parkrun Jabłonna 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Emil DOBROWOLSKI2M00:16:19 
2Daniel MIKIELSKI1M00:17:05 
3Rafał SZYMBORSKI1M00:17:20WATAHA
4Adam POŻAROWSZCZYK42M00:17:47Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
5Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:53Vege Runners
6Dariusz WIECZOREK3M00:17:56 
7Marcin RĘBIEJEWSKI27M00:18:04 
8Marcin HILDEBRAND27M00:18:13Biegam Na Tarchominie
9Patryk KOŚCIELSKI94M00:18:14Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
10Paweł WITKOWSKI50M00:18:18Wieliszew Heron Team
11Michał IWANICKI12M00:18:19Accelerating Poland
12Radek GOZDEK30M00:18:19Trucht Tarchomin Team
13Michał GOŁASZEWSKI30M00:18:36Team Kopeć
14Grzegorz CHOJNACKI1M00:18:41 
15Hubert GRONOWSKI18M00:18:44Wieliszew Heron Team
16Mateusz OCZKOWSKI38M00:18:44Grupa Biegowa CHTMO
17Stephen SHANKS1M00:18:45Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
18Marcin KASPROWICZ1M00:18:45Rozbiegane Działdowo
19Richard FRANCIS1M00:18:46Alchester RC
20Michał GŁODOWSKI1M00:18:55Żórawski Team
21Paweł ŻUK31M00:18:55Biegam Na Tarchominie
22Kamil WERNER15M00:18:57Biegam Na Tarchominie
23Andrzej IGNATOWICZ20M00:18:57Trucht Tarchomin Team
24Krzysztof MIELCZAREK7M00:18:58Rozbiegani Żychlin
25Jarek KULIK5M00:18:59 
26Adrian KWIATKOWSKI4M00:19:0112tri.pl
27Michał PRZYBYSZ4M00:19:02 
28Maciej TARNOWSKI4M00:19:05Trucht Tarchomin Team
29Łukasz KLAŚ14M00:19:09Nudne Piątki
30Ireneusz SYWANYCZ1M00:19:11 
31Robert KAMELA1M00:19:23 
32Marcin NOWICKI4M00:19:25Bravehearts Legionowo
33Dariusz TRZASKOWSKI38M00:19:33Trucht Tarchomin Team
34Hubert KILJAN26M00:19:43Wieliszew Heron Team
35Lukasz JAWOREK38M00:19:43 
36Dariusz Marek KRÓL6M00:19:46Dream Run
37Karol BIELEC2M00:19:49 
38Henryk ŁEPECKI2M00:19:50Wieliszew Heron Team
39Rafał RYNKIEWICZ53M00:19:51 
40Robert SZKÓŁKA10M00:19:51Wieliszew Heron Team
41Mateusz KOŚCIELSKI17M00:19:52Bravehearts Legionowo
42Dominik WASILEWSKI14M00:19:55Entre.pl
43Sebastian JANKOWSKI1M00:19:57Wieliszew Heron Team
44Tomasz ORLIŃSKI3M00:20:01 
45Adrian SKRZYPCZAK10M00:20:02 
46Dariusz PATALAN9M00:20:05 
47Mariusz MACUGOWSKI10M00:20:06 
48Filip STAFIEJ6M00:20:07 
49Tomasz SIENICKI18M00:20:08 
50Marek GRUZA2M00:20:10 
51Rafael BEZERRA RODRIGUES13M00:20:11 
52Marek CHOŁOTA1M00:20:11Biegowyswiat.pl
53Tomasz RACHWALIK89M00:20:12 
54Bartosz LATAWIEC5M00:20:13 
55Sławomir KĄKOL1M00:20:17 
56Adrian KIERZNOWSKI7M00:20:19 
57Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:20parkrun tourists Poznań
58Rafał GÓRECKI1M00:20:22 
59Mariusz STAWOWSKI24M00:20:22 
60Wiesław ŁOBEJKO15M00:20:23Bravehearts Legionowo
61Tomasz BRUDEREK2M00:20:25
62Roy REEDER1M00:20:26Stragglers
63Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:26Dream Run
64Łukasz NIEWIŃSKI2M00:20:27Trucht Tarchomin Team
65Kinga REDA9F00:20:28Wieliszew Heron Team
66Mariusz KORAJCZYK34M00:20:28Wieliszew Heron Team
67Sebastian MICHNOWSKI3M00:20:31 
68Cyprian PAULANIS5M00:20:32 
69Krzysztof PRĘDOTA6M00:20:34Trucht Tarchomin Team
70Jakub KISIELIŃSKI1M00:20:38 
71Wodzisław SMORAWSKI14M00:20:42 
72Daniel Alan BURDZY3M00:20:44Bestie OCR Legionowo
73Tadeusz LIHS2M00:20:47MISJONARZE KLARETYNI
74Michał SMOLIŃSKI3M00:20:48 
75Jennifer MCBAIN1F00:20:50Alchester RC
76Mikolaj SICZEK3M00:20:53 
77Paweł BURZYŃSKI28M00:20:54 
78Marcin PIETRASZEK3M00:20:55Vege Runners
79Michał LEWANDOWSKI3M00:20:55 
80Daniel KOLAT4M00:20:57Triathlon Olesin
81Michał PRZYGODA8M00:20:59UKS Siódemka Legionowo
82Jacek BANIAK12M00:20:59KB im.P.Sękowskiego Płońsk
83Filip KISIELIŃSKI1M00:21:06 
84Zbigniew MAMLA34M00:21:08Trucht Tarchomin Team
85Artur NOWAK1M00:21:08 
86Rafał MARTYNÓW23M00:21:09Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
87Dariusz ŁOZA13M00:21:10Grupa Biegowa CHTMO
88Damian DĄBROWSKI1M00:21:10 
89Krzysztof TYMICKI3M00:21:12 
90Tomasz BĘBENEK10M00:21:12 
91Krzysztof SOBOTA9M00:21:12Bravehearts Legionowo
92Adam RYCZEK2M00:21:13Biegam Na Tarchominie
93Łukasz BRODOWSKI9M00:21:13 
94Marcin MARKOWSKI16M00:21:14Bravehearts Legionowo
95Mateusz KWIATKOWSKI17M00:21:14Wieliszew Heron Team
96Zbigniew MOŁODKIEWICZ35M00:21:14Biegam Na Tarchominie
97Gracjan JANKOWSKI12M00:21:16ALIOR RUNNING TEAM
98Piotr Adam WENTYKIER3M00:21:17KB im.P.Sękowskiego Płońsk
99Mariusz SUMIŃSKI3M00:21:18 
100James NOOTT1M00:21:18North Bristol Running Group
101Adam GOLLNIK1M00:21:19 
102Marcin BADZIAK3M00:21:19 
103Sebastian STRUMNIK2M00:21:23 
104Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:25 
105Adrian TARGONSKI2M00:21:27 
106Arron TREVOR3M00:21:27Grupa Biegowa parkrun Warszawa
107Tadeusz GŁUPCZYK3M00:21:29100 Marathon Club Polska
108Łukasz GROSZKOWSKI10M00:21:32 
109Aneta DUDA25F00:21:32 
110Gabriel MÓWIŃSKI29M00:21:34RUNNERS TEAM JABŁONNA
111Rafał PYTLIŃSKI28M00:21:35Grupa Biegowa CHTMO
112David PECORARO2M00:21:35 
113Łukasz GINALSKI12M00:21:36 
114Kamil WOŁOSEWICZ2M00:21:36 
115Sławomir KACHNIARZ5M00:21:38 
116Andrzej MIRKIEWICZ1M00:21:39 
117Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:21:39 
118Dominik LEWAK6M00:21:41 
119Michał WOJCIECHOWSKI7M00:21:42UKS Siódemka Legionowo
120Łukasz ŁATKOWSKI66M00:21:42Grupa Biegowa CHTMO
121Mariusz PORĘBSKI12M00:21:42PZU Sport Team
122Rafał KILIAŃSKI38M00:21:42Trucht Tarchomin Team
123Michał GOLUS4M00:21:43 
124Krzysztof SKOWRON1M00:21:44 
125Michał BUDNICKI1M00:21:45 
126Maciej KOPER6M00:21:46Legionowo Bukowiec
127Andrzej GŁOWACKI62M00:21:46 
128Artur Robert SZOSTAK3M00:21:46Bravehearts Legionowo
129Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:47Biegamyrazem.pl
130Wojciech IDZIAK9M00:21:47Wieliszew Heron Team
131Sylwester DUDZIŃSKI50M00:21:48 
132Krzysztof WOJEWÓDZKI3M00:21:49Trucht Tarchomin Team
133Artur SIENKIEWICZ1M00:21:51Wieliszew Heron Team
134Mateusz GŁOWACKI19M00:21:52 
135Wladyslaw JAROCHOWSKI7M00:21:53 
136Paweł KACPRZYK2M00:21:54Biegam Na Tarchominie
137Michał JUCHA1M00:21:54Rysio Team
138Przemek ZAWADZKI23M00:21:56 
139Michał ZDZIECH163M00:21:57 
140Анатолий ЗОТОВ1M00:21:58 
141Jacek SZYMAŃSKI22M00:21:59 
142Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:01Vege Runners
143Cyprian PAULANIS1M00:22:01 
144Katarzyna FOSZNER18F00:22:02Fit-Line Fitness Legionowo
145Michał SUŁKOWSKI1M00:22:04 
146Marcin SZAFRANIEC14M00:22:08Wieliszew Heron Team
147Przemek ROMANÓW27M00:22:08Trucht Tarchomin Team
148Sebastian KRAWCZYK9M00:22:08Bravehearts Legionowo
149Rafał TRZASKOMA12M00:22:09PLIK.PL TEAM
150Piotr ZARĘBA2M00:22:13 
151Paweł KANIA4M00:22:15Biegam Na Tarchominie
152Kajetan Edmund MAJEWSKI4M00:22:18Wieliszew Heron Team
153Robert KAŹMIERCZAK11M00:22:18Bravehearts Legionowo
154Marcin MACIEJEWSKI2M00:22:19 
155Mirosław Tomasz CISEK4M00:22:19 
156Malgorzata KUCHARSKA1F00:22:19Ealing Eagles Running Club
157Tomasz KALUPA1M00:22:20Grupa Biegowa CHTMO
158Piotr GRAL9M00:22:24Bravehearts Legionowo
159Mariusz ZWOLIŃSKI10M00:22:24 
160Andrzej ŻAKOWSKI14M00:22:25 
161Jakub MAZURKIEWICZ21M00:22:26Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
162Roksana JAMSKA1F00:22:28Biegam Na Tarchominie
163Wojtek CHYLAK2M00:22:31Wieliszew Heron Team
164Krzysztof CZAJKOWSKI2M00:22:32Naprzód Młociny
165Tomasz JACHIMEK1M00:22:33 
166Oskar Jakub GRZYWACZEWSKI12M00:22:33 
167Rafał OLSZEWSKI8M00:22:34 
168Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:22:34Nudne Piątki
169Tomasz PANUFNIK2M00:22:37 
170Dominik WOŹNICKI2M00:22:38Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
171Gary HOBBS1M00:22:38Ealing Eagles Running Club
172Krzysztof MATYSZCZAK1M00:22:39KENKO
173Grzegorz IDZIKOWSKI1M00:22:39 
174Kamil PAWELEC3M00:22:41PZU Sport Team
175Paweł WÓJCIK5M00:22:41Wieliszew Heron Team
176Bartłomiej BANIAK5M00:22:42KB im.P.Sękowskiego Płońsk
177Dariusz DĘBICKI2M00:22:42 
178Rafal BUCZYNSKI1M00:22:42 
179Tomasz SKRZYPKOWSKI7M00:22:42 
180Marcin GRZESIK41M00:22:43Grupa Biegowa CHTMO
181Ania SZLENDAK MAM WYBIEGANE40F00:22:44WYBIEGAJ SIEBIE
182Jacek BIEŃKOWSKI120M00:22:44 
183Przemysław DYNUS1M00:22:44Bravehearts Legionowo
184Maciej BORKOWSKI19M00:22:44 
185Wojciech MACIEJEWSKI1M00:22:46 
186Piotr BACHURSKI1M00:22:47 
187Rafał BRYŚKIEWICZ15M00:22:48Wieliszew Heron Team
188Adam PIERAŃSKI11M00:22:48Vege Runners
189Radosław KORBUT1M00:22:49WYBIEGAJ SIEBIE
190Kamil Grzegorz BUŁKA8M00:22:50 
191Piotr SLECZKA6M00:22:50 
192Konrad LIPIEC15M00:22:50 
193Tomasz NĄĆ1M00:22:51Rozbiegane Działdowo
194Grzegorz DANILUK5M00:22:51Bravehearts Legionowo
195M. KIRPLUK3M00:22:52 
196Piotr ZAWADZKI1M00:22:52 
197Kamil WOJCIECHOWSKI1M00:22:53 
198Łukasz WIERZBICKI2M00:22:54Pączki Tarchomin
199Piotr SMOLEŃSKI45M00:22:54Trucht Tarchomin Team
200Łukasz BONISŁAWSKI10M00:22:54 
201Marcin WĄDOŁOWSKI6M00:22:55 
202Robert SIWIEC12M00:22:56PLIK.PL TEAM
203Maciej MAJEWSKI2M00:22:59Bravehearts Legionowo
204Łukasz Marcin KADYK3M00:22:59 
205Henryk LESZCZYŃSKI1M00:22:59 
206Łukasz BOSZKO6M00:23:01Bravehearts Legionowo
207Artur SZEWCZYK39M00:23:02RUNNERS TEAM JABŁONNA
208Krzysztof BUKOWSKI9M00:23:02 
209Jakub BIELSKI1M00:23:03 
210Krzysztof GRODEK5M00:23:03 
211Rafał CZAJKOWSKI8M00:23:05 
212Dariusz POTERALSKI7M00:23:05 
213Mariusz MÓWIŃSKI40M00:23:07RUNNERS TEAM JABŁONNA
214Marek SKALSKI3M00:23:08 
215Lydia LOUW1F00:23:08Ranelagh Harriers
216Klaudia KRAJEWSKA14F00:23:09Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
217Joachim BURGARD1M00:23:10 
218Wojciech Jerzy KISIELIŃSKI106M00:23:11Wieliszew Heron Team
219Michał KASZTA16M00:23:12Bestie OCR Legionowo
220Mariusz KASZNICKI18M00:23:13 
221Jakub IGNATOWICZ3M00:23:16Trucht Tarchomin Team
222Sławek FURTAK1M00:23:19BIKE FUN LEGIONOWO
223Grzegorz JAGODA6M00:23:20 
224Grzegorz LEWANDOWSKI1M00:23:20Grupa Biegowa CHTMO
225Bartosz PRĘDOTA3M00:23:20Trucht Tarchomin Team
226Marek MINIAK36M00:23:21Bravehearts Legionowo
227Samuel DUNLOP1M00:23:21 
228Tymoteusz TOBIASZ20M00:23:24Grupa Biegowa CHTMO
229Peter WOODS1M00:23:24Felixstowe RRC
230Adam WALIGÓRA3M00:23:25 
231Jakub Jan ZIELIŃSKI17M00:23:27 
232Tomasz OSTASZEWICZ2M00:23:27 
233Łukasz JEZIERSKI35M00:23:27Trucht Tarchomin Team
234Piotr LEWANDOWSKI8M00:23:27Trucht Tarchomin Team
235Piotr RYNECKI2M00:23:28 
236Krzysztof NIEDZIELSKI1M00:23:29 
237Piotr SIKORSKI1M00:23:30 
238Saturnin SZCZEPAŃSKI43M00:23:31RUNNERS TEAM JABŁONNA
239Kamil KURAK1M00:23:32 
240Hubert SIWIEC3M00:23:32PLIK.PL TEAM
241Adam WIELGOŁASKI1M00:23:33 
242Paweł SZCZEPAŃSKI4M00:23:34Biegam Na Tarchominie
243Natalia PIASTA-SERAFIN79F00:23:35Wieliszew Heron Team
244Edward SCHICK5M00:23:35Climb Mountains
245Grzegorz KADO73M00:23:35Wieliszew Heron Team
246Łukasz BARSZCZEWSKI1M00:23:36Wieliszew Heron Team
247Krzysztof JAKUBOWSKI1M00:23:37 
248Tomasz BONISŁAWSKI4M00:23:38Bestie OCR Legionowo
249Roland ZIELIŃSKI8M00:23:38 
250Edyta BURGESS3F00:23:38Winston Runners
251Hanna NEJFELD1F00:23:40BIEGam w Ząbkach
252Artur DETKO16M00:23:40 
253Janusz JAGUŚCIK3M00:23:41 
254Joanna TRZASKOWSKA50F00:23:41Trucht Tarchomin Team
255Marta Zofia KOC1F00:23:42 
256Łukasz LEWANDOWSKI2M00:23:42Bestie OCR Legionowo
257Leszek DĄBROWSKI1M00:23:44 
258Katarzyna OWCZAREK2F00:23:45 
259Przemysław KRAJEWSKI1M00:23:46 
260Paweł F. CZYŻ2M00:23:46 
261Andrzej BIELSKI1M00:23:4810 Warszawski Pułk Samochodowy
262Piotr BOROWIECKI1M00:23:51 
263Robert SIEJKO8M00:23:52Grupa Biegowa CHTMO
264Wojciech GULKOWSKI23M00:23:52Trucht Tarchomin Team
265Marcin NIEWĘGŁOWSKI3M00:23:52Grupa Biegowa CHTMO
266Joanna NIEDZIELSKA30F00:23:53 
267Sławomir Hubert KAWKA7M00:23:53 
268Adam CHOLEWA5M00:23:53Wieliszew Heron Team
269Tymek MARCINKIEWICZ1M00:23:54 
270Piotr TRZASKOMA3M00:23:56Grupa Biegowa CHTMO
271Piotr KAZAŁA3M00:23:56Biegam Na Tarchominie
272Urszula SZEWCZYK92F00:23:57RUNNERS TEAM JABŁONNA
273Monika ŁATKOWSKA111F00:23:57Grupa Biegowa CHTMO
274Janusz BOLA3M00:23:58Biegus
275Wojciech Szymon ŚWIĘCICKI40M00:23:58 
276Franciszek Michał CIERNIAK38M00:23:58Grupa Biegowa CHTMO
277Paweł WÓJCIK1M00:23:59Wieliszew Heron Team
278Waldemar NEJFELD1M00:24:00BIEGam w Ząbkach
279Jakub Krzysztof LEBIODA3M00:24:00 
280Dawid ZAKRZEWSKI8M00:24:00Grupa Biegowa CHTMO
281Anna JAWOREK2F00:24:02 
282Anna BRUDEREK85F00:24:03
283Cameron STOREY1M00:24:04Carine DarkRun
284Sławomir SALWIN4M00:24:05Wieliszew Heron Team
285Robert BUŁKA67M00:24:06 
286Grzegorz ZIÓŁEK1M00:24:06Wieliszew Heron Team
287Tadeusz PARCZEWSKI3M00:24:06 
288Michal CIERNIAK72M00:24:08Grupa Biegowa CHTMO
289Pawel SOBIECH1M00:24:08 
290Maciej Stanisław ŚWIDERSKI25M00:24:08 
291Edyta KRUK10F00:24:08 
292Leon CELIŃSKI5M00:24:10 
293Agnieszka TURSKA1F00:24:10 
294Zbigniew BESZCZYŃSKI2M00:24:10 
295Damian PANEK1M00:24:11 
296Łukasz Sebastian MUSIŃSKI5M00:24:11Bravehearts Legionowo
297Michał Zbigniew MACHNACKI46M00:24:12Grupa Biegowa CHTMO
298Paweł KAMIŃSKI1M00:24:12 
299Dominik Krzysztof CZYŻ46M00:24:12Grupa Biegowa CHTMO
300Magdalena SOBESTO2F00:24:14Bravehearts Legionowo
301Radosław ŚCIEGLIŃSKI1M00:24:15 
302Bartosz KLONICA1M00:24:15 
303Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:16 
304Anna LEWANDOWSKA7F00:24:18 
305Eryk OSTROWSKI22M00:24:23 
306Marcin GAŁĄZKA1M00:24:23Grupa Biegowa parkrun Warszawa
307Marek MOŁODKIEWICZ1M00:24:23 
308Tomasz LESZKO1M00:24:24S.L. Salos-Wodna Łódź
309Paweł ŻURYŃSKI1M00:24:25 
310Robert WYSOCKI4M00:24:25Grupa Biegowa CHTMO
311Paweł GĄSIOREK2M00:24:25 
312Bogdan PIĄTEK1M00:24:25LECHICI Zielonka
313Olaf PIERZAK2M00:24:27Night Runners
314Natalia TEJCHMA15F00:24:27Biegam Na Tarchominie
315Marek Jan POKOJSKI3M00:24:28Bravehearts Legionowo
316Hubert Piotr LEGIĘDŹ1M00:24:32 
317Małgorzata BRODOWSKA1F00:24:32 
318Krzysztof SZYMBORSKI2M00:24:33 
319James EDEN1M00:24:34Stockport Tri Club
320Rafał SIDOROWICZ3M00:24:34Bravehearts Legionowo
321Kuba MUSIAŁ1M00:24:35 
322Piotr CZAJKA3M00:24:35 
323Zbigniew GARBACZEWSKI72M00:24:36GrupaZERO
324Elżbieta CICHOŃSKA1F00:24:38Trucht Tarchomin Team
325Lidia MINIAK23F00:24:39Bravehearts Legionowo
326Karol ZABŁOTNY2M00:24:40 
327Leszek KLEIMAN60M00:24:40Wieliszew Heron Team
328Jan JEZIERSKI59M00:24:41Trucht Tarchomin Team
329Tomasz LEWICKI2M00:24:44Kutno Biega
330Artur BURDZY4M00:24:44Bestie OCR Legionowo
331Małgorzata FILIPEK1F00:24:45 
332Mirosław Henryk KADO3M00:24:46Wieliszew Heron Team
333Piotr DREWNIK29M00:24:47 
334Dariusz WALCZYNA5M00:24:48Klub InO STOWARZYSZE
335Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:24:48SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
336Sebastian KISZKA1M00:24:48 
337Grzegorz LACZKOWSKI1M00:24:48 
338Tomasz DŁUŻNIEWSKI7M00:24:52 
339Waldemar ŻOŁĄDEK155M00:24:54 
340Zbigniew DOMINIAK15M00:24:55GrupaZERO
341Piotr BIEŃ2M00:24:55 
342Filip MUSIAŁ4M00:24:56 
343Kamil BIAŁOKOS2M00:24:57Grupa Biegowa CHTMO
344Marcin KOPEĆ1M00:24:59 
345Arkadiusz MICHALIK1M00:25:01Wieliszew Heron Team
346Kamil WUTTKE2M00:25:01 
347Piotr WOJTKO14M00:25:02Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
348Agata JAROCKA2F00:25:03 
349Joanna STASZKIEWICZ1F00:25:03 
350Denis ZOTOV3M00:25:04 
351Zbigniew WILEŃSKI123M00:25:04Grupa Biegowa CHTMO
352Blazej ZIEMBACZEWSKI2M00:25:04Tring RC
353Tomasz LEŚ1M00:25:05Trucht Tarchomin Team
354Andrzej STRZAŁEK1M00:25:05 
355Tomasz RYBICKI7M00:25:07Bravehearts Legionowo
356Tomasz CHODKOWSKI7M00:25:08Bravehearts Legionowo
357Chris POOLE1M00:25:08North Herts RRC
358Marek KALINOWSKI1M00:25:09 
359Rafał CELIŃSKI2M00:25:09 
360Marek STOKOWSKI3M00:25:09 
361Maciej R. MIESZKOWSKI1M00:25:12 
362Jacek WODYCZKO16M00:25:12Grupa Biegowa CHTMO
363Marcin ZDUNIAK14M00:25:12Biegam Na Tarchominie
364Paweł KINASIEWICZ1M00:25:13 
365Jarek BURDA2M00:25:14 
366Daniel RZESZUT17M00:25:14 
367Marcin CZARNOWSKI2M00:25:15Grupa Biegowa CHTMO
368Jarosław OLSZEWSKI182M00:25:15 
369Marcin PIWOWARCZYK4M00:25:17Bravehearts Legionowo
370Grzegorz ROCHOWICZ1M00:25:17 
371Krzysztof Marcin KADO6M00:25:18Wieliszew Heron Team
372Piotr Maciej FLORCZUK3M00:25:19Biegam Na Tarchominie
373Radosław SZYSZKO8M00:25:20 
374Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:25:20SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
375Magdalena MASKIEWICZ27F00:25:22RUNNERS TEAM JABŁONNA
376Renata Ewa KIM1F00:25:24KS Staszewscy
377Klaudia WOJCIESZAK7F00:25:25Bravehearts Legionowo
378Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:25:25Vege Runners
379Janusz GÓRZYŃSKI2M00:25:26Bestie OCR Legionowo
380Edyta KRUK2F00:25:26 
381Michał ABRAMIUK1M00:25:28 
382Magda JABŁONOWSKA1F00:25:28Wieliszew Heron Team
383Marcin Bolesław ZIELIŃSKI21M00:25:29 
384Mirosław KACPERSKI1M00:25:30Vege Runners
385Maciej TURCZYŃSKI2M00:25:30 
386Monika Justyna TURCZYŃSKA1F00:25:31 
387Bożena KORNACKA3F00:25:32Bravehearts Legionowo
388Marcin URBANIAK1M00:25:33SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
389Paweł WŁODARCZYK1M00:25:33Bravehearts Legionowo
390Michalina BRZEZIŃSKA4F00:25:34 
391Tomasz KISIELIŃSKI1M00:25:35 
392Małgorzata LISIECKA1F00:25:35Biegam Na Tarchominie
393Steve GROUT1M00:25:36Garden City Runners
394Łukasz KUCIŃSKI1M00:25:37 
395Agnieszka ZIĘDALSKA14F00:25:37Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
396Bianka NACIĄŻEK2F00:25:39TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
397Wiesław KAMIŃSKI1M00:25:42Nasielsk Baszta Team
398Przemysław SZPYRKA3M00:25:44 
399Łukasz PRZYBYSZEWSKI1M00:25:44 
400Anna RYBICKA4F00:25:44 
401Andżelika WIĘCKOWSKA2F00:25:45 
402Krzysztof Andrzej KOŁODZIEJCZYK1M00:25:45Nasielsk Baszta Team
403Rafał GLIWA7M00:25:46Serock Biega z Hotelem Narvil
404Basia SERAFIN3F00:25:47 
405Wojciech STAŃCZUK82M00:25:48Grupa Biegowa CHTMO
406Robert BIEROŃ1M00:25:50Bravehearts Legionowo
407Mateusz Mirosław KADO2M00:25:50Wieliszew Heron Team
408Maja OPARA9F00:25:51Bravehearts Legionowo
409Andrzej LIŚKIEWICZ21M00:25:51Landy za Lasem
410Marek Stanisław WOJTACHNIA7M00:25:54 
411Arkadiusz OLESIAK2M00:25:57Biegam Na Tarchominie
412Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:57 
413Igor HERNER1M00:25:57Trucht Tarchomin Team
414Joanna OŁDAK10F00:25:58Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
415Marcin Kamil GĄSOWSKI3M00:25:58 
416Daniel NAŻGIEWICZ1M00:26:01 
417Paweł URYNIUK2M00:26:01 
418Arkadiusz CZAJKOWSKI1M00:26:02ADS Masna
419Jakub MATYSIAK1M00:26:03 
420Adam KRASNODĘBSKI4M00:26:03 
421Rafał GATKOWSKI7M00:26:03 
422Wojciech LALAK1M00:26:04 
423Sebastain GUMOWSKI7M00:26:06 
424Dorota CZARNOTA10F00:26:06Bravehearts Legionowo
425Agnieszka GLINKA2F00:26:06Bravehearts Legionowo
426Radosław FAŁATOWICZ1M00:26:07Bravehearts Legionowo
427Patrycja CZAUDERNA5F00:26:08 
428Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:08 
429Anita ANDRUKIEWICZ101F00:26:08Grupa Biegowa CHTMO
430Michał KACPRZYK1M00:26:10Biegam Na Tarchominie
431Wiesław KOSTECKI135M00:26:12 
432Andrzej GRAMANN106M00:26:12Wieliszew Heron Team
433Kamil Daniel KRZTOŃ1M00:26:14 
434Jacek NIEWCZAS3M00:26:14 
435Anna GRUZD7F00:26:16Trucht Tarchomin Team
436Grzegorz SAWICKI3M00:26:16Bravehearts Legionowo
437Tomasz RUSINOWICZ5M00:26:17Szypcy i Wściekli
438Robert KOWALCZYK2M00:26:17 
439Renata SYROKA1F00:26:17 
440Jerzy PŁUSA4M00:26:18 
441Kamil KAPLIŃSKI1M00:26:19 
442Adam Andrzej PASŁAWSKI2M00:26:21 
443Piotr WIADEREK10M00:26:21Pędzące Żółwie
444Aleksandra GOŁĘBIEWSKA1F00:26:22 
445Jacek ZIELIŃSKI11M00:26:23 
446Hanka MICHAŁOWSKA1F00:26:25 
447Rafal PUSLECKI2M00:26:26 
448Grzegorz SZCZEPAŃSKI16M00:26:26 
449Marcin BOBROWSKI1M00:26:27Chill Out Dude
450Adam WILCZĘGA1M00:26:28 
451Andrzej WANOWSKI3M00:26:29 
452Agnieszka KULESZA4F00:26:30Trucht Tarchomin Team
453Patryk FABISIAK1M00:26:33 
454Artur BARTKOWSKI3M00:26:33Bravehearts Legionowo
455Jan KOZICZ8M00:26:33 
456Piotr BRYSIACZ1M00:26:35 
457Piotr DRZEWIECKI1M00:26:35Serock Biega z Hotelem Narvil
458Beata KLIMKIEWICZ-SIKORA15F00:26:35 
459Justyna RACHWALIK3F00:26:35 
460Bogdan Robert CYPRYSIAK1M00:26:40 
461Teresa JAGODA12F00:26:42 
462Marek JANKIEWICZ1M00:26:42Bravehearts Legionowo
463Tomasz JURDZIŃSKI4M00:26:43PRIMA BROKER
464Lukasz JURCZYK1M00:26:44 
465Marek KINASIEWICZ29M00:26:48 
466Justyna JAWOREK56F00:26:48
467Basia SOBCZYK2F00:26:49 
468Paweł SROKA1M00:26:49Wieliszew Heron Team
469Bartłomiej RASAŁA1M00:26:50 
470Rafał BELKIEWICZ1M00:26:51Kabaty Ultra
471Jolanta WAGNER1F00:26:51 
472Wiola KRUPIŃSKA1F00:26:53Trucht Tarchomin Team
473Patryk DĄBEK1M00:26:53UKS Siódemka Legionowo
474Sam GROUT1M00:26:54 
475Joanna SUMIŃSKA2F00:26:54 
476Michał Bartosz SŁUPEK4M00:26:55 
477Sylwia OSIŃSKA4F00:26:55 
478Mariusz KARWOWSKI12M00:26:56Grupa Biegowa CHTMO
479Andrzej HULANICKI2M00:26:57Goggle Pro Active Eyewear
480Tomasz MIERNICKI22M00:26:58Grupa Biegowa CHTMO
481David C WOOD1M00:27:00Wimbledon Windmilers
482Krzysztof CHODKOWSKI1M00:27:01Żoli Runners
483Marek GRONOWSKI3M00:27:05Wieliszew Heron Team
484Mariusz URBAN1M00:27:05 
485Marlena DZIEDZIC22F00:27:06Trucht Tarchomin Team
486Piotr KUKLA1M00:27:07 
487Paweł URBAŃSKI3M00:27:10 
488Ewelina ZYSKOWSKA1F00:27:12
489Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:27:12 
490Tomasz PIETRAS1M00:27:13Nasielsk Baszta Team
491Adrian SURKÓW1M00:27:17Nie Ma Lipy Swarzędz Team
492Paweł FLORCZUK3M00:27:17Biegam Na Tarchominie
493Monika KUFEL-PAWŁOWSKA1F00:27:18 
494Aleksandra MAZURKIEWICZ26F00:27:19Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
495Robert BANASZCZYK1M00:27:20 
496Eliza BUJNOWSKA1F00:27:20 
497Rafał BUJNOWSKI1M00:27:21Grupa Biegowa parkrun Warszawa
498Małgorzata SZADURA3F00:27:21Wieliszew Heron Team
499Malgorzata WOŹNIAK3F00:27:22 
500Magdalena CHYLAK1F00:27:23