parkrun Grodzisk Mazowiecki 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Tomasz MIKULSKI5M00:16:49KM AKTYWNI Sochaczew
2Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:23Vege Runners
3Wałsodar EKLES17M00:17:28MORT
4Konrad TABER1M00:17:30 
5Damian FALANDYSZ6M00:17:37WPRunning
6Andrzej MIEDZIEJEWSKI1M00:17:53WPRunning
7Daniel MICHAŁOWSKI7M00:18:04Dogoń Grodzisk Mazowiecki
8Sebastian KIESZEK2M00:18:04WPRunning
9Mariusz CIESIELSKI43M00:18:07 
10Piotr ANTOSIK23M00:18:08 
11Kamil OŁOWSKI1M00:18:12 
12Jakub KUĆMIERZ6M00:18:16 
13Jakub Jerzy KÓŁKIEWICZ8M00:18:19 
14Daniel MIKIELSKI1M00:18:26 
15Adam SZCZEPAŃSKI3M00:18:35ALBATROSY
16Waldemar KOWALSKI2M00:18:43 
17Łukasz KLAŚ1M00:18:44Nudne Piątki
18Dawid JURASZ11M00:18:51 
19Eliza GALIŃSKA2F00:18:52 
20Piotr POŁANECKI4M00:18:58 
21Arkadiusz SZYDLIK62M00:18:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
22Marek GALIŃSKI2M00:19:02 
23Jakub Piotr AKSAMIT4M00:19:03KM AKTYWNI Sochaczew
24Kamil WOŁOSEWICZ2M00:19:04 
25Arkadiusz PAJDOSZ2M00:19:10WPRunning
26Artur MICHALAK15M00:19:15KREJZI TIM BŁONIE
27Olaf ŁOZOWSKI26M00:19:19 
28Piotr ZDZIARSKI34M00:19:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
29Konrad Robert WALKOWSKI1M00:19:22KREJZI TIM BŁONIE
30Jacek KULIK50M00:19:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
31Piotr MAŁECKI2M00:19:25Strefa Fit Team
32Sylwester MICHALAK91M00:19:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
33Maciej Jacek KONARSKI4M00:19:34Dogoń Grodzisk Mazowiecki
34Filip BRODOWSKI2M00:19:35 
35Marek CHOŁOTA1M00:19:36Biegowyswiat.pl
36Jakub STASZCZYK1M00:19:37 
37Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:45parkrun tourists Poznań
38Kamil Adam ROWIŃSKI2M00:19:47 
39Dominik BERLIŃSKI5M00:19:50WPRunning
40Marcin BASIS2M00:19:52 
41Rafał BELKIEWICZ1M00:19:52Kabaty Ultra
42Maciej PTASZNIK4M00:19:54Dogoń Grodzisk Mazowiecki
43Rafał SADOCHA2M00:19:55Dogoń Grodzisk Mazowiecki
44Robert KUNA1M00:19:55 
45Marcin PIETRASZEK2M00:19:56Vege Runners
46Adrian Arkadiusz PIETRZAK44M00:19:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
47Radosław DUDEK7M00:20:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
48Edward Wojciech PRUSZYŃSKI1M00:20:06 
49Łukasz ZYCH1M00:20:09 
50Piotr Adam WITKOWSKI1M00:20:10Vege Runners
51Marcin BĄK56M00:20:10Dogoń Grodzisk Mazowiecki
52Jacek DARNOWSKI2M00:20:11BIEGOSTOK
53Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:14Dream Run
54Maciek BARTECKI1M00:20:16 
55Artur STOCKI5M00:20:23 
56Grzegorz SMOLIŃSKI4M00:20:23MORT
57Adam MIEDZIAK1M00:20:23Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
58Marcin NIEDZIŃSKI20M00:20:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
59Piotr GENDEK11M00:20:26 
60Michał URBAŃSKI2M00:20:26TriSpace
61Maciej WOJCIECHOWSKI33M00:20:27 
62Zbigniew WIERZBICKI7M00:20:27Dogoń Grodzisk Mazowiecki
63Marta HAGEN7F00:20:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
64Jarosław KLIMKIEWICZ2M00:20:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
65Tadeusz FOJUD4M00:20:34WPRunning
66Hubert ONUSZKIEWICZ1M00:20:35 
67Marek SEKOWSKI17M00:20:36 
68Artur KOŹLICKI31M00:20:38KREJZI TIM BŁONIE
69Kamil ZAGRAJEK41M00:20:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
70Tamara MIELOCH2F00:20:40 
71Darek MARUSZAK42M00:20:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
72Marcin KUSIO8M00:20:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
73Arron TREVOR3M00:20:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
74Krzysztof CHODKOWSKI1M00:20:46Żoli Runners
75Daniel Danny DUMERACKI4M00:20:48WPRunning
76Artur TELUS18M00:20:49 
77Rafał GRZESZAK7M00:20:49Dogoń Grodzisk Mazowiecki
78Krzysztof ŻÓŁTOWSKI25M00:20:50 
79Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:50Vege Runners
80Marcin PLEJZNEROWSKI1M00:20:53 
81Tadeusz GŁUPCZYK2M00:20:55100 Marathon Club Polska
82Michał JAKIEL1M00:20:56Klub Wysokogórski Kraków
83Michał JUCHA1M00:20:56Rysio Team
84Tomasz SĘK1M00:20:58 
85Konrad KUPISZ1M00:20:59 
86Jakub BŁACHNIO8M00:21:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
87Paweł KOSIATY5M00:21:05 
88Marcin PACHOLSKI43M00:21:06KREJZI TIM BŁONIE
89Marcin LISOWSKI1M00:21:10 
90Robert ZAJKOWSKI1M00:21:11 
91Piotr KOZIEŁ17M00:21:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
92Paweł RADZIAK2M00:21:13 
93Rafał KUŚ2M00:21:14Strefa Fit Team
94Agnieszka KIJAK1F00:21:14 
95Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:21:15 
96Tomasz WOJENKA2M00:21:18WPRunning
97Marta Zofia KOC1F00:21:19 
98Piotr GRAL1M00:21:19Bravehearts Legionowo
99Marta GŁODOWSKA1F00:21:20Żórawski Team
100Bartosz ANTOSIK19M00:21:23 
101Grzegorz BOROWSKI1M00:21:25BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
102Tomasz Stanisław BONIKOWSKI12M00:21:26 
103Kamil WIŚNIEWSKI4M00:21:26 
104Dominik WOJTCZAK1M00:21:29Morena Czołowa
105Michał CICHOCKI4M00:21:29 
106Paweł SZYMANIAK26M00:21:30Dogoń Grodzisk Mazowiecki
107Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:30 
108Włodzimierz MICHAŁOWSKI18M00:21:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
109Pawel MADEJ26M00:21:35 
110Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:36 
111Krzysztof GÓRKA48M00:21:37 
112Przemysław KIEŁEK52M00:21:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
113Jacek GAJEWSKI23M00:21:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
114Mirosław Tomasz CISEK1M00:21:38 
115Kamil PAWELEC2M00:21:39PZU Sport Team
116Zbigniew SŁOMCZEWSKI8M00:21:40 
117Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:41Biegamyrazem.pl
118Krystian IŻYCKI4M00:21:43 
119Bartłomiej CHMIELEWSKI2M00:21:43 
120Grzegorz IDZIKOWSKI2M00:21:44 
121Paulina SADOWY SELKE11F00:21:46MORT
122Mariusz SZYMAŃSKI2M00:21:47KREJZI TIM BŁONIE
123Daniel PRĘDKOPOWICZ54M00:21:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
124Adrian CUPRYJAK7M00:21:49 
125Bartosz CWEN2M00:21:50 
126Grzegorz ROCHOWICZ94M00:21:51 
127Jacek BEŁDOWSKI1M00:21:52 
128Krzysztof Paweł KULESZA5M00:21:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
129Tomasz SZOPA1M00:21:52 
130Jakub RĘCŁAWOWICZ5M00:21:54 
131Sergii MAKARENKOV51M00:21:54Dogoń Grodzisk Mazowiecki
132Jarosław PYTLARCZYK12M00:21:56Dogoń Grodzisk Mazowiecki
133Marek REGULSKI1M00:21:59 
134Konrad MACIAGIEWICZ3M00:22:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
135Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:22:00Warszawa Natolin Zachodni
136Anna STANKIEWICZ20F00:22:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
137Agata PIATKOWSKA1F00:22:00 
138Piotr WOLSKI1M00:22:03KS Staszewscy
139Tadek KORACH5M00:22:03 
140Małgorzata RYBITWA9F00:22:11 
141Grzegorz WRZEŚNIEWSKI6M00:22:13KREJZI TIM BŁONIE
142Paweł ZBĘK1M00:22:14
143Tomasz JAKUBIEC1M00:22:14Dogoń Grodzisk Mazowiecki
144Artur KOŚCIOŁOWSKI3M00:22:15Dogoń Grodzisk Mazowiecki
145Tomasz KWAPIŃSKI9M00:22:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
146Dariusz CIEĆWIERZ8M00:22:18KREJZI TIM BŁONIE
147Adam FIGWER1M00:22:19 
148Piotr BYDLIŃSKI21M00:22:19Dogoń Grodzisk Mazowiecki
149Piotr MAŁASZCZUK3M00:22:19Strefa Fit Team
150Jakub KĘPA33M00:22:20 
151Jacek WALAC82M00:22:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
152Paweł JURASZ19M00:22:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
153Mirosław ADAMKIEWICZ1M00:22:21KM AKTYWNI Sochaczew
154Mateusz PLEJZNEROWSKI1M00:22:22 
155Sebastian KLONOWSKI4M00:22:24 
156Piotr BOROWIECKI1M00:22:25 
157Stefan WARACHOWSKI2M00:22:28Strefa Fit Team
158Katarzyna GALIŃSKA2F00:22:28 
159Michał NAROŻNIAK1M00:22:30 
160Daniel SKONECZNY2M00:22:30BIEGI Grodzisk Mazowiecki
161Jan BUCHELT-GOŁDA15M00:22:31 
162Paweł PIORUN1M00:22:32 
163Maciej WESOŁOWSKI28M00:22:33 
164Mariusz Rafał FILIPIAK17M00:22:37 
165Konrad GRZYB1M00:22:39Morena Czołowa
166Sebastian HULBÓJ1M00:22:39 
167Piotr FIREK1M00:22:43 
168Lukasz JURCZYK3M00:22:46 
169Stefan NOWAKOWSKI1M00:22:48 
170Grzegorz SIKORA2M00:22:50 
171Sylwia SOWA-OKRASA83F00:22:50Dogoń Grodzisk Mazowiecki
172Marcin SKRZECZ2M00:22:51Dogoń Grodzisk Mazowiecki
173Aleksander KURKUS32M00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
174Piotr MALCZAK10M00:22:53Dogoń Grodzisk Mazowiecki
175Karol BUJAK10M00:22:55 
176Magdalena IŻYCKA2F00:22:56 
177Anna GADOMSKA3F00:23:00PZU Sport Team
178Justyna CIBOROWSKA1F00:23:01Strefa Fit Team
179Sylwek ZWIERZCHOWSKI4M00:23:01Dogoń Grodzisk Mazowiecki
180Anna Maria RYDZIKOWSKA9F00:23:01Strefa Fit Team
181Marcin ADAMASZEK1M00:23:01KREJZI TIM BŁONIE
182Ewa WONKO1F00:23:04Rysio Team
183Rafał KOŁAKOWSKI3M00:23:04 
184Jacek JARKIEWICZ24M00:23:04 
185Monika NIEDZIŃSKA6F00:23:05 
186Damian STELMACH5M00:23:07Dogoń Grodzisk Mazowiecki
187Agata SIERAŃSKA8F00:23:08 
188Eryk KOZŁOWSKI1M00:23:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
189Marcin UZIĘBŁO7M00:23:11Dogoń Grodzisk Mazowiecki
190Tomek WOJCIECHOWSKI1M00:23:12 
191Daniel CIESIELSKI4M00:23:12 
192Wojciech RYGUŁA1M00:23:13 
193Kamil TOPOLEWSKI5M00:23:14 
194Grzegorz Michał SADOWSKI8M00:23:15 
195Marcin WIŚNIEWSKI4M00:23:17 
196Robert ŁUCZYŃSKI3M00:23:19 
197Marcin BOŃCZAK1M00:23:19Goggle Pro Active Eyewear
198Katarzyna Maria WOLAN2F00:23:20 
199Damian PANEK1M00:23:20 
200Marek KISIELIŃSKI1M00:23:22 
201Dariusz POTERALSKI2M00:23:22 
202Kryspin GODLEWSKI1M00:23:22
203Marcin KULDANEK9M00:23:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
204Mieczysław KĘDZIERSKI31M00:23:30 
205Marcin JASTRZEBSKI2M00:23:33 
206Andrzej BIELSKI3M00:23:3810 Warszawski Pułk Samochodowy
207Janusz FALANDYSZ1M00:23:39 
208Wioleta PIERNIK3F00:23:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
209Magdalena ŁOZOWSKA6F00:23:41 
210Eryk MACIEJAK1M00:23:43WPRunning
211Tomasz IŻYCKI4M00:23:43 
212Katarzyna FAJNAS5F00:23:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
213Józef BRZEZINA1M00:23:45 
214Marta ORACKA40F00:23:45Dogoń Grodzisk Mazowiecki
215Wiktor JAKUBIEC1M00:23:45 
216Piotr NICIEJEWSKI8M00:23:47 
217Przemyslaw CIESLAK2M00:23:48 
218Joanna TRZASKOWSKA1F00:23:49Trucht Tarchomin Team
219Rafał MUSZYŃSKI7M00:23:49 
220Andrzej MIRKIEWICZ1M00:23:53 
221Paweł WIŚNIEWSKI18M00:23:53KREJZI TIM BŁONIE
222Miłosz TKACZYK3M00:23:53 
223Rafał JURASZ5M00:23:53Dogoń Grodzisk Mazowiecki
224Kamil GÓRECKI10M00:23:53 
225Arkadiusz STRĄK3M00:23:55 
226Tadeusz PARCZEWSKI2M00:23:55 
227Wojciech SMOŁKOWSKI13M00:23:55 
228Katarzyna CIESIELSKA3F00:23:58 
229Mirosław KACPERSKI1M00:23:59Vege Runners
230Tomasz LESZKO1M00:24:00S.L. Salos-Wodna Łódź
231Piotr TRACZ1M00:24:00 
232Mateusz CIEĆWIERSKI3M00:24:01Strefa Fit Team
233Grzegorz JĘDRYKA1M00:24:01 
234Irmina ŁACHACZ2F00:24:02 
235Patryk MICHALAK18M00:24:02 
236Rafał GRABKOWSKI2M00:24:08 
237Aneta SOBIERAJ1F00:24:09 
238Wioletta, Edyta KOZDRÓJ56F00:24:10Dogoń Grodzisk Mazowiecki
239Dariusz POKROPEK5M00:24:13Strefa Fit Team
240Edyta REPLIŃSKA24F00:24:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
241T GISZTER2M00:24:20 
242Aneta Róża ŚWIERSZCZ1F00:24:20 
243Jacek ZIELIŃSKI1M00:24:21WPRunning
244Marcin JAKUBIAK1M00:24:23 
245Leszek JANASIK10M00:24:24TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
246Radosław Paweł DAJEK1M00:24:24 
247Artur MELICH6M00:24:26Dogoń Grodzisk Mazowiecki
248Janusz BOLA1M00:24:26Biegus
249Marta GRĄDEK4F00:24:27 
250Sarah SKELTON2F00:24:28Vege Runners
251Hubert OBŁĄKOWSKI21M00:24:30RundeGirard
252Teodor PASTERNAK3M00:24:35TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
253Dorota WOJCIECHOWSKA54F00:24:36Dogoń Grodzisk Mazowiecki
254Marek STOKOWSKI4M00:24:37 
255Michał BORZEWSKI1M00:24:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
256Marcin WESOŁOWSKI1M00:24:40 
257Ireneusz BARANSKI33M00:24:45Dogoń Grodzisk Mazowiecki
258Maciej NAJDEREK1M00:24:45 
259Ryszard ZIMA10M00:24:45 
260Jerzy STYPA5M00:24:48TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
261Beata BOGUCKA4F00:24:49 
262Aleksander ŻUKOWSKI17M00:24:50 
263Agnieszka KOWALSKA-WALIŚ17F00:24:51 
264Jolanta WAGNER1F00:24:51 
265Jacek Z ZEGARSKI2M00:24:52 
266Arkadiusz WASIAK3M00:24:53 
267Szymon WIŚNIEWSKI1M00:24:54 
268Igor WIŚNIEWSKI1M00:24:54 
269Henryk WIŚNIEWSKI32M00:24:55 
270Adam KRASNODĘBSKI2M00:24:56 
271Pawel SKRZELINSKI1M00:24:57 
272Paweł PELC33M00:24:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
273Katarzyna ZIELIŃSKA4F00:24:59 
274Wojciech SZCZĘSNY6M00:24:59 
275Marta TARCZYŃSKA4F00:24:59Strefa Fit Team
276Marcin SOKULSKI1M00:24:59Kaszanki
277Konrad PIETRZYKOWSKI1M00:25:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
278Adam SIERAŃSKI4M00:25:02 
279Arkadiusz WÓJCIK1M00:25:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
280Adam MACIEJEWSKI1M00:25:05 
281Grzegorz JANCIK2M00:25:09 
282Emil OLBORSKI1M00:25:09 
283Marcin POŁEĆ13M00:25:09 
284Adam JEZIOREK1M00:25:10WPRunning
285Robert NOWAKOWSKI3M00:25:11Dogoń Grodzisk Mazowiecki
286Katarzyna FALKOWSKA1F00:25:11 
287Monika Justyna TURCZYŃSKA1F00:25:12 
288Piotr WIADEREK1M00:25:16Pędzące Żółwie
289Monika STOCKA11F00:25:16 
290Ewelina PIORUN1F00:25:19 
291Adam ŚWIĄTCZAK1M00:25:21 
292Kasia SZATKOWSKA14F00:25:22 
293Marta JASIŃSKA-KIEŁEK4F00:25:24 
294Janusz T. WIŚNIEWSKI2M00:25:24WPRunning
295Paweł GAŁĄZKA2M00:25:24 
296Karolina OKRASIAK5F00:25:25 
297Marcin DRABAREK72M00:25:25 
298Witold KALISZ1M00:25:27 
299Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:27 
300Dawid POWIERZA1M00:25:28 
301Marlena SASIN1F00:25:32 
302Piotr PIETRASZEWSKI1M00:25:32 
303Łukasz ZDANOWSKI7M00:25:34 
304Justyna ŚMIESZCHALSKA1F00:25:35 
305Piotr Rafał OSTROWSKI45M00:25:36KREJZI TIM BŁONIE
306Ewa ŻUKOWSKA51F00:25:37 
307Piotr GUTRY2M00:25:39 
308Ewa STARCZEWSKA2F00:25:40 
309Jerzy PŁUSA3M00:25:42 
310Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:25:42Grupa Biegowa CHTMO
311Ula HOWLETT1F00:25:42Bracknell Forest Runners
312Wiktor Zbigniew MŁYNARSKI20M00:25:44 
313Ilona BRZEZIŃSKA12F00:25:46KREJZI TIM BŁONIE
314Agnieszka LENART2F00:25:47Strefa Fit Team
315Edyta KORACH12F00:25:49 
316Maciej WODZYŃSKI1M00:25:52 
317Anna WILLIAMS1F00:25:55Edge Pistols
318Robert BAYER4M00:25:55 
319Michał SYSKA1M00:25:55 
320Karolina FERGIN2F00:25:55 
321Katarzyna TOPOLEWSKA26F00:25:56Dogoń Grodzisk Mazowiecki
322Piotr Paweł KĘDZIERSKI1M00:25:56 
323Katarzyna STRZEMIECZNA4F00:25:57 
324Agnieszka ORACKA34F00:25:59Dogoń Grodzisk Mazowiecki
325Jarek KUPIEC1M00:26:00Strefa Fit Team
326Wojciech BOGUCKI3M00:26:00 
327Paweł DOBRZYŃSKI6M00:26:01 
328Andrzej HULANICKI1M00:26:01Goggle Pro Active Eyewear
329Roman KUBIAK1M00:26:02 
330Michał GŁODOWSKI1M00:26:04Żórawski Team
331Joanna WESOŁOWSKA10F00:26:05 
332Robert ZARZYCKI1M00:26:07 
333Krzysztof PIETRZAK5M00:26:07 
334Mariusz WÓJCIK1M00:26:07 
335Radosław PODCZASKI1M00:26:07 
336Andrzej SROCZYNSKI5M00:26:09 
337Bartek ZŁOTKOWSKI1M00:26:10 
338Marcin BOBROWSKI1M00:26:10Chill Out Dude
339Piotr PĘSZKAL1M00:26:11 
340Anna JAGŁOWSKA4F00:26:11 
341Paweł RUSZTECKI1M00:26:14 
342Jakub BĄKOWSKI1M00:26:15 
343Dominik GAJDOWICZ1M00:26:20 
344Mikołaj PICHLER2M00:26:20 
345Maciej PILIS1M00:26:21 
346Patryk WALIŚ12M00:26:22 
347Sylwia KRZYZIŃSKA21F00:26:23Dogoń Grodzisk Mazowiecki
348Arkadiusz Marek JAROS3M00:26:26 
349Kamil SZPOT2M00:26:30 
350Eliza OSTROWSKA13F00:26:34 
351Jacek PIEKARSKI5M00:26:35 
352Michał FAU2F00:26:35 
353Jakub PLEJZNEROWSKI1M00:26:36 
354Krystyna PAWELEC4F00:26:41Dogoń Grodzisk Mazowiecki
355Radosław KAKOWSKI1M00:26:43 
356Rafał TWAROWSKI3M00:26:48 
357Piotr CEREGRA1M00:26:49
358Elwira KOSTRZEWA1F00:26:50PZU Sport Team
359Maria SMOŁKOWSKA7F00:26:54 
360Paweł WITKOWSKI3M00:26:55KREJZI TIM BŁONIE
361Maciej OBCOWSKI1M00:26:55 
362Magdalena CENDER5F00:26:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
363Krystian CENDER2M00:26:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
364Piotr POTOCKI1M00:26:59Chrzanów
365Gaurahari Nathaji WOJCIECHOWSKI1M00:27:01 
366Paweł ROZWADOWSKI2M00:27:03Klub InO STOWARZYSZE
367Piotr GORAL10M00:27:03 
368Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:27:04 
369Mirek ŚWINIAREK9M00:27:07 
370Magdalena SOWIŃSKA6F00:27:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
371Zygmunt KOSTRZEWA3M00:27:10 
372Agnieszka KORACH3F00:27:12 
373Szymon JARKIEWICZ2M00:27:12 
374Aleksandra KALISTA1F00:27:13 
375Grażyna MARCZAK1F00:27:13 
376Iwona GOSZCZYŃSKA1F00:27:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
377Izabella SUCHARSKA-CZAPSKA1F00:27:18 
378Dariusz OLEJNICZAK1M00:27:19 
379Monika KOWALSKA4F00:27:20KREJZI TIM BŁONIE
380Marzena CORCURUTO3F00:27:21 
381Krystyna STĘPNIEWSKA3F00:27:25 
382Damian SADOWSKI1M00:27:28 
383Artur BRZOSTEK1M00:27:31 
384Robert WALIŚ7M00:27:32 
385Wojciech STAŃCZUK1M00:27:33Grupa Biegowa CHTMO
386Krzysztof KOPACZ12M00:27:38 
387Beata KALISTA-ŁEBEK2F00:27:40 
388Mirosław BROŻYŃSKI6M00:27:41Dogoń Grodzisk Mazowiecki
389Aneta CIOŁKOWSKA1F00:27:49 
390Zbigniew MIRECKI1M00:27:53 
391Natalia Anna ŁUPIŃSKA1F00:27:53 
392Paulina KOPACZ1F00:27:53 
393Michał ZIELIŃSKI1M00:27:54 
394Joanna SZYDLIK8F00:27:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
395Rafał GAJDZIK1M00:28:03 
396Nina MATUSZEWSKA1F00:28:03Night Runners
397Krzysztof GURECZNY1M00:28:04Night Runners
398Beata DZIEKAŃSKA27F00:28:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
399Arkadiusz ŁUKASIK6M00:28:07 
400Tomasz CICHOWSKI1M00:28:08 
401Łukasz KOZLOWSKI1M00:28:09 
402Krystyna TOMASZEWSKA2F00:28:09 
403Agnieszka STACHOWIAK1F00:28:10Maratończyk Poznań
404Wojciech DZIEKAŃSKI1M00:28:11 
405Jakub DOBRZYŃSKI1M00:28:13 
406Agnieszka WICHNIEWICZ10F00:28:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
407Maciej Jan ANDRYSIAK1M00:28:13Strefa Fit Team
408Michal LEBDOWICZ1M00:28:15 
409Marzena FABINIAK27F00:28:18 
410Michał MŁYNARCZYK1M00:28:19 
411Wiktor Piotr KWIATKOWSKI1M00:28:20 
412Dominik Karol ADAMSKI1M00:28:20 
413Beata Katarzyna ZIELIŃSKA1F00:28:23WPRunning
414Hanna GUTRY4F00:28:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
415Magdalena POTOCKA1F00:28:32Chrzanów
416Łukasz STRAUCH8M00:28:33 
417Aleksandra ŁYSUNIAK-STRAUCH14F00:28:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
418Gabriela Małgorzata BAYER3F00:28:40 
419Krystyna PASZEK12F00:28:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
420Andrzej PILARCZYK1M00:28:43 
421Monika Patrycja PŁUSA2F00:28:44
422Leszek ZIENIUK5M00:28:45BIEGI Grodzisk Mazowiecki
423Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:47 
424Anna POGORZELSKA1F00:28:47Dogoń Grodzisk Mazowiecki
425Katarzyna MIZGAJSKA-KĘPA16F00:28:47Dogoń Grodzisk Mazowiecki
426Gabriela Joanna KRYSTEK3F00:28:48 
427Joanna MAKOWSKA2F00:28:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
428Katarzyna ŚLIWKA2F00:28:50Dogoń Grodzisk Mazowiecki
429Lukasz STERNA4M00:28:56 
430Anna SOBIECKA1F00:28:57 
431Jolanta DĄBROWSKA1F00:29:02 
432Piotr POTWARDOWSKI1M00:29:04 
433Jan WOJCIECHOWSKI4M00:29:09 
434Piotr CHOLIŃSKI2M00:29:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
435Edyta MICHALSKA1F00:29:14 
436Katarzyna KOTULA1F00:29:15 
437Iwona CHLEBOWSKA1F00:29:15Strefa Fit Team
438Mikołaj WALIŚ1M00:29:19 
439Michal ROCHOWICZ5M00:29:20 
440Tomasz MASŁOWSKI2M00:29:21 
441Pola HYRNY1F00:29:26 
442Kuba URBANIAK1M00:29:29SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
443Marcin URBANIAK1M00:29:30SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
444Krzysztof POWĄZKA1M00:29:30 
445Joanna KOSSAKOWSKA2F00:29:30 
446Marta DYDYNA1F00:29:38 
447Anna MŁYNARSKA2F00:29:44 
448Beata KROSZKA1F00:29:48KS Staszewscy
449Krzysztof MOSKWA1M00:29:51Tak se pomykam
450Rafał OKOŁOWICZ1M00:29:55 
451Marta JANOWSKA1F00:29:56 
452Tomasz Jonatan MAKLES1M00:29:58 
453Dariusz MAKLES1M00:30:00 
454Dominika GAJEWSKA2F00:30:01Dogoń Grodzisk Mazowiecki
455Ksenia BARTOSIAK1F00:30:04 
456Piotr Marcin MAJCHRZYK1M00:30:11 
457Piotr ANSZPERGER1M00:30:11 
458Jacek BODALSKI2M00:30:11SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
459Bartosz Maciej MARCINKOWSKI1M00:30:19 
460Grzegorz Mikołaj POŁEĆ1M00:30:22 
461Katarzyna BŁASZCZAK1F00:30:23Dogoń Grodzisk Mazowiecki
462Adrianna RZEWUSKA1F00:30:27 
463Hanna KORNACKA4F00:30:30 
464Irina HULANICKA1F00:30:35Goggle Pro Active Eyewear
465Piotr HALBERSZTAT1M00:30:38 
466Kinga Irena KOŁODZIEJCZAK2F00:30:38Accenture
467Agnieszka RACZKIEWICZ6F00:30:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
468Anna MIKOŁAJCZYK8F00:30:48 
469Liudmyla ŚNIADECKA2F00:30:50 
470Maciej KALISZ2M00:30:54Strefa Fit Team
471Agnieszka ADAMSKA-KOL5F00:30:54KREJZI TIM BŁONIE
472Aleksandra WOŹNICKA1F00:31:02 
473Angelika MICHALAK1F00:31:02 
474Anna WALAC2F00:31:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
475Phoebe WATSON1F00:31:06 
476Agnieszka ZIMAK4F00:31:07KREJZI TIM BŁONIE
477Eliza GRADUS1F00:31:13 
478Małgorzata DUNIEC2F00:31:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
479Monika SOLARSKA2F00:31:16 
480Basia MUZYKA1F00:31:19Kopytko
481Krzysztof KULESZA1M00:31:26 
482Joanna OKONIEWSKA4F00:31:28Dogoń Grodzisk Mazowiecki
483Bogdan KUŚPIT1M00:31:36 
484Maja KWAPIŃSKA9F00:31:36Dogoń Grodzisk Mazowiecki
485Marta WIDALSKA1F00:31:37 
486Katarzyna KOWALSKA1F00:31:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
487Marta RDZANEK1F00:31:54 
488Magdalena REID8F00:31:56 
489Jacek TYTKOWSKI2M00:32:11 
490Paweł STRZELCZYK1M00:32:15 
491Paulina MATUSZEWSKA1F00:32:18 
492Dorota CHMIELEWSKA2F00:32:19 
493Patryk Kamil GRZEŚKIEWICZ1M00:32:24 
494Antonina PRĘDKOPOWICZ5F00:32:26 
495Olgierd OSTROWSKI1M00:32:35KREJZI TIM BŁONIE
496Robert WÓJCIK1M00:32:42 
497Olimpia OBŁĄKOWSKA1F00:32:44 
498Marcin Paweł MATEJEK4M00:32:48 
499Ewa SZUKALSKA - WALCZAK1F00:32:49Biegające Walczaki
500Joanna KOŁACIŃSKA1F00:32:52Strefa Fit Team