parkrun Gdynia 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Łukasz KUJAWSKI3M00:15:08Studio S7 Banino
2Marek KOWALSKI2M00:15:27GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
3Robert SADOWSKI8M00:15:34Biegamyrazem.pl
4Michał SMALEC1M00:15:36 
5Jason CHERRIMAN2M00:15:41Leeds City AC
6Julian BEUCHERT1M00:15:42 
7Jacek ŚLIWIŃSKI5M00:15:44 
8Daniel FORMELA6M00:15:44 
9Adam GŁOGOWSKI26M00:15:46 
10Daniel CHUCHAŁA2M00:15:53Top Active
11Michał CZAPIŃSKI1M00:15:58BCT Team
12Daniel MIKIELSKI5M00:16:14 
13Paweł MIZIARSKI12M00:16:23 
14Maciej FINGAS2M00:16:28 
15Damian SŁAWIŃSKI36M00:16:28 
16Szymon GWARDJAK67M00:16:28 
17Przemysław SZAPAR12M00:16:30Biegamina.pl
18Piotr STRASZAK2M00:16:31LKS Zorza Gdynia
19Adam DOBRZYNSKI4M00:16:32maratonizdrowie.pl
20Tomasz SPALENIAK3M00:16:35Endure Team
21Mikołaj URBANOWSKI2M00:16:36 
22Rafał WOLAK1M00:16:37 
23Krzysztof ŻYGENDA2M00:16:43 
24Tomasz Henryk BAGROWSKI20M00:16:46Radość Biegania
25Arkadiusz POŁEĆ4M00:16:47 
26Wojciech LABUDDA15M00:16:50LKS Ziemi Puckiej
27Glen TURNER1M00:16:52Derek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run Good
28Paweł PACHOLEC127M00:16:54Endure Team
29Tymoteusz CZUJKO5M00:16:54LKS Zorza Gdynia
30Artur KWIATKOWSKI1M00:16:57 
31Piotr ZAPOLSKI4M00:16:57WKS Flota Gdynia
32Łukasz Daniel ŁAWICKI1M00:16:59 
33Krzysztof ŻYGENDA2M00:17:03LKS Zorza Gdynia
34Janusz LIDZBARSKI4M00:17:04 
35Łukasz STACHOWIAK1M00:17:04 
36Adam LEWNA3M00:17:05LightBox
37Adam GŁOGOWSKI1M00:17:06 
38Jacek KOWALCZYK6M00:17:06 
39Adam SZWARC6M00:17:07 
40Michał CEKLARZ17M00:17:07 
41Jędrzej Filip KARPIŃSKI40M00:17:07 
42Piotr RZEPKA1M00:17:10Hernik Team
43Łukasz KESLINKE59M00:17:16Biegamyrazem.pl
44Sebastian SIKORA4M00:17:16 
45Piotr JĘDRYCZKA11M00:17:17Top Active
46Jerzy TRZEBIATOWSKI192M00:17:18Biegamyrazem.pl
47Łukasz STACHERSKI17M00:17:22Biegamyrazem.pl
48Tomasz BOGUSZ218M00:17:22 
49Krzysztof SARAPUK15M00:17:22 
50Andrew BRIAN1M00:17:22 
51Mateusz KIERZKOWSKI2M00:17:23 
52Rafał KOŁODZIK2M00:17:24 
53Maciej GALIŃSKI6M00:17:26 
54Marcel NIEZGODA1M00:17:27 
55Wojciech ROBAK11M00:17:28 
56Piotr DEMBICKI37M00:17:29 
57Marcin SIECIŃSKI3M00:17:30 
58Konrad ZALEWSKI153M00:17:39 
59Radosław CHYB34M00:17:39 
60Konrad STOLARCZYK4M00:17:39 
61Szymon BLOCH104M00:17:43 
62Piotr MYŚLAK1M00:17:44Drużyna Szpiku
63Kacper KĄKOL5M00:17:45 
64Grzegorz RYCYK5M00:17:45 
65Rafał BUCHLIŃSKI52M00:17:46Biegamyrazem.pl
66Piotr SUCHENIA1M00:17:47Biegam bo lubie Gdynia
67Michal GRZELAK3M00:17:47 
68Daniel TATROCKI5M00:17:47 
69Mateusz JAGODZIŃSKI1M00:17:48Bydgoskie Okonie
70Peter DONNELLY1M00:17:48 
71Sylwester SWĘDROWSKI10M00:17:48MKL Maraton Świnoujście
72Monika CZAPIEWSKA1F00:17:50 
73Jan Bogusław CZAPLIŃSKI2M00:17:51WPRunning
74Michał MACIĄG30M00:17:51 
75Paweł JUŚKIW5M00:17:51 
76Jakub URBAN125M00:17:52LKS Zorza Gdynia
77Dariusz RUDNICKI16M00:17:52 
78Piotr GÓRZYCKI41M00:17:53 
79Maksym GRZYBOWSKI19M00:17:54 
80Mateusz DROST6M00:17:55 
81Piotr ZMYSŁOWSKI6M00:17:56 
82Natalia GRACZ1F00:17:57Hernik Team
83Piotr BĘTKOWSKI1M00:17:57MaratonyPolskie PL Team
84Piotr PIETRZAK3M00:17:58 
85Maciej KOSMALA1M00:17:59 
86Kamil STASIAK1M00:17:59 
87Jakub OSIŃSKI9M00:17:59 
88Robert NIEWIEDZIAŁA1M00:17:59Top Active
89Krzysztof SKUBIJ11M00:17:59 
90Mateusz ANDRYSZAK2M00:18:00 
91Jacek PIETRZAK39M00:18:00 
92Grzegorz KEPKA32M00:18:02MTB - Małe Trójmiasto Biega
93Ariel DORAWA1M00:18:03 
94Ireneusz GAWEŁ3M00:18:03 
95Michał FELON18M00:18:03OPEC Gdynia
96Kamil JEZIERSKI1M00:18:03 
97Piotr PAWELCZYK15M00:18:04 
98Piotr WAŚNIOWSKI1M00:18:04#YOLOTEAMKRK
99Marcin MISZEWSKI1M00:18:06Intel Runners
100Wojciech Edward SERKOWSKI2M00:18:06GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
101Wojciech CIEŚLAK8M00:18:06 
102Mariusz KOTARSKI82M00:18:06Biegamyrazem.pl
103Grzegorz FORMELA3M00:18:07 
104Tomasz KEMPA1M00:18:09 
105Tomasz BAGIŃSKI1M00:18:09 
106Michał PALASCHKE5M00:18:09 
107Krzysztof SZWEDEK110M00:18:09Biegamyrazem.pl
108Marek RUCIŃSKI305M00:18:11Morsy Gdynia
109Andrzej WITKOWSKI1M00:18:11KS Pidrina Gdynia
110Dariusz Marek KRÓL2M00:18:12Dream Run
111Jacek TROCIŃSKI1M00:18:12 
112Piotr Karol GRZYŚ44M00:18:12Biegamyrazem.pl
113Arkadiusz Marek KALINOWSKI3M00:18:14Tygrysy Pomorskie
114Marcin SOBCZAK4M00:18:16Endure Team
115Marcin KOWALSKI1M00:18:16 
116Mateusz STUDNIAK29M00:18:16 
117Szymon GRABOWSKI4M00:18:17 
118Daniel ŁYŚ13M00:18:17 
119Przemysław DEKA45M00:18:17 
120Fryderyk HOGA4M00:18:19 
121Mariusz PAWLIK78M00:18:20Thomson Reuters
122Mateusz KAMIŃSKI-DRĄG4M00:18:21Savelend Polska
123Vincent BROM233M00:18:21 
124Stephen SHANKS1M00:18:21Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
125Paweł BURY98M00:18:22Biegamyrazem.pl
126Sylwester KUŁAKOWSKI5M00:18:23 
127Mateusz CHORABIK76M00:18:23 
128Steve DARBY1M00:18:24Airedale Dodgers
129Robert KUBILUS90M00:18:24Biegamyrazem.pl
130Marcin RAKOCZY9M00:18:25TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
131Konrad PAWLAK1M00:18:25Supermaraton Kalisz
132Henryk SZREDER30M00:18:25 
133Józef CHMIELORZ1M00:18:25Carbon OCR Racing Team
134Krzysztof GOTOWAŁA3M00:18:26WKS Flota Gdynia
135Łukasz BUDA161M00:18:27 
136Adam Jerzy TOMASZEWSKI20M00:18:27 
137Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:18:28Skrzynka Domni-Bezdomni
138Piotr GRZONKA17M00:18:28 
139Adam OSEŃKO60M00:18:30MTB - Małe Trójmiasto Biega
140Patryk BALICKI140M00:18:30 
141Sebastian MARSZAŁEK42M00:18:30BigYellowFoot Adventure Team
142Bartłomiej GRZEGORZEK290M00:18:30Biegamyrazem.pl
143Jakub GRZYBOWSKI1M00:18:31 
144Mariusz WRONA1M00:18:31Żagańska Grupa Biegowa
145Piotr STARKOWSKI1M00:18:31 
146Jacek KŁODOWSKI3M00:18:32 
147Łukasz KUROPATWA1M00:18:32 
148Jarek BŁAŻUK39M00:18:33 
149Krzysztof KLAWIKOWSKI16M00:18:33 
150Mateusz SKUZA64M00:18:3342.195 Wejherowo
151Katarzyna POBŁOCKA3F00:18:33 
152Marcin Qurt KRYGIER35M00:18:33Szybkobieżny Żółw
153Krzysztof LEMKE38M00:18:34 
154Jarosław ZIÓŁKOWSKI1M00:18:34 
155Łukasz DERHELD1M00:18:34 
156Thomas PLATTS1M00:18:36Saffron Striders RC
157Leszek GOŹDZIEWICZ318M00:18:36Biegamyrazem.pl
158Ian GIGGS2M00:18:38Reading Roadrunners
159Michał PAPLICKI1M00:18:38 
160Marcin MUZA6M00:18:38 
161Piotr DEJNAROWICZ80M00:18:39Biegamyrazem.pl
162Adam BORSKI15M00:18:3942.195 Wejherowo
163Juliusz PIASECKI3M00:18:39 
164Michał SZULC1M00:18:39 
165Piotr BOGDAŃSKI2M00:18:40 
166Maciej TARNOWSKI2M00:18:41Trucht Tarchomin Team
167Ireneusz SYWANYCZ10M00:18:41 
168Przemysław PIESIK38M00:18:41 
169Michał FIGEL67M00:18:41 
170Tomasz SZCZYKUTOWICZ1M00:18:41
171Antoni CICHOŃCZUK48M00:18:41WKS Flota Gdynia
172Roman BŁOŃSKI10M00:18:41 
173Kamil JEREMICZ3M00:18:41Polonia Środ
174Mateusz BADZIONG1M00:18:41 
175Andrzej IGNATOWICZ1M00:18:41Trucht Tarchomin Team
176Александр ГАЛАЙДЮК1M00:18:41 
177Maciej OSTROWSKI30M00:18:42 
178Sławomir HEBEL5M00:18:42 
179Leszek SIKORSKI2M00:18:42 
180Marcin GRYGOROWICZ6M00:18:43Ambitious Runners Team
181Sebastian WĄSICKI1M00:18:43 
182Przemek ZIEMIANIN6M00:18:44 
183Szymon SKALSKI2M00:18:44LKS Zorza Gdynia
184Kamil ANDRUSZ4M00:18:45Endure Team
185Marek CZAPLIŃSKI132M00:18:45Biegamyrazem.pl
186Mateusz,daniel ROGOZA1M00:18:45Biegam Wspieram Motywuje
187Jarosław ZIÓŁKOWSKI3M00:18:45LKS Zorza Gdynia
188Marek CHOŁOTA1M00:18:45Biegowyswiat.pl
189Mateusz OSSOWSKI1M00:18:45 
190John MATTHEWS1M00:18:4626.2 RRC
191Michał MRÓWKA1M00:18:46 
192Artur MATUSZEWSKI1M00:18:46 
193Michał KOSIOR1M00:18:46KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
194Nikodem Jacek PATELCZYK2M00:18:47 
195Adam JODKO-NARKIEWICZ38M00:18:47TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
196Miłosz WÓJCIK12M00:18:48 
197Michał DĄBROWSKI1M00:18:48Cyklo Team
198Arkadiusz SUSKA8M00:18:48Biegosfera Gdynia
199Marcin ZAREMBA27M00:18:48Blue Media Team
200Adam KLOSKOWSKI1M00:18:49 
201Filip MAŃCZAK1M00:18:49 
202Peter MANNION1M00:18:49Windle Valley Runners
203Jerzy MIKUĆ2M00:18:49 
204Ryszard BROŻYNA25M00:18:49 
205Rafał KOLERA7M00:18:49 
206Zbigniew CHRABKOWSKI7M00:18:50 
207Mariusz MOSTEK1M00:18:50Vege Runners
208Jarosław Paweł PATOKA61M00:18:50Biegamyrazem.pl
209Mateusz ARNDT2M00:18:50 
210Marcin ZIELIŃSKI4M00:18:51APLITT
211Maciej KRAJEWSKI4M00:18:51 
212Patryk SAWICKI4M00:18:51 
213Łukasz OSTROWSKI27M00:18:52 
214Witold FICHT10M00:18:5242.195 Wejherowo
215Patryk MUSIELAK1M00:18:52Rozwiń z nami skrzydła
216Filip ORDAKOWSKI36M00:18:53 
217Mariusz CZAJKA2M00:18:53 
218Leszek BEHOUNEK5M00:18:53Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
219Adam DUSZYŃSKI11M00:18:53GWIAZDABETLEJEMSKA.COM
220Jan KRAKOWSKI14M00:18:54WKS Flota Gdynia
221Aleksander ZIELINSKI8M00:18:54 
222Przemyslaw SMEJA6M00:18:55Runeda
223Paweł TUSK26M00:18:56Akademia Marynarki Wojennej
224Mateusz KRENCISZ5M00:18:56 
225Marcin WIETECHA4M00:18:56 
226Waldemar KOWALSKI3M00:18:57 
227Paweł NUSZEL205M00:18:57Biegamyrazem.pl
228Kamil WOŁOSEWICZ23M00:18:57 
229Maciej ZAKRZEWSKI77M00:18:57 
230Daniel DROZDOWSKI6M00:18:57Biegamyrazem.pl
231Maciej SOSNOWSKI32M00:18:58 
232Krzysztof ZBLEWSKI3M00:18:58 
233Jakub NIECHWIADOWICZ6M00:18:59 
234Jakub GOŁĄB10M00:18:59 
235Mikołaj Maciej ANTKOWIAK3M00:19:00Akademia Marynarki Wojennej
236Kasia SEKUŁA4F00:19:00 
237Tomasz SKRZYPCZAK1M00:19:01WKB Piast
238Andrzej WRÓBEL1M00:19:01Trek Gdynia
239Wojtek KAJUT12M00:19:02Padl Na Ryj Team
240Sebastian KRÓL10M00:19:02 
241Ryszard PIRÓGOWSKI1M00:19:02 
242Sławomir GÓRSKI8M00:19:03 
243Jan JURKOWSKI1M00:19:03Vege Runners
244Grzegorz PILISZEK1M00:19:04 
245Agata OLEJNIK1F00:19:04Olej Running Team
246Paweł TYPIŃSKI8M00:19:04Piątkowo na Biegowo
247Paul SINTON-HEWITT1M00:19:04Ranelagh Harriers
248Hannah OLDROYD2F00:19:05Airedale Dodgers
249Marcin MĄKA3M00:19:05 
250Rafał GOLEC1M00:19:05Klub Aktywnych parkrun Skórzec
251Maciej SZAREJKO12M00:19:06O CO BIEGA
252Krzysztof KALINOWSKI266M00:19:07 
253Adam STERNAL12M00:19:08 
254Maciej KOWALEWSKI1M00:19:08Endure Team
255Roman GÓRECKI185M00:19:09Morsy Gdynia
256Pawel GORAJ18M00:19:09 
257Adam KACZMAREK2M00:19:09 
258Jacek PAWŁOWSKI6M00:19:09 
259Adrian KUTARBA56M00:19:10 
260Kamil Piotr MAYER56M00:19:10 
261Sławomir PIETKUN23M00:19:10 
262Sławomir FOREMSKI2M00:19:11Toruński Klub Triathlonowy
263Mariusz ROKITA24M00:19:11RockyRUN
264Łukasz KORBACZ9M00:19:11 
265Gary CHANDLER1M00:19:11Springfield Striders RC
266Krzysztof ROŻYK15M00:19:11Biegamyrazem.pl
267Paweł BARBARSKI3M00:19:12
268Dawid WALEŃCZYKOWSKI1M00:19:12 
269Magdalena ŚWIĘCKA2F00:19:12 
270Andrzej SOBKOWIAK1M00:19:12 
271Grzegorz SOBIERAJ62M00:19:13 
272Leszek KANDER2M00:19:13 
273Zbigniew KAPUŚCIŃSKI1M00:19:13 
274Konrad CHUPKA2M00:19:13 
275Wojciech WAŁĘSA18M00:19:13LOTOS Running Team
276Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:14parkrun tourists Poznań
277Karol KOŁKOWSKI3M00:19:14 
278Mikołaj PREJC2M00:19:14LKS Zorza Gdynia
279Łukasz SKIBA10M00:19:14 
280Stephen PORRITT1M00:19:15York Triathlon Club
281Rafał SZCZECINA1M00:19:15IŁAWA BIEGA
282Janusz ŻYWICKI1M00:19:15KB PIONIER SZCZECIN
283Grzegorz JARECKI1M00:19:16 
284Marcin FRANEK1M00:19:16
285Krzysztof WASIEWSKI7M00:19:16 
286Mateusz Piotr PACH4M00:19:17 
287Daniel SKRZYPKOWSKI122M00:19:17sportfaza.pl
288Remigiusz SIGNERSKI18M00:19:17xTEAM - Klub Sportowy xTRI.pl
289Rafał BOROWSKI1M00:19:18Team ZabieganeDni
290Piotr SŁODOWICZ1M00:19:18Grupa Trójmiasto
291Krzysztof GRODZKI2M00:19:18Studio S7 Banino
292Artur NOWAK8M00:19:18 
293Paweł IWAN1M00:19:18Trefl Biega
294Radek BUSZAN1M00:19:19 
295Witek MIKIELSKI1M00:19:19 
296Kacper JARZĄB2M00:19:19 
297Karol CHUDZICKI1M00:19:19 
298Adam ŚWIECA42M00:19:19Cyklo Team
299Krzysztof REUTER1M00:19:19 
300Adam MILER1M00:19:19 
301Andrzej BALICKI150M00:19:20 
302Sebastian BIERNACKI2M00:19:20 
303Jacek CIMICKI2M00:19:20WKB Piast
304Dawid PRĘTNIK3M00:19:20 
305Przemek PADOŁ1M00:19:20 
306Mariusz GAWKOWSKI16M00:19:21Biegamyrazem.pl
307Łukasz BARTNIK103M00:19:21 
308Arkadiusz KOGUT1M00:19:21 
309Влад МАМУЛЬ1M00:19:22 
310Mateusz ŁAKOMSKI11M00:19:22O CO BIEGA
311Bartek JASIŃSKI29M00:19:23 
312Sławomir SWAT76M00:19:23VB POLSKA
313Dariusz SZLEGIER163M00:19:23 
314Roman NOWAK1M00:19:23Endure Team
315Tomasz BACHORSKI1M00:19:23 
316Magdalena DIAS3F00:19:23WKS Flota Gdynia
317Wojciech KUŹNIAR2M00:19:23DREAM TRI TEAM
318Adam JANKOWSKI3M00:19:23 
319Piotr HABAJ46M00:19:24WATAHA
320Darek SENWICKI1M00:19:24 
321Jan TELEŻYŃSKI1M00:19:24Biegamyrazem.pl
322Jarosław PIETRUCHOWSKI3M00:19:26Razem Trenujemy Sport
323Tomasz OLEKSIEWICZ1M00:19:26TICK TEAM
324Grzegorz CHOLEWIŃSKI4M00:19:26 
325Bogdan WAŃKOWICZ13M00:19:27 
326Daniel KUR109M00:19:27 
327Grzegorz SIOMA28M00:19:27 
328Dariusz WICHER1M00:19:27 
329Paweł GOŹDZIEWICZ257M00:19:27Biegamyrazem.pl
330Piotr GOLCZ9M00:19:28 
331Maciej WOLINSKI2M00:19:28 
332Rafał LIP50M00:19:29 
333Łukasz SAMORAJ24M00:19:29 
334Jakub MALISZEWSKI2M00:19:29 
335Wojciech ŻYCHSKI12M00:19:29 
336Karol BRUCHMANN4M00:19:29Runeda
337Adam JĘDRZEJCZYK26M00:19:30 
338Sebastian Wojciech POKOJSKI2M00:19:30 
339Marcin BIAŁKOWSKI1M00:19:30 
340Bartosz SZCZEPANIAK1M00:19:30 
341Andrzej ANGEL1M00:19:30 
342Marcin BOGUCKI2M00:19:31 
343Maciek MROZIAK10M00:19:31 
344Wojciech HEŁMINIAK1M00:19:31 
345Małgorzata TUWALSKA3F00:19:31LKS Zantyr Sztum
346Robert PARUSZEWSKI7M00:19:31Bojano Biega
347Tomasz DOBRZYŃSKI2M00:19:32xRunners
348Michał LEWANDOWSKI95M00:19:32 
349Łukasz RUSAK2M00:19:32 
350Piotr BRZOZOWSKI3M00:19:32 
351Tomek TRZÓSŁO24M00:19:32 
352Mirosław ŚWIĄDER1M00:19:33Intel Runners
353Andrzej KRZYSZKOWSKI3M00:19:33 
354Łukasz KOT9M00:19:33 
355Michal RUSAK1M00:19:34 
356Maciej JARNO1M00:19:34Preston Harriers
357Krzysztof BEDNAREK31M00:19:34 
358Wojciech CHOMA86M00:19:34Biegamyrazem.pl
359Karol ŁEMPICKI182M00:19:34 
360Mikołaj FANSLAU4M00:19:35 
361Łukasz CIEPLIK23M00:19:35 
362Robert BARANOWSKI11M00:19:35 
363Jacek ZIELIŃSKI148M00:19:35Biegamyrazem.pl
364Maciej BECMER2M00:19:35 
365Igor BROŻYNA67M00:19:35 
366Magdalena RORAF1F00:19:36Team Kreft
367Grzegorz TRZEBIATOWSKI11M00:19:36 
368Marcin BAJUK1M00:19:36 
369Krzysztof CICHOWSKI104M00:19:36 
370Tadeusz LISIEWICZ3M00:19:36 
371Rikki PRINCE1M00:19:36Lordshill Road Runners
372Jakub OSSOWSKI1M00:19:37 
373Michał MAZUREK1M00:19:37 
374Tomasz WAŁĘSA2M00:19:37 
375Zbyszek KOWALSKI23M00:19:37 
376Radosław MAŚLAK209M00:19:38Biegamyrazem.pl
377Konrad WILANDT1M00:19:38 
378Szymon GLEINERT1M00:19:39 
379Kamil NOWAK2M00:19:40 
380Łukasz ZALEWSKI3M00:19:40 
381Monika NEWTON6F00:19:40London Heathside
382Aleksandra BARANOWSKA - TRZASKO3F00:19:40 
383Kuba TUSCHER11M00:19:40 
384Kamil GWÓŹDŹ1M00:19:40 
385Rafał DADEJ3M00:19:41Dream Energy
386Lukasz NOWAKOWSKI2M00:19:41 
387Kamil Andrzej BLADOWSKI6M00:19:41 
388Adam GRZYSTEK1M00:19:41 
389Tadeusz LIHS3M00:19:41MISJONARZE KLARETYNI
390Łukasz ZYCH2M00:19:41 
391Marcin KLAMAN119M00:19:42 
392Kamil LUBIŃSKI9M00:19:42 
393Adrian OPANOWSKI18M00:19:42 
394Wojtek BUCZEK2M00:19:43Biegamyrazem.pl
395Marcin NEUFELD29M00:19:43Intel Runners
396Robert ZABEL1M00:19:43WKS Grunwald Poznan
397Mateusz BOGORODZ127M00:19:43 
398Radek BUSZAN1M00:19:43 
399Piotr GÓRNIAK1M00:19:43 
400Wojciech CZAYKOWSKI17M00:19:44MAMY TO !
401Michał Łukasz DEKA2M00:19:44 
402Dariusz FAIGA50M00:19:44 
403Dawid CZECHOWSKI48M00:19:44Biegamyrazem.pl
404Michał KOWALIK7M00:19:44 
405Adrianna LIPKO55F00:19:45Biegamyrazem.pl
406Tobiasz CAŁUCH2M00:19:46 
407Maria MAJ-ROKSZ1F00:19:47 
408Adam ŚLIPY7M00:19:47 
409Paweł Wojciech KUSCHEL2M00:19:48 
410Tomasz SKAWIŃSKI20M00:19:48 
411Przemysław PACHUT176M00:19:48Run Vegan Team
412Paweł LEWANDOWSKI1M00:19:48 
413Piotr OLSZEWSKI4M00:19:48Szkoła Sportowa Gdynia
414Marcin Mateusz BEJGER4M00:19:49 
415Howard OWEN1M00:19:49Les Croupiers RC
416Paweł SAWICKI4M00:19:49 
417Łukasz NOWAKOWSKI28M00:19:49 
418Elżbieta TUWALSKA4F00:19:50LKS Zantyr Sztum
419Mieszko MARZEC1M00:19:50 
420Maciej GACH8M00:19:51Pomorze Biega i Pomaga
421Tomasz ŁAWNICZAK1M00:19:51Drużyna Szpiku
422Przemek STUPNOWICZ1M00:19:51Epoka Nordica Łódź
423Artur WELKE13M00:19:51 
424Mateusz SIERZPUTOWSKI13M00:19:52 
425Sylwester RYCHERT2M00:19:52 
426Marcin Hubert KAWALOWSKI3M00:19:52 
427Bartosz JURKIEWICZ4M00:19:52 
428Maciej JAROSZ1M00:19:52 
429Robert SIKORSKI5M00:19:52 
430Mateusz KIERZNIKIEWICZ5M00:19:52Akademia Marynarki Wojennej
431Tomasz ZWOLINSKI13M00:19:53Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
432Piotr ROGALSKI64M00:19:54Vege Runners
433Rafał TŁUSZCZAK8M00:19:54 
434Adam ZIELECKI6M00:19:54 
435Szymon PARTYKA65M00:19:54 
436Patrycja Maria BREZA2F00:19:55 
437Michał SZYMANDERA3M00:19:55 
438Robert WRZOCHALSKI3M00:19:55 
439Leszek KLAWITTER1M00:19:55DUDYCZ run
440Grzegorz BORKOWSKI9M00:19:55 
441Mateusz KOWALCZYK1M00:19:56 
442Dariusz CHOINSKI89M00:19:56
443Damian SŁOWIK61M00:19:56Road To Good Form
444Lech PALLACH103M00:19:56Biegamyrazem.pl
445Karol LIPIŃSKI2M00:19:56 
446Michał SUCHOCKI102M00:19:56 
447Mateusz BUDNIK9M00:19:57 
448Marcin HINZ6M00:19:57Endure Team
449Maciej PIEKARSKI39M00:19:57Biegamyrazem.pl
450Mariusz FORYCKI2M00:19:57 
451Marcin SZEWCZYK2M00:19:57 
452Tomasz LISIECKI58M00:19:57 
453Krzysztof CHRACA1M00:19:57 
454Adrian BOROWIECKI6M00:19:58 
455Krzysztof STOPA10M00:19:58 
456Iwona NIERADKA4F00:19:58 
457Michał SAWICZ3M00:19:58Biegacz z Północy
458Marek SKWARSKI12M00:19:58 
459Jacek ZDYBEL5M00:19:58 
460Cezary KMIEĆ4M00:19:59Naprzód Młociny
461Tomasz JARZĘBOWSKI2M00:19:59 
462Wojciech MIKUSEK9M00:19:59 
463Alexander FORDHAM1M00:19:59Ranelagh Harriers
464Michał STRZELCZYK1M00:19:59 
465Marcin PAKULA23M00:19:59 
466Ireneusz ZIELONY1M00:20:01 
467Artur ŚWIĘTOŃ3M00:20:01 
468Agnieszka STANIEWSKA1F00:20:01 
469Wojciech REDZIMSKI64M00:20:01 
470Łukasz KRASOWSKI218M00:20:01 
471Zbigniew ZIELONKA34M00:20:01 
472Marcin BUKAŁA1M00:20:01Vege Runners
473David MAHER1M00:20:0126.2 RRC
474Maja ROKITA18F00:20:01RockyRUN
475Paula KOROWAJ10F00:20:02 
476Przemek GÓRECKI14M00:20:02Biegamyrazem.pl
477Mateusz WIRKUS1M00:20:02 
478Wojciech KOZŁÓW1M00:20:03LKS Zantyr Sztum
479Marcin BASIS1M00:20:03 
480Mika PERKIÖMÄKI1M00:20:03IRC
481Daria SZEWCZYK80F00:20:04 
482Krzysiek KUZAWIŃSKI1M00:20:04 
483Piotr WINNIK44M00:20:04 
484Adam PODGORSKI148M00:20:04 
485Daniel TRACZYŃSKI1M00:20:05 
486Mariusz DADACZ41M00:20:05 
487Filip RZECHOWSKI5M00:20:06 
488Daniel MALECKI1M00:20:06Night Runners
489Marek SZOZDA11M00:20:06KABUNCZA
490Błażej MAŃCZAK1M00:20:07 
491Paulina ZAŁUCKA1F00:20:07 
492Mieszko NIEWIAROWSKI32M00:20:08 
493Mariusz ZAWADKA1M00:20:08 
494Paweł STANKIEWICZ3M00:20:08Ambitious Runners Team
495Ewa Regina MAJ-PŁOTKA2F00:20:08 
496Krzysztof CICHOMSKI17M00:20:09 
497Filip KISIELIŃSKI11M00:20:09 
498Robert WALCZYŃSKI4M00:20:09 
499Michał Piotr GUŹNICZAK1M00:20:09 
500Tomasz ROZGOŃSKI3M00:20:09