parkrun Grodzisk Mazowiecki 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:23Vege Runners
2Wałsodar EKLES15M00:17:28MORT
3Konrad TABER1M00:17:30 
4Damian FALANDYSZ6M00:17:37WPRunning
5Tomasz MIKULSKI2M00:17:42KM AKTYWNI Sochaczew
6Andrzej MIEDZIEJEWSKI1M00:17:53WPRunning
7Daniel MICHAŁOWSKI7M00:18:04Dogoń Grodzisk Mazowiecki
8Sebastian KIESZEK2M00:18:04WPRunning
9Mariusz CIESIELSKI43M00:18:07 
10Piotr ANTOSIK17M00:18:08 
11Kamil OŁOWSKI1M00:18:12 
12Jakub Jerzy KÓŁKIEWICZ8M00:18:19 
13Daniel MIKIELSKI1M00:18:26 
14Adam SZCZEPAŃSKI3M00:18:35ALBATROSY
15Waldemar KOWALSKI2M00:18:43 
16Łukasz KLAŚ1M00:18:44Nudne Piątki
17Dawid JURASZ11M00:18:51 
18Eliza GALIŃSKA2F00:18:52 
19Piotr POŁANECKI4M00:18:58 
20Arkadiusz SZYDLIK61M00:18:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
21Marek GALIŃSKI2M00:19:02 
22Jakub Piotr AKSAMIT4M00:19:03KM AKTYWNI Sochaczew
23Kamil WOŁOSEWICZ2M00:19:04 
24Arkadiusz PAJDOSZ2M00:19:10WPRunning
25Artur MICHALAK15M00:19:15KREJZI TIM BŁONIE
26Piotr ZDZIARSKI33M00:19:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
27Konrad Robert WALKOWSKI1M00:19:22KREJZI TIM BŁONIE
28Jacek KULIK47M00:19:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
29Piotr MAŁECKI2M00:19:25Strefa Fit Team
30Filip BRODOWSKI2M00:19:35 
31Marek CHOŁOTA1M00:19:36Biegowyswiat.pl
32Olaf ŁOZOWSKI25M00:19:37 
33Jakub STASZCZYK1M00:19:37 
34Sylwester MICHALAK85M00:19:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
35Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:45parkrun tourists Poznań
36Kamil Adam ROWIŃSKI2M00:19:47 
37Jakub KUĆMIERZ5M00:19:47 
38Dominik BERLIŃSKI5M00:19:50WPRunning
39Marcin BASIS2M00:19:52 
40Maciej PTASZNIK4M00:19:54Dogoń Grodzisk Mazowiecki
41Rafał SADOCHA2M00:19:55Dogoń Grodzisk Mazowiecki
42Robert KUNA1M00:19:55 
43Adrian Arkadiusz PIETRZAK44M00:19:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
44Radosław DUDEK7M00:20:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
45Edward Wojciech PRUSZYŃSKI1M00:20:06 
46Łukasz ZYCH1M00:20:09 
47Piotr Adam WITKOWSKI1M00:20:10Vege Runners
48Marcin BĄK54M00:20:10Dogoń Grodzisk Mazowiecki
49Jacek DARNOWSKI2M00:20:11BIEGOSTOK
50Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:14Dream Run
51Maciek BARTECKI1M00:20:16 
52Artur STOCKI5M00:20:23 
53Adam MIEDZIAK1M00:20:23Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
54Grzegorz SMOLIŃSKI4M00:20:23MORT
55Marcin NIEDZIŃSKI19M00:20:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
56Piotr GENDEK11M00:20:26 
57Michał URBAŃSKI2M00:20:26TriSpace
58Maciej WOJCIECHOWSKI32M00:20:27 
59Zbigniew WIERZBICKI5M00:20:27Dogoń Grodzisk Mazowiecki
60Marta HAGEN7F00:20:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
61Jarosław KLIMKIEWICZ2M00:20:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
62Tadeusz FOJUD4M00:20:34WPRunning
63Hubert ONUSZKIEWICZ1M00:20:35 
64Marek SEKOWSKI17M00:20:36 
65Artur KOŹLICKI28M00:20:38KREJZI TIM BŁONIE
66Kamil ZAGRAJEK38M00:20:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
67Tamara MIELOCH2F00:20:40 
68Darek MARUSZAK35M00:20:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
69Marcin KUSIO8M00:20:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
70Arron TREVOR3M00:20:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
71Krzysztof CHODKOWSKI1M00:20:46Żoli Runners
72Daniel Danny DUMERACKI4M00:20:48WPRunning
73Rafał GRZESZAK7M00:20:49Dogoń Grodzisk Mazowiecki
74Krzysztof ŻÓŁTOWSKI25M00:20:50 
75Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:50Vege Runners
76Marcin PLEJZNEROWSKI1M00:20:53 
77Tadeusz GŁUPCZYK2M00:20:55100 Marathon Club Polska
78Michał JAKIEL1M00:20:56Klub Wysokogórski Kraków
79Michał JUCHA1M00:20:56Rysio Team
80Tomasz SĘK1M00:20:58 
81Konrad KUPISZ1M00:20:59 
82Jakub BŁACHNIO8M00:21:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
83Paweł KOSIATY5M00:21:05 
84Marcin PACHOLSKI43M00:21:06KREJZI TIM BŁONIE
85Marcin LISOWSKI1M00:21:10 
86Maciej Jacek KONARSKI3M00:21:11Dogoń Grodzisk Mazowiecki
87Robert ZAJKOWSKI1M00:21:11 
88Piotr KOZIEŁ17M00:21:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
89Paweł RADZIAK2M00:21:13 
90Rafał KUŚ2M00:21:14Strefa Fit Team
91Agnieszka KIJAK1F00:21:14 
92Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:21:15 
93Tomasz WOJENKA2M00:21:18WPRunning
94Marta Zofia KOC1F00:21:19 
95Piotr GRAL1M00:21:19Bravehearts Legionowo
96Marta GŁODOWSKA1F00:21:20Żórawski Team
97Bartosz ANTOSIK15M00:21:23 
98Grzegorz BOROWSKI1M00:21:25BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
99Tomasz Stanisław BONIKOWSKI8M00:21:26 
100Kamil WIŚNIEWSKI4M00:21:26 
101Dominik WOJTCZAK1M00:21:29Morena Czołowa
102Michał CICHOCKI4M00:21:29 
103Paweł SZYMANIAK26M00:21:30Dogoń Grodzisk Mazowiecki
104Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:30 
105Włodzimierz MICHAŁOWSKI18M00:21:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
106Pawel MADEJ24M00:21:35 
107Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:36 
108Krzysztof GÓRKA48M00:21:37 
109Jacek GAJEWSKI22M00:21:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
110Przemysław KIEŁEK52M00:21:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
111Mirosław Tomasz CISEK1M00:21:38 
112Kamil PAWELEC2M00:21:39PZU Sport Team
113Zbigniew SŁOMCZEWSKI8M00:21:40 
114Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:41Biegamyrazem.pl
115Krystian IŻYCKI3M00:21:43 
116Bartłomiej CHMIELEWSKI2M00:21:43 
117Grzegorz IDZIKOWSKI2M00:21:44 
118Paulina SADOWY SELKE11F00:21:46MORT
119Mariusz SZYMAŃSKI2M00:21:47KREJZI TIM BŁONIE
120Daniel PRĘDKOPOWICZ51M00:21:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
121Adrian CUPRYJAK7M00:21:49 
122Bartosz CWEN2M00:21:50 
123Grzegorz ROCHOWICZ88M00:21:51 
124Jacek BEŁDOWSKI1M00:21:52 
125Krzysztof Paweł KULESZA5M00:21:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
126Tomasz SZOPA1M00:21:52 
127Sergii MAKARENKOV47M00:21:54 
128Jarosław PYTLARCZYK12M00:21:56Dogoń Grodzisk Mazowiecki
129Marek REGULSKI1M00:21:59 
130Konrad MACIAGIEWICZ2M00:22:00 
131Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:22:00Warszawa Natolin Zachodni
132Agata PIATKOWSKA1F00:22:00 
133Anna STANKIEWICZ19F00:22:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
134Piotr WOLSKI1M00:22:03KS Staszewscy
135Tadek KORACH5M00:22:03 
136Jakub RĘCŁAWOWICZ1M00:22:04 
137Małgorzata RYBITWA9F00:22:11 
138Grzegorz WRZEŚNIEWSKI6M00:22:13KREJZI TIM BŁONIE
139Paweł ZBĘK1M00:22:14
140Tomasz JAKUBIEC1M00:22:14Dogoń Grodzisk Mazowiecki
141Artur KOŚCIOŁOWSKI3M00:22:15Dogoń Grodzisk Mazowiecki
142Tomasz KWAPIŃSKI9M00:22:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
143Dariusz CIEĆWIERZ8M00:22:18KREJZI TIM BŁONIE
144Adam FIGWER1M00:22:19 
145Piotr BYDLIŃSKI20M00:22:19Dogoń Grodzisk Mazowiecki
146Piotr MAŁASZCZUK3M00:22:19Strefa Fit Team
147Jakub KĘPA32M00:22:20 
148Jacek WALAC82M00:22:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
149Paweł JURASZ19M00:22:21Dogoń Grodzisk Mazowiecki
150Mirosław ADAMKIEWICZ1M00:22:21KM AKTYWNI Sochaczew
151Mateusz PLEJZNEROWSKI1M00:22:22 
152Sebastian KLONOWSKI4M00:22:24 
153Piotr BOROWIECKI1M00:22:25 
154Stefan WARACHOWSKI2M00:22:28Strefa Fit Team
155Katarzyna GALIŃSKA2F00:22:28 
156Michał NAROŻNIAK1M00:22:30 
157Daniel SKONECZNY2M00:22:30BIEGI Grodzisk Mazowiecki
158Jan BUCHELT-GOŁDA14M00:22:31 
159Paweł PIORUN1M00:22:32 
160Maciej WESOŁOWSKI23M00:22:33 
161Artur TELUS12M00:22:34 
162Mariusz Rafał FILIPIAK14M00:22:37 
163Konrad GRZYB1M00:22:39Morena Czołowa
164Sebastian HULBÓJ1M00:22:39 
165Piotr FIREK1M00:22:43 
166Lukasz JURCZYK3M00:22:46 
167Stefan NOWAKOWSKI1M00:22:48 
168Grzegorz SIKORA2M00:22:50 
169Sylwia SOWA-OKRASA79F00:22:50Dogoń Grodzisk Mazowiecki
170Marcin SKRZECZ2M00:22:51Dogoń Grodzisk Mazowiecki
171Aleksander KURKUS32M00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
172Piotr MALCZAK9M00:22:53Dogoń Grodzisk Mazowiecki
173Karol BUJAK10M00:22:55 
174Anna GADOMSKA3F00:23:00PZU Sport Team
175Justyna CIBOROWSKA1F00:23:01Strefa Fit Team
176Sylwek ZWIERZCHOWSKI4M00:23:01Dogoń Grodzisk Mazowiecki
177Marcin ADAMASZEK1M00:23:01KREJZI TIM BŁONIE
178Anna Maria RYDZIKOWSKA9F00:23:01Strefa Fit Team
179Ewa WONKO1F00:23:04Rysio Team
180Rafał KOŁAKOWSKI3M00:23:04 
181Jacek JARKIEWICZ19M00:23:04 
182Monika NIEDZIŃSKA6F00:23:05 
183Agata SIERAŃSKA8F00:23:08 
184Eryk KOZŁOWSKI1M00:23:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
185Marcin UZIĘBŁO7M00:23:11Dogoń Grodzisk Mazowiecki
186Tomek WOJCIECHOWSKI1M00:23:12 
187Daniel CIESIELSKI3M00:23:12 
188Wojciech RYGUŁA1M00:23:13 
189Kamil TOPOLEWSKI4M00:23:14 
190Grzegorz Michał SADOWSKI8M00:23:15 
191Marcin WIŚNIEWSKI4M00:23:17 
192Robert ŁUCZYŃSKI3M00:23:19 
193Marcin BOŃCZAK1M00:23:19Goggle Pro Active Eyewear
194Katarzyna Maria WOLAN2F00:23:20 
195Damian PANEK1M00:23:20 
196Marek KISIELIŃSKI1M00:23:22 
197Dariusz POTERALSKI2M00:23:22 
198Kryspin GODLEWSKI1M00:23:22
199Marcin KULDANEK9M00:23:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
200Mieczysław KĘDZIERSKI31M00:23:30 
201Marcin JASTRZEBSKI2M00:23:33 
202Andrzej BIELSKI3M00:23:3810 Warszawski Pułk Samochodowy
203Marcin PIETRASZEK1M00:23:38Vege Runners
204Janusz FALANDYSZ1M00:23:39 
205Wioleta PIERNIK3F00:23:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
206Magdalena ŁOZOWSKA5F00:23:41 
207Eryk MACIEJAK1M00:23:43WPRunning
208Tomasz IŻYCKI3M00:23:43 
209Katarzyna FAJNAS5F00:23:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
210Józef BRZEZINA1M00:23:45 
211Marta ORACKA36F00:23:45Dogoń Grodzisk Mazowiecki
212Wiktor JAKUBIEC1M00:23:45 
213Piotr NICIEJEWSKI8M00:23:47 
214Przemyslaw CIESLAK2M00:23:48 
215Joanna TRZASKOWSKA1F00:23:49Trucht Tarchomin Team
216Rafał MUSZYŃSKI7M00:23:49 
217Andrzej MIRKIEWICZ1M00:23:53 
218Paweł WIŚNIEWSKI18M00:23:53KREJZI TIM BŁONIE
219Rafał JURASZ5M00:23:53Dogoń Grodzisk Mazowiecki
220Kamil GÓRECKI10M00:23:53 
221Arkadiusz STRĄK3M00:23:55 
222Tadeusz PARCZEWSKI2M00:23:55 
223Wojciech SMOŁKOWSKI13M00:23:55 
224Katarzyna CIESIELSKA3F00:23:58 
225Mirosław KACPERSKI1M00:23:59Vege Runners
226Tomasz LESZKO1M00:24:00S.L. Salos-Wodna Łódź
227Piotr TRACZ1M00:24:00 
228Mateusz CIEĆWIERSKI3M00:24:01Strefa Fit Team
229Grzegorz JĘDRYKA1M00:24:01 
230Irmina ŁACHACZ2F00:24:02 
231Patryk MICHALAK18M00:24:02 
232Rafał GRABKOWSKI2M00:24:08 
233Aneta SOBIERAJ1F00:24:09 
234Wioletta, Edyta KOZDRÓJ51F00:24:10Dogoń Grodzisk Mazowiecki
235Dariusz POKROPEK5M00:24:13Strefa Fit Team
236Edyta REPLIŃSKA22F00:24:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
237T GISZTER2M00:24:20 
238Aneta Róża ŚWIERSZCZ1F00:24:20 
239Jacek ZIELIŃSKI1M00:24:21WPRunning
240Miłosz TKACZYK2M00:24:22 
241Marcin JAKUBIAK1M00:24:23 
242Leszek JANASIK9M00:24:24TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
243Radosław Paweł DAJEK1M00:24:24 
244Artur MELICH6M00:24:26Dogoń Grodzisk Mazowiecki
245Janusz BOLA1M00:24:26Biegus
246Marta GRĄDEK4F00:24:27 
247Sarah SKELTON2F00:24:28Vege Runners
248Hubert OBŁĄKOWSKI21M00:24:30RundeGirard
249Teodor PASTERNAK3M00:24:35TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
250Dorota WOJCIECHOWSKA50F00:24:36Dogoń Grodzisk Mazowiecki
251Marek STOKOWSKI4M00:24:37 
252Marcin WESOŁOWSKI1M00:24:40 
253Michał BORZEWSKI1M00:24:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
254Ireneusz BARANSKI30M00:24:45Dogoń Grodzisk Mazowiecki
255Maciej NAJDEREK1M00:24:45 
256Ryszard ZIMA10M00:24:45 
257Jerzy STYPA5M00:24:48TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
258Beata BOGUCKA4F00:24:49 
259Aleksander ŻUKOWSKI16M00:24:50 
260Damian STELMACH2M00:24:50Dogoń Grodzisk Mazowiecki
261Agnieszka KOWALSKA-WALIŚ15F00:24:51 
262Jolanta WAGNER1F00:24:51 
263Jacek Z ZEGARSKI2M00:24:52 
264Szymon WIŚNIEWSKI1M00:24:54 
265Igor WIŚNIEWSKI1M00:24:54 
266Henryk WIŚNIEWSKI32M00:24:55 
267Adam KRASNODĘBSKI2M00:24:56 
268Pawel SKRZELINSKI1M00:24:57 
269Paweł PELC32M00:24:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
270Katarzyna ZIELIŃSKA4F00:24:59 
271Wojciech SZCZĘSNY6M00:24:59 
272Marta TARCZYŃSKA4F00:24:59Strefa Fit Team
273Marcin SOKULSKI1M00:24:59Kaszanki
274Konrad PIETRZYKOWSKI1M00:25:00Dogoń Grodzisk Mazowiecki
275Adam SIERAŃSKI4M00:25:02 
276Arkadiusz WÓJCIK1M00:25:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
277Adam MACIEJEWSKI1M00:25:05 
278Emil OLBORSKI1M00:25:09 
279Marcin POŁEĆ11M00:25:09 
280Adam JEZIOREK1M00:25:10WPRunning
281Robert NOWAKOWSKI3M00:25:11Dogoń Grodzisk Mazowiecki
282Katarzyna FALKOWSKA1F00:25:11 
283Monika Justyna TURCZYŃSKA1F00:25:12 
284Piotr WIADEREK1M00:25:16Pędzące Żółwie
285Monika STOCKA11F00:25:16 
286Ewelina PIORUN1F00:25:19 
287Adam ŚWIĄTCZAK1M00:25:21 
288Kasia SZATKOWSKA14F00:25:22 
289Marta JASIŃSKA-KIEŁEK4F00:25:24 
290Paweł GAŁĄZKA2M00:25:24 
291Janusz T. WIŚNIEWSKI2M00:25:24WPRunning
292Karolina OKRASIAK5F00:25:25 
293Marcin DRABAREK66M00:25:25 
294Witold KALISZ1M00:25:27 
295Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:27 
296Dawid POWIERZA1M00:25:28 
297Marlena SASIN1F00:25:32 
298Piotr PIETRASZEWSKI1M00:25:32 
299Łukasz ZDANOWSKI7M00:25:34 
300Justyna ŚMIESZCHALSKA1F00:25:35 
301Piotr Rafał OSTROWSKI45M00:25:36KREJZI TIM BŁONIE
302Piotr GUTRY2M00:25:39 
303Ewa STARCZEWSKA2F00:25:40 
304Jerzy PŁUSA3M00:25:42 
305Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:25:42Grupa Biegowa CHTMO
306Ula HOWLETT1F00:25:42Bracknell Forest Runners
307Wiktor Zbigniew MŁYNARSKI20M00:25:44 
308Ilona BRZEZIŃSKA12F00:25:46KREJZI TIM BŁONIE
309Agnieszka LENART2F00:25:47Strefa Fit Team
310Edyta KORACH12F00:25:49 
311Maciej WODZYŃSKI1M00:25:52 
312Ewa ŻUKOWSKA46F00:25:54 
313Anna WILLIAMS1F00:25:55Edge Pistols
314Robert BAYER4M00:25:55 
315Michał SYSKA1M00:25:55 
316Karolina FERGIN2F00:25:55 
317Katarzyna TOPOLEWSKA25F00:25:56Dogoń Grodzisk Mazowiecki
318Piotr Paweł KĘDZIERSKI1M00:25:56 
319Katarzyna STRZEMIECZNA4F00:25:57 
320Agnieszka ORACKA30F00:25:59Dogoń Grodzisk Mazowiecki
321Jarek KUPIEC1M00:26:00Strefa Fit Team
322Wojciech BOGUCKI3M00:26:00 
323Paweł DOBRZYŃSKI6M00:26:01 
324Andrzej HULANICKI1M00:26:01Goggle Pro Active Eyewear
325Roman KUBIAK1M00:26:02 
326Michał GŁODOWSKI1M00:26:04Żórawski Team
327Joanna WESOŁOWSKA10F00:26:05 
328Robert ZARZYCKI1M00:26:07 
329Mariusz WÓJCIK1M00:26:07 
330Radosław PODCZASKI1M00:26:07 
331Andrzej SROCZYNSKI5M00:26:09 
332Bartek ZŁOTKOWSKI1M00:26:10 
333Piotr PĘSZKAL1M00:26:11 
334Anna JAGŁOWSKA4F00:26:11 
335Paweł RUSZTECKI1M00:26:14 
336Jakub BĄKOWSKI1M00:26:15 
337Dominik GAJDOWICZ1M00:26:20 
338Mikołaj PICHLER2M00:26:20 
339Maciej PILIS1M00:26:21 
340Patryk WALIŚ11M00:26:22 
341Sylwia KRZYZIŃSKA21F00:26:23Dogoń Grodzisk Mazowiecki
342Arkadiusz Marek JAROS3M00:26:26 
343Kamil SZPOT2M00:26:30 
344Eliza OSTROWSKA13F00:26:34 
345Jacek PIEKARSKI5M00:26:35 
346Michał FAU2F00:26:35 
347Jakub PLEJZNEROWSKI1M00:26:36 
348Krystyna PAWELEC4F00:26:41Dogoń Grodzisk Mazowiecki
349Radosław KAKOWSKI1M00:26:43 
350Rafał TWAROWSKI3M00:26:48 
351Piotr CEREGRA1M00:26:49
352Elwira KOSTRZEWA1F00:26:50PZU Sport Team
353Maria SMOŁKOWSKA7F00:26:54 
354Maciej OBCOWSKI1M00:26:55 
355Paweł WITKOWSKI3M00:26:55KREJZI TIM BŁONIE
356Magdalena CENDER5F00:26:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
357Krystian CENDER2M00:26:58Dogoń Grodzisk Mazowiecki
358Piotr POTOCKI1M00:26:59Chrzanów
359Gaurahari Nathaji WOJCIECHOWSKI1M00:27:01 
360Paweł ROZWADOWSKI1M00:27:03 
361Piotr GORAL10M00:27:03 
362Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:27:04 
363Mirek ŚWINIAREK9M00:27:07 
364Magdalena SOWIŃSKA4F00:27:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
365Zygmunt KOSTRZEWA3M00:27:10 
366Agnieszka KORACH3F00:27:12 
367Szymon JARKIEWICZ1M00:27:12 
368Aleksandra KALISTA1F00:27:13 
369Grażyna MARCZAK1F00:27:13 
370Iwona GOSZCZYŃSKA1F00:27:17Dogoń Grodzisk Mazowiecki
371Izabella SUCHARSKA-CZAPSKA1F00:27:18 
372Dariusz OLEJNICZAK1M00:27:19 
373Monika KOWALSKA4F00:27:20KREJZI TIM BŁONIE
374Marzena CORCURUTO3F00:27:21 
375Krystyna STĘPNIEWSKA3F00:27:25 
376Damian SADOWSKI1M00:27:28 
377Artur BRZOSTEK1M00:27:31 
378Robert WALIŚ5M00:27:32 
379Wojciech STAŃCZUK1M00:27:33Grupa Biegowa CHTMO
380Beata KALISTA-ŁEBEK2F00:27:40 
381Mirosław BROŻYŃSKI5M00:27:41Dogoń Grodzisk Mazowiecki
382Aneta CIOŁKOWSKA1F00:27:49 
383Zbigniew MIRECKI1M00:27:53 
384Paulina KOPACZ1F00:27:53 
385Natalia Anna ŁUPIŃSKA1F00:27:53 
386Michał ZIELIŃSKI1M00:27:54 
387Joanna SZYDLIK8F00:27:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
388Rafał GAJDZIK1M00:28:03 
389Nina MATUSZEWSKA1F00:28:03Night Runners
390Krzysztof GURECZNY1M00:28:04Night Runners
391Beata DZIEKAŃSKA26F00:28:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
392Arkadiusz ŁUKASIK6M00:28:07 
393Tomasz CICHOWSKI1M00:28:08 
394Łukasz KOZLOWSKI1M00:28:09 
395Krystyna TOMASZEWSKA2F00:28:09 
396Agnieszka STACHOWIAK1F00:28:10Maratończyk Poznań
397Wojciech DZIEKAŃSKI1M00:28:11 
398Jakub DOBRZYŃSKI1M00:28:13 
399Agnieszka WICHNIEWICZ9F00:28:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
400Maciej Jan ANDRYSIAK1M00:28:13Strefa Fit Team
401Michal LEBDOWICZ1M00:28:15 
402Marzena FABINIAK27F00:28:18 
403Michał MŁYNARCZYK1M00:28:19 
404Wiktor Piotr KWIATKOWSKI1M00:28:20 
405Dominik Karol ADAMSKI1M00:28:20 
406Beata Katarzyna ZIELIŃSKA1F00:28:23WPRunning
407Hanna GUTRY4F00:28:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
408Magdalena POTOCKA1F00:28:32Chrzanów
409Łukasz STRAUCH8M00:28:33 
410Aleksandra ŁYSUNIAK-STRAUCH14F00:28:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
411Gabriela Małgorzata BAYER3F00:28:40 
412Krystyna PASZEK11F00:28:40Dogoń Grodzisk Mazowiecki
413Monika Patrycja PŁUSA2F00:28:44
414Leszek ZIENIUK5M00:28:45BIEGI Grodzisk Mazowiecki
415Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:47 
416Anna POGORZELSKA1F00:28:47Dogoń Grodzisk Mazowiecki
417Katarzyna MIZGAJSKA-KĘPA14F00:28:47Dogoń Grodzisk Mazowiecki
418Gabriela Joanna KRYSTEK3F00:28:48 
419Joanna MAKOWSKA2F00:28:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
420Katarzyna ŚLIWKA2F00:28:50Dogoń Grodzisk Mazowiecki
421Lukasz STERNA4M00:28:56 
422Anna SOBIECKA1F00:28:57 
423Jolanta DĄBROWSKA1F00:29:02 
424Piotr POTWARDOWSKI1M00:29:04 
425Jan WOJCIECHOWSKI1M00:29:09 
426Piotr CHOLIŃSKI2M00:29:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
427Edyta MICHALSKA1F00:29:14 
428Katarzyna KOTULA1F00:29:15 
429Iwona CHLEBOWSKA1F00:29:15Strefa Fit Team
430Mikołaj WALIŚ1M00:29:19 
431Michal ROCHOWICZ5M00:29:20 
432Tomasz MASŁOWSKI2M00:29:21 
433Pola HYRNY1F00:29:26 
434Kuba URBANIAK1M00:29:29SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
435Marcin URBANIAK1M00:29:30SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
436Krzysztof POWĄZKA1M00:29:30 
437Joanna KOSSAKOWSKA2F00:29:30 
438Krzysztof KOPACZ11M00:29:30 
439Marta DYDYNA1F00:29:38 
440Anna MŁYNARSKA2F00:29:44 
441Beata KROSZKA1F00:29:48KS Staszewscy
442Krzysztof MOSKWA1M00:29:51Tak se pomykam
443Rafał OKOŁOWICZ1M00:29:55 
444Marta JANOWSKA1F00:29:56 
445Tomasz Jonatan MAKLES1M00:29:58 
446Dariusz MAKLES1M00:30:00 
447Dominika GAJEWSKA2F00:30:01Dogoń Grodzisk Mazowiecki
448Ksenia BARTOSIAK1F00:30:04 
449Magdalena IŻYCKA1F00:30:06 
450Bartosz Maciej MARCINKOWSKI1M00:30:19 
451Grzegorz Mikołaj POŁEĆ1M00:30:22 
452Katarzyna BŁASZCZAK1F00:30:23Dogoń Grodzisk Mazowiecki
453Adrianna RZEWUSKA1F00:30:27 
454Hanna KORNACKA4F00:30:30 
455Irina HULANICKA1F00:30:35Goggle Pro Active Eyewear
456Piotr HALBERSZTAT1M00:30:38 
457Kinga Irena KOŁODZIEJCZAK2F00:30:38Accenture
458Agnieszka RACZKIEWICZ5F00:30:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
459Anna MIKOŁAJCZYK8F00:30:48 
460Liudmyla ŚNIADECKA2F00:30:50 
461Maciej KALISZ2M00:30:54Strefa Fit Team
462Agnieszka ADAMSKA-KOL5F00:30:54KREJZI TIM BŁONIE
463Aleksandra WOŹNICKA1F00:31:02 
464Angelika MICHALAK1F00:31:02 
465Anna WALAC2F00:31:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
466Phoebe WATSON1F00:31:06 
467Agnieszka ZIMAK4F00:31:07KREJZI TIM BŁONIE
468Eliza GRADUS1F00:31:13 
469Małgorzata DUNIEC2F00:31:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
470Monika SOLARSKA2F00:31:16 
471Basia MUZYKA1F00:31:19Kopytko
472Krzysztof KULESZA1M00:31:26 
473Joanna OKONIEWSKA4F00:31:28Dogoń Grodzisk Mazowiecki
474Bogdan KUŚPIT1M00:31:36 
475Maja KWAPIŃSKA9F00:31:36Dogoń Grodzisk Mazowiecki
476Marta WIDALSKA1F00:31:37 
477Katarzyna KOWALSKA1F00:31:42Dogoń Grodzisk Mazowiecki
478Marta RDZANEK1F00:31:54 
479Magdalena REID8F00:31:56 
480Jacek TYTKOWSKI2M00:32:11 
481Paweł STRZELCZYK1M00:32:15 
482Paulina MATUSZEWSKA1F00:32:18 
483Dorota CHMIELEWSKA2F00:32:19 
484Patryk Kamil GRZEŚKIEWICZ1M00:32:24 
485Antonina PRĘDKOPOWICZ5F00:32:26 
486Olgierd OSTROWSKI1M00:32:35KREJZI TIM BŁONIE
487Robert WÓJCIK1M00:32:42 
488Olimpia OBŁĄKOWSKA1F00:32:44 
489Marcin Paweł MATEJEK4M00:32:48 
490Ewa SZUKALSKA - WALCZAK1F00:32:49Biegające Walczaki
491Joanna KOŁACIŃSKA1F00:32:52Strefa Fit Team
492Gerard STOCKI4M00:32:53 
493Anna WIŚNIEWSKA1F00:33:01Strefa Fit Team
494Olga SEREDA1F00:33:02 
495Wojciech CHYŁEK1M00:33:08 
496Monika GŁADKOWSKA1F00:33:12 
497Mieczysław, Andrzej MIECZKOWSKI1M00:33:13Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
498Barbara TRZCIŃSKA5F00:33:15 
499Ewa BAREJA2F00:33:19 
500Iwona Ewa PŁUSA3F00:33:20