Zostań wolontariuszem w ramach parkrun!

Zostań wolontariuszem w ramach parkrun i wesprzyj społeczności uczestników. Każde spotkanie parkrun odbywa się dzięki zaangażowaniu uczestników, którzy w charakterze wolontariuszy prowadzą daną edycję parkrun. Wierzymy, że każdy uczestnik parkrun korzystając z możliwości udziału w bezpłatnych, cyklicznych spotkaniach parkrun będzie również gotów odwzajemnić się w formie wsparcia organizacji naszych spotkań.

parkrun Jabłonna Volunteers

Jak zostać wolontariuszem?

Zgłoszenie udziału w parkrun Jabłonna w charakterze wolontariusza jest bardzo proste. Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy lokalizacji, wskaż odpowiadający termin oraz podaj rolę, w jakiej chciał(a)byś wesprzeć organizację spotkania parkrun. Pamiętaj aby dokonać rejestracji w parkrun przed wysłaniem swojego zgłoszenia. Zapraszamy do udziału w charakterze wolontariusza. Aby otrzymywać informacje o dostępnych rolach zaznacz w swoim profilu uczestnika chęć otrzymywania powiadomień od parkrun.

Harmonogram wolontariuszy

W celu ułatwienia zgłoszenia w zakładce Harmonogram wolontariuszy prezentujemy listę zloszeń oraz dostępnych ról na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem i wysłanie zgłoszenia do udziału w charakterze wolontariusza na adres jablonna@parkrun.com.

Za co będę odpowiedzialn(a)y jako wolontariusz w ramach parkrun?

W ramach poszczególnych edycji parkrun wolontariusze podejmują się szeregu zadań; od pomiaru czasu, wręczania uczestnikom tokenów na mecie, skanowania danych uczestników, obstawianie trasy, aż po towarzyszenie uczestnikom na trasie w charakterze zamykającego stawkę. Dajemy możliwość wyboru dogodnej roli i nigdy nie prosimy nikogo o wzięcie na siebie zadań, z którymi nie czuje się on komfortowo. Koordynator spotkania w danym dniu zadba o odpowiednie przeszkolenie oraz wyjaśnienie, na czym polega dana rola.

Nasi wolontariusze czuwają nad bezpieczeństwem uczestników. Jeżeli masz uwagi związane z sytuacją zaistniałą podczas spotkania parkrun prosimy o zgłoszenie ich do Koordynatora spotkania lub przesłania ich drogą mailową na adres eventsupport@parkrun.com.

Czy i gdzie publikujemy dane wolontariuszy?

Zawsze składamy podziękowania naszym wolontariuszom, które wraz z nazwiskami publikowane są na stronie głównej naszej lokalizacji, jak również w tej sekcji poniżej.

Wolontariuszami podczas ostatniej edycji parkrun byli:

Anna BRUDEREK  •  Artur SZEWCZYK  •  Dawid ZAKRZEWSKI  •  Magdalena MASKIEWICZ  •  Mateusz SKŁODOWSKI  •  Monika ŁATKOWSKA  •  Tomasz BRUDEREK  •  Urszula Michalina MACHNACKA  •  Wojciech STAŃCZUK  •  Łukasz ŁATKOWSKI

 

  W imieniu naszej społeczności jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy angażowali się w organizację spotkań parkrun w przeszłości oraz tym, którzy będą wspierali nasze kolejne edycje spotkań!