6M00:18:44 
184Szymon SKALSKI2M00:18:44LKS Zorza Gdynia
185Mateusz OSSOWSKI1M00:18:45 
186Jarosław ZIÓŁKOWSKI3M00:18:45LKS Zorza Gdynia
187Kamil ANDRUSZ4M00:18:45Endure Team
188Marek CHOŁOTA1M00:18:45Biegowyswiat.pl
189Mateusz,daniel ROGOZA1M00:18:45Biegam Wspieram Motywuje
190Marek CZAPLIŃSKI136M00:18:45Biegamyrazem.pl
191John MATTHEWS1M00:18:4626.2 RRC
192Artur MATUSZEWSKI1M00:18:46 
193Michał MRÓWKA1M00:18:46 
194Michał KOSIOR1M00:18:46KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
195Adam JODKO-NARKIEWICZ38M00:18:47TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
196Nikodem Jacek PATELCZYK2M00:18:47 
197Arkadiusz SUSKA9M00:18:48Biegosfera Gdynia
198Michał DĄBROWSKI1M00:18:48Cyklo Team
199Marcin ZAREMBA27M00:18:48Blue Media Team
200Miłosz WÓJCIK19M00:18:48 
201Jerzy MIKUĆ2M00:18:49 
202Peter MANNION1M00:18:49Windle Valley Runners
203Ryszard BROŻYNA25M00:18:49 
204Rafał KOLERA7M00:18:49 
205Adam KLOSKOWSKI1M00:18:49 
206Filip MAŃCZAK1M00:18:49 
207Jarosław Paweł PATOKA62M00:18:50Biegamyrazem.pl
208Mateusz ARNDT2M00:18:50 
209Mariusz MOSTEK1M00:18:50Vege Runners
210Zbigniew CHRABKOWSKI7M00:18:50 
211Marcin ZIELIŃSKI4M00:18:51APLITT
212Maciej KRAJEWSKI4M00:18:51 
213Witold FICHT10M00:18:5242.195 Wejherowo
214Patryk MUSIELAK1M00:18:52Rozwiń z nami skrzydła
215Łukasz OSTROWSKI27M00:18:52 
216Mariusz CZAJKA2M00:18:53 
217Leszek BEHOUNEK5M00:18:53Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
218Adam DUSZYŃSKI11M00:18:53GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
219Filip ORDAKOWSKI36M00:18:53 
220Aleksander ZIELINSKI8M00:18:54 
221Jan KRAKOWSKI14M00:18:54WKS Flota Gdynia
222Przemyslaw SMEJA6M00:18:55Runeda
223Paweł TUSK28M00:18:56Akademia Marynarki Wojennej
224Marcin WIETECHA4M00:18:56 
225Mateusz KRENCISZ5M00:18:56 
226Paweł NUSZEL210M00:18:57Biegamyrazem.pl
227Jakub MALISZEWSKI3M00:18:57 
228Kamil WOŁOSEWICZ23M00:18:57 
229Daniel DROZDOWSKI6M00:18:57Biegamyrazem.pl
230Maciej ZAKRZEWSKI77M00:18:57 
231Waldemar KOWALSKI3M00:18:57 
232Maciej SOSNOWSKI33M00:18:58 
233Krzysztof ZBLEWSKI3M00:18:58 
234Piotr GRĄŻAWSKI1M00:18:59 
235Jakub NIECHWIADOWICZ6M00:18:59 
236Jakub GOŁĄB10M00:18:59 
237Kasia SEKUŁA4F00:19:00 
238Mikołaj Maciej ANTKOWIAK3M00:19:00Akademia Marynarki Wojennej
239Andrzej WRÓBEL1M00:19:01Trek Gdynia
240Sławomir PIETKUN26M00:19:01 
241Tomasz SKRZYPCZAK1M00:19:01PROGRES
242Sebastian KRÓL10M00:19:02 
243Ryszard PIRÓGOWSKI1M00:19:02 
244Wojtek KAJUT12M00:19:02Padl Na Ryj Team
245Jan JURKOWSKI1M00:19:03Vege Runners
246Sławomir GÓRSKI8M00:19:03 
247Agata OLEJNIK1F00:19:04Olej Running Team
248Paul SINTON-HEWITT1M00:19:04Ranelagh Harriers
249Paweł TYPIŃSKI8M00:19:04Piątkowo na Biegowo
250Grzegorz PILISZEK1M00:19:04 
251Marcin MĄKA3M00:19:05 
252Rafał GOLEC1M00:19:05Klub Aktywnych parkrun Skórzec
253Hannah OLDROYD2F00:19:05Airedale Dodgers
254Krystian LORYCH1M00:19:06Biegun OCR Team
255Maciej SZAREJKO12M00:19:06O CO BIEGA
256Krzysztof KALINOWSKI281M00:19:07 
257Adam STERNAL12M00:19:08 
258Maciej KOWALEWSKI1M00:19:08Endure Team
259Roman GÓRECKI198M00:19:09Morsy Gdynia
260Adam KACZMAREK2M00:19:09 
261Jacek PAWŁOWSKI6M00:19:09 
262Pawel GORAJ18M00:19:09 
263Kamil Piotr MAYER56M00:19:10 
264Adrian KUTARBA65M00:19:10 
265Łukasz KORBACZ11M00:19:11 
266Gary CHANDLER1M00:19:11Springfield Striders RC
267Krzysztof ROŻYK15M00:19:11Biegamyrazem.pl
268Sławomir FOREMSKI2M00:19:11Toruński Klub Triathlonowy
269Mariusz ROKITA25M00:19:11RockyRUN
270Andrzej SOBKOWIAK1M00:19:12 
271Dawid WALEŃCZYKOWSKI1M00:19:12 
272Paweł BARBARSKI3M00:19:12
273Magdalena ŚWIĘCKA2F00:19:12 
274Konrad CHUPKA2M00:19:13 
275Wojciech WAŁĘSA18M00:19:13LOTOS Running Team
276Leszek KANDER2M00:19:13 
277Grzegorz SOBIERAJ62M00:19:13 
278Zbigniew KAPUŚCIŃSKI1M00:19:13 
279Łukasz SKIBA10M00:19:14 
280Karol KOŁKOWSKI3M00:19:14 
281Mikołaj PREJC2M00:19:14LKS Zorza Gdynia
282Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:14parkrun tourists Poznań
283Janusz ŻYWICKI1M00:19:15KB PIONIER SZCZECIN
284Rafał SZCZECINA1M00:19:15IŁAWA BIEGA
285Stephen PORRITT1M00:19:15York Triathlon Club
286Grzegorz JARECKI1M00:19:16 
287Krzysztof WASIEWSKI7M00:19:16 
288Marcin FRANEK1M00:19:16Cieszynioki
289Daniel SKRZYPKOWSKI134M00:19:17sportfaza.pl
290Mateusz Piotr PACH4M00:19:17 
291Remigiusz SIGNERSKI18M00:19:17xTEAM - Klub Sportowy xTRI.pl
292Sławomir KACZMAREK2M00:19:18 
293Paweł IWAN1M00:19:18Trefl Biega
294Krzysztof GRODZKI2M00:19:18Studio S7 Banino
295Rafał BOROWSKI1M00:19:18Team ZabieganeDni
296Piotr SŁODOWICZ1M00:19:18Grupa Trójmiasto
297Artur NOWAK8M00:19:18 
298Kacper JARZĄB7M00:19:19 
299Witek MIKIELSKI1M00:19:19 
300Krzysztof REUTER1M00:19:19 
301Adam MILER1M00:19:19 
302Adam ŚWIECA42M00:19:19Cyklo Team
303Radek BUSZAN1M00:19:19 
304Karol CHUDZICKI1M00:19:19 
305Sebastian BIERNACKI2M00:19:20 
306Dawid PRĘTNIK3M00:19:20 
307Przemek PADOŁ1M00:19:20 
308Andrzej BALICKI160M00:19:20 
309Jacek CIMICKI2M00:19:20WKB Piast
310Łukasz BARTNIK110M00:19:21 
311Arkadiusz KOGUT1M00:19:21 
312Mariusz GAWKOWSKI16M00:19:21Biegamyrazem.pl
313Mateusz ŁAKOMSKI11M00:19:22O CO BIEGA
314Влад МАМУЛЬ1M00:19:22 
315Adam JANKOWSKI3M00:19:23 
316Tomasz BACHORSKI1M00:19:23 
317Bartosz WITKOWSKI2M00:19:23 
318Magdalena DIAS3F00:19:23WKS Flota Gdynia
319Wojciech KUŹNIAR2M00:19:23DREAM TRI TEAM
320Roman NOWAK1M00:19:23Endure Team
321Bartek JASIŃSKI29M00:19:23 
322Sławomir SWAT79M00:19:23VB POLSKA
323Dariusz SZLEGIER163M00:19:23 
324Piotr HABAJ46M00:19:24WATAHA
325Darek SENWICKI1M00:19:24 
326Jan TELEŻYŃSKI1M00:19:24Biegamyrazem.pl
327Kamil PIERNICKI7M00:19:24
328Jarosław PIETRUCHOWSKI3M00:19:26Razem Trenujemy Sport
329Tomasz OLEKSIEWICZ1M00:19:26TICK TEAM
330Grzegorz CHOLEWIŃSKI4M00:19:26 
331Grzegorz SIOMA30M00:19:27 
332Daniel KUR110M00:19:27 
333Dariusz WICHER1M00:19:27 
334Paweł GOŹDZIEWICZ259M00:19:27Biegamyrazem.pl
335Bogdan WAŃKOWICZ13M00:19:27 
336Piotr GOLCZ9M00:19:28 
337Maciej WOLINSKI2M00:19:28 
338Łukasz SAMORAJ24M00:19:29 
339Karol BRUCHMANN4M00:19:29Runeda
340Michał BERBEĆ1M00:19:29 
341Krzysztof GÓRA1M00:19:29 
342Wojciech ŻYCHSKI12M00:19:29 
343Rafał LIP50M00:19:29 
344Bartosz SZCZEPANIAK1M00:19:30 
345Andrzej ANGEL1M00:19:30 
346Marcin BIAŁKOWSKI1M00:19:30 
347Sebastian Wojciech POKOJSKI2M00:19:30 
348Adam JĘDRZEJCZYK26M00:19:30 
349Małgorzata TUWALSKA4F00:19:31LKS Zantyr Sztum
350Wojciech HEŁMINIAK1M00:19:31 
351Marcin BOGUCKI3M00:19:31 
352Robert PARUSZEWSKI7M00:19:31Bojano Biega
353Maciek MROZIAK10M00:19:31 
354Tomasz DOBRZYŃSKI4M00:19:32xRunners
355Michał LEWANDOWSKI109M00:19:32 
356Łukasz RUSAK2M00:19:32 
357Piotr BRZOZOWSKI3M00:19:32 
358Tomek TRZÓSŁO24M00:19:32 
359Mirosław ŚWIĄDER1M00:19:33Intel Runners
360Andrzej KRZYSZKOWSKI3M00:19:33 
361Łukasz KOT11M00:19:33 
362Rafał TOMCZYK1M00:19:33DUDYCZ run
363Krzysztof BEDNAREK33M00:19:34 
364Wojciech CHOMA86M00:19:34Biegamyrazem.pl
365Karol ŁEMPICKI182M00:19:34 
366Michal RUSAK1M00:19:34 
367Maciej JARNO1M00:19:34Preston Harriers
368Maciej BECMER2M00:19:35 
369Igor BROŻYNA72M00:19:35 
370Łukasz CIEPLIK23M00:19:35 
371Mikołaj FANSLAU4M00:19:35 
372Jacek ZIELIŃSKI156M00:19:35Biegamyrazem.pl
373Robert BARANOWSKI11M00:19:35 
374Grzegorz TRZEBIATOWSKI11M00:19:36 
375Marcin BAJUK1M00:19:36 
376Krzysztof CICHOWSKI104M00:19:36 
377Tadeusz LISIEWICZ3M00:19:36 
378Rikki PRINCE1M00:19:36Lordshill Road Runners
379Magdalena RORAF1F00:19:36Team Kreft
380Jakub OSSOWSKI1M00:19:37 
381Michał MAZUREK1M00:19:37 
382Tomasz WAŁĘSA2M00:19:37 
383Zbyszek KOWALSKI26M00:19:37 
384Radosław MAŚLAK218M00:19:38Biegamyrazem.pl
385Konrad WILANDT1M00:19:38 
386Szymon GLEINERT1M00:19:39 
387Monika NEWTON6F00:19:40London Heathside
388Aleksandra BARANOWSKA - TRZASKO3F00:19:40 
389Łukasz ZALEWSKI3M00:19:40 
390Kamil GWÓŹDŹ1M00:19:40 
391Kamil NOWAK3M00:19:40 
392Kuba TUSCHER12M00:19:40 
393Adam GRZYSTEK1M00:19:41 
394Lukasz NOWAKOWSKI2M00:19:41 
395Łukasz ZYCH2M00:19:41 
396Rafał DADEJ3M00:19:41Dream Energy
397Tadeusz LIHS3M00:19:41MISJONARZE KLARETYNI
398Kamil Andrzej BLADOWSKI6M00:19:41 
399Marcin KLAMAN121M00:19:42 
400Adrian OPANOWSKI18M00:19:42 
401Kamil LUBIŃSKI9M00:19:42 
402Robert ZABEL1M00:19:43WKS Grunwald Poznan
403Mateusz BOGORODZ127M00:19:43 
404Radek BUSZAN1M00:19:43 
405Piotr GÓRNIAK1M00:19:43 
406Marcin NEUFELD29M00:19:43Intel Runners
407Wojtek BUCZEK2M00:19:43Biegamyrazem.pl
408Dariusz FAIGA50M00:19:44 
409Michał KOWALIK7M00:19:44 
410Dawid CZECHOWSKI48M00:19:44Biegamyrazem.pl
411Michał Łukasz DEKA2M00:19:44 
412Wojciech CZAYKOWSKI25M00:19:44MAMY TO !
413Adrianna LIPKO64F00:19:45Biegamyrazem.pl
414Tobiasz CAŁUCH2M00:19:46 
415Adam BOJAN3M00:19:47 
416Maria MAJ-ROKSZ1F00:19:47 
417Adam ŚLIPY7M00:19:47 
418Paweł Wojciech KUSCHEL2M00:19:48 
419Przemysław PACHUT177M00:19:48Run Vegan Team
420Tomasz SKAWIŃSKI30M00:19:48 
421Piotr OLSZEWSKI4M00:19:48Szkoła Sportowa Gdynia
422Paweł LEWANDOWSKI1M00:19:48 
423Marcin Mateusz BEJGER4M00:19:49 
424Howard OWEN1M00:19:49Les Croupiers RC
425Paweł SAWICKI4M00:19:49 
426Łukasz NOWAKOWSKI32M00:19:49 
427Elżbieta TUWALSKA5F00:19:50LKS Zantyr Sztum
428Mieszko MARZEC2M00:19:50 
429Klaudiusz PIERNICKI5M00:19:50 
430Maciej GACH8M00:19:51Pomorze Biega i Pomaga
431Przemek STUPNOWICZ1M00:19:51Epoka Nordica Łódź
432Tomasz ŁAWNICZAK1M00:19:51Drużyna Szpiku
433Artur WELKE13M00:19:51 
434Bartosz JURKIEWICZ4M00:19:52 
435Robert SIKORSKI5M00:19:52 
436Maciej JAROSZ1M00:19:52 
437Mateusz KIERZNIKIEWICZ5M00:19:52Akademia Marynarki Wojennej
438Sylwester RYCHERT2M00:19:52 
439Mateusz SIERZPUTOWSKI13M00:19:52 
440Marcin Hubert KAWALOWSKI3M00:19:52 
441Tomasz ZWOLINSKI13M00:19:53Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
442Szymon PARTYKA65M00:19:54 
443Adam ZIELECKI6M00:19:54 
444Piotr ROGALSKI64M00:19:54Vege Runners
445Rafał TŁUSZCZAK8M00:19:54 
446Robert WRZOCHALSKI3M00:19:55 
447Michał SZYMANDERA3M00:19:55 
448Leszek KLAWITTER1M00:19:55DUDYCZ run
449Grzegorz BORKOWSKI9M00:19:55 
450Patrycja Maria BREZA2F00:19:55 
451Lech PALLACH106M00:19:56Biegamyrazem.pl
452Damian SŁOWIK61M00:19:56Joggas.com Team
453Karol LIPIŃSKI2M00:19:56 
454Michał SUCHOCKI103M00:19:56 
455Mateusz KOWALCZYK1M00:19:56 
456Dariusz CHOINSKI89M00:19:56
457Mariusz FORYCKI2M00:19:57 
458Tomasz LISIECKI70M00:19:57 
459Krzysztof CHRACA1M00:19:57 
460Daniel ROSIEK1M00:19:57Eskadra Kraków
461Mateusz BUDNIK9M00:19:57 
462Maciej PIEKARSKI39M00:19:57Biegamyrazem.pl
463Marcin SZEWCZYK2M00:19:57 
464Marcin HINZ6M00:19:57Endure Team
465Michał SAWICZ3M00:19:58Biegacz z Północy
466Marek SKWARSKI12M00:19:58 
467Adrian BOROWIECKI6M00:19:58 
468Krzysztof STOPA10M00:19:58 
469Iwona NIERADKA4F00:19:58 
470Jacek ZDYBEL5M00:19:58 
471Tomasz JARZĘBOWSKI2M00:19:59 
472Wojciech MIKUSEK9M00:19:59 
473Michał STRZELCZYK1M00:19:59 
474Alexander FORDHAM1M00:19:59Ranelagh Harriers
475Marcin PAKULA23M00:19:59 
476Cezary KMIEĆ4M00:19:59Naprzód Młociny
477Łukasz KRASOWSKI225M00:20:01 
478Zbigniew ZIELONKA34M00:20:01 
479David MAHER1M00:20:0126.2 RRC
480Maja ROKITA19F00:20:01RockyRUN
481Piotr BOHUCKI2M00:20:01 
482Artur ŚWIĘTOŃ3M00:20:01 
483Ireneusz ZIELONY1M00:20:01 
484Agnieszka STANIEWSKA1F00:20:01
485Marcin BUKAŁA1M00:20:01Vege Runners
486Wojciech REDZIMSKI65M00:20:01 
487Przemek GÓRECKI14M00:20:02Biegamyrazem.pl
488Mateusz WIRKUS1M00:20:02 
489Paula KOROWAJ10F00:20:02 
490Mika PERKIÖMÄKI1M00:20:03IRC
491Marcin BASIS1M00:20:03 
492Wojciech KOZŁÓW1M00:20:03LKS Zantyr Sztum
493Daria SZEWCZYK80F00:20:04 
494Krzysiek KUZAWIŃSKI1M00:20:04 
495Piotr WINNIK44M00:20:04 
496Adam PODGORSKI152M00:20:04 
497Jacek MICHAŁOWSKI5M00:20:05 
498Daniel TRACZYŃSKI1M00:20:05 
499Mariusz DADACZ41M00:20:05 
500Filip RZECHOWSKI5M00:20:06