parkrun Głogów 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Radosław PIASECKI22M00:16:17 
2Mateusz ROZMUS11M00:16:50 
3Mateusz SZCZEPAŃSKI7M00:16:55 
4Szymon ŚWIERCZ41M00:17:15 
5Piotr STACHYRA14M00:17:31 
6Roman KARAMUCKI116M00:17:34 
7Przemysław JAŻŁO17M00:17:50 
8Grzegorz JANKOWSKI4M00:17:54 
9Łukasz KLAŚ1M00:18:08Nudne Piątki
10Emil MATEJCZUK10M00:18:13 
11Tomasz CHICIAK3M00:18:14 
12Damian Jakub CHODOROWSKI21M00:18:15 
13Dacjan RZEŹNIK1M00:18:20BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
14Tomasz DANIELKIEWICZ1M00:18:22WKB Piast
15Dariusz SOCHA19M00:18:25 
16Norbert FORTUNA1M00:18:35ZG RUN
17Mariusz SIELICKI4M00:18:52ZG RUN
18Marek CHOŁOTA1M00:18:55Biegowyswiat.pl
19Mariusz Jakub TAZBIR3M00:18:57 
20Paweł PIOTROWSKI6M00:19:06 
21Jakub SZAJT5M00:19:07 
22Sławomir ŻABA21M00:19:09 
23Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:09parkrun tourists Poznań
24Paweł ŚCISŁOWSKI3M00:19:12 
25Rafał STACHYRA8M00:19:13 
26Waldemar SZCZUROWSKI43M00:19:15MTS Drużyna Szpiku KGHM
27Marcin JANKOWSKI39M00:19:23 
28Marek Stanisław POWAŻNY1M00:19:26WKB Piast
29Arkadiusz JACKIEWICZ18M00:19:26 
30Grzegorz TOMCZUK3M00:19:30 
31Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:32 
32Patryk MUSIELAK1M00:19:35Rozwiń z nami skrzydła
33Maciej STĘPLOWSKI1M00:19:42 
34Jacek PRUSISZ1M00:19:44 
35Jan ZAWIEJA3M00:19:47Klub Biegacza T2/4
36Karol SEIDEL11M00:19:47 
37Krystian BIEGAJŁO4M00:19:53 
38Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:54 
39Daniel Kamil SZARKOWICZ37M00:20:01 
40Andrzej SZOT1M00:20:02 
41Łukasz SEMIK3M00:20:19 
42Maciej KARDAS1M00:20:25 
43Krzysztof BABIRECKI37M00:20:32 
44Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:35Vege Runners
45Marcin KĘDZIERSKI9M00:20:36 
46Jerzy KUBIAK27M00:20:49 
47Joanna LORENC1F00:20:49 
48Marcin PAŚ5M00:20:49ZG RUN
49Artur ŻUBER1M00:20:50 
50Szymon MARCINKOWSKI16M00:20:51 
51Marek KASPRZYK1M00:20:54 
52Mateusz MERCIK1M00:20:56#YOLOTEAMKRK
53Emilia KUŹMIAK2F00:20:59 
54Anna CHODOROWSKA25F00:21:01 
55Paweł SADOWSKI1M00:21:01STOPA Słupsk
56Oskar SZUKSZTUL6M00:21:06 
57Andrzej SZREDER77M00:21:09 
58Marcin WOŹNIAK1M00:21:09 
59Agnieszka KIJAK1F00:21:09 
60Piotr LESZKIEWICZ1M00:21:14ZG RUN
61Mirosław SOLIWODA2M00:21:16 
62Szymon DAMOISEAUX6M00:21:16 
63Bartosz KOTLARSKI44M00:21:25 
64Tomasz GROCHAŁA4M00:21:27 
65Daniel SZARKOWICZ1M00:21:28 
66Norbert PATALAS1M00:21:33RLS
67Paweł BORKOWSKI1M00:21:33Raisio Sulma Sulechów
68Paulina BUDZIŃSKA1F00:21:40 
69Tomasz KIEREPKA4M00:21:43 
70Krzysztof CHODKOWSKI3M00:21:45Żoli Runners
71Rafał WIŚNIEWSKI25M00:21:47 
72Łukasz HUBERT1M00:21:49 
73Lukasz SIEMBAB1M00:21:54Coopervision Running Club
74Bogdan KULIŃSKI20M00:21:55Drużyna Szpiku
75Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:55 
76Aleksander ADAMOWSKI75M00:21:56 
77Tomasz ZIEMIŃSKI13M00:22:00 
78Rafał GRZESIAK9M00:22:05 
79Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:09100 Marathon Club Polska
80Piotr BOBOWSKI1M00:22:10 
81Mariusz CIEŚLAK1M00:22:14KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
82Bartłomiej SŁOWEK4M00:22:16 
83Arkadiusz KOCOWSKI3M00:22:16 
84Rafał LAMPART3M00:22:16 
85Łukasz KUBIAK2M00:22:25 
86Agata TRAWIŃSKA17F00:22:29 
87Piotr DĘBSKI29M00:22:31 
88Janusz MIROS1M00:22:32 
89Paweł MERSKI2M00:22:32 
90Paweł SEKUŁA1M00:22:40 
91Dawid GUZENDA1M00:22:42Aktywny Ostrzeszów
92Andrzej OLSZEWSKI52M00:22:44 
93Wiesław STACHOWIAK1M00:22:48Night Runners Wrocław
94Joanna SZCZUROWSKA54F00:22:48MTS Drużyna Szpiku KGHM
95Anna GRZEGORZ2F00:22:50 
96Marta CHODOROWSKA1F00:22:50 
97Bartosz ŁOPATKA5M00:22:52 
98Tadeusz NAPIERAŁA47M00:22:55 
99Radek WICHEREK1M00:22:59 
100Saturnin SZYMAŃSKI1M00:22:59 
101Ireneusz WARCHOŁ4M00:22:59MTS Drużyna Szpiku KGHM
102Olga SAWICKA1F00:23:00 
103Piotr OLEJNICZAK14M00:23:01 
104Piotr HERKT3M00:23:01 
105Bartlomiej STELMACH21M00:23:11 
106Grzegorz SZADKOWSKI12M00:23:12 
107Grzegorz Jan DAGIEL1M00:23:13 
108Marcin KRZYWICKI1M00:23:14 
109Marcin OWCZAREK1M00:23:22Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
110Marek SIKORA39M00:23:22 
111Mirosław PIOSIK6M00:23:34 
112Grzegorz WÓJCIK6M00:23:34 
113Jarosław WIELGUS8M00:23:38 
114Krzysztof KAŹMIERCZAK5M00:23:39 
115Oskar SZKUDŁO1M00:23:42 
116Alan HAPKE4M00:23:43 
117Michał PAPUSZKA11M00:23:44 
118Karol SZCZEPANIAK3M00:23:47 
119Joanna MROZKOWIAK-PLISAK1F00:23:48 
120Oskar NAPIERAŁA2M00:23:54 
121Agata DRABAREK5F00:23:56 
122Łukasz Sylwester ZIELIŃSKI1M00:23:58 
123Paweł KWARCIŃSKI3M00:24:02 
124Roman Grzegorz BRZEZIK20M00:24:03 
125Piotr BOROWIECKI1M00:24:06 
126Kryspin GODLEWSKI1M00:24:06
127Krzysztof BUTOWSKI1M00:24:09 
128Jerzy KOPTA1M00:24:11 
129Michał GRYBEL1M00:24:11 
130Krzysztof Józef PIOTROWICZ1M00:24:17 
131Zuzanna Patrycja PIOSIK1F00:24:17 
132Paweł WÓJCIK2M00:24:19 
133Adam WAYDA1M00:24:26 
134Krzysztof DANIELAK1M00:24:33 
135Jacek PAWLAK27M00:24:34 
136Kamila POLAK72F00:24:36 
137Jakub PLEWKO2M00:24:36ZG RUN
138Sławomir MARAS1M00:24:39Jelonki Running Team
139Jan KLOC101M00:24:41 
140Agnieszka GLAPIAK39F00:24:42 
141Marta ŻYWINA21F00:24:43 
142Ewa BARAN4F00:24:49 
143Dominik KOMENDACKI1M00:24:51MTS Drużyna Szpiku KGHM
144Monika CHMIEL7F00:24:52 
145Andrzej KUCHARSKI4M00:24:53ZG RUN
146Daria ŁOPATKA3F00:24:53 
147Julia BARON2F00:24:56 
148Paweł Wojciech PALUCHOWSKI2M00:24:56Piwny Klub
149Monika SOBCZYK4F00:24:58 
150Łukasz SZUWIKOWSKI5M00:24:59 
151Sebastian KUJAWA1M00:24:59 
152Jolanta KACHNOWICZ4F00:25:00 
153Wiktor Tymoteusz GRAB4M00:25:02 
154Patryk JAGUSTYN1M00:25:03 
155Filip ERTMAN11M00:25:05 
156Szymon KOZAR2M00:25:07 
157Sebastian Szymon WÓJCIAK20M00:25:09 
158Sławomir PIASKOWSKI8M00:25:10PZU Sport Team
159Hubert PIASKOWSKI2M00:25:11 
160Antek NIEMIEC7M00:25:12 
161Dariusz POLAK3M00:25:16 
162Wiesław STAWNICZY15M00:25:18 
163Jarosław KOSMALA1M00:25:22Piwny Klub
164Agnieszka SMYCZYŃSKA4F00:25:25 
165Leszek KOZIAR25M00:25:30 
166Jarosław TRAWIŃSKI1M00:25:34 
167Karolina KRAWCZAK12F00:25:41 
168Marcin PABISEK2M00:25:44 
169Roman MALCHEREK4M00:25:44 
170Janek NIEMIEC16M00:25:50 
171Dawid ZDUN1M00:25:51 
172Marcin MOSKAL4M00:25:51ZG RUN
173Arkadiusz TROŚCIANKO1M00:25:52 
174Sebastian Bernard WALCZAK1M00:25:53 
175Joanna CHŁODNICKA4F00:25:56 
176Pola BABIRECKA47F00:25:59 
177Marcin KUMISZCZO1M00:26:02 
178Agnieszka BABIRECKA45F00:26:04 
179Ewa MATEJCZUK4F00:26:05 
180Katarzyna NIEMIEC49F00:26:06 
181Monika SULIMA-HARHAJ3F00:26:13 
182Wioleta MERCIK1F00:26:15#YOLOTEAMKRK
183Małgorzata TOPOLAN2F00:26:23 
184Michał KARAMUCKI52M00:26:25 
185Marta ŻYWINA16F00:26:26 
186Katarzyna Agnieszka JANASZ-PODLEWSKA8F00:26:27 
187Iwona ŁOBACZEWSKA5F00:26:27 
188Karol SAWICKI1M00:26:28 
189Eryk SYC2M00:26:35 
190Wiktor GLAPIAK5M00:26:36 
191Tomasz WYROZUMSKI15M00:26:39 
192Radosław LEWICKI2M00:26:42 
193Radosław LEWICKI1M00:26:44 
194Piotr BAGROWSKI11M00:26:44 
195Iwona ZASADA1F00:26:49BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
196Megi WIELGUS8F00:26:57 
197Jacek SKRZYSZOWSKI1M00:27:01 
198Ewa MATUSZAK-LIDWIN1F00:27:05 
199Ewelina Izabela KUJAWA2F00:27:18 
200Tomasz WROŃSKI7M00:27:18 
201Rafał LITWINOWICZ15M00:27:19 
202Andrzej CIESIELSKI1M00:27:20 
203Adrianna SZCZUROWSKA42F00:27:23MTS Drużyna Szpiku KGHM
204Piotr, Stanisław GZULA1M00:27:23 
205Robert WALCZAK1M00:27:29Cytadela by Night Team
206Miłosz ZYWER2M00:27:29 
207Paula OLEJNIK1F00:27:30 
208Marcin KUBIAK2M00:27:32 
209Monika NIEDZIELSKA1F00:27:40 
210Łukasz SZOSTEK4M00:27:40 
211Piotr KUŁAKOWSKI1M00:27:42 
212Jakub KACZOR1M00:27:44 
213Adrian KOZIAR25M00:27:47 
214Marta PIÓRKOWSKA5F00:27:51 
215Tomasz ŚCISŁOWSKI1M00:27:53 
216Beata BARON2F00:27:59 
217Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:10 
218Jacek LECIEJ2M00:28:15 
219Małgorzata PIOTROWSKA1F00:28:16 
220Marta GARDYJAS36F00:28:20 
221Izabela Justyna PABISEK2F00:28:20 
222Amelia Bernadetta ZIMNA2F00:28:22 
223Łukasz ZALEWSKI4M00:28:23 
224Borys SIKORSKI6M00:28:29 
225Agnieszka GURAN2F00:28:31 
226Dominika TORZ4F00:28:33 
227Ewa SZUKALSKA - WALCZAK2F00:28:34Biegające Walczaki
228Iwona Gabriela DRAGOSZ15F00:28:38 
229Szymon DZIUBA9M00:28:51 
230Malwina NASZYDŁOWSKA5F00:28:54 
231Ryszard MAŁUCKI1M00:28:55Rozwiń z nami skrzydła
232Kajetan CZAPCZYNSKI3M00:29:02 
233Irena Halina MARSZAŁ28F00:29:03 
234Anna HUNIAT1F00:29:07 
235Remigiusz CHUDAS8M00:29:10 
236Marzena KOŚMICKA1F00:29:14 
237Laura POLAK21F00:29:14 
238Wioletta DOBRZAŃSKA4F00:29:17 
239Ewelina Kinga WALAS2F00:29:17 
240Joanna Natalia ZELMAŃSKA1F00:29:20 
241Tomasz MATECKI1M00:29:25Czerwonak Biega
242Barbara MATECKA1F00:29:26Czerwonak Biega
243Kamil ADAMEK1M00:29:29 
244Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:29:31Nudne Piątki
245Hubert WYROZUMSKI13M00:29:33 
246Małgorzata PIASKOWSKA8F00:29:35 
247Zbigniew PADUCH1M00:29:36 
248Gabriela DRAGOSZ13F00:29:37 
249Daria STELMACH7F00:29:40 
250Krzysztof MOSKWA1M00:29:41Tak se pomykam
251Szymon MAZIEC14M00:29:45 
252Anna BARTKIEWICZ4F00:29:46 
253Ewa MRULA1F00:29:47 
254Nadia SIKORSKA6F00:29:55 
255Edyta WOJCIUCH6F00:29:56 
256Pia KÖPNICK1F00:29:57 
257Monika Aniela OLEJNIK1F00:29:57 
258Paulina ŚWIERCZ8F00:29:58 
259Marta MOSKWA1F00:30:00 
260Lidia ŚCISŁOWSKA1F00:30:00 
261Wiktoria ANTONIK1F00:30:01 
262Maja CICHOWICZ1F00:30:02 
263Monika DZIUBA2F00:30:03 
264Julia DZIUBA2F00:30:04 
265Grażyna STAWIŃSKA1F00:30:06 
266Patryk BARTKIEWICZ4M00:30:13 
267Edward ŻUGAJ10M00:30:18 
268Justyna Joanna MIŚKO2F00:30:21 
269Aleksandra DAMOISEAUX1F00:30:30 
270Monika Karolina WÓJCIK15F00:30:36 
271Amelia Julia WÓJCIAK17F00:30:36 
272Patryk KOZIAR24M00:30:39 
273Maria PUCHALSKA-JAROSZ2F00:30:43 
274Gabriela WROŃSKA6F00:30:50 
275Michalina JAROSZ1F00:31:02 
276Emilia CZERNIAWSKA1F00:31:04 
277Kacper Łukasz ONYSZKIEWICZ1M00:31:05 
278Anna PIOTROWSKA10F00:31:06 
279Alina Joanna KONOPACKA6F00:31:13 
280Robert Piotr PRILL1M00:31:39 
281Hanna KARCZ2F00:31:40 
282Krystian SKURJAT1M00:31:41 
283Rafał DANIELAK1M00:31:43 
284Julia KILIJAŃSKA2F00:31:44 
285Maja Paula DOBRZAŃSKA1F00:31:46 
286Karolina MADROWSKA1F00:31:47 
287Andrzej ANDRE1M00:31:48 
288Monika MIKIERYSZ26F00:32:03 
289Ilona MAZUR1F00:32:07 
290Jakub PIÓRKOWSKI1M00:32:19 
291Łukasz KACPRZAK1M00:32:22 
292Julita WÓJCIK3F00:32:46 
293Urszula LEWKOWICZ2F00:32:52 
294Karolina SZARAN2F00:32:52 
295Jakub ZYCH1M00:32:52 
296Karolina Kamila CHUDZIK5F00:32:57 
297Adrianna NOWAK5F00:33:08 
298Krystyna ANIOŁ-KAPSIAK7F00:33:33 
299Katarzyna NIEŁACNA2F00:33:36 
300Natalia POLAK4F00:33:41 
301Joanna KARAMUCKA13F00:33:47 
302Agata BOGUCKA1F00:34:00 
303Aleksander MAZIEC1M00:34:07 
304Joanna RYBAK1F00:34:26 
305Karolina Maria LADRA2F00:34:30 
306Hanna WÓJCIK11F00:34:34 
307Zofia KLOC42F00:34:36 
308Adrian SZMYT1M00:34:36 
309Bartosz ZABA5M00:34:44 
310Ewelina KOZIAR7F00:34:48 
311Igor OKRZYMOWSKI9M00:34:52 
312Kasia KACZMAREK1F00:34:54 
313Justyna NOWAK1F00:34:54 
314Justyna SZMYT1F00:34:55 
315Anna Alicja SĄSIADA1F00:35:06 
316Beata PERKINS4F00:35:07 
317Dagmara ZYWER2F00:35:20 
318Filip ZYCH7M00:35:22 
319Magdalena ŚWIERCZ1F00:35:29 
320Liwia WIŚNIEWSKA1F00:35:31 
321Wiktoria WIŚNIEWSKA1F00:35:31 
322Matix WIELGUS1M00:35:38 
323Karina Alexandra ZYCH4F00:35:59 
324Aleksandra WOŹNIAK-RODOWSKA2F00:36:21 
325Ewelina FRĄTCZAK5F00:36:25 
326Wiesława TOBOREK5F00:36:38 
327Agata CHODACKA1F00:36:38 
328Szymon WOJCIUCH2M00:36:43 
329Joachim KULAS2M00:36:45 
330Dominik KULAS2M00:36:49 
331Kamila SZKUDLAREK2F00:36:54 
332Dominika WIELGUS2F00:37:01 
333Marcela MODRZEJEWSKA1F00:37:09 
334Dorota Anna KAMIŃSKA-RUSZCZYSZYN1F00:37:15 
335Joanna SZKUDLARSKA1F00:37:16 
336Sawa GUZOWSKA1F00:37:16 
337Hubert RODOWSKI2M00:37:39 
338Dorota NYK1F00:37:45 
339Filip RODOWSKI2M00:37:58 
340Alicja Karolina PITUŁA-WÓJCIAK24F00:38:00 
341Karolina MALINA2F00:38:06 
342Julita SZMYT1F00:38:08 
343Artur SZMYT1M00:38:09 
344Gracjan MADEJ1M00:38:25 
345Olga Krystyna ZIMNA2F00:38:36 
346Urszula BRZEZIK1F00:38:38 
347Natalia Dominika DULAT3F00:38:47 
348Agnieszka GIZICKA1F00:38:47 
349Matylda PEREŁKIEWICZ2F00:38:47 
350Łukasz SIKORA2M00:39:11 
351Kacper RAGAN10M00:39:31 
352Monika MAŁYNIAK1F00:39:39 
353Julia SZUWIKOWSKA2F00:40:02 
354Agnieszka DERLAT1F00:40:16 
355Karolina WÓJCIK3F00:40:37 
356Grzegorz ŁUKASIK1M00:40:41 
357Gerard GĄTEK1M00:41:59 
358Karina LEWICKA2F00:42:30 
359Marcel PRZYSTAŃSKI2M00:43:04 
360Alicja FORNALSKA4F00:44:30 
361Maja KROTLA1F00:44:30 
362Kasia STANO1F00:44:31 
363Maria FUDALI-PYSZKA2F00:44:50 
364Agnieszka PAŁASZEWSKA2F00:45:46 
365Barbara CZUBA1F00:46:38 
366Agata CZUBA1F00:46:39 
367Ireneusz PAŁCZAK2M00:50:06